Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Γι' ακόμα μια φορά έδωσες ένα σκασμό λεφτά και δεν γαμησες!!!
Το ότι είσαι μπούφος το ξέραμε,μην το επιβεβαιώνεις σε καθημερινή βάση!!!
Ξύπνα επιτέλους!!
το τι λεφτα δινω ασε να το ξερω καλυτερα απο σενα! Αν γαμαω? Εδω γελανε κ τα τσιμεντα! Σιγα μην πω ποιες εχω γαμησει απο τα κωλομπαρα! :-*
Παντως ακομα δανεικα δεν σου ζητησα! :tooth: :birdman:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
το τι λεφτα δινω ασε να το ξερω καλυτερα απο σενα! Αν γαμαω? Εδω γελανε κ τα τσιμεντα! Σιγα μην πω ποιες εχω γαμησει απο τα κωλομπαρα! :-*
Παντως ακομα δανεικα δεν σου ζητησα! :tooth: :birdman:

Δανεικά δεν ζητάς,απλά αφήνεις τον λογαριασμό σε μένα και την κάνεις Λούης... :birdman:
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Θωμά γράψε ρε σύ κανα 2 γραμμές σχετικά με το Μερλίν όσο για το Μόργκαν φαντάζομαι τα ίδια.
Merlin 4-5 γυναικες ερχεται μια βυζαρου ξανθια να την κερασω , παιρνει το ποτο κ με το που μπαινει 1 γνωστος της μεσα το τελειωνει μονορουφικ με παραταει λεγοτας '' αα 1 φιλαρακι εχω καιρο να τον δω ''  κ παει εκει.
εγω ακομη δεν εχω πτελειωσει το δικο μου ποτο φωναζω πληρωνω κ φευγω
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Merlin 4-5 γυναικες ερχεται μια βυζαρου ξανθια να την κερασω , παιρνει το ποτο κ με το που μπαινει 1 γνωστος της μεσα το τελειωνει μονορουφικ με παραταει λεγοτας '' αα 1 φιλαρακι εχω καιρο να τον δω ''  κ παει εκει.
εγω ακομη δεν εχω πτελειωσει το δικο μου ποτο φωναζω πληρωνω κ φευγω
Ελπιζω να πληρωσες μονο το δικο σου ποτο ή να εκανες κανενα παραπονο στον υπευθυνο...
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Δε χρειάζεται να κάνει παράπονο. Θα τον έγραφαν κανονικά. Άμα έφυγε φουριόζος πιο πολύ αίσθηση κάνει.

Πάντως να ξέρετε στο 90% ++ των περιπτώσεων αν κάποια δε φέρεται σωστά (βρίσει, φύγει πολύ νωρίς, προσβάλει), το πολύ μια μικρή παρατήρηση της κάνουν.. Αυτό που μετράει είναι πόση πελατεία έχει η κοπέλα και συνεπώς το μαγαζί. Άμα κάνει ποτά, το μαγαζί το βουλώνει αλλιώς η κοπέλα θα πάει να δουλέψει αλλού, και άμα χάσεις τα δυνατά χαρτιά έτσι για μλκίες, ε ας το κλείσουνε βασικά, το ίδιο είναι.. Μια εξαίρεση είναι για παράδειγμα το Μόργκαν, που εκεί όλες συμμορφώνονται ή την πουλεύουν.. Τους παραδέχομαι σε αυτό.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
830
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Κομμωτήριο με μινιφορούσες υπήρχε στην παλιά παραλία αμέσως μετά την Βενιζέλου σε μια στοά και μάλιστα δούλευε και μια γνωστή μου πριν καμιά 15ετία.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Καλα δεν πειραζει να σπαμαρουμε  :spam: και λιγο, ουτως η αλλως ειναι λιγο πεσμενο  :walkingpenis: το νημα εδω και καιρο. Οποτε να ρωτησω ενα πλυντηριο αυτοκινητων που λεγαν παλια με γυμνοστηθες που στο επλεναν υπηρχε? καθως και ενα κομμωτηριο που κουρευαν, παλι γυμνοστηθες, υπηρξε ή ηταν ραδιο αρβυλα...
Και βέβαια υπήρχε το κομωτήριο, με ξέκωλα όμως και όχι γυμνόστηθες...
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Δε χρειάζεται να κάνει παράπονο. Θα τον έγραφαν κανονικά. Άμα έφυγε φουριόζος πιο πολύ αίσθηση κάνει.

Πάντως να ξέρετε στο 90% ++ των περιπτώσεων αν κάποια δε φέρεται σωστά (βρίσει, φύγει πολύ νωρίς, προσβάλει), το πολύ μια μικρή παρατήρηση της κάνουν.. Αυτό που μετράει είναι πόση πελατεία έχει η κοπέλα και συνεπώς το μαγαζί. Άμα κάνει ποτά, το μαγαζί το βουλώνει αλλιώς η κοπέλα θα πάει να δουλέψει αλλού, και άμα χάσεις τα δυνατά χαρτιά έτσι για μλκίες, ε ας το κλείσουνε βασικά, το ίδιο είναι.. Μια εξαίρεση είναι για παράδειγμα το Μόργκαν, που εκεί όλες συμμορφώνονται ή την πουλεύουν.. Τους παραδέχομαι σε αυτό.
ετσι ειναι , τζαμπα  θα παραπονιομουν  πρωτη φορα πηγα δεν με ξερουν κιολας.. απλα εφυγα αποτομα με το ποτο στην μεση η barwoman πηγε λιγο να το σωσει
αλλα της εκοψα ευγενικα.
Για μενα ενα μεγαλο Χ το μεγαζι
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
Καλησπέρα συναγωνιστές
Είμαι από Αθηνά αλλά θα πάω Θεσσαλονίκη για κάτι δουλείες
Στο εν λόγο μαγαζί τελικά γαμας ή μόνο κουβέντα
Θέλω να φάω αυτό το ξανθό την Μαρία
Οποίος γνωρίζει ας με βοηθήσει
Ευχαριστώ
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Περασμα απο romeo !!! :grin:

Οτι θελεις εχει... καπου πηρε το ματι μου κ την ξανθια σεξοβομβα με ονομα Ξενια που δουλευε κ στις Βιλλες με το ονομα Μονικα! :orchestra: :orchestra: :grin:
Αυτη που κερνουσα την εκανα κ κολονοσκοπηση κ δαχτυλιασμα απο μπροστα! Παλι θεαμα προσφερα ο πουστης! :tits2: :tits2:

Που ειναι αυτο το romeo αρχηγε μπουχο; Εχει καμια ωραια μεσα η ειναι ξωανα;


Επισης, εχω ακουσει οτι κωλομπαριζουν επικινδυνα καποια μαγαζια που δε συγκαταλεγονται στα κωλομπαρα

Ενα λεγεται Lido, ενα λεγεται Coutourou εγνατια με μαρτιου, και ενα λεγεται Prestige στην κρηνη

εχει κανεις πληροφοριες;
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Που ειναι αυτο το romeo αρχηγε μπουχο; Εχει καμια ωραια μεσα η ειναι ξωανα;


Επισης, εχω ακουσει οτι κωλομπαριζουν επικινδυνα καποια μαγαζια που δε συγκαταλεγονται στα κωλομπαρα

Ενα λεγεται Lido, ενα λεγεται Coutourou εγνατια με μαρτιου, και ενα λεγεται Prestige στην κρηνη

εχει κανεις πληροφοριες;
sστην Κρηνη περσι -προπερσι ειχε 2-3 barwoman  μεσα σε τετραγωνο μπαρ κ απ εξω κερνας εσυ. φετος δεν ξερω τι παιζει 
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Που ειναι αυτο το romeo αρχηγε μπουχο; Εχει καμια ωραια μεσα η ειναι ξωανα;


Επισης, εχω ακουσει οτι κωλομπαριζουν επικινδυνα καποια μαγαζια που δε συγκαταλεγονται στα κωλομπαρα

Ενα λεγεται Lido, ενα λεγεται Coutourou εγνατια με μαρτιου, και ενα λεγεται Prestige στην κρηνη

εχει κανεις πληροφοριες;

Τυπε,στο λιντο πάει ο μπούξος και νομίζει ότι το μαγαζί είναι κωλομπαρα
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Που ειναι αυτο το romeo αρχηγε μπουχο; Εχει καμια ωραια μεσα η ειναι ξωανα;


Επισης, εχω ακουσει οτι κωλομπαριζουν επικινδυνα καποια μαγαζια που δε συγκαταλεγονται στα κωλομπαρα

Ενα λεγεται Lido, ενα λεγεται Coutourou εγνατια με μαρτιου, και ενα λεγεται Prestige στην κρηνη

εχει κανεις πληροφοριες;
Στο lido εχει καποια νεανικα πουτανακια που κωλομπαρευαν σε μια γνωστη μου( :grin:) κ σε αλλα! Πολυ κονσομασιον φαση!
Το Κουτουρου εχει 2 μπαργουμαν φωτια...αν βλεπεις ματσακια αξιζει να πας! :grin:
Το romeo ειναι στην Ηλιουπολη... ειναι απο τα τοπ κωλομπαρα σε πληθος γυναικων!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Στο lido εχει καποια νεανικα πουτανακια που κωλομπαρευαν σε μια γνωστη μου( :grin:) κ σε αλλα! Πολυ κονσομασιον φαση!
Το Κουτουρου εχει 2 μπαργουμαν φωτια...αν βλεπεις ματσακια αξιζει να πας! :grin:
Το romeo ειναι στην Ηλιουπολη... ειναι απο τα τοπ κωλομπαρα σε πληθος γυναικων!

Μην παραπληροφορεις τον κόσμο ρε,στο λιντο  έχει αλβανιδες και στο ρομεο έχει τσουβάλια και Γεωργιανες που κοιτάνε να σου φάνε μέχρι και το τελευταίο ευρώ από την τσέπη.
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Στο lido εχει καποια νεανικα πουτανακια που κωλομπαρευαν σε μια γνωστη μου( :grin:) κ σε αλλα! Πολυ κονσομασιον φαση!
[size=10pt]Το Κουτουρου εχει 2 μπαργουμαν φωτια[/size]...αν βλεπεις ματσακια αξιζει να πας! :grin:
Το romeo ειναι στην Ηλιουπολη... ειναι απο τα τοπ κωλομπαρα σε πληθος γυναικων!
Μια ειναι πλεον. Και μονο φωτια δεν ειναι! Λαυρα ισως!
Και πες και κατι αλλο στον τυπο που τον πληροφορεις.
Τι παιζει εκει μεσα, ξερεις? Γινε πιο αναλυτικος!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Μην παραπληροφορεις τον κόσμο ρε,στο λιντο  έχει αλβανιδες και στο ρομεο έχει τσουβάλια και Γεωργιανες που κοιτάνε να σου φάνε μέχρι και το τελευταίο ευρώ από την τσέπη.
Μπορεις να πληροφορεις εσυ κατι παραπανω θα ξερεις,αλλα δεν τα εγραψες! Οπου κ να παει κοιτανε να σου φανε οτι μπορουν!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Μια ειναι πλεον. Και μονο φωτια δεν ειναι! Λαυρα ισως!
Και πες και κατι αλλο στον τυπο που τον πληροφορεις.
Τι παιζει εκει μεσα, ξερεις? Γινε πιο αναλυτικος!
πες μας εσυ που ξερεις! :birdman:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
σιγα μην ασχοληθω με σενα τον ακουλτουρο ρε φιλε.
το δακτυλακι σου, ολα τα λεφτα!
Αντε καλες συνεχειες να εχετε λοιπον
κ μονο που σου απαντησα αξια σου εδωσα! Τελοσπαντων θα γουσταρα πολυ να εγραφες αν ηξερες κατι παραπανω απο εμενα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom