Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356
Κορδελιό - ΚΑΠΤΕΝ ΜΟΡΓΚΑΝ και δεν είμαι σίγουρος δουλεύει και το MERLIN.

Εύοσμος - ALTER EGO , OLA ELLINIKA .

Ηλιούπολη - FUEGO , ANTRI ,ROMEO ,ΔΩΡΑ .

Σταυρούπολη - JONNY

Συκιες- AROMA

Ξηροκρήνη - BOSS

Βαρδάρη -CARAMELA ,FULL MOON(Γιαννιτσών πρώην όνειρο)

Ακόμα δεν ξύπνησα καλά οποίος θέλει ας συμπληρώσει
Καζαμπλάνκα στην καύσιμιδη πριν μήνες π πήγα είχε μόνο μεγάλες
Κ πιο λάιτ Lido στη Μαρτίου me and you στην Χαλκιδη πρώην Κωνσταντινούπολεως κ το Porto bello Χαριλαου
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Late night επίσκεψη (04:00) στο Ατλάντικ στη Λασκαράτου

@al pacino είναι το σωστό νήμα για να το αναφέρω;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.481
Κριτικές
165
Like
25.318
Πόντοι
34.168

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Γιατι τι ειναι ο ΑΛ?
Χωροφυλακας?
Όχι απλά αυτός μου το είχε προτείνει

Τρεις κοπέλες λοιπόν.
Δυο έξω άνω των 45-50.
Φάση σαλουν
Η άλλη ιδιοκτήτρια στο μπαρ.

Πας και με ενα 50αρικο πάνω κάτω αν το χειριστείς σωστά γαμας στο παταρι
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Όχι απλά αυτός μου το είχε προτείνει

Τρεις κοπέλες λοιπόν.
Δυο έξω άνω των 45-50.
Φάση σαλουν
Η άλλη ιδιοκτήτρια στο μπαρ.

Πας και με ενα 50αρικο πάνω κάτω αν το χειριστείς σωστά γαμας στο παταρι
Βλέποντας αυτές είναι καμιά συμμαζεμεμη μελαχρινή κτλπ η όλες κωλοχοντρες ξανθιές?
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
177
Like
199
Πόντοι
1
Όχι απλά αυτός μου το είχε προτείνει

Τρεις κοπέλες λοιπόν.
Δυο έξω άνω των 45-50.
Φάση σαλουν
Η άλλη ιδιοκτήτρια στο μπαρ.

Πας και με ενα 50αρικο πάνω κάτω αν το χειριστείς σωστά γαμας στο παταρι
εμένα μου είχαν ζητήσει κατοστάρικο.
όση ώρα ήμουν δεν μπήκε κανένας πελάτης.
prive φάση.
θέλει γερό στομάχι.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Έτσι ακριβώς

Εγώ πήγα Δευτέρα βράδυ επίτηδες
Ήξερα ότι ίσως θα έχει με το ζόρι δυο αλλά ρίσκαρα (είναι ρίσκο γιατί έκανα ολόκληρο δρόμο από δυτικά)
Ήταν αυτές οι δυο
Μια σαν την κριτή από το gntm με τα ενωμένα φρύδια το φρικιό, ντεμεκ Σερραία μελαχρινή. Αλλά ντάλα..
Η άλλη Ρουμάνα ξανθιά ωραίο κορμι. Είπε 42, πάνω απο 48 θα πω εγώ.
Η μπαρ-ιδιοκτήτρια άρχισε τα δικά της τύπου «εμείς εδώ δεν είμαστε μπουρδελο, και η ταδε κοπέλα δεν πάει με κάτω απο 70, αν θέλει να πάει τώρα τι να σ πω….» Και αλλά τύπου «κερνά κάνα ποτο τα κορίτσια να τα πούμε λίγο όλοι μαζί, για να πάει πανω η κοπέλα θέλει ποτακι, τα ξέρεις κτλ…»
Στο φιναλε εγώ τους είπα ότι «κοιτάξτε να δείτε μην το κουράζουμε, ούτε ποτά θέλω να πιω, θα μυρίζει το στόμα μ όταν θα πάω να πλαγιάσω δίπλα στη γυναίκα μου, ούτε έχω χρόνο γιατί είναι ήδη αργά και αν με πάρει τηλέφωνο την κάτσαμε! Έχω ένα πενηντάρικο, θελετε;;» Απλά κ ωραία… αν ήταν Σάββατο προφανώς να μη γινόταν τίποτα. Αλλά ήταν Δευτέρα. Και επίσης προφανώς και έχει και άλλες κοπέλες όχι μόνο αυτές τις δυο για τον papagiannis που ρωτάει.
Αλλά εκεί δεν πας για τις μουναρες γκόμενες… όλοι ξέρουμε που έχει καλά κομμάτια λίγο πολύ. Πας για την καλτιλα και μπας και πετύχεις καμία καλοδιατηρημένη γρια.

Για μας τους λάτρες….!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Έτσι ακριβώς

Εγώ πήγα Δευτέρα βράδυ επίτηδες
Ήξερα ότι ίσως θα έχει με το ζόρι δυο αλλά ρίσκαρα (είναι ρίσκο γιατί έκανα ολόκληρο δρόμο από δυτικά)
Ήταν αυτές οι δυο
Μια σαν την κριτή από το gntm με τα ενωμένα φρύδια το φρικιό, ντεμεκ Σερραία μελαχρινή. Αλλά ντάλα..
Η άλλη Ρουμάνα ξανθιά ωραίο κορμι. Είπε 42, πάνω απο 48 θα πω εγώ.
Η μπαρ-ιδιοκτήτρια άρχισε τα δικά της τύπου «εμείς εδώ δεν είμαστε μπουρδελο, και η ταδε κοπέλα δεν πάει με κάτω απο 70, αν θέλει να πάει τώρα τι να σ πω….» Και αλλά τύπου «κερνά κάνα ποτο τα κορίτσια να τα πούμε λίγο όλοι μαζί, για να πάει πανω η κοπέλα θέλει ποτακι, τα ξέρεις κτλ…»
Στο φιναλε εγώ τους είπα ότι «κοιτάξτε να δείτε μην το κουράζουμε, ούτε ποτά θέλω να πιω, θα μυρίζει το στόμα μ όταν θα πάω να πλαγιάσω δίπλα στη γυναίκα μου, ούτε έχω χρόνο γιατί είναι ήδη αργά και αν με πάρει τηλέφωνο την κάτσαμε! Έχω ένα πενηντάρικο, θελετε;;» Απλά κ ωραία… αν ήταν Σάββατο προφανώς να μη γινόταν τίποτα. Αλλά ήταν Δευτέρα. Και επίσης προφανώς και έχει και άλλες κοπέλες όχι μόνο αυτές τις δυο για τον papagiannis που ρωτάει.
Αλλά εκεί δεν πας για τις μουναρες γκόμενες… όλοι ξέρουμε που έχει καλά κομμάτια λίγο πολύ. Πας για την καλτιλα και μπας και πετύχεις καμία καλοδιατηρημένη γρια.

Για μας τους λάτρες….!
Καλή φάση φίλε και όπως είπες μόνο για λάτρεις του είδους .
Μην αρχίσετε να κάνετε ουρές εκει τώρα οι πιτσιρικάδες και μετά να κλαιγιεστε εδώ ότι σας φάγαν τα λεφτά οι γριές η ότι πήγατε με το 50ρικο στο χέρι και φάγατε άκυρο η ζητούσαν παραπάνω ...
Ήδη το έχω εικόνα ..
- έλα θεία ,έχω 50 γαμιεται η κοπέλα ;
- εδώ δεν είναι μπουρδέλο παλικάρι μου ,αν θες κερνα κανένα ποτό ,αλλιώς φύγε .
- να εγώ το διάβασα στο bourdela.com ,ήρθε ένα παλικάρι με 50 και του κατσατε ,εγώ γιατί να μην σας γαμησω ..
- τι είναι αυτά που λες ,εδώ δεν κάνουμε τέτοια ..
- θα κάτσετε να σας γαμησω τελικά ;;;

...μετά απλά θα ανοίξει η πόρτα και θα πέσουν οι πρώτες σφαλιάρες :cheesy:
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
10
Like
5.091
Πόντοι
4.895
Όχι απλά αυτός μου το είχε προτείνει

Τρεις κοπέλες λοιπόν.
Δυο έξω άνω των 45-50.
Φάση σαλουν
Η άλλη ιδιοκτήτρια στο μπαρ.

Πας και με ενα 50αρικο πάνω κάτω αν το χειριστείς σωστά γαμας στο παταρι

Ρε παπατζη....εγώ σου το έχω προτείνει και σε σένα και στον Αλ.
Δες τα πμ μας. Τςτςτς.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Ρε παπατζη....εγώ σου το έχω προτείνει και σε σένα και στον Αλ.
Δες τα πμ μας. Τςτςτς.
Αδερφέ μπέσα, το είχα ξεχασει και εχεις δίκιο
Απλά ο πρώτος πρώτος πριν από σένα που μου το προτεινε ήταν ο ΑΛ! Και γι αυτό κ μου μείνε! Αλλά σωστά, είχες δώσει εξονυχιστικές πληροφορίες!
Τα σέβη μου και όλα όσα μ είχες πει είναι ντεφάκτο!
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
10
Like
5.091
Πόντοι
4.895
Αδερφέ μπέσα, το είχα ξεχασει και εχεις δίκιο
Απλά ο πρώτος πρώτος πριν από σένα που μου το προτεινε ήταν ο ΑΛ! Και γι αυτό κ μου μείνε! Αλλά σωστά, είχες δώσει εξονυχιστικές πληροφορίες!
Τα σέβη μου και όλα όσα μ είχες πει είναι ντεφάκτο!
Χαβαλε κάνω ρε....λες κι έχει σημασία ποιος είπε τι και σε ποιον.
Το σκηνικό εκεί πάντα ήταν έτσι.
Μια ερώτηση μόνο, μια τεράστια bbw γκοθου είναι ακόμα εκεί? Τρομακτική εντελώς.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
SlyΧαβαλε κάνω ρε....λες κι έχει σημασία ποιος είπε τι και σε ποιον.
Το σκηνικό εκεί πάντα ήταν έτσι.
Μια ερώτηση μόνο, μια τεράστια bbw γκοθου είναι ακόμα εκεί? Τρομακτική εντελώς.
Είναι αυτή που ανέφερα σα φρικιό!! Και είχες αναφέρει κ Εσυ στο πμ ως θηλυκή Μέριλιν Μάνσον! Χαχαχαχα! Ναι ήταν εκεί! Σερραία δηλώνει! :cheesy:

Γιατί ρωτάς…;
Ryan Reynolds Smile GIF
Happy Got You GIF by Bounce
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Έτσι ακριβώς

Εγώ πήγα Δευτέρα βράδυ επίτηδες
Ήξερα ότι ίσως θα έχει με το ζόρι δυο αλλά ρίσκαρα (είναι ρίσκο γιατί έκανα ολόκληρο δρόμο από δυτικά)
Ήταν αυτές οι δυο
Μια σαν την κριτή από το gntm με τα ενωμένα φρύδια το φρικιό, ντεμεκ Σερραία μελαχρινή. Αλλά ντάλα..
Η άλλη Ρουμάνα ξανθιά ωραίο κορμι. Είπε 42, πάνω απο 48 θα πω εγώ.
Η μπαρ-ιδιοκτήτρια άρχισε τα δικά της τύπου «εμείς εδώ δεν είμαστε μπουρδελο, και η ταδε κοπέλα δεν πάει με κάτω απο 70, αν θέλει να πάει τώρα τι να σ πω….» Και αλλά τύπου «κερνά κάνα ποτο τα κορίτσια να τα πούμε λίγο όλοι μαζί, για να πάει πανω η κοπέλα θέλει ποτακι, τα ξέρεις κτλ…»
Στο φιναλε εγώ τους είπα ότι «κοιτάξτε να δείτε μην το κουράζουμε, ούτε ποτά θέλω να πιω, θα μυρίζει το στόμα μ όταν θα πάω να πλαγιάσω δίπλα στη γυναίκα μου, ούτε έχω χρόνο γιατί είναι ήδη αργά και αν με πάρει τηλέφωνο την κάτσαμε! Έχω ένα πενηντάρικο, θελετε;;» Απλά κ ωραία… αν ήταν Σάββατο προφανώς να μη γινόταν τίποτα. Αλλά ήταν Δευτέρα. Και επίσης προφανώς και έχει και άλλες κοπέλες όχι μόνο αυτές τις δυο για τον papagiannis που ρωτάει.
Αλλά εκεί δεν πας για τις μουναρες γκόμενες… όλοι ξέρουμε που έχει καλά κομμάτια λίγο πολύ. Πας για την καλτιλα και μπας και πετύχεις καμία καλοδιατηρημένη γρια.

Για μας τους λάτρες….!
Τελικά γάμησες ?
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Προφανώς και ναι
Πήγα αποφασισμένος για άλλο ένα τικ στο παλμαρέ μου
Λεπτομέρειες σε αγνώστους όμως, πολύ νέους και αυτούς που θεωρώ ηλίθιους και Ποσο μάλλον δημοσίως για το ποια και το πως δεν αναφέρω. Το πάθημα γίνεται μάθημα. (Λύδια τσα2) για όσους θυμούνται
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Προφανώς και ναι
Πήγα αποφασισμένος για άλλο ένα τικ στο παλμαρέ μου
Λεπτομέρειες σε αγνώστους όμως, πολύ νέους και αυτούς που θεωρώ ηλίθιους και Ποσο μάλλον δημοσίως για το ποια και το πως δεν αναφέρω. Το πάθημα γίνεται μάθημα. (Λύδια τσα2) για όσους θυμούνται
Για εμένα ας πούμε ποιο από όλα αυτά τα επίθετα πηγαίνει αν και δεν σε ρώτησα ποια η τι και πώς για σένα ρώτησα πώς πήγε τελικά η καταδρομική με τους δρακους
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Έχετε ξεφύγει μου φαίνεται λίγο , όσοι με έχουν μάθει λίγο ξέρουν τι και πώς ρωταω για πληροφωριση και τι ποσταρω για εμένα (ότι ακριβώς μου συμβαίνει και τα πιο πολλά είναι αστεία) . Με τα πολλά θέλω να πω ποτέ δεν ρωτάω αδιάκριτα και ποτέ δεν γράφω ψέματα για μόστρα κτλπ
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Πέρασα έξω από Κλειδί Σταυρούπολη , ανοιχτό είναι είχα μέσα μια μπαργουμαν καλή αλλά δεν είχε άλλη κοπέλα και μέσα είχε μόνο παππούδες που έβλεπαν ματς...
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Για πες/πείτε ρε φίλε/παιδιά, τι φάση είναι το κλειδί; Ξέρετε; ΑΛ; Gagarin? Dew?
Κάποτε ειχα φορτώσει μια αλβανιδα που μόλις είχε τελειώσει από κει (ήταν μπαργουμανα) και περίμενε στις 4 το λεωφορείο
Τα υπόλοιπα είναι ιστορία, την πέτυχα πρόσφατα και στο απροοπτο
Για πείτε
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Για πες/πείτε ρε φίλε/παιδιά, τι φάση είναι το κλειδί; Ξέρετε; ΑΛ; Gagarin? Dew?
Κάποτε ειχα φορτώσει μια αλβανιδα που μόλις είχε τελειώσει από κει (ήταν μπαργουμανα) και περίμενε στις 4 το λεωφορείο
Τα υπόλοιπα είναι ιστορία, την πέτυχα πρόσφατα και στο απροοπτο
Για πείτε
Εσένα αλφι κάτι σε ρώτησα νομίζω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom