Νέα

Κοροβάγκου 5 (Villa Privé)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamias_Tis_Geitonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 979
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
506
Πόντοι
3.250
Μόνο ευχάριστη σαν έκπληξη θα μπορούσε να χαρακτηρίσει κανείς την επάνοδο της Γερμανίδας Χριστίνας στο κατάστημα του Κοροβάγκου.

Σαν καλός πολίτης πήγα πρωί πρωί, να την καλωσορίσω και να της ευχηθώ καλές δουλειές και καλά  :fuck1: να μας προσφέρει.

Μπορεί να έβαλε κάνα διό κιλάκια που της πήγανε όμως πολύ  και της ενισχύσανε προς το θετικό το κωλαράκι, της κάνοντας το κόοοολαση, αλλά η τρέλα τρέλα. Είναι γλυκιά όμως δεν μπορώ να πω,  το έχω διαπιστώσει ιδίοις όμασι μιας που την έχω δοκιμάσει παλιότερα. :sunglasses:

Εγώ τότε δεν μπόρεσα να  ακολουθήσω τόσο πολύ τον ξέφρενο ρυθμό της, κάποιοι άλλοι όμως το έκαναν με ιδιαίτερη επιτυχία μάλιστα, και δύσκόλοι μάλιστα άνθρωποι, και περάσανε πάρα πολύ καλά.  :grin:

Για μένα ίσως αποτελέσει κάποια στιγμή στόχο μιας που η κοπέλα έχει κορμάρα και είναι και πάρα πολύ δραστήρια και ενεργητική για όσους μπορούν να ακολουθήσουν τα χνάρια της. ;)

Από μένα Χριστίνα καλώς μας ξανάρθες. :rockon: :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
  :dancing:[size=30pt]Willkommen Babyyyyyyy [/size] :dancing:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=407848;image[/img[/URL]]
[MEDIA=youtube]c1_vMh38tTo[/MEDIA]
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Πηγα Χριστινα... :knockinb: :knockinb: :knockinb:  :grin: :grin: :grin:


μετα πηγα και αλλου για 2ο...  :knockinb: :knockinb: :knockinb:


....κατι δεν παει καλα...2 σερι.!!  :think: :think:  :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
το νο2 να ακουσω :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647

Τανια κωλετη, αυτη δεν ηταν η καραμπινα.??? ή αλλη.??? την επεφευγα, αν και μου γεμιζε το ματι, σημερα πηγα...βγενοντας ειχα ενα 2ο συνεχομενο χαμογελο που κρατησε εως το φαναρι των δικαστηριων...το πρωτο χαμογελο κρατησε απο κοροβαγκου εως το φαναρι του βενζιναδικου στο α,γεωργιου 4....

δεν ειμαι καλα...κατι εχω παθει.!!  :2funny: :2funny: :2funny:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πηγα Χριστινα... :knockinb: :knockinb: :knockinb:  :grin: :grin: :grin:


μετα πηγα και αλλου για 2ο...  :knockinb: :knockinb: :knockinb:


....κατι δεν παει καλα...2 σερι.!!   :think: :think:  :2funny: :2funny:

Οεεεε οεοεεοεοεεεεεεεεεεε οεεεεεε οεεεεεεε  :dancing: :dancing: :dancing:
Τελικα και ο Καραμαν θελει τον Γερμανο του
1456.gif
http://www.buddy-icons.info/img/smile/1455.gif[/img[/URL]]

Μετα φανταζομαι πηγες σε κανα φαστφουνταδικο γιατι απ οτι καταλαβα αν δε φας πατατα δε σε περνει ο υπνος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Οεεεε οεοεεοεοεεεεεεεεεεε οεεεεεε οεεεεεεε  :dancing: :dancing: :dancing:
Τελικα και ο Καραμαν θελει τον Γερμανο του
1456.gif
http://www.buddy-icons.info/img/smile/1455.gif[/img[/URL]]

Μετα φανταζομαι πηγες σε κανα φαστφουνταδικο γιατι απ οτι καταλαβα αν δε φας πατατα δε σε περνει ο υπνος  :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote]

ενοειτε.!!! μετα απο  :knockinb: 1-2 βρωμικα ειναι οτι πρεπει.!!  :headbang3:  μετα ηθελα και γλυκο πηγα χτυπησα ενα τσουρεκι με καστανο και λευκη σοκολατα ξερετε απο που.!!  ;) το εφερα σπιτι και του αλαξα τα φωτα.!!!...εφαγα το μισο και εσκασα...!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:


Λοιπον το Χριστινακι γυρησε και μαλλον θα κατσει, το μαλι το σκουρινε λιγο, δεν ειναι εκεινο το ξανθο, ειναι ποιο πολυ προς το καστανο, ιδιο λουκ με φραντζα, στο σωματακι της εχει παρει μερικα περιτα κιλακια, που την κατατασουν στα μπαστυ μωρακια.!! λευκη επιδερμιδα χωρις ιχνος μαυρισματος, το προσωπακι της ειναι πλεον ποιο ομορφο, μερικα κιλακια πηγανε και στα βυζακια της.!!!  :headbang3: :headbang3: βυζαρα εκανε το μωρο, ολοστρογγυλο ωραιο βυζακι, καμια σχεση με παλαιοτερα, αφου νωμιζα οτι το πηραξε...στα του αγωνα...μεσα εγινε της Χριστινας το κανγκελο.!! περασα καλυτερα απο οτι περημενα να περασω......κατι ξερει ο jo...ετσι ετσι.!!  ;) ;) ;D ;D
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ενοειτε.!!! μετα απο  :knockinb: 1-2 βρωμικα ειναι οτι πρεπει.!!  :rockon:  μετα ηθελα και γλυκο πηγα χτυπησα ενα τσουρεκι με καστανο και λευκη σοκολατα ξερετε απο που.!!  ;) το εφερα σπιτι και του αλαξα τα φωτα.!!!...εφαγα το μισο και εσκασα...!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:


Λοιπον το Χριστινακι γυρησε και μαλλον θα κατσει, το μαλι το σκουρινε λιγο, δεν ειναι εκεινο το ξανθο, ειναι ποιο πολυ προς το καστανο, ιδιο λουκ με φραντζα, στο σωματακι της εχει παρει μερικα περιτα κιλακια, που την κατατασουν στα μπαστυ μωρακια.!! λευκη επιδερμιδα χωρις ιχνος μαυρισματος, το προσωπακι της ειναι πλεον ποιο ομορφο, μερικα κιλακια πηγανε και στα βυζακια της.!!!  :rockon: :rockon: βυζαρα εκανε το μωρο, ολοστρογγυλο ωραιο βυζακι, καμια σχεση με παλαιοτερα, αφου νωμιζα οτι το πηραξε...στα του αγωνα...μεσα εγινε της Χριστινας το κανγκελο.!! περασα καλυτερα απο οτι περημενα να περασω......κατι ξερει ο jo...ετσι ετσι.!!  ;) ;) :grin: :grin:

Τσουρεκια με σοκολατα τρως τοση ωρα ρε αμαρτωλε :s&m_2: και γω περιμενω νεα
μμμ ωστε στρουμπουλεψε το μωρο μου ε ? ωραια τωρα θα εχουμε περισοοτερη Χριστινα  :grin:
Το βυζι δε το πειραζει, μια χαρα φυσικο βυζακι εχει αμα φουσκωσε και λιγο που λες εχινε δυο χαρες  :grin: :tits2: :tits2:

Χαιρομαι που επιτελους εσπασες το πατατοσερι σου ,σαν να γαμησα εγω αισθανομαι  :cheesy: ,
αλλωστε ειναι γνωστο οτι τα πουλια μας επικοινωνουν  :grin:

Αντε Γκουτεν Νιχτεν  :zfuck:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Τσουρεκια με σοκολατα τρως τοση ωρα ρε αμαρτωλε :s&m_2: και γω περιμενω νεα
μμμ ωστε στρουμπουλεψε το μωρο μου ε ? ωραια τωρα θα εχουμε περισοοτερη Χριστινα  :grin:
Το βυζι δε το πειραζει, μια χαρα φυσικο βυζακι εχει αμα φουσκωσε και λιγο που λες εχινε δυο χαρες  :grin: :tits2: :tits2:

Χαιρομαι που επιτελους εσπασες το πατατοσερι σου ,σαν να γαμησα εγω αισθανομαι  :cheesy: ,
αλλωστε ειναι γνωστο οτι τα πουλια μας επικοινωνουν  :grin:

Αντε Γκουτεν Νιχτεν  :zfuck:

Καληνυχτες, τελος για εμενα απο εδω και περα, ας ελπισουμε οτι θα κανω διαιτα για κανα μηνα απο το θαλασσινο.!! :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χριστινααααααααααα που εισαι baby ? γιατι δεν δουλευεις ?  :tickedoff:
Μερικα Εθιμα πρεπει να  τηρουνται !!! Ελα στη θεση σου ( που λεει και ο Βουτσας  :cheesy:)

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=408364;image[/img[/URL]]
Frohe Ostern  ;D
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=407572;image[/img[/URL]]

Καλο Πασχα σε ολο το προσωπικο

Sara Veselé prežitie Veľkonočných sviatkov
Elisa  Paşte Fericit



 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καραμαν τι κανεις αυριο ?  :think:

Ψηνεσαι για παρτουζα 19:00 me 21:00 ?   :zfuck:
 

Συνημμένα

  • Screen 00792.jpg
    Screen 00792.jpg
    78,1 KB · Εμφανίσεις: 55

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
...αμα εχει και ουζαααα...μεσααα.!!!  :rockon:

Οχι ουζα μαν , θα μας κανουν αλκοτεστ και θα μα ςβγει η παρτουζα κουκος κι αηδονι  :rolleyes:
θα εχει ομως  κωλαουζα  :cheesy:  θα κανουμε διαγωνισμο μις οπισθια  :zfuck:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Οχι ουζα μαν , θα μας κανουν αλκοτεστ και θα μα ςβγει η παρτουζα κουκος κι αηδονι  :rolleyes:
θα εχει ομως  κωλαουζα  :cheesy:  θα κανουμε διαγωνισμο μις οπισθια   :zfuck:

ωωωωωωω.!!!  :2funny: κωλαουζαααα.!! δηλ... ριχνεις το ουζο μεσα στην κωλοτρυπα και το ρουφας απο εκει.!!  :2funny: :2funny:

...ρε κουμπαρε ξες αν η Χριστινα εχει και αυτη τζιπ.???  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
της ειχα παρει δωρο ενα τζιπ παλια αλλα το βαρεθηκε
τωρα εχει παρει ενα τριαξονικο ΜΑΝ 520 αλογα  :cheesy:
 

Συνημμένα

  • MAN KRISTIN.jpg
    MAN KRISTIN.jpg
    51,5 KB · Εμφανίσεις: 52

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Σανταλ , το ονομα γνωστο , οχι ομως και η  φερουσσα το ονομα
Μιας και βρεθηκαμε σε διπλανο κλαμπακιον πεταχτηκα φευγοντας να την δω
γιατι οι φωτογραφιες που εχει στο λειδις δεν ειναι πολυ καθαρες ... :think:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=22754.0;attach=459799;image[/img[/URL]]
Εχοντας μαθει για τον σωματοτυπο της ηξερα οτι δεν ειναι του γουστου μου ,
και πηρα μαζι μου και τον gabetso για να μου δινει κουραγιο ... :grouphug:
Η Σανταλ λοιπον ειναι μια νταρντανοβα σπεσιαλ για μπουλο-λατρεις , τυποι σαν τον Gameover πιστευω θα την ερωτευτουν χαχα.
Oποιος θελει να απολαυσει το πλουσιο στηθος της θα πρεπει να συιμβιβαστει και με τα υπολοιπα πλουσια μερη του σωματος της :p

Πολλα τα κυβικα ομως εχει  κατι ιδιαιτερο και μοναδικο οπως την ειδα , ειναι πιτσιρικα και σχετικα ομορφουλα
οποτε αν μου την δωσει ισως ... εμμμ λες ? μπααα αυτα ειναι για δεινους ερωτιαρηδες .. game game , εισαι εδω ?
Γυναικες τετοιου σωματοτυπου συνηθος ειναι μεγαλυτερες ηλικακα και λιγοτερο ομορφες οποτε μαλλον κελεπουρι θεωρειτε η νεαρα
Για κριτικες απο τολμηρα αγορια , οπως και για την ιδια πιθανον αν δεν ειναι εδω δειτε στο Α γεωργιου 30

Προσοχη , λατρεις των πετιτ- κορασιδων κυνδινευουν να μεταφερθουν στο νοσοκομειο σε κατασταση σοκ.





ΥΓ.
Μετα τις Ελληνιδες μαμαδες  τωρα και οι Ελληνιδες τσατσαδες συνιστουν . Βαλτε ζακετακι !
"Καλα που πας ετσι εσυ παιδακι μου , δε βλεπεις τι κρυο εχει εξω " :D :D :D
 

Συνημμένα

  • santal.jpg
    santal.jpg
    20,6 KB · Εμφανίσεις: 84

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Θα συμφωνήσω με το συναθλητή Jo ότι η κοπέλα είναι αρκετά ζουμερή αλλά φαίνεται τσαχπινογαργαλιάρα.

Για τους μοντελάκηδες υπάρχει απαγορευτικό STOP απεξω.

Η κοπελιά είναι για δυνατές συγκινήσεις και τέρμα τα γκάζια. :tits:

Ωραίο προσωπάκι διαθέτει.
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Φτιάξτε το χερούλι της πόρτας επιτέλους θα κλείσετε σπίτια.

Φίλος μου περιμένει να δει την Άννα την ρωσίδα γιατί ήταν μέσα σε δωμάτιο, ξαφνικά τον παίρνει στο κινητό η γυναίκα του και αμέσως πάει να βγει έξω, πατάει το κουμπί στο κινητό απαντάει στην κλήση, του μένει όμως το χερούλι της πόρτας στο χέρι και δεν μπορεί να βγει έξω με αποτέλεσμα να ακούει η γυναίκα του την τσατσά να λέει στους άλλους συναγωνιστες τιμές και προγράμματα της Άννας.

       
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χαχαχαχαχα Ρε τον φουκαρα τι επαθε :cheesy:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=22754.0;attach=461282;image[/img[/URL]]

Ελπιζω να μην βρηκε κανα μπελα τελικα  ε ? :S



 

Συνημμένα

  • prive xerouli.jpg
    prive xerouli.jpg
    65,3 KB · Εμφανίσεις: 25

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.774
Κριτικές
178
Like
39.313
Πόντοι
21.896
Φτιάξτε το χερούλι της πόρτας επιτέλους θα κλείσετε σπίτια.

Φίλος μου περιμένει να δει την Άννα την ρωσίδα γιατί ήταν μέσα σε δωμάτιο, ξαφνικά τον παίρνει στο κινητό η γυναίκα του και αμέσως πάει να βγει έξω, πατάει το κουμπί στο κινητό απαντάει στην κλήση, του μένει όμως το χερούλι της πόρτας στο χέρι και δεν μπορεί να βγει έξω με αποτέλεσμα να ακούει η γυναίκα του την τσατσά να λέει στους άλλους συναγωνιστες τιμές και προγράμματα της Άννας.

       
κορυφη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom