Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Άμα δεν κάνει και αυτή ρε φίλε θα το κλείνανε. Πλάκα μας κάνεις? Γέλασε η υφήλιος.
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Φίλε πιστεύω δεν έχει νόημα μια τέτοια ερώτηση. Αν πχ σου πω "κάνει" για οποιαδήποτε γυναίκα της δημιουργώ πρόβλημα, οπότε μπορεί και να σταματήσει να "κάνει" για να γλυτώσει κάθε μαλάκα πέφτουλα και να σώσει λίγο το προφίλ. Εγώ δεν έχω κεράσει τη συγκεκριμένη ούτε ένα ποτό. Βάση εμπειρίας όμως το θεωρώ ΑΔΥΝΑΤΟΝ να είναι οσία αγία.

Disclaimer: Ότι και να λέμε, η ήττα είναι πάντα μέσα στο παιχνίδι. Υπαρκτό παράδειγμα. Γυναίκα που έπεσε ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ από εμένα και από πολλούς άλλους, να ρίχνει συνεχόμενα άκυρα σε κάποιον άλλο. Μάθετε να σταματάτε να είστε σκληροί και να λέτε όχι επιτέλους.
 

Fotis Panagiwtou

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
Πριν απο μερες εκλεισε αδοξα τι μαγαζι Ορχιδεες Στην Καρακαση Τουμπα
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
831
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
86
Επίσκεψη στο X Love στην οδό Αλεξανδρείας στο ύψος της Πέτρου Συνδίκα στην Ανάληψη. Ελληνίδες milfogilf κυρίως. Απαράδεκτα ψηλή η τιμή γυνακείων ποτών 10 / 20 € ! Φθηνό το αντρικό στα 5 € ! Οι κοπέλες γενικά μέτριες. Μιά ελληνίιδα που έδιωξα πριν μου πει για ποτό - επειδή σαφώς δεν ταιριάζαμε - δάκρυσε. Λέτε να μην ήταν θέατρο ;;
 

444

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
29
Like
34
Πόντοι
0
Έκλεισε σαν Ορχιδέα και ξανά-άνοιξε ως "Άποψη"
Ανοιξε ως Αποψη στην ιδια οδο και διευθυνση που ηταν με το ιδιο αφεντικο?Και με την ευκαιρια μια μικρη ενημερωση απο εμενα για το level,Ελευθεριας,λιγο πριν την Ακριτων,στους Αμπελοκηπους.Δυο, τρεις επισκεψεις και τα ιδια χαλια πραγματα.4,και 5 γυναικες ως συνηθως,αδιαφορες και πολυ πιο κατω του μετριου,χωρις καβαντζες και να παιζει κατι στο μαγαζι.5 Ευρω τα ποτα γυναικεια και αντρικα.Αμβροσια εκανα κανα δυο περασματα με καλες εντυπωσεις απο τις γυναικειες παρουσιες,και με τρια το λιγοτερο αστερακια σε εμφανιση απο τις 8 ,9 κοπελες που εχει μονιμα το μαγαζι.Μικρες σε ηλικια οι περισσοτερες,με 5 ευρω ποτο αντρικο και 6 γυναικειο.Δεν ειναι πονηρο το μαγαζι και δεν προσφερεται για κατι αλλο απο αυτο που ειναι και δειχνει.Αξιζει κατα τη γνωμη μου...τιμιες εξηγησεις.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο X Love στην οδό Αλεξανδρείας στο ύψος της Πέτρου Συνδίκα στην Ανάληψη. Ελληνίδες milfogilf κυρίως. Απαράδεκτα ψηλή η τιμή γυνακείων ποτών 10 / 20 € ! Φθηνό το αντρικό στα 5 € ! Οι κοπέλες γενικά μέτριες. Μιά ελληνίιδα που έδιωξα πριν μου πει για ποτό - επειδή σαφώς δεν ταιριάζαμε - δάκρυσε. Λέτε να μην ήταν θέατρο ;;
τριημερα πρεπει να δουλευει μια μελαχρινη Ρωσσιδα που περασε απο το fever δυνατο κορμι.
αν σου φενετε ακριβο το 10/20 στο γυναικειο ποτο να πας κ απο το PLAYBOY  που εκτος απο 10/20 το γυναικειο εχει την μπυρα κ ποτο αντρικο στα 7 !!!
Αν καποιος θελει να εξασκισει τα Ιταλικα του η ΔΩΡΑ εφερε 2 μελαχροινα το 1 απο αλβανια μηλαει Ιταλικα , τα ελληνικα τωρα τα μαθαινει το αλλο δεν το γνωρισα ηταν αγκαζε. Επισης ειπε οτι περιμενει κοπελες απο Αθηνα
 

444

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
29
Like
34
Πόντοι
0
Ανοιξε ως Αποψη στην ιδια οδο και διευθυνση που ηταν με το ιδιο αφεντικο?Και με την ευκαιρια μια μικρη ενημερωση απο εμενα για το level,Ελευθεριας,λιγο πριν την Ακριτων,στους Αμπελοκηπους.Δυο, τρεις επισκεψεις και τα ιδια χαλια πραγματα.4,και 5 γυναικες ως συνηθως,αδιαφορες και πολυ πιο κατω του μετριου,χωρις καβαντζες και να παιζει κατι στο μαγαζι.5 Ευρω τα ποτα γυναικεια και αντρικα.Αμβροσια εκανα κανα δυο περασματα με καλες εντυπωσεις απο τις γυναικειες παρουσιες,και με τρια το λιγοτερο αστερακια σε εμφανιση απο τις 8 ,9 κοπελες που εχει μονιμα το μαγαζι.Μικρες σε ηλικια οι περισσοτερες,με 5 ευρω ποτο αντρικο και 6 γυναικειο.Δεν ειναι πονηρο το μαγαζι και δεν προσφερεται για κατι αλλο απο αυτο που ειναι και δειχνει.Αξιζει κατα τη γνωμη μου...τιμιες εξηγησεις.
Έκλεισε σαν Ορχιδέα και ξανά-άνοιξε ως "Άποψη"
Ανοιξε ως Αποψη στην ιδια οδο και διευθυνση που ηταν με το ιδιο αφεντικο?Και με την ευκαιρια μια μικρη ενημερωση απο εμενα για το level,Ελευθεριας,λιγο πριν την Ακριτων,στους Αμπελοκηπους.Δυο, τρεις επισκεψεις και τα ιδια χαλια πραγματα.4,και 5 γυναικες ως συνηθως,αδιαφορες και πολυ πιο κατω του μετριου,χωρις καβαντζες και να παιζει κατι στο μαγαζι.5 Ευρω τα ποτα γυναικεια και αντρικα.Αμβροσια εκανα κανα δυο περασματα με καλες εντυπωσεις απο τις γυναικειες παρουσιες,και με τρια το λιγοτερο αστερακια σε εμφανιση απο τις 8 ,9 κοπελες που εχει μονιμα το μαγαζι.Μικρες σε ηλικια οι περισσοτερες,με 5 ευρω ποτο αντρικο και 6 γυναικειο.Δεν ειναι πονηρο το μαγαζι και δεν προσφερεται για κατι αλλο απο αυτο που ειναι και δειχνει.Αξιζει κατα τη γνωμη μου...τιμιες εξηγησεις.
Aποψη λοιπον λεγεται το νεο ονομα του παλιου σαν ορχιδεα στην καρακαση,και η διευθυνση του ειναι Υμητου 54 με διογενους στην Κατω Τουμπα.
 

gourmet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Κριτικές
10
Like
249
Πόντοι
290
παίδες υπάρχει καμία πρόσφατη εμπειρία απο το playboy
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
τριημερα πρεπει να δουλευει μια μελαχρινη Ρωσσιδα που περασε απο το fever δυνατο κορμι.
αν σου φενετε ακριβο το 10/20 στο γυναικειο ποτο να πας κ απο το PLAYBOY  που εκτος απο 10/20 το γυναικειο εχει την μπυρα κ ποτο αντρικο στα 7 !!!
Αν καποιος θελει να εξασκισει τα Ιταλικα του η ΔΩΡΑ εφερε 2 μελαχροινα το 1 απο αλβανια μηλαει Ιταλικα , τα ελληνικα τωρα τα μαθαινει το αλλο δεν το γνωρισα ηταν αγκαζε. Επισης ειπε οτι περιμενει κοπελες απο Αθηνα

Ναι ρε φίλε τι έλεος ήταν αυτό. Και στο Amore που πέρασα πριν κάτι βδομάδες 7€ η μπύρα δλδ WTF! Πως να πάει κάποιος να πιεί ένα χαλαρό ποτάκι. Αναγκαστηκά αποκτάς νοοτροπία FKK να μαζέψεις λεφτά για να πας. Ή απλά άντε γαμηθείτε και δεν πάω σε εσάς.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
ΚΟΛΩΜΠΑΡΑ : ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Βρέθηκα το περασμένο σ/κ για δουλειά στην πρωτεύουσα. Σε πολύ ποχωρημένη ώρα μπήκα για ένα γρήγορο ποτό σε μαγαζί της Μιχαλακοπούλου όπου σύμφωνα με τα σχόλια του αντίστοιχου θρεντ είναι απο τα πλέον "περιορισμένα" σε παροχές, ακριβό, αλλά με πολύ καλή ποιότητα. Καμία σχέση! Τα κορίτσια πάρα πολύ εκδηλωτικά, ποτό 7 το δικό μου 10 τα δικά τους, έκανα λογαριασμό 37 ευρώ μόλις, στο τέλος το αφεντικό ρώτησε εμένα πόσα ποτά κέρασα για να μου κάνει λογαριασμό  :uglystupid: και του είπα την αλήθεια, τα κορίτσια που κέρασα κι αφού τους είπα πως μένω σε καλό ξενοδοχείο της περιοχής επέμεναν να τις πάρω με το κλείσιμο μαζί μου!!!
Φεύγοντας έριξα μια ματιά στο γνωστό γαμιστρώνα LaLuna με πολύ καλύτερη ποιότητα απο αντίστοιχα μαγαζιά της πόλης μας, βγαίνοντας με κυνήγησε ως έξω μια θεία με τεράστιο στήθος φωνάζοντας "μή φεύγεις...εδώ γαμάς!!! μη πας αλλού" :orchestra:
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Ναι ρε φίλε τι έλεος ήταν αυτό. Και στο Amore που πέρασα πριν κάτι βδομάδες 7€ η μπύρα δλδ WTF! Πως να πάει κάποιος να πιεί ένα χαλαρό ποτάκι. Αναγκαστηκά αποκτάς νοοτροπία FKK να μαζέψεις λεφτά για να πας. Ή απλά άντε γαμηθείτε και δεν πάω σε εσάς.
καλα το ειπες 7 ευρω μπυρα ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΣ . Εχει κ αλλου πορτοκαλιες ,,,,πιο δυτικα
Γενικα το playboy ειναι για γερα πορτοφολια , το ποτο το καθαριζουν σε 10 λεπτα τις χρονομετρησα απο περιεγια . Αμορε που αναφερες εχω χρονια να παω
 

Aeris

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2014
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
0
Τι κανεις σ αυτά τα μέρη; μεχρι ποσο προχωραει το πραγμα;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Τι κανεις σ αυτά τα μέρη; μεχρι ποσο προχωραει το πραγμα;

Τις περισσοτερες φορες απλα σου τρωνε τα λεφτα με την υποσχεση οτι την επομενη θα φας,αλλα την επομενη κανουν τις κινεζες!!!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Παιδιά, ξέρουμε κάτι για Μουδανιά;
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
περασμα χτες απο Μοργκαν πολυς κοσμος καμμια δεκαρια κοπελες (πρεπει να εφυγε η Κλαουντια κ η ξενια )  σε λιγο θα βαλουν κ χαρτακι με νουμερα οπως τις τραπεζες.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
592
Κριτικές
12
Like
2.588
Πόντοι
736
Ζητώ συγνώμη που θα γράψω κάτι πιθανώς οφ τόπικ…

Το προηγούμενο Σάββατο ήμουν για ένα γάμο στην Αλεξάνδρεια και μετά το τραπέζι του γάμου με τρεις φίλους πήγαμε σε ένα κωλομπαρο εκεί. Κοπα καμπάνα  Το όνομά. Το έχει ένα ωραίο μουνί  Βερόνικα  που δουλεύει έξω μαζί με μία επίσης ωραία που δουλεύει μέσα στο μπαρ από Ρωσία Ουκρανία και οι δύο. Η αφεντικίνα που δούλευε έξω φορούσε ένα άσπρο εφαρμοστό κοντό φόρεμα έχει βυζάρες και την πετύχαμε ψιλόσουρωμένη  Και ήμασταν στη γωνία του μπαρ και γλωσσόφιλα και δάχτυλα έδιναν και έπαιρναν. Είχε και ένα άλλο δυνατό από Ρωσία και εκείνη με τεράστια βυζιά Άντζελα στο όνομα με την οποία ασχολήθηκε ο αγαπούλης της παρέας μας σ’ ένα καναπέ. Εντωμεταξύ αυτή που  Προανέφερα η βερονικα είναι πολύ γνωστή φάτσα από μαγαζιά της Θεσσαλονίκης και σπάω το κεφάλι μου από που την ήξερα. Πάντως το μαγαζί είναι καλή φάση αν κάποιος έχει τη διάθεση να κάνει μία απόδραση από την πόλη. Δεν ξέρω αν έχει πριβέ καταστάσεις και φουλ εξυπηρέτηση γιατί δεν ψάχνουμε κάτι τέτοιο αλλά τουλάχιστον για ένα ωραίο παιχνιδάκι είναι ότι πρέπει. Σύνολο είχε πέντε γυναίκες έξω και μία στο μπαρ.

Αρχικά είχαμε πάει Σε ένα μπαρ Τόνια ανάμεσα Αλεξάνδρεια και Βέροια που κάποιος μαλάκας εκεί στο γάμο μας είχε πει ότι είναι hardcore Αλλά είχε μέσα Πέντε σαύρες και ένα κροκόδειλο… Και στην επιστροφή μας για να πάμε Χαλκηδόνα για να πάμε στο Αφροδίτη περάσαμε μέσα από Αλεξάνδρεια και πετύχαμε το Κόπα καμπάνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom