Νέα

κοπελα ιδανικη για freckle/mole fetish

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα totemaki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

totemaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας. δεν ξερω αν εχετε ακουστα το freckle/mole fetish. ειναι το ερωτικο ενδιαφερον για τις ελιες και τις φακιδες πανω στο δερμα. προσωπικα ενδιαφερομαι για κοπελες που στο σωμα τους εχουν παντου πολλες ελιες. εχει τυχει κανενας σας να παει με καποια (για επαγγελματια μιλαμε) τετοια κοπελα; αν ναι θα με ενδιεφερε να μου προτεινετε που θα μπορουσα να ψαξω (ονομα μαγαζιου και κοπελας αν γινεται η τηλεφωνο αν ειναι ανεξαρτητη).
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.989
Κριτικές
1
Like
687
Πόντοι
96
Οι φακιδες ειναι απαισιες ρε καυλιαρη! Ολες οι κοκκινομαλλες και οι περισσοτερες ανοιχτοχρωμες εχουν παντως! Τωρα θα μου πεις αντε βρες φυσικη κοκκινομαλλα!
Παντως δεν ειναι τυχαιο που σε ολα τα σουπερ μοντελ που εχουν απαισιες φακιδες τις αφαιρουν με φοτοσοπ  :2funny:
 
OP
OP
totemaki

totemaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
περι ορεξεως φιλε. το ξερω οτι ειμαι μειοψηφια αλλα εχω ακουσει και απο αλλους οτι θεωρουν τις φακιδες καβλιαρικες. εγω παντως γουσταρω και ελιες που ειναι πιο σπανιο  :grin:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.123
Like
9.990
Πόντοι
1.406
-KANA ΧΩΡΑΦΑΚΙ ΜΕ ΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΜΑΖΕΜΑ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ?
 

crazy boy

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Λάουρα Φυλής 54Β
Κομοδίνο αλλά πολλές ελιές στο σώμα της θα γουστάρεις  :pipa2: :kissass: :lheel: :zfuck: :fuck2:
 
OP
OP
totemaki

totemaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ψαχνοντας στο σαιτ εμαθα για την καρινα στη φυλης 69β που ειναι αγγλιδα.  :cum: την ξερει κανενας; ειναι ακομα εκει;
 

Gpoint

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
0
η gilf ευα απο ρωσσια..ρωτα στο μεταξι.


 
OP
OP
totemaki

totemaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
περασε καιρος που εκανα την ερωτηση. δεν ξερω αν υπαρχει κατι νεοτερο κιαν καπιος ειχε προσφατηα εμπειρια η αν εφανιστικε στην πιατσα καινουργια κοπελα οπως περιγραφω παραπανω. για πειτε παιδια. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom