Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
ηταν η καψουρα της δεν ειπε???  :think: :think:

μη μπερδευεσαι  εκτος αν τα μπερδεψε ο μπουξος

ειναι καλο μωρο αν κ ψηλο κ φοραει κ 20ποντα ελεος

Ξέρω τι λέω,απλά αποφασίστε ποιος από τους δυο σας θα αναγνωρίσει το ανήλικο  :happy:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.140
Like
8.099
Πόντοι
2.356
Χαχαχα πιο μεγάλο κ από μας είναι το ανήλικο

Μπουξος πότε θα πάμε στη πρώην καψούρα σου
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Περασμα απο την "ΔΩΡΑ" για ενα ποτακι! :grin:

Στο μπαρ μια Μαρια ξανθια τσουβαλα που ουτε εγω δεν θα την γαμουσα!
Και στο σαλονι η Ναταλια ενα ωραιο μωρακι με μαυρο μακρυ μαλλι κ λεπτουλα! :boobies:
Αλλη μια μαυρομαλλα που μιλφιζει λιγο αλβανικης καταγωγης το μωρο! Αυτες οι 2 ειναι οτι καλυτερο εχει τωρα το μαγαζι! :grin:
Αλλη μια αδιαφορη κ φυσικα η Δωρα!

Οσοι πανε θελει προσοχη στα κερασματα...πεφτει γερη στρογγυλοποιηση! :babycry:

Εξω απο την πορτα εχουν κολλησει πως καθε Δευτερα κλειστα! :grin:
οι Ρουμουνες δεν ηταν εκει αργηγε ? 2 καλα κορμια γυρω στα 29-30?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
παιδια απο Περαια αξιζει να τραβηχτω MERLIN ?
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
137
Like
420
Πόντοι
21
παιδια απο Περαια αξιζει να τραβηχτω MERLIN ?

Γιατί τόσο συγκεκριμένα στο Μέρλιν; Δεν νομίζω να αξίζει τόσο δρόμο, εκτός κι αν το συνδυάσεις με άλλα από τα δυτικά.

Για το πλυντήριο που είπαν παραπάνω, το είδος και το ύφος των κοπελών που διάλεξαν για σερβιτόρες -ή άλλα πιο αδιευκρίνιστα πόστα (σαν να λέμε, κάθονται πίνουν φρέντο και σουλατσάρουν ελαφρά ντυμένες)- δείχνουν ότι πάνε το γράμμα. Έξυπνο, καθώς τα πλυντήρια είναι αντρικό στέκι και καλό ξεκάρφωμα.
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Τι ειναι το πλυντηριο merlin,  αν εννοει ενα μαγαζι στην Καρακαση νομιζω ειναι κλειστο...
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
137
Like
420
Πόντοι
21
Τι ειναι το πλυντηριο merlin,  αν εννοει ενα μαγαζι στην Καρακαση νομιζω ειναι κλειστο...

1.Μέρλιν είναι μαγαζί στο Κορδελιό.
2.Κανείς δεν είπε για πλυντήριο merlin, έγραψα "το πλυντήριο που είπαν ΠΑΡΑΠΑΝΩ", εννοώντας την κουβέντα για το Albert Park που έγινε μερικά ποστ πιο πριν.
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Συναγωνιστές άμα είναι να το σπαμάρουμε το θέμα έχω να σας πώ και γώ για ένα ΙΚΤΕΟ που έχει 1-2 ρουμάνες για γραμματεία και να μη ξεχάσουμε να κάνουμε και λίστα με τα βενζινάδικα που έχουν κοπέλες για να βάνουν βενζίνα !!!!  :spam: :spam: :spam:
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Καλα δεν πειραζει να σπαμαρουμε  :spam: και λιγο, ουτως η αλλως ειναι λιγο πεσμενο  :walkingpenis: το νημα εδω και καιρο. Οποτε να ρωτησω ενα πλυντηριο αυτοκινητων που λεγαν παλια με γυμνοστηθες που στο επλεναν υπηρχε? καθως και ενα κομμωτηριο που κουρευαν, παλι γυμνοστηθες, υπηρξε ή ηταν ραδιο αρβυλα...
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Είσαστε απίστευτοι. Σωστός ο Sirious για το Albert Park. Υπάρχουν κάτι τέτοια στέκια εκτός πόλης στου διαόλου τη μάνα (κι έτσι κάπως μακριά από ελέγχους) που κατά καιρούς γίνονται τέτοιου είδους φάσεις. Δεν είναι κωλόμπαρα αλλά.. ε να καμιά φορά στο x βενζινάδικο/καφέ ο ιδιοκτήτης μπορεί να του καυλώσει να φέρει κανένα καλό μωρό, καμιά εύκολη Βουλγάρα/Ρουμάνα έτσι για να γουστάρουνε.
Η διεύθυνση είναι στην προέκταση Μαιάνδρου αν δεν κάνω λάθος.
Το La Roche είναι στη Δαβάκη (Αμπελόκηποι) εκεί που ήταν το Ziri. Στην ουσία μεταφέρθηκε το Ραντεβού εκεί και έχει πια μεγαλύτερο χώρο και περισσότερες γυναίκες.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Είσαστε απίστευτοι. Σωστός ο Sirious για το Albert Park. Υπάρχουν κάτι τέτοια στέκια εκτός πόλης στου διαόλου τη μάνα (κι έτσι κάπως μακριά από ελέγχους) που κατά καιρούς γίνονται τέτοιου είδους φάσεις. Δεν είναι κωλόμπαρα αλλά.. ε να καμιά φορά στο x βενζινάδικο/καφέ ο ιδιοκτήτης μπορεί να του καυλώσει να φέρει κανένα καλό μωρό, καμιά εύκολη Βουλγάρα/Ρουμάνα έτσι για να γουστάρουνε.
Η διεύθυνση είναι στην προέκταση Μαιάνδρου αν δεν κάνω λάθος.
Το La Roche είναι στη Δαβάκη (Αμπελόκηποι) εκεί που ήταν το Ziri. Στην ουσία μεταφέρθηκε το Ραντεβού εκεί και έχει πια μεγαλύτερο χώρο και περισσότερες γυναίκες.
εσυ υποτειθετε απεχεις απο τον χωρο αχαχαχα
καλως ηρθες
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Γιατί τόσο συγκεκριμένα στο Μέρλιν; Δεν νομίζω να αξίζει τόσο δρόμο, εκτός κι αν το συνδυάσεις με άλλα από τα δυτικά.

Για το πλυντήριο που είπαν παραπάνω, το είδος και το ύφος των κοπελών που διάλεξαν για σερβιτόρες -ή άλλα πιο αδιευκρίνιστα πόστα (σαν να λέμε, κάθονται πίνουν φρέντο και σουλατσάρουν ελαφρά ντυμένες)- δείχνουν ότι πάνε το γράμμα. Έξυπνο, καθώς τα πλυντήρια είναι αντρικό στέκι και καλό ξεκάρφωμα.
τελικα συνδιαστικη εκανα πηγα Μερλιν εφαγα το μεγαλυτερο ξενερωμα της ζωης μου κ μετα πηγα Μοργκαν.
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
τελικα συνδιαστικη εκανα πηγα Μερλιν εφαγα το μεγαλυτερο ξενερωμα της ζωης μου κ μετα πηγα Μοργκαν.
Θωμά γράψε ρε σύ κανα 2 γραμμές σχετικά με το Μερλίν όσο για το Μόργκαν φαντάζομαι τα ίδια.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Περασμα απο romeo !!! :grin:

Οτι θελεις εχει... καπου πηρε το ματι μου κ την ξανθια σεξοβομβα με ονομα Ξενια που δουλευε κ στις Βιλλες με το ονομα Μονικα! :orchestra: :orchestra: :grin:
Αυτη που κερνουσα την εκανα κ κολονοσκοπηση κ δαχτυλιασμα απο μπροστα! Παλι θεαμα προσφερα ο πουστης! :tits2: :tits2:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Περασμα απο romeo !!! :grin:

Οτι θελεις εχει... καπου πηρε το ματι μου κ την ξανθια σεξοβομβα με ονομα Ξενια που δουλευε κ στις Βιλλες με το ονομα Μονικα! :orchestra: :orchestra: :grin:
Αυτη που κερνουσα την εκανα κ κολονοσκοπηση κ δαχτυλιασμα απο μπροστα! Παλι θεαμα προσφερα ο πουστης! :tits2: :tits2:

Γι' ακόμα μια φορά έδωσες ένα σκασμό λεφτά και δεν γαμησες!!!
Το ότι είσαι μπούφος το ξέραμε,μην το επιβεβαιώνεις σε καθημερινή βάση!!!
Ξύπνα επιτέλους!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom