Νέα

Κοπέλες που κάνουν γλειφοκωλάδα σε μπουρδέλο και σε studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 867
  • Εμφανίσεις 397K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (2 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
551
Πόντοι
21
Η Αντιγόνη κάνει σούπερ και αμα εισαι καθαροσ θα τα δεις ολα η φίλη της Μαρίνας 60 άλλα πρέπει να σε ξέρει η Μαρίνα για να κανεις ραντεβού .
 

fil69

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
162
Like
198
Πόντοι
1
στειλε μου p m που τιε βρισκω αυτες θενκς
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Ξερετε αν το εκανε η Αντριανα απο Μεταξου; Μια ξανθια μιλφ που εκανε σχεδον τα παντα και ειχε μια πολυ περιεργη πιπα.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Ξερετε αν το εκανε η Αντριανα απο Μεταξου; Μια ξανθια μιλφ που εκανε σχεδον τα παντα και ειχε μια πολυ περιεργη πιπα.
Την Καλημερα Φιλε μου...αν αναφερεσαι στην Αντριαννα που δουλευε πριν στην Διδυμου,ενα milfogranny.....4-5 φορες που ειχα περασει μαζι της για καμμια πιπα,εμενα δεν μου εκανε,ουτε εκανε κατι ,μια προσπαθεια που να το εχει στο προγραμμα της...ισως σε κανενα αλλο Φιλο εκανε κατι extra....καλα να περνας.......
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
Μάγκες εμένα το καλύτερο γλυφοκωλι μου το έχει κάνει η Μαρία η γύφτισσα από διδύμου και Αλκιβιάδου.η οποία έκατσε στο κρεβάτι ξάπλα και μου λέει ανέβα στην μούρη μου και έβαλα την κολοτρυπα μου στην γλώσσα της και τον πουτσο αναμεσα στα μάτια της.. της τα έριξα στα μαλλιά και συνέχισε για 2ο γύρο.
Ποτε ? Ειναι ανοιχτα τωρα ?
 

themaster

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2018
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
158
Πόντοι
0
Για πείτε ρε μαγκες καμια που να κανει καλη γλεφοκωλαδα και να μη κλεβει. Όχι gilf και φολες
 

Nopainnogain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2020
Μηνύματα
26
Κριτικές
23
Like
598
Πόντοι
990
Από Μεταξουργείο ξέρω ότι κάνει γλυφοκωλι η Αλεξάνδρα πρώην υπηρεσία στο Ιάσωνος 2Α πρωινή βάρδια και επίσης πρωινή βάρδια Κολωνού 47 1ος όροφος Τζούλια ανέβασα και κριτική σήμερα.Παλιοτερα έκανε και η Βικτωρία από μεγάλου Αλεξάνδρου 22 στον όροφο αλλά σταμάτησε νομίζω εδώ και καιρό και επίσης Ιάσωνος 16 απόγευμα Αντριαννα με τα ψεύτικα βυζια.Αυτα γνωρίζω προσωπικά για Μεταξουργείο τώρα αν στο Μεταξουργείο υπάρχει κάποια άλλη ακόμα κοπέλα που να γλύφει κωλο πείτε μου και μένα γιατί είμαι fan αυτής της υπηρεσίας.Ο ένας να βοηθάει τον άλλον.
 

Nopainnogain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2020
Μηνύματα
26
Κριτικές
23
Like
598
Πόντοι
990
Ευχαριστώ πολύ. Σε ποια βάρδια μπορώ να την βρω φίλε? Και επίσης είναι στο 28 κουρτίνα υπόγειο η το άλλο τέρμα αριστερά?
 

Burn12

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
60
Πόντοι
0
Βάρδια δεν ξέρω γιατί έχω καιρο να πάω. Στο τέρμα αριστερά ήταν τελευταία φορά που την πήρα.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Από Μεταξουργείο ξέρω ότι κάνει γλυφοκωλι η Αλεξάνδρα πρώην υπηρεσία στο Ιάσωνος 2Α πρωινή βάρδια και επίσης πρωινή βάρδια Κολωνού 47 1ος όροφος Τζούλια ανέβασα και κριτική σήμερα.Παλιοτερα έκανε και η Βικτωρία από μεγάλου Αλεξάνδρου 22 στον όροφο αλλά σταμάτησε νομίζω εδώ και καιρό και επίσης Ιάσωνος 16 απόγευμα Αντριαννα με τα ψεύτικα βυζια.Αυτα γνωρίζω προσωπικά για Μεταξουργείο τώρα αν στο Μεταξουργείο υπάρχει κάποια άλλη ακόμα κοπέλα που να γλύφει κωλο πείτε μου και μένα γιατί είμαι fan αυτής της υπηρεσίας.Ο ένας να βοηθάει τον άλλον.
Αντριαννα η γνωστη μεγαλη ξανθια με το περιεργο προσωπο και τη φανταστικη πιπα; Επιπλεον ξερεις αν δουλευει ξανα, που και ποτε;
 

Nopainnogain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2020
Μηνύματα
26
Κριτικές
23
Like
598
Πόντοι
990
Εννοώ την Αντριαννα που λίγο παλιότερα δούλευε στο μεγάλου Αλεξάνδρου 28 το υπόγειο απόγευμα.Ειναι Ρωσίδα gilf γύρω στα 55 ξανθιά με πλαστικά βυζια και μποτοξ κάνει γλυφοκωλι τώρα δουλεύει Ιάσωνος 16 απόγευμα.Αυτη που αναζητάς είναι σίγουρα.
 

Nomoreregret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
109
Πόντοι
280
Nopainnogain Η Ελενη απο Μεγαλου Αλεξανδρου 28Α κανει γλυφοκωλι και πριν κανα εναμησαρι μηνα την πηρα πρωινη βαρδια αλλα προσεξε γιατι το παει το πραγμα στο πολυ χαλαρο και ο χρονος περναει και επισης ειναι πολυ πολυλογου και οταν χτυπησε η τσατσα την πορτα βιαζοτανε.Αν πας σε αυτην κοιταξε να μην συνεχιζεις την κουβεντα.Αν εξαιρεσουμε αυτα ειναι καλη.
 

Nopainnogain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2020
Μηνύματα
26
Κριτικές
23
Like
598
Πόντοι
990
Nopainnogain Η Ελενη απο Μεγαλου Αλεξανδρου 28Α κανει γλυφοκωλι και πριν κανα εναμησαρι μηνα την πηρα πρωινη βαρδια αλλα προσεξε γιατι το παει το πραγμα στο πολυ χαλαρο και ο χρονος περναει και επισης ειναι πολυ πολυλογου και οταν χτυπησε η τσατσα την πορτα βιαζοτανε.Αν πας σε αυτην κοιταξε να μην συνεχιζεις την κουβεντα.Αν εξαιρεσουμε αυτα ειναι καλη.
Οκ θα το έχω στα υπόψιν ευχαριστώ.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
403
Κριτικές
7
Like
990
Πόντοι
361
Ρε παιδιά για Θεσσαλονίκη ξέρει κανείς τπτ έχω ψάξει παντού
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕς ΝΤΙΒΕς ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
Και η Μαντόνα είναι μαστορισσα της γλυφοκολαδας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom