Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
τελικα ανοικε το σολ ?? πηγε κανεις ?
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
και δεν μπηκες ?? δεν σε αναγνωριζω πλεον
 

chariton

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις στην καλαμαρια ενα μπαρ με ονομα αλλαντιν?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Aυτός ο τύπος που έχει τον Αφρό,τον οποίο ξέρω απο παλιά,άνοιξε ένα μαγαζί Β.Όλγας με Σοφούλη,δίπλα στο γυράδικο.

Στη πόρτα (έξω) κάθονται ως υποδοχή 2 μικρες ελληνίδες μουνάρες.

Παμπ είναι ή κάτι άλλο?
 

SafeMan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2012
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
Δηλαδή, τι άλλαξε; Έγινε στριπ;

Πήγαμε παρέα πέντε ατόμων. Περιμέναμε ώρα μέχρι να καθίσουμε. Προσωπικά δεν μ' άρεσε ο χώρος. Δεν υπάρχει μπαρ όπως στο παλιό! Κωλόμπαρο χωρίς μπαρ γίνεται; Δεν γίνεται! Στον χώρο κυριαρχεί μια πίστα η οποία είναι κολλημένη στον τοίχο σχεδόν σε όλο το μήκος του. Show γίνονται συχνά. Το μαγαζί μου φάνηκε μικρότερο από το παλιό. Μπροστά από την πίστα υπάρχουν καναπέδες που κοιτάνε προς την πίστα και ένας μεγάλος καναπές στην κορυφή της. Υπάρχουν άλλοι 2-3 καναπέδες κολλημένοι σε έναν στον απέναντι από την πίστα τοίχο. Υπάρχουν κολώνες μέσα στο μαγαζί που κόβουν το οπτικό πεδίο. Πέρα από τους καναπέδες, υπάρχουν σταντ. Τα φωτορυθμικά είναι κάπως βαρετά. Η μουσική είναι πιο χαμηλή σε σύγκριση με το παλιό SOL. Οι τουαλέτες και τα πριβέ είναι στον πάνω όροφο, όπου για πας πρέπει να βγεις από τον κυρίως χώρο, να περάσεις από την υποδοχή και να ανέβεις καμιά σαρανταριά, στενά σκαλιά. Στον πάνω όροφο υπάρχει άλλη μουσική, πολύ χαμηλή. Πριβέ δεν πήρε κανείς μας. Οι τουαλέτες πάντως είναι σε καλύτερη κατάσταση από το παλιό μαγαζί. Γενικά, πιο πολύ σε μπαράκι / στριπτηζάδικο μου έκανε ο χώρος. Σίγουρα χρειάζεται αλλαγές.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αν ειναι η ιδια διακοσμηση με το πρωην στριπτιζαδικο που ηταν σ αυτο το χωρο τοτε ειναι μαπα το καρπουζι
απο κοπελες ομως ειχε τιποτα καινουριο η τις ιδιες?
σε αριθμο?
 

SafeMan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2012
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
αν ειναι η ιδια διακοσμηση με το πρωην στριπτιζαδικο που ηταν σ αυτο το χωρο τοτε ειναι μαπα το καρπουζι
απο κοπελες ομως ειχε τιποτα καινουριο η τις ιδιες?
σε αριθμο?

Δεν ξέρω εάν είναι η ίδια διακόσμηση με το πρώην στριπτιζάδικο, αλλά σίγουρα δεν έχει καμία σχέση με το παλιό μαγαζί.

Οι γνωστές κοπέλες ήταν. Δεν πήρε το μάτι μου καμιά καινούργια.

Καμιά δεκαριά πρέπει να ήταν όλες κι όλες. Όπως έμαθα, κάποιες έλειπαν για να ξεκουραστούν με την ευκαιρία της μετακόμισης.

 

chariton

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξερω τι παιζει,μια γνωστη μου μου ειπε να παω,αλλα δεν ξερω το μαγαζι και σκεφτηκα μηπως καποιος ξερει τι γινεται με τιμες υπηρεσιες και τετοια
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Δεν ξέρω εάν είναι η ίδια διακόσμηση με το πρώην στριπτιζάδικο, αλλά σίγουρα δεν έχει καμία σχέση με το παλιό μαγαζί.

Οι γνωστές κοπέλες ήταν. Δεν πήρε το μάτι μου καμιά καινούργια.

Καμιά δεκαριά πρέπει να ήταν όλες κι όλες. Όπως έμαθα, κάποιες έλειπαν για να ξεκουραστούν με την ευκαιρία της μετακόμισης.
λογικα δεν θα αλλαξαν κ πολλα απο το παλιο μαγαζι
ηταν με διαφορα το χειροτερο για στριπ
μια φορα ειχα παει κ δεν ξαναπηγα
παντως θα ελεγε ασχημα η λυση του μπουτικ σε σχεση με αυτο το μαγαζι

 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
λογικα δεν θα αλλαξαν κ πολλα απο το παλιο μαγαζι
ηταν με διαφορα το χειροτερο για στριπ
μια φορα ειχα παει κ δεν ξαναπηγα
παντως θα ελεγε ασχημα η λυση του μπουτικ σε σχεση με αυτο το μαγαζι
Στη θέση του Λε Καμπαρέ πήγε;
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
10
Like
5.061
Πόντοι
4.895
Aυτός ο τύπος που έχει τον Αφρό,τον οποίο ξέρω απο παλιά,άνοιξε ένα μαγαζί Β.Όλγας με Σοφούλη,δίπλα στο γυράδικο.

Στη πόρτα (έξω) κάθονται ως υποδοχή 2 μικρες ελληνίδες μουνάρες.

Παμπ είναι ή κάτι άλλο?
αστο...δεν παιζει κατι
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
βολτα στο σολ κατα τις 2 κ μετα αποτυχημενη καταθεση στο βαρδαρη...
ολα τα σκατα μαζι σε μια μερα
τρατζικ >:(

το σολ μια μαλακια κ μιση
μικρο με κακιστο φωτισμο κ αθλιο μπαρ
το πολυ θετικο ειναι η κοπελα στην πορτα με την οποια περισσοτερο μιλησα μ αυτην παρα με ολες τις αλλες μεσα
μη μου την φατε θα σας γαμησω... :cheesy:
ειναι απλα το καλυτερο μουνι στο μαγαζι
τεσπα,παμε παρακατω...
απο κοπελες καμια 10αρια +- 1 γιατι δεν βοηθουσε το φως να τις μετρησω
η νικολ η οποια μαλλον παχυνε αλλα η βυζαρα βυζαρα
η ηλιθια λια η αλβανιδα που μου ζαλισε τ αρχιδια....δωσ τε της μπουλο να ησυχασουμε της μαλακισμενης
η χριστινα εκ κυπρου κ πιο συγκεκριμενα λαρνακα,αθλια κ ασχημη
ενα μαυρακι που ονομα δεν θυμαμαι
κ η λενα απο την ουκρανια,ψηλομπαζακι αλλα σε σχεση με τις υπολοιπες ηταν σουπερ
απο την απεναντι πλευρα ηταν μονοτερμα 2 μελαχρινα ψηλα με βυζαρες αλλα δεν μπορουσα να διακρινω ποιες ηταν λογω φωτισμου
το νεο ειναι οτι το μαγαζι ειναι για λιγο κ μονο καιρο εκει μεχρι να βρει αλλη εδρα
ετσι τουλαχιστον μου ειπε ενα πουλακι
στο μπουτικ ζητουσαν παραλογα πραγματα οι ιδιωκτητες κ ετσι δεν εκατσε η φαση να πανε εκει
τα πριβε δεν τα κανουν οπως παλια,εκτος απο χορο γιατι γι αυτο τους εκλεισαν στο παλιο κ μεχρι να αλλαξουν στεγη πιπες κ μαλακιες κ γαμησια δεν θα εχει με εξαιρεση σε ελαχιστους απ οτι καταλαβα
το μαγαζι αβολο κ γενικοτερα πολυ χαλια για σολ φαση
στην πιστα ανεβαιναν αρκετα συχνα κοριτσια αλλα δεν εκατσα πολυ κ ειδα μονο 3
 

SafeMan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2012
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
το νεο ειναι οτι το μαγαζι ειναι για λιγο κ μονο καιρο εκει μεχρι να βρει αλλη εδρα
ετσι τουλαχιστον μου ειπε ενα πουλακι
τα πριβε δεν τα κανουν οπως παλια,εκτος απο χορο γιατι γι αυτο τους εκλεισαν στο παλιο κ μεχρι να αλλαξουν στεγη πιπες κ μαλακιες κ γαμησια δεν θα εχει με εξαιρεση σε ελαχιστους απ οτι καταλαβα

Νομίζω ότι θα περάσει πολύς καιρός για να βρει άλλη έδρα... Νομίζω ότι είναι πιθανόν να επιστρέψει στην παλιά του έδρα, αν βρει άκρη με τα χαρτιά που λογικά χρειάζονται...

Προφανώς οι υπηρεσίες στα πριβέ δεν είναι θέμα έδρας... Είναι θέμα άδειας και για αυτές τις υπηρεσίες τα μόνο μέρη που μπορούν να βγάλουν τέτοια άδεια είναι τα μπουρδέλα... Τώρα, να γίνει μπουρδέλο δεν το νομίζω.... Η μόνη λύση είναι να (ξανα)βρούν, αν γίνεται, τρόπο ώστε να "ξεστραβώσει" η φάση και να μην γίνονται πεσίματα από την αστυνομία κάθε λίγο και λιγάκι...

Προσωπικά νομίζω ότι πριβέ δεν θα ξαναδούμε αν δεν "ξεστραβώσει" η φάση.

 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Νομίζω ότι θα περάσει πολύς καιρός για να βρει άλλη έδρα... Νομίζω ότι είναι πιθανόν να επιστρέψει στην παλιά του έδρα, αν βρει άκρη με τα χαρτιά που λογικά χρειάζονται...

Προφανώς οι υπηρεσίες στα πριβέ δεν είναι θέμα έδρας... Είναι θέμα άδειας και για αυτές τις υπηρεσίες τα μόνο μέρη που μπορούν να βγάλουν τέτοια άδεια είναι τα μπουρδέλα... Τώρα, να γίνει μπουρδέλο δεν το νομίζω.... Η μόνη λύση είναι να (ξανα)βρούν, αν γίνεται, τρόπο ώστε να "ξεστραβώσει" η φάση και να μην γίνονται πεσίματα από την αστυνομία κάθε λίγο και λιγάκι...

Προσωπικά νομίζω ότι πριβέ δεν θα ξαναδούμε αν δεν "ξεστραβώσει" η φάση.
αυτο εννοουσα...οτι μεχρι να αλλαξουν εδρα κ να εξασφαλισουν οτι δεν θα τους την πεφτουν δεν θα εχει πιπουλες στα πριβε...
οσο για εδρα κατι εχουν βρει απλα το ψαχνουν περισσοτερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom