Νέα

Κορίτσι πιο «θερμό» από τα συνηθισμένα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.518
Like
13.488
Πόντοι
3.656
Να ξεκαθαρισουμε 2 πραγματα.
Ακαποτα δεν τον εβαλα, παρολο που αυτη αρχισε τα τριψιματα , τη σταματησα εβαλα το προφυλακτικουλι και συνεχισαμε. Μου εκανε εντυπωση ομως οτι ψιλοεπιδιωξε να μπω ακαποτα και την εκοψα.
Ψεμματα δεν λεω ,απλα δεν νιωθω καλα με το ν αποκαλυψω ποιο ,μαγαζι και ποια ειναι γιατι θα μπορουσε να εχει προβλημα με την διηγηση του γαμησιου απο εμενα και δεν θα το θελα γιατι ηταν καλη απεναντι μου.
Ειπα να συνδιασω το γαμησι μ εναν ωραιο ,δροσερο Κυριακατικο θεματακι και να εγραφαν και συναγωνιστες δικα τους στορυ παραλληλα με την αναλυση του δικου μου
Έγραψες .....Δευτερο κουλό μετά το γλύψιμο άρχισε να τρίβει το γεμάτο υγρά νινι της στο καβλί μου για αρκετή ωρα μέχρι που μπήκα μέσα και όσο ημουν μέσα της(απο κάτω εγω ,πάνω αυτή).... Γιατί δεν έγραψες από την αρχή, πως όταν έτριβε το νινί της στο καυλί σου, είχες φορέσει προφυλακτικό; δεν βγαίνει όπως έγραψες το κείμενο. Ο Ντάγκλας πάντως έπαθε καρκίνο από το γλύψιμο που έκανε στο μουνί της καλής του γυναικούλας
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.479
Κριτικές
56
Like
6.175
Πόντοι
3.556
Έγραψες .....Δευτερο κουλό μετά το γλύψιμο άρχισε να τρίβει το γεμάτο υγρά νινι της στο καβλί μου για αρκετή ωρα μέχρι που μπήκα μέσα και όσο ημουν μέσα της(απο κάτω εγω ,πάνω αυτή).... Γιατί δεν έγραψες από την αρχή, πως όταν έτριβε το νινί της στο καυλί σου, είχες φορέσει προφυλακτικό; δεν βγαίνει όπως έγραψες το κείμενο. Ο Ντάγκλας πάντως έπαθε καρκίνο από το γλύψιμο που έκανε στο μουνί της καλής του γυναικούλας
Ισως δεν το εγραψα σωστα ,αλλα αυτο για εμενα ειναι το πλεον αυτονοητο οτι θα φορεσω προφυλακτικο. Το παραξενο ειναι ομως που δεν μου το φορεσε αυτη και πηγε να με εκθεσει στον κινδυνο. Γι αυτο αλλωστε το εκανα και θεμα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ειπαμε ανθρωποι ειναι και αυτες μπορει να ανεχονται ή να στραβωνουν στο 99% των πελατων και σε 1% να εχουν χημεια και να καυλωσουν.

με οσες περισσοτερες πουτανες πας , τοσο περισσοτερες τετοιες περιπτωσεις θα σου τυχουν, καποιες ναι θα ειναι θεατρο αλλα και καποιες οχι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.518
Like
13.488
Πόντοι
3.656
Ισως δεν το εγραψα σωστα ,αλλα αυτο για εμενα ειναι το πλεον αυτονοητο οτι θα φορεσω προφυλακτικο. Το παραξενο ειναι ομως που δεν μου το φορεσε αυτη και πηγε να με εκθεσει στον κινδυνο. Γι αυτο αλλωστε το εκανα και θεμα.
κοίτα, ναι είναι παράξενο από λογική πλευρά. Πλην όμως, όλοι μας αγόμαστε και φερόμαστε από μηχανισμούς που έχουν εξελιχτεί μέσα μας εδώ και εκατομμύρια χρόνια. Διόλου απίθανο, ο ερπετοειδής εγκέφαλος που είναι μέσα της να την έσπρωξε να γκαστρωθεί μαζί σου, είτε επειδή την πίεσε το Βιολογικό της Ρολόι, είτε επειδή σε σκανάρισε κι έκρινε ότι είσαι ο καλύτερος πιθανός πατέρας από όσους την περιτριγυρίζουν, σήμερα. Καμία σχέση με λογικό σχέδιο, υπολογισμό κλπ. Μιλάω για καθαρό ένστικτο. Και μην νομίζεις ότι οι γυναίκες γενικά, και οι σεξεργάτριες ειδικότερα, υγραίνονται με όλους, όπως το περιέγραψες. Πρέπει να υπάρχει 1ον Χημεία και 2ον να εμπνεύσεις ασφάλεια στη γυναικεία της φύση
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
307
Πόντοι
21
μου θύμισες σκηνικά όπου καυλιάρα barwoman κάνει τα γλυκά μάτια σε θαμώνα στο μπαρ, και μόλις πέσει το χοντρό πουρπουάρ, κάνει πως δεν τον ξέρει...
 

styliari

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
279
Like
222
Πόντοι
21
μου θύμισες σκηνικά όπου καυλιάρα barwoman κάνει τα γλυκά μάτια σε θαμώνα στο μπαρ, και μόλις πέσει το χοντρό πουρπουάρ, κάνει πως δεν τον ξέρει...
Δεν σε ξερω δεν σε ειδα η φαση.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.414
Κριτικές
8
Like
11.244
Πόντοι
3.786
2005 - ήμουν φαντάρος στα Χανιά και είχα πάρει στο μπαρ Αστέρια μία Ρουμάνα. Γαμιόμαστε με απίστευτο πάθος και πάντα ήθελε να κουβεντιάζουμε. Και όπως είπε και ο συντάκτης του άρθρου έχω πάρει πολλές σε τέτοια μαγαζιά και ναι ήταν πολύ διαφορετικά.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Σε επίσκεψη μου σε μασατζίδικο, το κορίτσι ηταν πολύ πιο "θερμό" απο τα συνηθισμένα,ήτοι....
Είχα πάρει μεγάλο πρόγραμμα , μπήκε στο δωμάτιο και μετά απο μερικά χαδάκια , πλακωθήκαμε στα γλωσσόφιλα. Οκ νορμαλ μέχρι εδώ. Αφού φιλιόμασταν ,με αρκετό πάθος μου εκανε ενα υπέροχο τσιμπούκι και μετά ερχεται το απίστευτο. Μου ζητησε να τη γλύψω. Με ξάφνιασε και με τα πολλα κατέβηκα και την έκανα τη δουλειά. Δευτερο κουλό μετά το γλύψιμο άρχισε να τρίβει το γεμάτο υγρά νινι της στο καβλί μου για αρκετή ωρα μέχρι που μπήκα μέσα και όσο ημουν μέσα της(απο κάτω εγω ,πάνω αυτή) με ειχε παρει αγκαλιά και δεν σταμάτησε να με φιλάει. Με τα πολλά αφου τελείωσα ειχε περάσει η ώρα και μιλησαμε λίγο κι έφυγε. Παρατήρησα εν τω μεταξυ ότι το κορίτσι κάθισε παραπάνω.
Ολο αυτό μ εβαλε σε σκέψεις, γιατι δεν διανύω και την καλύτερη περίοδο απο αποψη εμφάνισης(έχω κάνει κοιλίτσα,ειμαι πιο γεμάτος απ οτι παλια που ημουν φουλ γυμνασμενος). Σας εχει τυχει παρομοια περιπτωση? Να νιωσετε κατι πολυ διαφορετικο. Οτι η κοπελα σας θελει πολυ? Ή απλά μας δουλευουν τόσο καλα?
Ωραιο κυριακατικο, μερακλιδικο, στρωτο θεματακι. Πειτε κι εσεις τις εμπειριες σας .
σε ερωτεύτηκε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom