Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Κοίτα, φίλε punter, αν μιλούσαμε για π.χ. ένα τυχαίο στριπτιτζάδικο και μου έλεγε εκει η γκόμενα να την κερνάω ποτά και θα παιχτούν φάσεις μεταξύ μας τότε θα έκανε μπαμ ότι είναι μούφα η υπόθεση. Όλοι μας νομίζω το ξέρουμε αυτό το κόλπο, παρόλο που όλοι μας την έχουμε πατήσει έτσι τουλάχιστον μία φορά. Επειδή έχω φώτο ηλιθίου στο προφίλ μου δεν σημαίνει ότι είμαι κι εγώ ηλίθιος, έτσι;
Πρόσεχε τις εκφράσεις σου. Με τις αφραγκείες που ο original πρόεδρος δεν το έχει και πολύ να σου τραβήξει καμιά αγωγή για δυσφήμιση
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Εννοείς οτι είπα ψέμματα ή οτι με χάιδεψαν και εγώ νόμιζα οτι μου τον φάγανε;

Εσύ πουλάς ειρωνία, φίλε μου, όχι εγώ. Εγώ απλώς εννοούσα ότι προφανώς την πληροφορία από το πριβέ στην έδωσε κάποιος άλλος και ήταν λανθασμένη, δεν κατάλαβα ότι το είχες δοκιμάσει ο ίδιος και είχες την εμπειρία από πρώτο χέρι.
Αφού είναι επιβεβαιωμένο λοιπόν, μπορείς να μου εξηγήσεις (χωρίς πλάκα ή ειρωνία) τι δεν κάναμε ή τι κάναμε λάθος; Τόσα άτομα ρωτήσαμε και οι γκόμενες μας είπαν ότι ούτε καν πριβέ δεν γίνεται στο μαγαζί (παρά το όνομα του μαγαζιού :) ). Τι διάολο; Έχουμε φάτσες μπάτσων όλοι μας;
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Τελικά για να  :knockinb: στη Θεσσαλονίκη εκτός μπουρδέλων αποτελεί Οδύσσεια.Κυριολεκτικά... Θα μπορούσε να γραφτεί και έπος. Πάντως εύχομαι καλή τύχη στους συναγωνιστές. Ετσι για παρηγοριά , μην ξεχνάτε ότι πάντα υπάρχει εναλλακτική λύση (τα άσπρα φωτάκια).
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Τελικά για να  :knockinb: στη Θεσσαλονίκη εκτός μπουρδέλων αποτελεί Οδύσσεια.Κυριολεκτικά... Θα μπορούσε να γραφτεί και έπος. Πάντως εύχομαι καλή τύχη στους συναγωνιστές. Ετσι για παρηγοριά , μην ξεχνάτε ότι πάντα υπάρχει εναλλακτική λύση (τα άσπρα φωτάκια).

Στο τέλος μας βλέπω όλους εκεί πέρα, να περιμένουμε στην ουρά...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Εσύ πουλάς ειρωνία, φίλε μου, όχι εγώ. Εγώ απλώς εννοούσα ότι προφανώς την πληροφορία από το πριβέ στην έδωσε κάποιος άλλος και ήταν λανθασμένη, δεν κατάλαβα ότι το είχες δοκιμάσει ο ίδιος και είχες την εμπειρία από πρώτο χέρι.
Αφού είναι επιβεβαιωμένο λοιπόν, μπορείς να μου εξηγήσεις (χωρίς πλάκα ή ειρωνία) τι δεν κάναμε ή τι κάναμε λάθος; Τόσα άτομα ρωτήσαμε και οι γκόμενες μας είπαν ότι ούτε καν πριβέ δεν γίνεται στο μαγαζί (παρά το όνομα του μαγαζιού :) ). Τι διάολο; Έχουμε φάτσες μπάτσων όλοι μας;

Φιλαράκι ειρωνία δεν σου πουλάω αλλά πολλές φορές τον τρόπο απάντησης τον καθορίζουν τα γραφόμενα του καθενός.  Τα μαγαζιά αυτά δεν είναι οικοι ανοχής, κάτι που σημαίνει οτι πρεπει να είσαι γνωστός έιτε να γίνεις γνωστός για να καταφέρεις κάτι παραπάνω απ αυτό που καταφέρατε εσείς.  Πήγες μία φορά και έβγαλες την πληροφορία μου λανθασμένη...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Ενα άλλο μαγαζί που παίζει κλαρινέησον είναι ένα κάθετο στην Β. Ολγας, μετα το ελληνικόν (ζαχαροπλαστείο) δεξιά.  Επίσης στο playboy, κάθετο στη Β. Ολγας πρίν τη Μαρτίου, αριστερά, παίζει καλό κλαρινέησον, προσοχή όμως στις γκόμενες που βρωμάν οι μασχάλες τους (μερικές)...  Βέβαια κάποιοι θα πουν εδώ οτι δίνω λάθος πληροφοριες ή οτι λέω ψέμματα...

Αυτά από κάποιον που έχει φάει χρόνια και περιουσίες σε κωλόμπαρα και δεν περιμένει να γαμήσει με ένα ποτό...
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Σύντροφοι, υπάρχει και η "Βλάχα" (απέναντι απ' την είσοδο του Ιταλικού Ινστιτούτου) όπου παίζει κλαρίνο. Οι γκομενες όμως είναι χάλια, μπάζα!
Μαγαζί με καλή ποιότητα ειναι το Αρωμα (κάτω απ' τον Ευκλείδη) όμως εκεί δεν παίζει τίποτα εντός μαγαζιού.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ενα άλλο μαγαζί που παίζει κλαρινέησον είναι ένα κάθετο στην Β. Ολγας, μετα το ελληνικόν (ζαχαροπλαστείο) δεξιά.  Επίσης στο playboy, κάθετο στη Β. Ολγας πρίν τη Μαρτίου, αριστερά, παίζει καλό κλαρινέησον, προσοχή όμως στις γκόμενες που βρωμάν οι μασχάλες τους (μερικές)...  Βέβαια κάποιοι θα πουν εδώ οτι δίνω λάθος πληροφοριες ή οτι λέω ψέμματα...

Αυτά από κάποιον που έχει φάει χρόνια και περιουσίες σε κωλόμπαρα και δεν περιμένει να γαμήσει με ένα ποτό...

Ξαναλέω ότι δεν χρειάζεται η ειρωνία, δεν λέω ότι λες ψέματα ή δίνεις συνειδητά λάθος πληροφορίες. Δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί σου ή με τις πληροφορίες σου. Αλοίμονο αν έγινε και αρνητικό το να ενημερώνουμε τον κόσμο...
Απλά από τα ποστ είχα την αίσθηση ότι στα μαγαζιά που αναφέρθηκαν παίζουν "σπέσιαλ καταστάσεις" χωρίς να έχεις γίνει τακτικός θαμώνας και να τους έχεις καταθέσει μπόλικο χρήμα νωρίτερα.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Σύντροφοι, υπάρχει και η "Βλάχα" (απέναντι απ' την είσοδο του Ιταλικού Ινστιτούτου) όπου παίζει κλαρίνο. Οι γκομενες όμως είναι χάλια, μπάζα!
Μαγαζί με καλή ποιότητα ειναι το Αρωμα (κάτω απ' τον Ευκλείδη) όμως εκεί δεν παίζει τίποτα εντός μαγαζιού.

Που ακριβώς βρίσκεται το Άρωμα, συναγωνιστή;
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Το Αρωμα βρίσκεται στην προέκταση του δρόμου που περνάει μπροστά απ' τα ματ μετά την παπαναστασίου, όπως κατεβαίνεις δεξιά. Δεν θυμάμαι δυστυχώς το όνομα του δρόμου
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Ενα άλλο μαγαζί που παίζει φραπεδάκι είναι το Sugar σε μια κάθετο της Δελφών πολύ κοντά στο ΚΕΠ. Οι γκόμενες μέτριες. Υπάρχει μια πολύ συμπαθητικη για τα γούστα μου μαυρούλα, με καλή εξυπηρέτηση
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Χάλια οι γκόμενες στο sugar...
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Μπορούμε να κανουμε μια λίστα με τα μαγαζιά που εξακριβωμένα παίζει κλαρίνο, φραπές και ... τίποτα?
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Καλή ιδέα η λίστα. Και ακόμη αν μπορούμε να μαζέψουμε και έξτρα πληροφορίες: πόσο καλές είναι οι γκόμενες στο μαγαζί και πόσο εύκολο είναι να γίνει ο φραπές και το κλαρίνο
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Νομίζω είναι δύσκολο να γίνει αυτό, διότι είναι τέτοια η φύση των μαγαζιών που περισσότερο κακό θα τους κάνουμε εμείς παρά καλό αυτοί σε μας.  Εξάλλου το τι παιζει εκει εξαρτάται από 3 πράγματα:  τη γυναίκα, τον πελάτη  και το αφεντικό...  Δεν είναι οικοι ανοχής, το ξαναλέω.  Προσοχή λοιπόν, και ειδικά να μην εκτεθόμαστε πηγαίνοντας στα μαγαζιά και ζητώντας παράλογα πράγματα...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Νομίζω είναι δύσκολο να γίνει αυτό, διότι είναι τέτοια η φύση των μαγαζιών που περισσότερο κακό θα τους κάνουμε εμείς παρά καλό αυτοί σε μας.  Εξάλλου το τι παιζει εκει εξαρτάται από 3 πράγματα:  τη γυναίκα, τον πελάτη  και το αφεντικό...  Δεν είναι οικοι ανοχής, το ξαναλέω.  Προσοχή λοιπόν, και ειδικά να μην εκτεθόμαστε πηγαίνοντας στα μαγαζιά και ζητώντας παράλογα πράγματα...
ΣΥΜΦΩΝΩ!!!! θα ειναι λαθος μια τετοια λιστα. προσωπικα θεωρω αν και συμμετειχα λαθος αυτο καθεαυτο το θρεντ γιατι οπως λεει ο φιλος μπορει να λειτουργησει αρνητικα. το βασικο στο να φας γυναικα απο μπαρ ειναι να σε γουσταρει .  δεν ειναι χυμα πουτανες ρε παιδια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom