Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Κωνσταντινουπόλεως 130 (Brazil House)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tavros21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
....καλα μιλαμε για το απολυτο καραγκιοζιλικι.....εδω εχουμε παγκοσμια οικονομικη υφεση και αυτοι ανεβαζουν τις τιμες......πηγαινα σε αυτο το μαγαζι συχνα με 30 Ε.......την τελευταια φορα μου ειπαν οτι αυξηθηκε το αντιτιμο σε 50αρικο.......μπουρδελο και πουτανα(Τζινα απο Βενεζουελα) επιπεδου  Φυλης , δηλ. οι υπηρεσιες δεν αλλαξαν σε τιποτα , τωρα με ποια λογικη αλλαξαν την τιμη....πολυ απλα θα χασουν ολους τους πελατες τους.....


Υ.Γ. ...προσπαθω να γραψω την εμπειρια μου στις "κριτικες" και μου λεει οτι πρεπει να ειμαι μελος....δεν καταλαβαινω....ειμαι μελος εδω και χρονια  με το ιδιο userame/avatar...


 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
....καλα μιλαμε για το απολυτο καραγκιοζιλικι.....εδω εχουμε παγκοσμια οικονομικη υφεση και αυτοι ανεβαζουν τις τιμες......πηγαινα σε αυτο το μαγαζι συχνα με 30 Ε.......την τελευταια φορα μου ειπαν οτι αυξηθηκε το αντιτιμο σε 50αρικο.......μπουρδελο και πουτανα(Τζινα απο Βενεζουελα) επιπεδου  Φυλης , δηλ. οι υπηρεσιες δεν αλλαξαν σε τιποτα , τωρα με ποια λογικη αλλαξαν την τιμη....πολυ απλα θα χασουν ολους τους πελατες τους.....


Υ.Γ. ...προσπαθω να γραψω την εμπειρια μου στις "κριτικες" και μου λεει οτι πρεπει να ειμαι μελος....δεν καταλαβαινω....ειμαι μελος εδω και χρονια  με το ιδιο userame/avatar...
Εχεις δικιο!!Κι εμενα το ιδιο μου ετυχε...παω μια Δευτερα πριν κανα τριμηνο 30γιουρια μου λενε το μαλλι!Παω καπακια Τεταρτη στην Πατρισια καυλωμενος να την παρω να σου η πενηνταρου  :headbang: Τα εδωσα σαν μαλακας αλλα δεν ξαναπερναω ουτε απο εξω!!Το σπιτι ειναι μπουρδελο δεν ειναι στουντιο μη τρελαθουμε!!
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
Εχεις δικιο!!Κι εμενα το ιδιο μου ετυχε...παω μια Δευτερα πριν κανα τριμηνο 30γιουρια μου λενε το μαλλι!Παω καπακια Τεταρτη στην Πατρισια καυλωμενος να την παρω να σου η πενηνταρου  :headbang: Τα εδωσα σαν μαλακας αλλα δεν ξαναπερναω ουτε απο εξω!!Το σπιτι ειναι μπουρδελο δεν ειναι στουντιο μη τρελαθουμε!!
ειδικα τα δωματια ειναι στυλ μπουρδελου.χρειαζονται ανακαινιση για να λεγεται studio.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δεν πειραζει παιδες!!!
Εκει τριγυρω εχουν ανοιξει αρκετα μαγαζια υψηλοτερου επιπεδου και που τιμανε τα λεφτα!!!
Τι θα κανουν και αυτοι,θα ακολουθησουν! :think:
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Εχεις δικιο!!Κι εμενα το ιδιο μου ετυχε...παω μια Δευτερα πριν κανα τριμηνο 30γιουρια μου λενε το μαλλι!Παω καπακια Τεταρτη στην Πατρισια καυλωμενος να την παρω να σου η πενηνταρου  :headbang: Τα εδωσα σαν μαλακας αλλα δεν ξαναπερναω ουτε απο εξω!!Το σπιτι ειναι μπουρδελο δεν ειναι στουντιο μη τρελαθουμε!!


....εντω μεταξυ τις ιδιες γκομενες μπορεις να τις βρεις στο μπουρδελακι στην οδο Μαγνησιας(πλ.Αττικης , ακριβως  απεναντι απο την εκκλησια του Αγ.Παντελεημονα) με  20-25 Ευρω......μαλλον συνεργαζονται τα 2 μαγαζια.......πλεον μονο τιποτα μακακες που εχουν τα λεφτα για πεταμα θα πηγαινουν.......παντως ειναι κριμα για αυτο στην Κωνσταντινουπολεως γιατι ηταν μια ενδιαμεση λυση αναμεσα στα υπερτιμημενα στουντιο των 50 Ευρω και στα αθλια μπουρδελα των 20 Ε.......οποιος επιχειρηματιας εχει λιγακι μυαλο ας καλυψει το υπαρχον κενο......γενικως το εχουν ξεφτιλισει με τις τιμες τοσο πολυ που σκεφτομαι οτι πλεον σε συμφερει απο οικονομικης αποψης να εχεις γκομενα(με οτι αυτο συνεπαγεται :headbang: :headbang: :2funny:)  

 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
....καλα μιλαμε για το απολυτο καραγκιοζιλικι.....εδω εχουμε παγκοσμια οικονομικη υφεση και αυτοι ανεβαζουν τις τιμες......πηγαινα σε αυτο το μαγαζι συχνα με 30 Ε.......την τελευταια φορα μου ειπαν οτι αυξηθηκε το αντιτιμο σε 50αρικο.......μπουρδελο και πουτανα(Τζινα απο Βενεζουελα) επιπεδου  Φυλης , δηλ. οι υπηρεσιες δεν αλλαξαν σε τιποτα , τωρα με ποια λογικη αλλαξαν την τιμη....πολυ απλα θα χασουν ολους τους πελατες τους.....


Υ.Γ. ...προσπαθω να γραψω την εμπειρια μου στις "κριτικες" και μου λεει οτι πρεπει να ειμαι μελος....δεν καταλαβαινω....ειμαι μελος εδω και χρονια  με το ιδιο userame/avatar...

Εκανα τη λαλακία και πήρα την Τζίνα με φουλ πρόγραμμα (70 ευρο), συμπεριφορά αστα να πάνε , ανάξια λόγου, Μακρυά !!!!!!!!!
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
μηνυμα εληφθην τι δεν πηγε καλα παρα λιγο να ειμουν και εγω θυμα τομαγαζι ποσα κοριτσια απασχολει?μηπως εχουν παει ριο..για το καρναβαλι?
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
μηνυμα εληφθην τι δεν πηγε καλα παρα λιγο να ειμουν και εγω θυμα τομαγαζι ποσα κοριτσια απασχολει?μηπως εχουν παει ριο..για το καρναβαλι?

Δεν μου έκανε μασάζ , υπηρεσίες χαμηλού επιπέδου, και ενα ύφος αντε να τελειώνουμε.
 

hammerb

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
183
Πόντοι
0
παιδια εκει τι δημος ειναι αιγαλεω? καλα τα μωρακια η μπα?
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
ρε αγορια που μπορουμε να δουμε προγραμμα και φωτο η εστω ενα τηλ.υπαρχει?περασα την περασμενη κυριακη και ειδα μια βυζαρου μελαχροινη αλλα δεν ειχα λεφτα για να περασω και θελω να δω αν θα ειναι και αποψε
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.264
Κριτικές
19
Like
9.155
Πόντοι
9.095
θα εχεις λεφτα αποψε?
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
Έχει επισκεφθεί κανείς τελευταία το εν λόγω ίδρυμα με σκοπό να γευθεί τα σοκολατένια κορίτσια;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Εγω το σκεφτομαι για αυριο
εχει ενα καλο σοκολατι το πρωι :cum:
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
503
Κριτικές
2
Like
630
Πόντοι
86
Λειτουργεί το εν λόγω κατάστημα; Υπάρχει τίποτα ενδιαφέρον;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom