Νέα

Κωλομπαρο στη Θεσ/κη για να βγαλω 35+ γκομενα ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tabakakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

halford

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Στο "Μεταξύ μας" και σε παρόμοια μαγαζιά θα βρεις Ελληνίδες στις κατηγορίες meta-milf, pro-grannie και grannie. Αν φτιάχνεσαι με γυναίκες 45+ (και μέχρι όσο πάει), πήγαινε και θα περάσεις καλά. Αν ψάχνεις για 35άρες, ή θα πρέπει να πληρώσεις λογαριασμό της ΔΕΗ ή να πας σε κανένα κανονικό μπαράκι (έχει μπόλικα από δαύτα στα Λαδάδικα). Κ

Σου συνιστώ το δεύτερο. Και θα γαμήσεις και θα σου μείνει και το πενηντάρι.  ;)
 
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καποιος φιλος να μας πει τις εμπειριες του απο το μεταξυ μας....αξιζει να το επισκεφθουμε με τα φιλαρακια μου???
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
και δεν πατε να στηθειτε στα γραφεια στους διακανονισμους της ΔΕΗ , ειναι το τοπ μερος για ψωνιστηρι απο    18 χρονες αφραγκες και καλα φοιτιτριες μεχρι :zombie: 40-50-60 χρονες καμενες πρωιν νοικοκυρες που ζουν με ελεημοσυνη του ΟΓΑ η κατι τετοιο και ειναι και στα γουστα των περισοτερων εδω μεσα  
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
Τους τελευταιους 2-3 μηνες δουλευει θεσ/νικη καποια ουκρανη ελενη (30-35). παλια δουλευε με μια φιλη της ξανθια ονομα νινα. ξερεις καποιος που και οτι αλλο σχετικο?
 

satrapis21

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2015
Μηνύματα
135
Κριτικές
4
Like
49
Πόντοι
1
Δουλεύει ακόμα το μεταξύ μας;
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.815
Πόντοι
506
Που ειναι ο Απολυτος να μας δωσει τα φωτα του....
Ειναι ειδικος στις GILF.....
 

chefff

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
81
Like
18
Πόντοι
0
ρε παιδιά δώστε περισσότερες πληροφορίες για μας που δεν είμαστε από θεσσαλονίκη  "διαφθινσις" από τα μπαρ που βρίσκονται;;
 

loukinio10

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ξεθαμα και αναζήτηση σε ηλικίες 35-45.εχει τίποτα?
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Με λογαριασμο ΟΥΘ γινεται τιποτα?? (και 2 εισητηρια ΟΑΣΘ σε αριστη κατασταση ) :S :S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
παιδια η δικια μου είναι μιλφοτζιλφ και είμαι στην θεσσαλονικη.
αφήστε τα κωλομπαρα.
εγω σε μπουρδελο την γνωρισα.
αλλα και πολλες άλλες μιλφ σε θαλασσα, ραντεβού από ιντερνετ, δουλεια.
τα κωλομπαρα είναι η ευκολη λυση να διασκεδασεις και να πιασεις κανενα μπουτι, η πιθανοτητα τελικα να πιασεις γκομενα επειδή είναι επαγγελματιας και εχει πολους πελατες είναι μικροτερη από ότι αν την πεσεις στην ζωντοχηρα που σφουγγαριζει την πολυκατοικια ή κουρευει στην γειτονια.
 

o salonikios

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2018
Μηνύματα
41
Like
8
Πόντοι
0
παιδια η δικια μου είναι μιλφοτζιλφ και είμαι στην θεσσαλονικη.
αφήστε τα κωλομπαρα.
εγω σε μπουρδελο την γνωρισα.
αλλα και πολλες άλλες μιλφ σε θαλασσα, ραντεβού από ιντερνετ, δουλεια.
τα κωλομπαρα είναι η ευκολη λυση να διασκεδασεις και να πιασεις κανενα μπουτι, η πιθανοτητα τελικα να πιασεις γκομενα επειδή είναι επαγγελματιας και εχει πολους πελατες είναι μικροτερη από ότι αν την πεσεις στην ζωντοχηρα που σφουγγαριζει την πολυκατοικια ή κουρευει στην γειτονια.
.μπραβο για τα γουστα που βγαζεις πολυ ωρεος παικτης αλλα εγω δεν ψαχνω γκομενα ενα σεχακι με μιλφ γκιλφ αυτος ο λογος της  ευκολης λυσης
 

gioutsos2

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
6
Πόντοι
0
Έχω την εντύπωση ότι το κωλομπαρο στον Άγιο Παντελεήμονα στην Καλαμαριά προσφέρεται για να βγάλουμε γκόμενες 40αρες. Νομίζω λέγεται Hui.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.364
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
Έχω την εντύπωση ότι το κωλομπαρο στον Άγιο Παντελεήμονα στην Καλαμαριά προσφέρεται για να βγάλουμε γκόμενες 40αρες. Νομίζω λέγεται Hui.
Που χαθηκες ρε παικταρα ΓΙΟΥΤΣΟ?

Μας ελειψες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom