Νέα

Κωλόμπαρα στην Πάτρα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lykos1072
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 90K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
607
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
26
Συναγωνιστές πήγε κανείς σ' αυτό το καινούργιο μαγαζί. Λέει τίποτα; από γυναίκες; υπηρεσίες; που ακριβώς είναι;
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
πήγαμε teo78. ουσιαστικά είναι το patras palace που μεταφέρθηκε. ο χώρος είναι αρκετά καλύτερος, από τιμές νορμάλ. γυναίκες πολύ καλές, έχει και μερικε΄ς καινούργιες.  πριβέ χωρός κρατάει κάμποση ώρα. είναι αγίου ανδρέου κ κανάρη, η είσοδος είναι από την κανάρι κάτω από την αγ ανδρέου. έχει τεράστιες επιγραφές, αποκλείεται να μην το δεις. το μόνο μειονέκτημα είναι ότι το πριβέ δεν έχει δικό του χώρο. σε πάει σε έναν καναπέ και σε βλέπουν όλοι. π.χ. μπορεί να πάρεις πριβέ κ ακριβώς δίπλα να κάθεται άλλος κ να κάνει πριβέ. αλλά το ξεχνάς, γιατί έχει κ γαμώ τις γυναίκες μέσα. για οτιδήποτε νεότερο ας ενημερώσει κανείς.
 

Επισκέπτης
τι να τα κανεις τα κωλόμπαρα χωρίς κωλομπαράδες?
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
alex oi times einai idies me patras palace??dld 15 eurw o xoros??a k kati allo yparxei k portieris sto magazi??
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ναι υπάρχει πορτιέρης κ είναι κ φιλικότατος, αλλά το μαγαζί δεν έχει είσοδο. ρε παιδιά, τι τιμές. σιγά μη βγάλουμε και τον τιμοκατάλογο στο φόρουμ. πάνω κάτω ίδιες με patras palace με πολύ περισσότερες γυναίκες (κ πολύ καλές κιόλας). πηγαίνετε να το τσεκάρετε να πείτε κ εσείς μια γνώμη.
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
paidia kserei kaneis pou vriskontai akrivws ta kwlompara porto kai ΝΤΑΝΧΙΛ??
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
το porto είναι στην παραλιακή λίγο πριν φτάσεις στη vesso. τζαμαρία και νομίζω ροζ ή μπλε ταμπέλα αλλά δεν είμαι σίγουρος. το άλλο ούτε που το ξέρω. τι έχεις ακούσει για αυτά ;
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
kati akousa oti to porto mporei k na xe kleisei..exeis paei prosfata??to psaxna mia mera alla de mporousa na to vrw..opws erxomai apo triwn nauarxwn einai einai prin ti veso??gia to allo ap oti kserw einai kapou sta zarouxleika k ferneis poli kales ginaikes..
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
607
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
26
Το πόρτο έχει κλείσει παίδες γιατί το αφεντικό που το είχε πέθανε. Το μανχάταν είναι ωραίο μαγαζί, έχει γυναίκες πάνω του μετρίου αλλά δεν παίζει ούτε καβατζα ούτε πριβε και τέτοια. Είναι φόρα παρτίδα η κατάσταση. Πάντως είναι ωραίο μαγαζί 5 ευρώ το ποτό το δικό σου και 8 της κοπέλας
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
pou vriskete to manhattan akrivws??dn exw paei pote.
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
το μανχάταν είναι μια μούφα και μισή ρε μάγκες. έχει όντως πολύ ωραία μουνιά. αλλά δε σε αφήνουν ούτε να χουφτώσεις ούτε τίποτα. τουλάχιστον έτσι ήταν πριν από 2-3 χρόνια που πήγα, άφησα τα λεφτά μου για να πίνουν ποτά οι τύπισες κ δεν ξαναπάτησα εννοείται. δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι. είναι κάπου στο ύψος του γλαύκου, λεύκας κάπου εκεί. είναι λίγο μακριά.  Έχει τσεκάρει κανένας από εσάς ένα μπαρ που λέγεται "ΒΑΛΚΑΝΙΑ" ψηλά στη Βενιζέλου όταν στρίβεις δεξιά κ πας προς πλατεία Βουδ? Δεν ξέρω αν είναι όντως κάτι τέτοιο, απλά ρωτάω γιατί έχω δει ωραίες υπάρξεις. Και το όνομα θυμίζει λίγο.. Αλλά μην του βγάλουμε κ τσάμπα το όνομα αν δεν το εξακριβώσουμε πρώτα.
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
gia to bar balkania pou les exw akousei oti einai kwlombaro alla de to exw eksakrivwsei o idios..episis opws anevaineis tin el .venizelou kai striveis gia agia triada exei kana triari kala kwlombara...
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
exei tsekarei kaneis to bar ΝΑΥΑΓΙΟ pou vriskete metaksy korinthoy k kanakari apenanti apo to copa cabana?
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
re sinagwnistes kante kamia protasi mpas k ginei tpt..opoios exei na proteinei kanena kalo kwlombaro as to grapsei edw.
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
magkes,kserei kaneis pou vrisketai to bar vivlos??episis akousa oti prepei na paizei kwlombaro stin ermou..opoios kserei kati as enimerwsei.Kserei kaneis ti paizei sto bar amoroso pou vriskete gounari k ag andreou??gt tis proalles eida na vgainoun apo to magazi wraies yparkseis.
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
magkes,kserei kaneis pou vrisketai to bar vivlos??episis akousa oti prepei na paizei kwlombaro stin ermou..opoios kserei kati as enimerwsei.Kserei kaneis ti paizei sto bar amoroso pou vriskete gounari k ag andreou??gt tis proalles eida na vgainoun apo to magazi wraies yparkseis.

μούφες φίλε. μην ακούς τίποτα. ερμού δεν έχει τίποτα. επίσης η βίβλος δεν είναι κωλόμπαρο, είναι κλασικό ελληνάδικο/afterάδικο στυλ αρχαίον
 

texeira

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
file alex i opoios allos gnwrizei pou akrivws vriskontai 2-3 kwlompara stin odo ag triados??
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
file alex i opoios allos gnwrizei pou akrivws vriskontai 2-3 kwlompara stin odo ag triados??

λογικά θα αναφέρεσαι στα εξής: 1)Βαλκάνια 2)Arnos Bar (Κάπως έτσι - με  μπλε neon επιγραφή) και 3)dunhill.

Τα δύο πρώτα είναι όπως ανεβαίνεις τη Βενιζέλου, μετά την απότομη στροφή στο 2ο φανάρι αριστερά για πλατεία Βουδ. Το ένα στο δεξί σου χέρι κ το άλλο στο αριστερό. Τα Βλακάνια στο πήγαινε δε θα τα δεις, δε φαίνονται. Αλλά στο γυρισμό βγάζουν μάτι. Αλλά ρε φίλε αυτά τα δύο δεν πρέπει να είναι κωλόμπαρα. Δύσκολα.

Το dunhill είναι στο ίδιο σημείο, αλλά αντί να πας αριστερά στρίβεις δεξιά και περίπου στα 500μετρα με 1 χλμ στο δεξί σου χέρι, απέναντι από ένα ελληνάδικιο, έχει ροζ επιγραφή απ'έξω. Επίσης κ αυτό δεν ξέρω αν είναι κωλόμπαρο. έχω πάει κ έχω βγει επειδή ήταν άδειο.

Στα δύο πρώτα πάντως, δεν έχω πάει και δεν ξέρω καν αν είναι και τι είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom