Νέα

Κολωνός: 38χρονη κατήγγειλε βιασμό παρά φύσιν από 44χρονο - Τα πέντε λεπτά φρίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
21
Like
9.642
Πόντοι
3.346
Όντως οι τσόντες, οι οποίες ολο και σκληραινουν, φαίνεται να εχουν κανει μεγαλη ζημιά. Ειδικά στο θέμα της συναίνεσης εχουν δημιουργήσει εντελώς εσφαλμενες εντυπώσεις.
Η δύναμη που έχει σα βιομηχανία είναι τεράστια, και να σκεφτεί κανείς ότι είναι μέσα σε κάθε σπίτι...
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
Αφου γαμηθηκα να γελαω με ολα τα σχολια, να θεσω το ερωτημα, επηρεασμενος και απο το νημα ''τι τρεχει με τις ελληνιδες''
Ρε σεις, ποια 38χρονη ελληνιδα, που εχει ψηλα τον αμανε και μαλλον το παιζει κυρια για να βρει θυμα για γαμο, ΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ κολωνο για γαμησι??
Πες τα Χρυσόστομε αυτό ακριβώς μου βρωμούσε...
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.172
Πόντοι
1.336
Συναγωνιστή, εδώ πάνε με μπίχλες, άεργους, Πάκηδες και Μπάγκλα. Ο τύπος με το παπάκι είναι προύχοντας, μπροστά σε όλους αυτούς.
H top κατηγορια ειναι Γυφτοι , που με τις κλεψιες φλεξαρουν στο insta , 50ευρα και κλεμενα αυτοκινητα
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.172
Πόντοι
1.336
Γενικα στον Κολωνο , οι γυναικες με τσιγκινο σωβρακακι
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.310
Πόντοι
446
Όντως οι τσόντες, οι οποίες ολο και σκληραινουν, φαίνεται να εχουν κανει μεγαλη ζημιά. Ειδικά στο θέμα της συναίνεσης εχουν δημιουργήσει εντελώς εσφαλμενες εντυπώσεις.

Αυτό ακριβώς Η σεξουαλική “διαπαιδαγώγηση” μέσο διαστροφικου σκληρού πορνό που πλασάρεται καταιγιστικά , και σαν κάτι το φυσιολογικό παίζει πολύ σημαντικό ρόλο σε όλα αυτά .

Αν εξετάσουμε τα περιστατικά σε σχέση με το πορνό , εννέα στα δέκα περιστατικά , είναι καρμπόν με τις τσόντες που κυκλοφορούν , και στην πλειοψηφία αυτών πλέον . Και το πράγμα πρόκειται να ξεφύγει ακόμα περισσότερο .

Ακόμη και σε απλές συζητήσεις , του τύπου γουστάρω αυτό , ψάχνω να κάνω το άλλο , γαμάτο το τάδε , πείτε μου αν ξέρετε κάποια κοπέλα που να κάνει τα τάδε κτλ η και ακόμη σε ατάκες ¨”χαβαλέ” - “εξυπνάδας” -"χιούμορ" ότι υπάρχει σε αυτές τις τσόντες ακούς .
 
Τελευταία τροποποίηση:

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.310
Πόντοι
446
Αφου γαμηθηκα να γελαω με ολα τα σχολια, να θεσω το ερωτημα, επηρεασμενος και απο το νημα ''τι τρεχει με τις ελληνιδες''
Ρε σεις, ποια 38χρονη ελληνιδα, που εχει ψηλα τον αμανε και μαλλον το παιζει κυρια για να βρει θυμα για γαμο, ΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ κολωνο για γαμησι??

Στο συγκεκριμένο νήμα , γίνεται λόγος , για διάφορες κατηγορίες Ελληνίδων και όχι μόνο για μια

πχ γίνεται λόγος και για αυτές που έχουν ψηλά τον αμανέ , και για αυτές που ψάχνουν θύμα ,και για αυτές που πάνε με Πακιστανούς , η με ότι άλλο κτλ .κτλ κτλ η για άλλες που έχουν βρει το θύμα πυρφόρο , έχοντας ψηλά τον αμανέ κτλ αλλά το κερατώνουν με τον μηχανάκια και πάει λέγοντας

Προφανώς κάποια από την κατηγορία , έχω ψηλά τον αμανέ παίζοντας το κυρία , ψάχνοντας κελεπούρι πυρφόρο για θύμα κτλ δεν θα δεχτεί το μηχανάκι για θύμα , αλλά κάποια από άλλη κατηγορία ναι . Η θα δεχτεί το μηχανάκι , για να κερατώσει το θύμα πυρφόρο .

“Μάτσο” στην πιάτσα οι κυρίες που έχουν τον πυρφόρο χορηγό ακόμη και για σύζυγο , και γαμιούνται αβέρτα με μη έχοντες και μη κατέχοντες .
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Συναγωνιστή, εδώ πάνε με μπίχλες, άεργους, Πάκηδες και Μπάγκλα. Ο τύπος με το παπάκι είναι προύχοντας, μπροστά σε όλους αυτούς.
ποια ελληνιδα εχεις δει εσυ με πακη και μπαγκλα γιατι εγω καμια μονο οι γυφτισες/τσιγγανες πανε με αυτους,οι ελληνιδες που δε ειναι τσιγγανες/ γυφτισες πανε μονο με ελληνες και μαλιστα οχι με ολους τους ελληνες αλλα αυτους τους φλωρους που θεωρουν αυτες "νορμαλ",εδω δε πανε με τους ελληνες καλα καλα θα πανε με αυτα τα αποληφαδια τους πακι και τους μπαγκλα?μη λεμε και μαλακιες.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.649
Κριτικές
61
Like
39.937
Πόντοι
22.785

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.391
Κριτικές
16
Like
13.561
Πόντοι
5.577
τυποι ο μονος τροπος να αθωωθει ο τυπος απο τους φεμιναζι δικαστες ειναι να παρουσιασει τη μερεντα που εβγαλε απο τον γκωνλον του μουνετου απο το ακα που της εκανε :confused::confused::confused:
μονο αν την ειχε βαλει ψυγειο τυπε αλλιως θα χει χαλασει :think:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Πάντως γίνεται μέγιστος καραγκιόζης κάποιος που πιέζει μια γυναίκα να κάτσει σωνει και καλα να την γαμησει απο τον κωλο. Ακομα και αν το καταφερει ουτε αυτος θα το ευχαριστηθεί, ουτε η γκόμενα και εννοείται οτι δεν πρόκειται να τον ξαναδεί.
Ακριβώς!!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
ποια ελληνιδα εχεις δει εσυ με πακη και μπαγκλα γιατι εγω καμια μονο οι γυφτισες/τσιγγανες πανε με αυτους,οι ελληνιδες που δε ειναι τσιγγανες/ γυφτισες πανε μονο με ελληνες και μαλιστα οχι με ολους τους ελληνες αλλα αυτους τους φλωρους που θεωρουν αυτες "νορμαλ",εδω δε πανε με τους ελληνες καλα καλα θα πανε με αυτα τα αποληφαδια τους πακι και τους μπαγκλα?μη λεμε και μαλακιες.
Υπάρχουν και μεγαλύτερης ηλικίας Ελληνίδες αλλά και άλλες που έχουν άλλα θέματα!! Όχι τόσο εμφανίσημες ή ακόμα και κακάσχημες ή με κάποια μικρή αναπηρία ή πρόβλημα!!! Ξέρω περιπτώσεις που γαμάνε Μπαγκλαντεσιανό. Παλιότερα με τους Ιρακινούς δεν το συζητώ!!! Αρκετές Ελληνίδες!! Στην πλειοψηφία τους όμως με θεματάκι!!!
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Υπάρχουν και μεγαλύτερης ηλικίας Ελληνίδες αλλά και άλλες που έχουν άλλα θέματα!! Όχι τόσο εμφανίσημες ή ακόμα και κακάσχημες ή με κάποια μικρή αναπηρία ή πρόβλημα!!! Ξέρω περιπτώσεις που γαμάνε Μπαγκλαντεσιανό. Παλιότερα με τους Ιρακινούς δεν το συζητώ!!! Αρκετές Ελληνίδες!! Στην πλειοψηφία τους όμως με θεματάκι!!!
φιλε εγω οσες βλεπω εξω οσες τους βλεπουν αυτους εξαφανιζονται τωρα αν μιλας για γκομενες 130 κιλα εε ναι αυτη δε μπορει να βρει ελληνα λογικο,ή αν μιλας τωρα για τις ψυχιατρικα αρωστες επισης λογικο γιατι ελληνα δε μπορει να βρει μιλαμε για γκομενες οχι χοντρες και οχι παλαβες για το δαφνη.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
φιλε εγω οσες βλεπω εξω οσες τους βλεπουν αυτους εξαφανιζονται τωρα αν μιλας για γκομενες 130 κιλα εε ναι αυτη δε μπορει να βρει ελληνα λογικο,ή αν μιλας τωρα για τις ψυχιατρικα αρωστες επισης λογικο γιατι ελληνα δε μπορει να βρει μιλαμε για γκομενες οχι χοντρες και οχι παλαβες για το δαφνη.
Το διευκρίνισα!! Όλες (οι περισσότερες), με θεματάκι!!!
Πάντως κι αυτή, αν δεν είναι του επαγγέλματος και ψωνίστηκε στο δρόμο, δεν τη λες και καλά!!!
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Το διευκρίνισα!! Όλες (οι περισσότερες), με θεματάκι!!!
Πάντως κι αυτή, αν δεν είναι του επαγγέλματος και ψωνίστηκε στο δρόμο, δεν τη λες και καλά!!!
τι εννοεις αν ψωνιστηκε στο δρομο και δε ειναι του επαγγελματος για ποια μιλας?
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Αυτή η 38χρονη που λέει το άρθρο
δε ξερω πως εγινε ρε φιλε το σκηνικο,αυτες στη ηλικια μου ειμαι 23 πανε με κατι φλωρους λεπτους με μουσια σα το αργυρο δλδ τελειως φλωριες ουτε αυτες ειναι καλα στα μυαλα τους για να μη θελουν αντρες και να θελουν πουστρες αλλα το να πας με πακιστανο ή μπαγκλαντεσιανο δειχνεις οτι εισαι τελειως για το δαφνη καταλαβες?
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
Τιγινεται ρε πουστη μου???η γυναικα λεει οτι κανανε σεξ ΚΑΝΟΝΙΚΑ(ΧΩΡΙς ΒΙΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ) ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΑΛΛΟς ΣΕ 8 ΛΕΠΤΑ!!!!ΜΕΤΑ ΑΜΕΣΩς ΤΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΘΗΚΕ και την βιασε παραφυσιν και τελειωσε σε 5 λεπτα!!!Ρε φιλε,ποιος ειναι ο τυπος???ο speedrunner???
και κατι αλλο....απο το μουνι δεν ειχαμε θεμα αλλα απο τον κωλο ειχαμε???αντε να το δεχτω....με τι δυμανεις προλαβε να την "ακινητοποιησει" και να την βιασε παρα φυσιν???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom