Νέα

Κολλάει το μουνί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astreax
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 9K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.904
Like
27.642
Πόντοι
5.906
γεα σου ρε eva blowjob baby
 

Επισκέπτης
ενταξει ντε 4 χρονια λειπω απο την ελλαδα και που κανω τοσο σπανια λαθος ειναι να το θαυμαζεις
αααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
μου θυμισες κατι καρακατιναρες που γυρνανε απο την ξενιτια & μιλανε τα ελληνικα οπως οι μεταναστες για να το παιξουν ανωτερου..
ακου εκει να σε θαυμασω..
μην χεσω..
τι γιαουρτακι θελεις???
προβειο με την πετσα & το κεσε???
μηπως με 0 λιπαρα..
ξου γαμω τις σπουδες σας....
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ενταξει ντε 4 χρονια λειπω απο την ελλαδα και που κανω τοσο σπανια λαθος ειναι να το θαυμαζεις
ε αυτο δυστηχως μερικοι δεν το καταλαβαινουν ή δεν ξερουν οτι καπιοι που ειναι στο εξωτερικο δεν εχουνε καθολου σεχδον επαδη γραφοντας ελληνικα....αν δεν ειτανε και αυτα τα φορουμ γαματαααααα...ευτυχως καπιοι που διορθωνουν και δεν κοροιδευουν οπως αλλοι!!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
αααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
μου θυμισες κατι καρακατιναρες που γυρνανε απο την ξενιτια & μιλανε τα ελληνικα οπως οι μεταναστες για να το παιξουν ανωτερου..
ακου εκει να σε θαυμασω..
μην χεσω..
τι γιαουρτακι θελεις???
προβειο με την πετσα & το κεσε???
μηπως με 0 λιπαρα..
ξου γαμω τις σπουδες σας....
γιατι ρε μεγαλε γαμω τις σπουδες μας????
αν εσυ δεν σπουδασες αν τι σημαινει οτι πρεπει να βγουμε ολοι στην σκαλωσια?στο κουρμπρτι? μην βροντοχτυπας τις χαντρες η δουλεια κανει τους αντρες...?
λες και σπουδαζουμε με τα λεφτα σου!!!!!!!!!!!τα παιρνουμε απο την τσεπη σου?
 
OP
OP
A

astreax

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
αυτην ακτιβως την σκηνη ειχα στο μυαλο μου
ηξερα οτι τα σκυλια κολλανε και για αυτο προεκυψε η ερωτηση

μου αρεσει εδω, αυτο που δεν μου αρεσει ειναι οτι εχει μαζευτει ο υποκοσμος (νταβαδες, τραβελια επαγγελματιες και λοιποι μαλακες που τραβανε κοσμο στα μπουρδελα τους)

η eva ειναι blowjob baby;

για περισσοτερες πληροφοριες μπορεις να δεις και την κωμικη ταινια safe sex οπου δυο προσωπα της ιστοριας κολλανε την ωρα που το κανουν οταν τους πιανει στα πρασα η γυναικα του τυπα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: παντως συμβαινει οπως αξιοθηκαν να σου απαντησουν καποιοι χωρις να κοροιδεψουν.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
αααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
μου θυμισες κατι καρακατιναρες που γυρνανε απο την ξενιτια & μιλανε τα ελληνικα οπως οι μεταναστες για να το παιξουν ανωτερου..
ακου εκει να σε θαυμασω..
μην χεσω..
τι γιαουρτακι θελεις???
προβειο με την πετσα & το κεσε???
μηπως με 0 λιπαρα..
ξου γαμω τις σπουδες σας....

η προφορα μου ειναι μια χαρα κι ουτε το παιζω κατι. και γιαουρτια εχει κι εδω που ειμαι δεν χρειαζεται να κατεβω στην ελλαδα.


ε αυτο δυστηχως μερικοι δεν το καταλαβαινουν ή δεν ξερουν οτι καπιοι που ειναι στο εξωτερικο δεν εχουνε καθολου σεχδον επαδη γραφοντας ελληνικα....αν δεν ειτανε και αυτα τα φορουμ γαματαααααα...ευτυχως καπιοι που διορθωνουν και δεν κοροιδευουν οπως αλλοι!!!!


ακριβως αυτο :)
 

Επισκέπτης
ε αυτο δυστηχως μερικοι δεν το καταλαβαινουν ή δεν ξερουν οτι καπιοι που ειναι στο εξωτερικο δεν εχουνε καθολου σεχδον επαδη γραφοντας ελληνικα....αν δεν ειτανε και αυτα τα φορουμ γαματαααααα...ευτυχως καπιοι που διορθωνουν και δεν κοροιδευουν οπως αλλοι!!!!
αυτο τι σημαινει???οτι ξεχνας αυτα που εχεις μαθει???οχι βεβαια..απλα εσεις τα παπαγαλισατε,δεν τα μαθατε..ΗΜΑΡΤΟΝ..
με λιγα λογια αγραμματοι παρα τα πτυχια σας..
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
αααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
μου θυμισες κατι καρακατιναρες που γυρνανε απο την ξενιτια & μιλανε τα ελληνικα οπως οι μεταναστες για να το παιξουν ανωτερου..
ακου εκει να σε θαυμασω..
μην χεσω..
τι γιαουρτακι θελεις???
προβειο με την πετσα & το κεσε???
μηπως με 0 λιπαρα..
ξου γαμω τις σπουδες σας....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
αυτην ακτιβως την σκηνη ειχα στο μυαλο μου
ηξερα οτι τα σκυλια κολλανε και για αυτο προεκυψε η ερωτηση

μου αρεσει εδω, αυτο που δεν μου αρεσει ειναι οτι εχει μαζευτει ο υποκοσμος (νταβαδες, τραβελια επαγγελματιες και λοιποι μαλακες που τραβανε κοσμο στα μπουρδελα τους)

η eva ειναι blowjob baby;

μπα δεν ειναι ολη νταβαδες κι ετσι χαλαρωσε. το bb=bébé=μωρο στα γαλλικα
 

Επισκέπτης
γιατι ρε μεγαλε γαμω τις σπουδες μας????
αν εσυ δεν σπουδασες αν τι σημαινει οτι πρεπει να βγουμε ολοι στην σκαλωσια?στο κουρμπρτι? μην βροντοχτυπας τις χαντρες η δουλεια κανει τους αντρες...?
λες και σπουδαζουμε με τα λεφτα σου!!!!!!!!!!!τα παιρνουμε απο την τσεπη σου?
στην καραπουτσακλαρα μου ρε φιλε..απλα σας κραζω γιατι ενω εχετε πτυχια,ουσιαστικα εισαστε αγραμματοι-απαιδευτοι & ως εκ τουτου(& οτι αυτο συνεπαγεται) σας δινουν 700 ευρω μισθο..
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
η προφορα μου ειναι μια χαρα κι ουτε το παιζω κατι. και γιαουρτια εχει κι εδω που ειμαι δεν χρειαζεται να κατεβω στην ελλαδα.
ειναι και πιο φτηνα,συμφερει το γιαουρτωμα στα ξενα
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
αυτο τι σημαινει???οτι ξεχνας αυτα που εχεις μαθει???οχι βεβαια..απλα εσεις τα παπαγαλισατε,δεν τα μαθατε..ΗΜΑΡΤΟΝ..
με λιγα λογια αγραμματοι παρα τα πτυχια σας..


ασε ρε πλεσουρα. ανθρωποι ειμαστε κι εχουμε δικαιωμα να κανουμε λαθος. εσυ δεν μας ειπες τι κανεις στην ζωη σου με τι ασχολεισαι και μας την λες ετσι ανετα;
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
αυτο τι σημαινει???οτι ξεχνας αυτα που εχεις μαθει???οχι βεβαια..απλα εσεις τα παπαγαλισατε,δεν τα μαθατε..ΗΜΑΡΤΟΝ..
με λιγα λογια αγραμματοι παρα τα πτυχια σας..
μεγαλε το θεωρω μεγαλη μαλακια να προσπαθω να δωσω σε εναν ΑΣΧΕΤΟ να καταλαβει πραγματα οπως και σε κατι φιλαρακια μου στην ελλαδα που οχι απλα δεν εχουνε βγει απο τα συνορα της χωρας τους αλλα απο τα συνορα του νομου τους.....οποτε δεν χρειαζεται πιστευω να σου πω οτι αυτα που λες τ ακουω βερεσε.......και το αν ειμαστε αγραματοι δεν το ξερεις ουτε καν ξερεις με ποιον μιλας πισω απο ενα πληκτρολογιο...οπως και γω δεν ξερω αλλα βλεπεις εγω δεν σου εδινα καν σημασια.....!
ασε εμας να παρουμε τα πτυχια μας και το αν τα κρεμασουμε απλα στον τοιχο και τα καμαρωνουμε ειναι δικο μας θεμα......δεν σου πεφτει λογος με λιγα λογια!!
 

Επισκέπτης
μεγαλε το θεωρω μεγαλη μαλακια να προσπαθω να δωσω σε εναν ΑΣΧΕΤΟ να καταλαβει πραγματα οπως και σε κατι φιλαρακια μου στην ελλαδα που οχι απλα δεν εχουνε βγει απο τα συνορα της χωρας τους αλλα απο τα συνορα του νομου τους.....οποτε δεν χρειαζεται πιστευω να σου πω οτι αυτα που λες τ ακουω βερεσε.......και το αν ειμαστε αγραματοι δεν το ξερεις ουτε καν ξερεις με ποιον μιλας πισω απο ενα πληκτρολογιο...οπως και γω δεν ξερω αλλα βλεπεις εγω δεν σου εδινα καν σημασια.....!
ασε εμας να παρουμε τα πτυχια μας και το αν τα κρεμασουμε απλα στον τοιχο και τα καμαρωνουμε ειναι δικο μας θεμα......δεν σου πεφτει λογος με λιγα λογια!!
δεν χρειαζεται να σε ξερω ρε κακομοιρε..μου αρκει που γραφεις το αγραμματος με ενα μ..τα λοιπα ειναι δικαιολογιες της πουτσας..
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
μεγαλε το θεωρω μεγαλη μαλακια να προσπαθω να δωσω σε εναν ΑΣΧΕΤΟ να καταλαβει πραγματα οπως και σε κατι φιλαρακια μου στην ελλαδα που οχι απλα δεν εχουνε βγει απο τα συνορα της χωρας τους αλλα απο τα συνορα του νομου τους.....οποτε δεν χρειαζεται πιστευω να σου πω οτι αυτα που λες τ ακουω βερεσε.......και το αν ειμαστε αγραματοι δεν το ξερεις ουτε καν ξερεις με ποιον μιλας πισω απο ενα πληκτρολογιο...οπως και γω δεν ξερω αλλα βλεπεις εγω δεν σου εδινα καν σημασια.....!
ασε εμας να παρουμε τα πτυχια μας και το αν τα κρεμασουμε απλα στον τοιχο και τα καμαρωνουμε ειναι δικο μας θεμα......δεν σου πεφτει λογος με λιγα λογια!!

respect


δεν χρειαζεται να σε ξερω ρε κακομοιρε..μου αρκει που γραφεις το αγραμματος με ενα μ..τα λοιπα ειναι δικαιολογιες της πουτσας..


εξω απ'το χορο πολλα τραγουδια λες μου φαινεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom