Νέα

Κωλόμπαρο Caravela στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zippo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
:cum:φιλε makis1985 για το Stroll/Τζοκερ δεν το κοβω για κρεαταδικο οπως τα λεω εγω: χαλαρα στο περιστερι
playboy,πριγκηπας,κατερινα στην τροιας,δεν νομιζω να πεζει μεσα  :pipa1:  :fuck1:.μαλλον για  :smitten:
τα ποτα στα 10 για τις γυναικες αλλα πρεπει να πεζουν και με 5 τα απλα.ρουμανες οι πιο πολλες και ισως καναδυο
ρωσιδες, συνολο καμια 10ρια τεμαχια.για Caravela δεν εχς ιδεα τι πεζει μεσα

όχι τύπε όταν πήρα απόφαση να πάω να δω τι παίζει ήταν κλειστό :(

τώρα που έμαθα ότι άνοιξε θα το βάλω στο πρόγραμμα παρόλα που έχω αλλάξει γούστα(επισκέφτομαι πιο κυριλέ κωλόμπαρα :2funny: :2funny:)

:)
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.364
Κριτικές
10
Like
2.725
Πόντοι
3.385
όχι τύπε όταν πήρα απόφαση να πάω να δω τι παίζει ήταν κλειστό :(

τώρα που έμαθα ότι άνοιξε θα το βάλω στο πρόγραμμα παρόλα που έχω αλλάξει γούστα(επισκέφτομαι πιο κυριλέ κωλόμπαρα :2funny: :2funny:)

:)
Νόμιζα ότι είχε κλείσει αυτό, είχα πάει πριν κάμποσα χρόνια, ήταν τόσο κυριλέ που δε μου έκανε καρδιά ούτε απ' έξω να περάσω! :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Νόμιζα ότι είχε κλείσει αυτό, είχα πάει πριν κάμποσα χρόνια, ήταν τόσο κυριλέ που δε μου έκανε καρδιά ούτε απ' έξω να περάσω! :grin:

έτσι ήξερα και εγώ αλλά άνοιξε απ'ότι λέει ο συναγωνιστής παραπάνω :)
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Λογικα ανοιχτο ειναι. Εχει κανεις καμια πληροφορια?? Ειδα απο αστερακι τσεκ ιν στο φεισμπουκ στο συγκεκριμενο μαγαζι και αυριο εκτως απροοπτου θα παω να βρω το αστερακι.. αν και το ποιο πιθανο είναι ότι περασε για βολτα απο εκει να δει τις φιλες τις καθως εχει αλλάξει επαγγελματικο προσανατολισμο το κοριτσι τα τελευταια χρονια αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια!  Εχει και σελιδα στο φεισμπουκ το συγκεκριμενο μαγαζι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Συγκηνητικό ποστάρισμα μετά από 5 χρόνια  :rockon: :rockon: :orchestra:.Έχουμε τεράστια ανάγκη να διαβάζουμε για κωλόμπαρα που λειτουργούν ξανά,εύχομαι με μπόλικη καλτίλα  :happy:
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Με τα πολλα ειπα να παω .. Άδειο μαγαζί η κοπέλα για την οποία πήγα έλειπε .. καβάντζες δεν είδα πουθενά (οι καβάντζες σε τουαλέτες και δωματιάκια δεν με ενδιαφέρουν.. παω και σε μπουρδελο η στούντιο αν θέλω απλά να γαμισω).. οι κοπέλες με κοίταγαν σαν να λεγαν τι κάνει αυτός εδω.. όποτε  και λέω για τεστ δεν ήμαστε τωρα εδω  και οδήγησα λιγο και πήγα σε κοντινό μαγαζί για σίγουρα αποτελέσματα! Αν δεν είδα κατι καλα διορθώστε με να ξαναπάω!
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
37
Like
7.040
Πόντοι
3.446
Λογικα ανοιχτο ειναι. Εχει κανεις καμια πληροφορια?? Ειδα απο αστερακι τσεκ ιν στο φεισμπουκ στο συγκεκριμενο μαγαζι και αυριο εκτως απροοπτου θα παω να βρω το αστερακι.. αν και το ποιο πιθανο είναι ότι περασε για βολτα απο εκει να δει τις φιλες τις καθως εχει αλλάξει επαγγελματικο προσανατολισμο το κοριτσι τα τελευταια χρονια αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια!  Εχει και σελιδα στο φεισμπουκ το συγκεκριμενο μαγαζι

για τη ρουμάνα λες την ντανιέλα?? την ξανθιά την καύλα??
 

manch84

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
38
Like
7
Πόντοι
0
τζοκερ ειναι αινσταιν κ θυματων κατοχησ στην αμφιαλη το στρεσσ ειναι μετα το μαυρο προβατο κ αμεσσωσ μετα το μπλακ +γουαιτ!στο τζοκερ διπλα μενω!οποιοσ θελη πμ κ παμε μαζι για ποτακια
φιλε mathousalas το τζοκερ  ειναι ακομα ανοιχτό;
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.614
Πόντοι
216
Αυτο που ειναι ρε παιδια? Απο Κερατσινι δεν ξερω και πολυ
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
214
Κριτικές
6
Like
527
Πόντοι
301
Είναι στην λεωφόρο Σαλαμίνος στο φανάρι που είναι το Max Pery ...στριβεις στο φανάρι και είναι στα δέκα μέτρα στο αριστερό σου χέρι γωνία...μεσα δουλεύει μία πολύ καλή ή Φρατζεσκα ξανθιά...αλλα δεν ξέρω τί παίζει μέσα...την έχω φίλη στο Instagram και έχω δει φωτογραφίες για αυτό το μαγαζί...
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
214
Κριτικές
6
Like
527
Πόντοι
301
Αυτή είναι...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20180220-090143.png
    Screenshot_20180220-090143.png
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 137

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
628
Κριτικές
9
Like
219
Πόντοι
26
Αυτο το μαγαζι υπαρχει ακομα, δεν εχω παει ποτε .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom