Νέα

Κοπέλες που τα παίρνουν στη μάπα ή στο στόμα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas_mes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Τη μέρα που η Αντριάνα μου είπε ότι με +50 μπορούσα να της τα ρίξω στη μάπα, η καρδιά μου σκίρτησε όπως όταν ερωτεύτηκα τη μικρή αθώα και άβυζη Αγγελική πριν από 20 χρόνια στην πρώτη γυμνασίου.
Ήταν ίσως η πιο emotional στιγμή της πουτανοκαριέρας μου: η πουτάνα που λάτρευα θα με άφηνε να χαρώ πάνω της το απόλυτο φετίχ μου.
Δεν ήξερα αν έπρεπε να χαρώ για για τα facial που έρχονταν ή για τα δύο χαμένα χρόνια σε Αμφιθέας, Καρέα, Ιππώνακτος, Αριστοτέλους και λοιπά κάστρα της ηδονής. Από το 2003 την έσκιζα, αλλά άργησα να μάθω γι' αυτό το προγραμματάκι της και ήμουν αποφασισμένος να το χαρώ.
Με ξεζούμισε! Και ορμονικά και οικονομικά. Γονάτισα. Αλλά κάθε φορά που την έβλεπα να περιμένει γονατιστή τις πρωτεϊνες μου (και το πενηντάρι μου βέβαια) ήταν ένας ακόμα κρίκος στην αλυσίδα της εξάρτησής μου από τη Γερμανίδα με τα πλαστικά βυζιά.
Η καλή μου Αντριάνα τα πήρε χοντρά από τους ντελικανήδες στα Χανιά και τώρα μαθαίνω ότι τη συντηρούν τα μπαμπάκια και τα καπνά του κάμπου.
Όπου κι αν είστε, όποιοι κι αν είστε, σας παρακαλώ βρείτε την, γαμήστε την και χύστε την στην υγειά μου.
Ξεφορτώστε στο πρόστυχο πρόσωπό της όσο πιο πολύ, όσο πιο ζεστό και όσο πιο πηχτό σπέρμα μπορείτε. Σας παρακαλώ.
(Επαναλαμβάνω: όποια πληροφορία έχετε για εκείνη, σας παρακαλώ να μου τη μεταδίδετε. Έστω και με pm).
 

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
Τη μέρα που η Αντριάνα μου είπε ότι με +50 μπορούσα να της τα ρίξω στη μάπα, η καρδιά μου σκίρτησε όπως όταν ερωτεύτηκα τη μικρή αθώα και άβυζη Αγγελική πριν από 20 χρόνια στην πρώτη γυμνασίου.
Ήταν ίσως η πιο emotional στιγμή της πουτανοκαριέρας μου: η πουτάνα που λάτρευα θα με άφηνε να χαρώ πάνω της το απόλυτο φετίχ μου.
Δεν ήξερα αν έπρεπε να χαρώ για για τα facial που έρχονταν ή για τα δύο χαμένα χρόνια σε Αμφιθέας, Καρέα, Ιππώνακτος, Αριστοτέλους και λοιπά κάστρα της ηδονής. Από το 2003 την έσκιζα, αλλά άργησα να μάθω γι' αυτό το προγραμματάκι της και ήμουν αποφασισμένος να το χαρώ.
Με ξεζούμισε! Και ορμονικά και οικονομικά. Γονάτισα. Αλλά κάθε φορά που την έβλεπα να περιμένει γονατιστή τις πρωτεϊνες μου (και το πενηντάρι μου βέβαια) ήταν ένας ακόμα κρίκος στην αλυσίδα της εξάρτησής μου από τη Γερμανίδα με τα πλαστικά βυζιά.
Η καλή μου Αντριάνα τα πήρε χοντρά από τους ντελικανήδες στα Χανιά και τώρα μαθαίνω ότι τη συντηρούν τα μπαμπάκια και τα καπνά του κάμπου.
Όπου κι αν είστε, όποιοι κι αν είστε, σας παρακαλώ βρείτε την, γαμήστε την και χύστε την στην υγειά μου.
Ξεφορτώστε στο πρόστυχο πρόσωπό της όσο πιο πολύ, όσο πιο ζεστό και όσο πιο πηχτό σπέρμα μπορείτε. Σας παρακαλώ.
(Επαναλαμβάνω: όποια πληροφορία έχετε για εκείνη, σας παρακαλώ να μου τη μεταδίδετε. Έστω και με pm).

Γιατί δεν πας να τη ζητήσεις σε γάμο απο τη μαμά της;  :)
 

Επισκέπτης
ρε ουστ!!!!!!!!!!η αντριανα ανηκει σε μενα!!!!! :tickedoff: :tickedoff:
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
13
Πόντοι
1
Γιά την ηλικία της (40+) καλούτσικη είναι. Παλαιότερα ήταν πιό καλή, τώρα έχει "κρεμάσει" λίγο. Το πιό πετυχημένο πάντως που έχουν πει είναι γιά τη φωνή της: " Μιλάει σαν να έχει εισπνεύσει ήλιον !!! ". Αλλωστε με 25Ε, δεν έχεις και πολλές επιλογές... Εκτός και άν ψάξεις σε Studio ή CG.
Προσωπική μου γνώμη, γι αυτά που κάνει (ξεσκούφωτο τελειωτικό, ελεύθερο χύσιμο επάνω της, κουλούρι (εννοείται με προφύλαξη), όλα χωρίς βιασύνη) αξίξει τα 25 Ευρώ.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
ΠΩΣ ? Κουλουρι η Νανα ? Μα απο ποτε αρχισε να δινει κουλουρι ? Ειχα ρωτησει παλιοτερα και ειχε αρνηθει, εκτος και αν νομισε οτι το ηθελα "ξεσκουφωτο".
Παντως με Ε 25 δεν υπαρχει και αλλη επιλογη.
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
13
Πόντοι
1
ΠΩΣ ? Κουλουρι η Νανα ? Μα απο ποτε αρχισε να δινει κουλουρι ? Ειχα ρωτησει παλιοτερα και ειχε αρνηθει, εκτος και αν νομισε οτι το ηθελα "ξεσκουφωτο".
Παντως με Ε 25 δεν υπαρχει και αλλη επιλογη.
Γύρνα την στα 4 και  δες :rolleyes: το "γκρόβερ" της !!!
Είναι λίγο ...χαλαρό !!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Δίνει κουλούρι ....Αλλά πολύ μάπα η θεία
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
129
Πόντοι
66
δωστε στη νανα συνταξη εστω προωρη, το bourdela.com πληρωνει τα ενσημα που της λειπουν...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Καλησπέρα. Επειδή είμαι fan του είδους, λέω να συγκετνρώσουμε εδώ ότι πληροφορία ξέρουμε για πουτάνες που αφήνουν να τελιώσεις στο πρόσωπό τους.
Διάβασα σε κριτική για την Νανά από Κολοκύνθους πως αυτή αφήνει.
Επίσης, φίλος από εδώ μου έχει πει ότι η Τάνια στην Αλκιβιάδου 16Α (βλ. topic Ώριμες σε μπουρδέλα) σε αφήνει και εκείνη να τελιώσει στη μούρη της. Αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία από αυτές.
Στο σπίτι της Αλκαμένους 117 δε σε αφήνουν να τελιώσεις στο πρόσωπο αλλά μόνο μέσα στο στόμα.
Καμιά άλλη πληροφορία;
Δοκίμασε τη Φωτεινή (πρωινή βάρδια) στην Διδύμου (κοντά στη συμβολή με Αλκιβιάδου-όπως κατεβαίνεις προς Αθήνα δεξιά). Γύρω στα 50 χοντρούλα πρόστυχη. Με 40 Ε μπορεί να δεχτεί...
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Αν σου κανει το Κολωνακι εχω πετυχει μια Χριστινα & μια Μελινα (μικρες ειναι) που τα πινουν κανονικα. η μια απο τις δυο πινει μυτατη ζαπρε η αλλη ειναι καθαρη (δε θυμαμαι ποια) ερχονται & σπιτι, αν θες τη μια την εχω παρει 3-4 φορες παληοτερα & οχι μονο τα πινει, στο γλυφει κιολας.
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Αν σου κανει το Κολωνακι εχω πετυχει μια Χριστινα & μια Μελινα (μικρες ειναι) που τα πινουν κανονικα. η μια απο τις δυο πινει μυτατη ζαπρε η αλλη ειναι καθαρη (δε θυμαμαι ποια) ερχονται & σπιτι, αν θες τη μια την εχω παρει 3-4 φορες παληοτερα & οχι μονο τα πινει, στο γλυφει κιολας.

που ακριβως ολα αυτα??
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Αν σου κανει το Κολωνακι εχω πετυχει μια Χριστινα & μια Μελινα (μικρες ειναι) που τα πινουν κανονικα. η μια απο τις δυο πινει μυτατη ζαπρε η αλλη ειναι καθαρη (δε θυμαμαι ποια) ερχονται & σπιτι, αν θες τη μια την εχω παρει 3-4 φορες παληοτερα & οχι μονο τα πινει, στο γλυφει κιολας.

Που είναι αυτές ρε μεγάλε ;;;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εχουμε καμμια νεα πληροφορια για να ψεκασουμε καμμια;
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Εχω ακουσει ότι κανει καλο στο δερμα?
Εγω όμως εμπιστευομαι το palmolive?aroma therapy?.
 

kasper55

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες στην αλκμενους 117 υπαρχει ενα καινουργιο πουτανιδιο εν ονοματι ριτα!γνωριζει κανεις αν κανει ακαποτο τελειοτικο;;;
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Πουτάνες που τα παίρνουν στη μάπα = Πουτάνες που τα παίρνουν στο κρανίο! 
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Παιδια αν ξερετε και καμια αλλη εκτος της νανας πεστε και σε μας του φαν του cif.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom