Νέα

Κοπέλες σε Studio που κάνουν τελειωτικό στοματικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Trapshooter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ρε παπαροτρολ κλωναρι τι δουλεια εχεις σε σαιτ με πουτανες αφου δεν εχεις εμπειρια
τραβα τρολαρε σε κανα κοσμο
Ρε πούσι, σε μένα μιλάς ; Για να γράψει κάποιος εδώ πρέπει να εχει εμπειρία ντε και καλά με τανες ; Τώρα δεν έχω. Στις αρχές του 2000 είχα για ένα χρόνο αλλά δεν προσέχεις τα γραφόμενα μου και γράφεις ότι σου κατέβει.
ΥΓ. Παπάρα πούσι, το κόσμο έκλεισε. Ενημερωσου πρώτα και μετά γράψε. Απαντά και σε κανένα πμ τουπεδιαρη.


ο ιδιος ειναι

τον πιασαμε
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.442
Πόντοι
17.586
Ο άλλος λέει δεν κάνουν και μετά γράφει πήγαινα με πουτανες τώρα δεν πάω. Θα τρελαθούμε εδώ μέσα !!! :jerking2:
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Γνωρίζετε κάποιες ?????

Τι εννοείς τελειωτικό; Να χύσεις μέσα στο στόμα ή να στα καταπιούν και από πάνω;
Αν είναι το δεύτερο, ξέχασε το. Για το πρώτο να σου πω πως είχα βρει μια Βουλγάρα (τάνα-μασαζέρ) κοντά στα 40 που την έχυνα στο στόμα αλλά μετά πήγαινε στο μπάνιο και τα έφτυνε. Ανέβαινα στη Βουλγαρία μια φορά τον μήνα για 1,5 χρόνο. Στις αρχές βέβαια δεν ήταν έτσι επειδή δεν με ήξερε. (Υπόψιν ότι είμαι περιποιημένος και ευγενικός. Έναν κοιλαρά ή τριχωτό μπορεί να μην τον άφηνε.)

Εδώ σε εμάς οι τάνες δεν σε αφήνουν ούτε στην κοιλιά να της χύσεις, ενώ στη Βουλγαρία είναι δεδομένο ότι θα το φάνε το facial.
 

Bourdelakias 79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2017
Μηνύματα
286
Κριτικές
3
Like
391
Πόντοι
21
Η μόνη που με άφησε να χυσω μέσα σε στόμα και μου τον στραγγιξε κι όλας ήταν μια αλβανιδα στο Ιωαννίνων 3 αλλά η τσατσα μου είπε ότι με γούσταρε, τώρα έχει φάει σουτ γιατί είχε θέμα συμπεριφοράς γενικότερα.
 

Αντώνης 2025

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
3
Like
1
Πόντοι
0
Η μόνη που με άφησε να χυσω μέσα σε στόμα και μου τον στραγγιξε κι όλας ήταν μια αλβανιδα στο Ιωαννίνων 3 αλλά η τσατσα μου είπε ότι με γούσταρε, τώρα έχει φάει σουτ γιατί είχε θέμα συμπεριφοράς γενικότερα.
Κρίμα φίλε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom