Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
και μετα λενε δεν εχουμε φθηνο γαμηση στη θεσσαλονικη :2funny:
Οταν τα ειχα πρωτοπει καποιοι πεσαν να με φανε γιατι πηγαν και αυτοι και τους χρεωσαν ποτα και ζητουσαν εξτρα για το σεξ.Επαναλαμβανω λοιπον για να μην παρεξηγουμαι.Και στα δυο πηγα πρωι,αρα δεν παιζουν ποτα,ημουν ξεκαθαρος οτι πηγα για σεξ και ειπαμε οτι ειναι επαγγελματιες πορνες.Αμα πατε και κανετε τους χουβαρνταδες λογικο ειναι οτι θα σας δαγκωσουν.Ειναι ομως μεγαλης ηλικιας και γι'αυτο μπορειτε να τις γαμησετε σχετικα φθηνα.Και ειπαμε αν περασετε απ'εξω,δεν αποκλειεται να σας φωναξουν απο μονες τους....
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Οταν τα ειχα πρωτοπει καποιοι πεσαν να με φανε γιατι πηγαν και αυτοι και τους χρεωσαν ποτα και ζητουσαν εξτρα για το σεξ.Επαναλαμβανω λοιπον για να μην παρεξηγουμαι.Και στα δυο πηγα πρωι,αρα δεν παιζουν ποτα,ημουν ξεκαθαρος οτι πηγα για σεξ και ειπαμε οτι ειναι επαγγελματιες πορνες.Αμα πατε και κανετε τους χουβαρνταδες λογικο ειναι οτι θα σας δαγκωσουν.Ειναι ομως μεγαλης ηλικιας και γι'αυτο μπορειτε να τις γαμησετε σχετικα φθηνα.Και ειπαμε αν περασετε απ'εξω,δεν αποκλειεται να σας φωναξουν απο μονες τους....
με εχουν φοναξει χιλιαδες φορες σχεδον παντα οταν περναω εκεινο τον δρομο αλλα ποτε δεν πηγα
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
την προηγουμενη βδομαδα πηγα στο σολ κ χαλαστικα να σας πω την αληθεια......πανε οι παλιες καλες εποχες της καβατζας. τωρα στην καβαντζα μονο για χορο πριβε λεει πανε.....ξενερωσα με τα χιλια.....
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
323
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
αντε ρε πεφτει και γαμησι εκει μέσα?????και εχει και αρκετα κορίτσια εκει  μέσα....και μόνο 25 ευρώ? τι λετε τωρα...κάνουν και extra???  χαχαχαχα
 

georgegrgr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2002
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
Αμα πας κ πεις εχω 10 ευρω παρε μου μια πιπ@ θα κατσει.. ευρω δεν βλεπουν εκει..
 

pantaprotos

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα παιδες.επισκεφτηκα το ζυγο στη κασσανδρου..ενημερωτικά.5 κοπέλες που δε λέγανε..μονο μια με 40αρα κλεοπατρα που ψιλοέλεγε........50 ο φραπες και 100 τ αλλο...
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Like
127
Πόντοι
1
γνωρίζει κάποιος συνάδερφος που κοντά είναι το bolero ?
ρε παιδια ας απαντησει κάποιος και για μας τους ξενερωτους του κέντρου που ειναι
το Bolero???
Θα σας ήμουν ευγνώμων καθως και για το που είναι τα Ρέμα και Τουνελ
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Μπολερό : όπως πάμε απο Χαλκηδόνα προς Αλεξάνδρεια , στα μέσα της διαδρομής , στο αριστερό μας χέρι . Απόσταση απο Θεσσ/νίκη περίπου 40-45` . Καλή ποιότητα , πολύ τρομοκρατημένη ατμόσφαιρα λόγω συχνων επισκέψεων στρουμφακίων !!!
Ρέμα , Τούνελ : όπως πάμε απο Θεσσαλονίκη για Χαλκηδόνα , στρίβουμε στο φανάρι για Βαθύλακο , το πρώτο το βρήσκουμε λίγο πριν τη διασταύρωση και το άλλο λίγο μετά .


 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
επειδη δεν εχω παει ποτε σε κωλομπαρω,πως συμπεριφερομαι.λεω μια κοπελα εκει οτι θελω φραπε?...αυτα που περιγραπσατε πριν(bolero,τουνελ) εχουν στανταρ προγραμμα?
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
επειδη δεν εχω παει ποτε σε κωλομπαρω,πως συμπεριφερομαι.λεω μια κοπελα εκει οτι θελω φραπε?...αυτα που περιγραπσατε πριν(bolero,τουνελ) εχουν στανταρ προγραμμα?
μην ζητησεις φραπε,γιατι και δεν θα καταλαβουν,και παιζει να σου φερουν καναν κανονικο φραπε
μεγαλο παιδι εισαι ρε,φερτο απ'εξω απ'εξω και θα καταλαβει,μην ανησυχεις
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
δεν πεινω και φραπε :)εννοω το λεω απο την αρχη η κερναω καμμια γκομενα και μετα απο 5 ποτα τισ λεω αν γινετε κατιπαραπανω?μη κανω και αδικα τοσο δρομο
 

mm00024

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
64
Πόντοι
1
δεν πεινω και φραπε :)εννοω το λεω απο την αρχη η κερναω καμμια γκομενα και μετα απο 5 ποτα τισ λεω αν γινετε κατιπαραπανω?μη κανω και αδικα τοσο δρομο
Στο Βαθύλακκο και στο "Bolero" πες το κατευθείαν για να μην σπαταλάς λεφτά στο τραπέζι, γιατί θα χρειαστείς και μερικά διπλά ποτά ακόμη για να κάνεις αυτό που θες στο πριβέ. Οπότε δες πρώτα τις κοπέλες και θα καταλάβεις ποιά θα είναι αυτή η "άνετη" που θα σε εξυπηρετήσει. Δεν πάνε όλες πριβέ και δεν κάνουν όλες τα ίδια. Όταν σε ζητήσουν ποτό πες απλά "Πάμε πριβέ?" ψιλοχαμογελώντας. Αν σε πει "όχι" διώχτην "θα σε φωνάξω εγώ σε λίγο" και περίμενε να έρθει άλλη. Αν πάλι σε πει να πάρει πρώτα ένα ποτό στο τραπέζι και μετά πριβέ θα είναι για να σε φάει παραπάνω λεφτά πριν το πριβέ οπότε μην το δεχτείς. Αν μέσα στο πριβέ σε ζητάει συνέχεια ποτά μπορείς να την πεις ότι είσαι καινούργιος πελάτης και αν θέλει να ξανάρθεις στο μαγαζί μόνο για αυτήν γιατί δουλεύεις εδώ κοντά(ψέματα) να μείνει στα 2 διπλά το πολύ 3 αν έχει προχωρήσει πολύ. Αξίζει να φας μέχρι 100 ευρώ αν περνας καλά. Στείλτην πρώτα να πλύνει τα χέρια της στην τουαλέτα, δεν ξέρεις τι έπιανε πριν και αν θα γυρήσεις σαλονίκη με φαγούρα. Τώρα το καλοκαίρι αυτά τα μαγαζιά φέρνουν ποιότητα καλή. Καλά να περάσεις.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
σε ευχαριστο για την ενημερωσει.μολις το επισκεφτο θα σας ενημερωσω.τι ωρες ειναι ανοιχτα αυτα τα μαγαζια?
 

mm00024

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
64
Πόντοι
1
σε ευχαριστο για την ενημερωσει.μολις το επισκεφτο θα σας ενημερωσω.τι ωρες ειναι ανοιχτα αυτα τα μαγαζια?
11:00 με 11:30 έρχονται οι κοπέλες. Πάνε κατά τις 11:30 είναι καλή ώρα. Κλείνουν μετά τις 4:00 ανάλογα τον κόσμο. Αν θες πέρνα από το "Κόμβος" απέναντι από το "Αλίκη" στο Βαθύλακκο δες τι παίζει εκεί αν είναι κ**όμπαρο γιατί δεν έχω πάει και όταν γυρήσεις πες μου τιμές κοπέλες κτλ να το συμπεριλάβουμε στον οδηγό.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ok.δεν ξερω τι μερα αλλα οταν θα παω θα ενημερωσω
 

ispahan

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
104
Like
2
Πόντοι
1
μην ζητησεις φραπε,γιατι και δεν θα καταλαβουν,και παιζει να σου φερουν καναν κανονικο φραπε
μεγαλο παιδι εισαι ρε,φερτο απ'εξω απ'εξω και θα καταλαβει,μην ανησυχεις

για φαντάσου πλάκα - πλάκα να σκάσει ο τύπος με το φραπέ και να ρωτάει πόσο τον χρεώνουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Like
127
Πόντοι
1
Μπολερό : όπως πάμε απο Χαλκηδόνα προς Αλεξάνδρεια , στα μέσα της διαδρομής , στο αριστερό μας χέρι . Απόσταση απο Θεσσ/νίκη περίπου 40-45` . Καλή ποιότητα , πολύ τρομοκρατημένη ατμόσφαιρα λόγω συχνων επισκέψεων στρουμφακίων !!!
Ρέμα , Τούνελ : όπως πάμε απο Θεσσαλονίκη για Χαλκηδόνα , στρίβουμε στο φανάρι για Βαθύλακο , το πρώτο το βρήσκουμε λίγο πριν τη διασταύρωση και το άλλο λίγο μετά .

Ευχαριστώ φίλε συναγωνιστή.
Λεω να παω προς τα κει γιατι όπου κι αν πηγα στην πόλη απογοητευτηκα και από γυναίκες και απο φαση χαβαλε κτλ.
μονο στο SOl έχει για μένα καλή ποιότητα και χαβαλέ αλλα είναι και ακριβό και κυριλλέ. Παντως προχθεσ που πήγαμε παρέα μετα τον ημιτελικό 1 κοπέλα προτεινε στο φίλο μου να πάνε πριβε για γούστα  :pipa2: με 50 ευρώ.
Επίσης ενημερωνω ότι στο Αμορε έχει 1 μαυρη ονομα Ναομι φυσικά που είναι σκέτη Κόλαση. Δεν έχετε ξαναδει τέτοιο κορμι...
Αφού της είπα τι κάνεις εσυ εδω μέσα?? Αλλά δεν νομίζω να παίζει μέσα στο μαγαζί τιποτα παραπάνω από χουφτόματα κτλ.
Π'αντως έχω την εντύπωση Γενικά οτι οι μαύρεσ δεν τρώγονται με τίποτε ούτε εκτός μαγαζιού σε αντίθεση με τισ ρωσιδες που ψωφάνε για γκαβλαντισματα....και το μυαλό τους είναι στο :fuck2:
περίμένω την αποψή σας
κ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom