Νέα

Kωνσταντίνος Μπογδάνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimminy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 535
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736

όταν ο Μπόγδανος χορεύει Τζάκο    :cheesy: :cool2:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.645
Like
28.808
Πόντοι
6.056
Ο τυπος ειναι καραγκιοζης, σε ενάμιση χρονο εχει αλλάξει τρία κόμματα!
 

Loser99

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Το να συμπορεύεσαι με το κόμμα ενός 86χρονου πρώην εργολάβου, του οποίου η επιχείρησή βρίσκεται σχεδόν σε πτώχευση, γράφοντας στα τέτοια σου την νεότερη συν-ιδρύτρια του κόμματος (ασχέτως αν και η ίδια γενικά έχει μια αλαζονική συμπεριφορά), δεν το λες και έξυπνη κίνηση. Δλδ δεν νομίζω καν να μπουν στην Βουλή, ειδικά αν γίνει καμιά στραβή και αφήσει ο Άρειος Πάγος τον νεοναζί Κασιδιάρη (τον οποίον ξαφνικά σέβεται ο Μπογδάνος) να πάει στις εκλογές. Κατά τα άλλα, ο Χίος (ο οποίος τις προάλλες έλεγε πως ο Εμφιετζόγλου ξεκάθαρα δεν μπορεί να δώσει κάτι διαφορετικό σε τέτοια ηλικία) ελπίζει τώρα σε περεταίρω συμπόρευση και δεξιό ακτιβισμό :buck2:

(off-topic, αλλά ένα άλλο δείγμα του ότι ο Εμφιετζόγλου δεν το έχει, είναι ότι θέλει να συσπειρώσει ακροαριστερούς με ακροδεξιούς, πχ να έρθει στο κόμμα και η Κωνσταντοπούλου :2funny::2funny::2funny:)
 
Τελευταία τροποποίηση:

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
312
Κριτικές
4
Like
791
Πόντοι
361
Το μόνο που γνωρίζω για τον εμφιετζογλου ήταν ότι κονομισε τρελά τότε με το χρηματιστήριο ενώ όλοι οι άλλοι έχασαν τα χρήματα τους, και αγόρασε κάποιες πολύ προβληματική επιχειρήσεις (δεν ξέρω γιατί).
Μου κάνει εντύπωση που κατεβαίνει στις εκλογές για τον μπογ δεν του κατουρησει το στούντιο ο Κοντοπας;; lol
 
Εγγρ.
29 Αυγ 2022
Μηνύματα
325
Like
661
Πόντοι
81
Μπογδάνος κατακεραυνώνει ΝΔ φτύνοντας αλήθειες μέσα στην Βουλή.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.645
Like
28.808
Πόντοι
6.056

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.364
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168

Πηρε τον πουλο ο μαλακας ο Μπογδανος, δεν του αρεσε να κατσει με τον Τζημερο-Κρανιδιωτη μπας και καταφερναν να κανουν κατι ολοι μαζι.
Καλα,τοση βλακεια?
Εγω οταν διαβασα τα κομματα,ειδα οτι υπαρχει και αλλο
με το ιδιο ονομα και σκεφτηκα οτι θα υπαρξει θεμα.
Αυτοι αετο πετουσαν?
Και αντε ο αλλος ειναι 90φευγα..ποσο ειναι,ο Μπογδανος δεν το ειδε?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.281
Κριτικές
15
Like
5.776
Πόντοι
1.496

Πηρε τον πουλο ο μαλακας ο Μπογδανος, δεν του αρεσε να κατσει με τον Τζημερο-Κρανιδιωτη μπας και καταφερναν να κανουν κατι ολοι μαζι.
Τον ρωτησε ο Σροιτερ στις ειδησεις στον Αλφα αν σκεφτεται να ενταχθει σε αλλο κομμα για να κατεβει στις εκλογες, και ειπε οχι, πανε οι πρωτες εκλογες, θα κατεβει στις δευτερες.

Τι μυαλο κουβαλανε ολοι αυτοι με τα τοσα κομματα, δεν μπορω να καταλαβω. Και τι κερδιζουν. Του Εμφιετζογλου μου πεταγε στο διαδικτυο διαφημιση επι εβδομαδες. Ποιος ξερει ποσα χρηματα εχουν χαλασει μεχρι τωρα, για να μην κατεβουν καν.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.364
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
Τον ρωτησε ο Σροιτερ στις ειδησεις στον Αλφα αν σκεφτεται να ενταχθει σε αλλο κομμα για να κατεβει στις εκλογες, και ειπε οχι, πανε οι πρωτες εκλογες, θα κατεβει στις δευτερες.

Τι μυαλο κουβαλανε ολοι αυτοι με τα τοσα κομματα, δεν μπορω να καταλαβω. Και τι κερδιζουν. Του Εμφιετζογλου μου πεταγε στο διαδικτυο διαφημιση επι εβδομαδες. Ποιος ξερει ποσα χρηματα εχουν χαλασει μεχρι τωρα, για να μην κατεβουν καν.
Αυτο που απαγορευεται εθνικο συμβολο σε σημα κομματος,
το ξερω εδω και χρονια.
Ειναι δυνατον να μην το ξερανε?τοση ανευθυνοτητα?
και ελεγε στον Αλφα ,μας φοβουνται και αλλες μπουρδες...
ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΙΚΟΙ..
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.645
Like
28.808
Πόντοι
6.056

Τωρα ειναι καθαρά ηλιθιότητα η παίζει να ειναι κατι αλλο απο πισω; Πως γινεται να μην εχεις κανει μια ερευνα για να δεις αν ο τιτλος του κόμματος σου χρησιμοποιείται απο καποιον αλλο;;:confused::idiot::uglystupid::jerking::jerking2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom