Νέα

Κοπέλες που τα παίρνουν στη μάπα ή στο στόμα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas_mes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 98K
  • Ετικέτες
    cif cim
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
η μαρκέλλα απο φιλλιπιδου οροφο τα περνε στο στομα σε οποιον πελατη ηταν καθαρος με ωραιο καυλι


ειχε απιστευτη αισθηση η καργια


χαθηκε απο μεσα μαρτιου

Καλησπέρα φίλε αλλά λίγο περίεργα τα λες.οκ το καθαρός το δέχομαι και το απαιτω κι εγώ αλλά το ωραίο καυλι που κολλάει;να μου πεις για καλύτερη συμμετοχή και τέτοια να πάει στα κομμάτια αφού ευχαριστιεται το μωρό αν και με τις μουνοκρεμες δεν παίζει αυτό ευκολα,αλλα να χυνεις πρόσωπο μόνο με ωραίο καυλι τι εννοείς;περάσαμε από τα φράγκα στα προσόντα;ας πληρώνουν τότε εκείνες αυτούς κι εμείς εκείνες να τελειώνουμε.
 

Επισκέπτης
τυπε εμεις παντως θα σε στηριξουμε οτι κι αν αποφασισεις :S :S :S

ε μονο έτσι θα τσιμπαω έξτρα από ότι βλέπω.δεν μπορεί,τα τραβελια θα γουσταρουν καλύτερα έναν άνδρα.θα μου πεις τώρα θα συναντιούνται τα καμπανελια και μπορεί να τους βγει και το ανδριλικι αλλά και τι να κάνω;
 

Επισκέπτης
Παιδιά ας κάνουμε μία προσπάθεια να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον στην κοινότητα.ενας quaresma παλευει όλος κι όλος σε ότι πάρει κι αυτός όπως είπε μπορεί να μην του τυχενει πάντα.ο cavalaris πάλι πληρώνει για να έχει το.κεφαλι του ήσυχο και το πάνω και το κάτω.ομως εμείς τι θα κάνουμε;θα πηγαίνουμε στα μαγαζιά και θα λέμε μήπως και μήπως;να μαζεψουμε λοιπον ελεύθερα στοματικά,69,γλυφοκολια,προσωποεκτονωσεις,κωλογαμησια και όλα σε ένα θεμα με γνώμονα όμορφα κοριτσια.ομορφα και μόνο ομορφα.δηλαδη μπαζα με νεροβυζα,φοραδες,αρχιδομουρες και μουστογριες εκτός λίστας.οκ καταλαβαίνω ότι ή πλειοψηφία ειναι έτσι και τα κάνουν αλλά αν είναι να πηγαίνω μόνο με τέτοιες καλύτερα πουστης με φακιόλι που μου τις παινευετε κιολας.σας ευχαριστώ.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.976
Κριτικές
33
Like
7.000
Πόντοι
3.496

Συνημμένα

  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    10,2 KB · Εμφανίσεις: 64

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Αν δώσεις extra 20 ευρώ (ένα μεροκάματο) για ένα χύσιμο  απλά είσαι μαλάκας

Σιγά ρε, για κάποιους από εμάς ένα 20άρικο δεν είναι σπουδαίο ποσό προκειμένου να ικανοποιήσουμε το βίτσιο μας, πώς είσαι τόσο απόλυτος; Και δε λέω να το κάνει κανείς συνέχεια, αλλά άμα του τη "δώσει" με κάποια γούστο του, καπέλο του να το κάνει.

Για κάποιους μπουρδελιάρηδες που βγάζουν πάνω από 100 ευρώ την ημέρα τα 20 ευρώ δεν θεωρούνται μεροκάματο αλλά φιλοδώρημα!
Λεφτά υπάρχουν!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
336
Like
544
Πόντοι
81
bump στο topic μηπως εχουμε κανα update για καμια προθυμη κορασιδα για ασβεστωμα

15157672.gif
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
bump στο topic μηπως εχουμε κανα update για καμια προθυμη κορασιδα για ασβεστωμα

15157672.gif

Άσε τις πρόθυμες για ασβέστωμα και πες μας ποια χύνει ο Peter North σ' αυτό που πόσταρες, το είδα και τρελάθηκα :P
 
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Στην μαπα με ανοιχτό το στομα και να λυσσάει να την χύνεις.. αυτο!
 

nikos4477

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2018
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
παιδια εδω λεει μονο για χυσιμο μαπα.οποιος ξερει ας στειλει πμ εγω ξερω μονο δυο στο μεταξουργειο που χυνεις μαπα η φωτεινη και μια αλλη
 

greek 1

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλε μου μια κοπελα που ξερω οτι τα παιρνει στη μαπα ειναι η Δαφνη παλια πουτανα στο χωρο ελληνιδα  θα πρεπει βεβαια να παρεις το προγραμμα με τα 70 για να γινει αυτο  :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Καλησπερα φιλε μου μια κοπελα που ξερω οτι τα παιρνει στη μαπα ειναι η Δαφνη παλια πουτανα στο χωρο ελληνιδα  θα πρεπει βεβαια να παρεις το προγραμμα με τα 70 για να γινει αυτο  :heavymetalbig:
Που τη βρίσκουμε?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Παιδιά τα βυζιά της Δάφνης είναι σιλικονάτα; Πέρασα και την είδα και έτσι μου φάνηκαν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom