Νέα

Κωλομπαρο ''Αρωμα'' θεσσαλονικη στην Κατσιμιδη ( κοντα στο θυαγενειο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
215
Like
17.204
Πόντοι
35.697
Λαιβ απο κωλομπαρο άρωμα!!!
Τιποτα αξιόλογο,5-6 κομμάτια μεσα,όλες ρωσοποντιες και με τουπε!!!
Αμε στο διαλο ρε σαύρες..
Τιμη απλού ποτού 7€,σπέσιαλ στα 10€
Τιμη ποτού γυναίκας 10€ νερό!!!
Στα 20€ εχει και φραπέ,απ οτι λεει ο Μπουξος,τα συμπεράσματα δικα σας!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.271
Κριτικές
169
Like
8.325
Πόντοι
10.326
Λαιβ απο κωλομπαρο άρωμα!!!
Τιποτα αξιόλογο,5-6 κομμάτια μεσα,όλες ρωσοποντιες και με τουπε!!!
Αμε στο διαλο ρε σαύρες..
Τιμη απλού ποτού 7€,σπέσιαλ στα 10€
Τιμη ποτού γυναίκας 10€ νερό!!!
Στα 20€ εχει και φραπέ,απ οτι λεει ο Μπουξος,τα συμπεράσματα δικα σας!!!
ενα φραπε θα την δωσω την αλλη! Λιγο ακριβος αλλα τι να κανουμε! :pipa1: :grin:
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Λαιβ απο κωλομπαρο άρωμα!!!
Τιποτα αξιόλογο,5-6 κομμάτια μεσα,όλες ρωσοποντιες και με τουπε!!!
Αμε στο διαλο ρε σαύρες..
Τιμη απλού ποτού 7€,σπέσιαλ στα 10€
Τιμη ποτού γυναίκας 10€ νερό!!!
Στα 20€ εχει και φραπέ,απ οτι λεει ο Μπουξος,τα συμπεράσματα δικα σας!!!
Σκετο η με γαλα?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.271
Κριτικές
169
Like
8.325
Πόντοι
10.326
ενα φραπε θα την δωσω την αλλη! Λιγο ακριβος αλλα τι να κανουμε! :pipa1: :grin:
καλος μλκ εισαι μλκ μου! :jerking:
Περασα με τον Menathor
και τον ηπιαμε κανονικοτατα! :headbang:
Εδωσα 20€ για αρχη , για να με παει στην ψευτοκαβαντζα το γυφτοβουλγαρακι μου που μου υποσχοταν πολλα! Του τυπου: παμε και θα δεις εκει!.. Μου ξεγυμνωθηκε και χορευε πανω μου αισθησιακα. Δινω αλλο ενα εικοσαρικο για τπτ εξτρα ... Στα ορθια αυτη και εγω στον καναπε προσπαθουσα να την κανω γλειφομουνι! :headbang: ..Δινω αλλο ενα εικοσαρικο για παιξιμο μλκιας... - Ρε συ παρε πιπα να τελειωσω! :grin: και τι μου λεει η μαλακω: εδω δεν εχουμε προφυλακτικα κ δεν κανουμε sex. :jerking:
Τελοσπαντων με τελειωσε με χειροκινητη μλκια πανω στο σωμα μου, ουτε ηθελε να την ξεροχυσω πανω στα βυζακια της!( :tickedoff:)

60€ πιαστηκα μλκ!

Υ.γ.: προς τους υπευθυνους του μαγαζιου [size=30pt]"ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ!!!"[/size] :rockon: :rockon: :rockon:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
αλλαξες αγωνιστικους χωρους και δεν σταυρωνεις αποτελεσμα....
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.364
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
καλος μλκ εισαι μλκ μου! :jerking:
Περασα με τον Menathor
και τον ηπιαμε κανονικοτατα! :headbang:
Εδωσα 20€ για αρχη , για να με παει στην ψευτοκαβαντζα το γυφτοβουλγαρακι μου που μου υποσχοταν πολλα! Του τυπου: παμε και θα δεις εκει!.. Μου ξεγυμνωθηκε και χορευε πανω μου αισθησιακα. Δινω αλλο ενα εικοσαρικο για τπτ εξτρα ... Στα ορθια αυτη και εγω στον καναπε προσπαθουσα να την κανω γλειφομουνι! :headbang: ..Δινω αλλο ενα εικοσαρικο για παιξιμο μλκιας... - Ρε συ παρε πιπα να τελειωσω! :grin: και τι μου λεει η μαλακω: εδω δεν εχουμε προφυλακτικα κ δεν κανουμε sex. :jerking:
Τελοσπαντων με τελειωσε με χειροκινητη μλκια πανω στο σωμα μου, ουτε ηθελε να την ξεροχυσω πανω στα βυζακια της!( :tickedoff:)

60€ πιαστηκα μλκ!

Υ.γ.: προς τους υπευθυνους του μαγαζιου [size=30pt]"ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ!!!"[/size] :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:headbang: :headbang:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
καλος μλκ εισαι μλκ μου! :jerking:
Περασα με τον Menathor
και τον ηπιαμε κανονικοτατα! :headbang:
Εδωσα 20€ για αρχη , για να με παει στην ψευτοκαβαντζα το γυφτοβουλγαρακι μου που μου υποσχοταν πολλα! Του τυπου: παμε και θα δεις εκει!.. Μου ξεγυμνωθηκε και χορευε πανω μου αισθησιακα. Δινω αλλο ενα εικοσαρικο για τπτ εξτρα ... Στα ορθια αυτη και εγω στον καναπε προσπαθουσα να την κανω γλειφομουνι! :headbang: ..Δινω αλλο ενα εικοσαρικο για παιξιμο μλκιας... - Ρε συ παρε πιπα να τελειωσω! :grin: και τι μου λεει η μαλακω: εδω δεν εχουμε προφυλακτικα κ δεν κανουμε sex. :jerking:
Τελοσπαντων με τελειωσε με χειροκινητη μλκια πανω στο σωμα μου, ουτε ηθελε να την ξεροχυσω πανω στα βυζακια της!( :tickedoff:)

60€ πιαστηκα μλκ!

Υ.γ.: προς τους υπευθυνους του μαγαζιου [size=30pt]"ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ!!!"[/size] :rockon: :rockon: :rockon:

Είπες ότι θα έπεφτε κράξιμο και έτσι έγινε! :rockon:

Αν και θα επιμείνω ότι η δικιά σου περίπτωση δεν ήταν απόλυτη αποτυχία.. άσσος ημίχρονο Χ τελικό. Κάθησες αρκετή ώρα μαζί της. Προσωπικά δεν ξέρω σε τέτοιο στυλ κωλόμπαρο να γίνεται πίπα με 60 (είναι δύσκολο και θεωρείται εξτραδάκι από πλευράς της κοπέλας). Πρώτα αποκτάς οικειότητα και μετά αρχίζουν τα καλά. Εκτός εξαιρέσεων.

ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!!!
Κερνάω τη μπαργουμάνα, τραγική τύπισσα ΜΕΤΡΙΟΤΑΤΗ και μιας ηλικίας, και δεν καταδέχτηκε ούτε να βγει από το μπαρ να κάτσει δίπλα μου που το ζήτησα 2 φορές και έκανε ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ... στο τέλος επειδή ξενέρωσα πήγε και μίλησε στην άλλη βλαμένη στα ρώσικα, προφανώς λέγοντας τα χειρότερα για 'μένα. ΚΑΡΙΟΛΕΣ!
Κερνάω και την άλλη μετά ο ΜΛΚΣ γιατί δεν ψηνόμουν να περιμένω τον Μπουξ άπραγος... εμφανίσιμη μιλφ.. έρχεται και κάθεται δίπλα μου σε σχετικά ασφαλή απόσταση με τουπέ Ελλεηνίδας. Για να μην τα πολυλογώ είναι η πρώτη Ρωσίδα με Ελλεηνιδική συμπεριφορά που γνώρισα ποτέ στη ζωή μου... :S
Όταν μου ζήτησε 2ο ποτό της είπα δεν μου έδειξες τίποτα για να σου πάρω άλλο και με μεγάλη θρασύτητα και ύφος μου απαντάει ειρωνικά "με ένα νεράκι τι θέλεις να κάνουμε, λεφτά έχεις για να βγάλεις γούστα?"
Έπρεπε να της πω "όχι μωρή καριόλα αυτά τα χιλιάρικα που σκορπάω είναι από τη monopoly" αλλά είμαι ευγενικός και της είπα άντε καληνύχτα να την ξεφορτωθώ.

Να σημειωθεί ότι στην επόμενη επίσκεψη (σε άλλο φυσικά μαγαζί) με το ίδιο κέρασμα 10€ παίξανε γλωσσόφιλα σα να μην υπάρχει αύριο (σε στυλ μόνο αυτή και μια άλλη Ρουμάνα φιλάνε τόσο καλά)... Μαντέψτε ποιά θα πάρει τα @@ μου και ποιά θα πάρει τα λεφτά μου. :dancing:
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Εχουμε παιδια καμια ενημερωση για το εν λογω μαγαζι μιας και μου ελλειψε μπορω να πω, μετα απο χρόνια απουσιας. Δεν ξερω κατι παθαινω με το συγκεκριμενο  μαγαζι στις γιορτες...  :babycry:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Να σημειωθεί ότι στην επόμενη επίσκεψη (σε άλλο φυσικά μαγαζί) με το ίδιο κέρασμα 10€ παίξανε γλωσσόφιλα σα να μην υπάρχει αύριο (σε στυλ μόνο αυτή και μια άλλη Ρουμάνα φιλάνε τόσο καλά)... Μαντέψτε ποιά θα πάρει τα @@ μου και ποιά θα πάρει τα λεφτά μου. :dancing:

Σε ποιο μαγαζι γιναν αυτα, για δωσε καμια πληροφορια!
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Εθεαθη μια μικρη κορασιδα τσακπινογαργαλιαρα εν ονοματι Μαρια στο εν λογω μαγαζι αλλα εξαφανισθει καθοτι ητω διαττοντος αστερας. Παρακαλω οποιονδηποτε γνωριζει για την παραπανω κοπελα ας μιλησει τωρα...  :think:
 

roverangas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
δωσε λιγα χαρακτηριστικα απο την εν λογω καπου παει το μυαλο μου
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
23 χρονων σκορπιος ,μικρο βυζι ,μεγαλο κωλο εβαζε κ κολαν που τον τονιζε , μαζευε συχνα το μαλλι κοτσο , καβλοφατσα
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Μονο που μενει δεν σου ειπε, αν και τωρα τελευταια λενε οτι μετακομισε...  :walkingpenis:
 

roverangas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
23 χρονων σκορπιος ,μικρο βυζι ,μεγαλο κωλο εβαζε κ κολαν που τον τονιζε , μαζευε συχνα το μαλλι κοτσο , καβλοφατσα
δεν λεμε την ιδια παντως σε ευχαριστω για την απαντηση
εψαχνα μια που εχει και τατουαζ στους καρπους αδυνατη
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
κοντα στην Μποτσαρη ειχε πει ... πηρε κ ακριβα επιπλα
Και σε μενα ετσι ειπε αλλα απο το μαγαζι λενε οτι μετακομισε προς τα δυτικα, παντως εαν την πετυχεις πουθενα σφυρα και σε μας...  :headbaning2:
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Και σε μενα ετσι ειπε αλλα απο το μαγαζι λενε οτι μετακομισε προς τα δυτικα, παντως εαν την πετυχεις πουθενα σφυρα και σε μας...  :headbaning2:
MORGAN , MERLIN, COZY, ALTER EGO,ΑΜΒΡΟΣΙΑ  δεν ειναι παντως τα περασα την Παρασκευη προχτες ... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom