Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

marc_dorcel

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
93
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα Κωνσταντίνα!! Καλά είσαι? Επειδή και εγώ σκέφτομαι να σε επισκεφτώ, αλλά θέλω να σου κάνω μια ερώτηση... Πέρα απο τις υπηρεσίες που προσφέρει το στούντιο, πρωκτικό κάνεις? Σε παρακαλώ απάντησέ μου. Θα με βοηθήσεισ στην αποφασή μου!! Να είσαι καλά!! Θα τα πούμε!! (μάλλον...)  ;) ;) ;)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Καλησπέρα Κωνσταντίνα!! Καλά είσαι? Επειδή και εγώ σκέφτομαι να σε επισκεφτώ, αλλά θέλω να σου κάνω μια ερώτηση... Πέρα απο τις υπηρεσίες που προσφέρει το στούντιο, πρωκτικό κάνεις? Σε παρακαλώ απάντησέ μου. Θα με βοηθήσεισ στην αποφασή μου!! Να είσαι καλά!! Θα τα πούμε!! (μάλλον...)  ;) ;) ;)
χαχαχαχαχαχα!!!!το εθεσες πολυ διακριτικα λεμεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny:
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα Κωνσταντίνα!! Καλά είσαι? Επειδή και εγώ σκέφτομαι να σε επισκεφτώ, αλλά θέλω να σου κάνω μια ερώτηση... Πέρα απο τις υπηρεσίες που προσφέρει το στούντιο, πρωκτικό κάνεις? Σε παρακαλώ απάντησέ μου. Θα με βοηθήσεισ στην αποφασή μου!! Να είσαι καλά!! Θα τα πούμε!! (μάλλον...)  ;) ;) ;)
οχι αγορακι μωου δεν κανω.
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
παιδια παω για υπνο γιατι αυριο εχω κατι δουλειες το πρωι.καληνυχτα,θα τα πουμε αυριο. :tired: :sleeping:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
καλη ξεκουραση!
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα παιδια.καλος ηρθαμε στο παλιο μας σπιτι,και μακαρι να μη ξανα κλειλει πια.ευχομε καλη μας αρχη. :) :) :)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057

razr

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Ποιο μωρο εχει αποψε στην Βριλησσου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom