Νέα

Κωλόμπαρο για χούφτωμα και χέρι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Να ζητήσω τα φώτα σας λοιπόν, για όσους δεν είναι μαλάκες και αρχίδια και ξέρουν πέντε πράγματα, και θα χαρούν να τα μοιραστούν χωρίς να βρίσουν. Ψάχνω στη συμπρωτεύουσα, για κανένα κωλομπαράκι της πλάκας. Όχι με σκοπό να βγάλω γκόμενα ή να γαμήσω, όπως συζητιέται εδώ γενικά. Για λίγα, light, softcore, απλά πραγματάκια. Όπως κανά χούφτωμα, λίγο χεράκι, ξέρετε εσείς. Όχι ιστορίες, μπερδέματα ή πολλά πολλά. Να πάει κάτω το ποτάκι λιγάκι όμορφα κι εύκολα, χωρίς να πληρώσεις μια περιουσία. Αν γίνεται, χωρίς να ξεπεράσεις το εικοσάευρο. Υπάρχει κανένα τέτοιο μαγαζάκι, που να ομοιάζει στην περιγραφή; Υπάρχει κανένα καλό παιδί, αν ναι, να μου το υποδείξει;

Ρε συ φίλε, αν πας για 20άρικο, τότε μπορείς να βρεις κάτι. Στην Αθήνα σίγουρα, πας Φυλής και γαμάς αξιοπρεπέστατο μουνάκι. Θεσσαλονίκη από όσο θυμάμαι πήγαινε 25-30. Δεν ξέρω αν έχει πέσει ή όχι. Αλλά και πάλι κάποια καλή θα βρεις να "γεμίσεις"! Εσύ μόνο χαδάκια γουστάρεις περισσότερο? Στο 25άρι πάντως περιλαμβάνεται και το χούφτωμα, μην μασάς! Αν τώρα εσύ θέλεις παραπάνω κουβεντούλα, ε τότε τι να πω... πήγαινε σε αυτό το κωλόμπαρο με τα 10 ευρώ είσοδο που είπαν κάποιοι εδώ... στο "Ορχιδέα" αν θυμάμαι καλά.
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Dude πρόσεχε, σε αυτά τα μαγαζιά τα 20,00 ευρώ κάποιες το θεωρούν ευτελές ποσό και αν σε δουν λίγο αγκαλίτσα –γλυκούλη θα σου φάνε ότι έχεις στο πορτοφόλι. Μην πας  σαν το σκυλί στο αμπέλι.
 
OP
OP
Α

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Dude πρόσεχε, σε αυτά τα μαγαζιά τα 20,00 ευρώ κάποιες το θεωρούν ευτελές ποσό και αν σε δουν λίγο αγκαλίτσα –γλυκούλη θα σου φάνε ότι έχεις στο πορτοφόλι. Μην πας  σαν το σκυλί στο αμπέλι.

Εννοείται. Προσοχή παντού και πάντα. Αγκαλίτσας-γλυκούλης δεν παίζει, μια φορά τό 'κανα το λάθος, κι από τότε τέρμα οι συναισθηματισμοί (ακόμα και σε νορμάλ γκόμενες το πληρώνεις πανάκριβα αυτό το λάθος, καλό παιδί=χοντρομαλάκας). Και ειδικά σε δοσοληψίες τύπου μαγαζιού, ουδεμία θέση έχει τέτοια αντιμετώπιση κορασίδων και μιλφών γυνών. Όχι σκυλί, λοιπόν, γουρούνι. Εξάλλου, όποιος νύχτα περπατεί...
 

christianomat

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μάγκες πρόσφατα μετακόμισα Θεσσαλονίκη ... Καλαμαριά από Λαμία ....

Μήπως μπορείτε να μου υποδείξετε κάποια καλά κωλόμπαρα ??? Παρακαλώ να συμπεριλάβετε και τι παίζει σε αυτά ... σε θέματα ικανοποίησης - ποιότητας - τιμής. Δεν είμαστε και για να ματώνουμε
 

Ipnos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Χμ. Η ορχιδέα έχει ωραίες κριτικές και φωτογραφίες ανεβασμένες, από άλλο σάητ (όχι για μπουρδέλα, αλλά για αναζήτηση μαγαζιών διασκέδασης [high society κάπως το σάητ εκείνο]). Γιατί όχι...; Ορχιδέα που μπάνισα και Αμόρε που μου προτείναν είναι τα μέρη που θα επισκεφτώ προσεχώς. Έχω όμως και μια έμφυτη, πηγαία περιέργεια για τον πρώην Κόμη στη Νεάπολη, και νυν 69...

:tired: Η Ορχιδέα έχει κλείσει αν πας προς Τουμπα θα πας στο Σμαρτ και στο Offside που είναι πιο χαλαρά μαγαζιά και στο Stars για ρουμανακια σ΄αυτά αν είσαι τυχερός ίσως τσιμπήσεις κάτι αλλα θα την βγάλεις οικονομικά ...!! :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom