Νέα

Κοιτάνε οι γυναίκες τους άντρες στο δρόμο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα menios34
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 239
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Εμένα μου συμβαίνει σχεδόν κάθε φορά που βγαίνω βόλτα και δεν είμαι ωραίος με τίποτα, άρα μάλλον βλέπω ό,τι θέλω. :2funny:

Γενικότερα έχω την τάση αν μου φερθεί όμορφα μια γυναίκα, αν μου χαμογέλασει, αν μου μιλήσει φιλικά, να νομίζω, όχι ότι μου την πέφτει, αλλά ότι με βρίσκει ελκυστικό. :rolleyes:

Πάντως φανερώνουν ένα ενδιαφέρον τα βλέμματα που παρατηρώ στο δρόμο.... τι το προκαλεί δεν ξέρω. Μάλλον έρχονται σε αμηχανία και σκέφτονται "μα γιατί με κοιτάει έτσι αυτός ο λιγούρης!"


Κάπου είχα διαβάσει ότι όταν σε γουστάρει μια γυναίκα, σε κοιτάει και χαμηλώνει το βλέμμα. Μου έχει συμβεί και αυτό μια φορά. Προχωρούσε μια κοπελίτσα στο απέναντι πεζοδρόμιο και όλο μου έριχνε κλεφτές ματιές και μετά κοίταζε κάτω. Αλλά ήταν πανέμορφη και μικρή. Τι να μου λιμπίστηκε;

  Ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις.... αν δεν την καμακώσεις.

Πιθανότητες 2
Α. Να γαμήσεις
Β. Να φας χυλόπιτα.

Η σχέση ρίσκου - απόδοσης είναι τεράστια.... Ρισκάρεις μια χυλόπιτα έναντι ενός πηδήματος. Αν φας μια χυλόπιτα, χέστηκε η Φατμέ στο Γενί τζαμί. Αν όμως σου κάτσει;

  ΚΟΥΚΟΥ!!!! που λέει και η Σαπφίρα....
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Όταν περπατάω στο δρόμο παρατηρώ ότι μερικές γυναίκες μου ρίχνουν ματιές τις οποίες εκλαμβάνω ως ερωτικές. Δηλαδή ότι τους αρέσω. Αναρωτιέμαι όμως μήπως τελικά είναι η ιδέα μου και απλά με κοιτάνε επειδή τις κοιτάω. Εσείς τι έχετε παρατηρήσει; Κοιτάνε οι γυναίκες τους άντρες στο δρόμο όπως κάνουμε κι εμείς;
φιλε εμενα με κοιτανε και δε ξερω και γω τι να κανω δε ξερω αν το κοιταγμα ειναι ερωτικο η περιεργο η καταλαθος μπερδεβομαι και τα εκλαμβανω ολα ως ερωτικα και κανω καμακι σε οσες μαρεσουνε δηλαδη αλα δεν πεφτουνε εφκολα φιλε
 

mmastoras

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδεια κοιτανε και πολυ αλλα πιστευω για διαφορετικους λογους η καθε μια πανε οι εποχες που ηταν χαμηλοβλεπουσες .... μου χει τυχει να με κοιταξουν ναζιαρικα ,να με κοιταξουν με υφος "τι κοιτας μην σου γαμησω¨ ,να με κοιταξουν αφηρημενα ... και παει λεγοντας
Το μονο σιγουρο ειναι οτι σε μαγαζια ας πουμε αυτες που τους αρεσεις θα σε εχουν στην περιφεριακη οραση τους και θα το παιζουν διθεν αδιαφορες ,μετα σε κοιταζουν πολυ περισσοτερο αν συνοδευεσαι απο γυναικα... καρατσεκαρισμενα αυτα .Α και ειναι ποιο τσαμπουκαλουδες μες στο αμαξι η σε οποιαδηποτε φαση στην οποια ειναι δυσκολο να ρθουνε τετ ατετ μαζι σου εκει δεν κολωνουν και καρφωνουν και χαμογελανε μου χει τυχει πολες φορες στο αμαξι η στο μηχανακι στα φαναρια .Ακομα και αν συνοδευονται απο καποιον ...
 

Επισκέπτης
το θεμα ειναι οτι μας καβλωνουνε με το κοιταγμα και δε ξερουμε τι να κανουμε με τα καβλακια ολα μας εχουνε χαζεψει
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Σαφώς και οι γυναικες κοιτάνε τους αντρες στο δρόμο,στις καφετέριες,σε δημόσιους χώρους κ.λ.π,το θέμα βέβαια ειναι για ποιο λόγο το κάνουν,νομίζω πως συνήθως σε αυτού του είδους τα ερωτήματα,τα οποία φαντάζουν ως δυσεπίλυτα και δύσκολα,οι απαντήσεις οι καλές ειναι και οι πιο απλές.Για παράδειγμα,ειναι απλά πιθανόν να έγινε μια τυχαία "διασταύρωση" βλεμμάτων(νομίζω σε όλους εχει συμβεί) ή μια κοπέλα να κάνει ενα είδος "σκαναρίσματος" στον άνδρα που εχει απέναντι της(όπως ακριβώς κάνουμε και εμείς με αυτές) και απο εκει και περα υπάρχουν διάφορες αντιδράσεις εκ μέρους αυτών,όπως π.χ να γυρίσει να κοιτάξει σλλου(πιθανόν διότι δεν γοητεύτηκε ιδιαίτερα απο αυτο που αντίκρισε) ή να επιμείνει ειδικά όταν υπάρξει ανταπόκριση στο κοιταγμα.Τωρα μιας και διάβασα παραπάνω οτι αρκετοί δεν αναρωτιέστε συνεχώς αν τα βλέμματα αυτα "κρύβουν" ερωτική έλξη ή όχι,θα σας πρότεινα να το προχωράμε περισσότερο το θέμα για να λαμβάνετε έτσι περισσότερες πληροφορίες,όπως π.χ ενα μικρο χαμόγελο ή και κλείσιμο ματιού αν θέλετε να το "χοντρύνετε" λιγάκι το παιχνίδι και ύστερα να δείτε αντιδράσεις.Αυτα παλαιότερα τα απέφευγα να τα κάνω λόγω συστολών κ.ο.κ,τώρα όμως τα δοκιμάζω οπότε μου δοθεί η ευκαιρία ....και μάλιστα τα εφάρμοσα πρόσφατα και στη κόρη της περιπτερους στη γειτονιά μου :dancing: :cheesy:
 

Επισκέπτης
Σαφώς και οι γυναικες κοιτάνε τους αντρες στο δρόμο,στις καφετέριες,σε δημόσιους χώρους κ.λ.π,το θέμα βέβαια ειναι για ποιο λόγο το κάνουν,νομίζω πως συνήθως σε αυτού του είδους τα ερωτήματα,τα οποία φαντάζουν ως δυσεπίλυτα και δύσκολα,οι απαντήσεις οι καλές ειναι και οι πιο απλές.Για παράδειγμα,ειναι απλά πιθανόν να έγινε μια τυχαία "διασταύρωση" βλεμμάτων(νομίζω σε όλους εχει συμβεί) ή μια κοπέλα να κάνει ενα είδος "σκαναρίσματος" στον άνδρα που εχει απέναντι της(όπως ακριβώς κάνουμε και εμείς με αυτές) και απο εκει και περα υπάρχουν διάφορες αντιδράσεις εκ μέρους αυτών,όπως π.χ να γυρίσει να κοιτάξει σλλου(πιθανόν διότι δεν γοητεύτηκε ιδιαίτερα απο αυτο που αντίκρισε) ή να επιμείνει ειδικά όταν υπάρξει ανταπόκριση στο κοιταγμα.Τωρα μιας και διάβασα παραπάνω οτι αρκετοί δεν αναρωτιέστε συνεχώς αν τα βλέμματα αυτα "κρύβουν" ερωτική έλξη ή όχι,θα σας πρότεινα να το προχωράμε περισσότερο το θέμα για να λαμβάνετε έτσι περισσότερες πληροφορίες,όπως π.χ ενα μικρο χαμόγελο ή και κλείσιμο ματιού αν θέλετε να το "χοντρύνετε" λιγάκι το παιχνίδι και ύστερα να δείτε αντιδράσεις.Αυτα παλαιότερα τα απέφευγα να τα κάνω λόγω συστολών κ.ο.κ,τώρα όμως τα δοκιμάζω οπότε μου δοθεί η ευκαιρία ....και μάλιστα τα εφάρμοσα πρόσφατα και στη κόρη της περιπτερους στη γειτονιά μου :dancing: :cheesy:

εγω τη μαγκια με το κλεισιμο ματιου την κανω αλλα δεν ανταποκρινοντε τις κοιταω καλα ετσι απο πανω ως κατω και μετα κανω ματιά
 

mmastoras

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
το θεμα ειναι οτι μας καβλωνουνε με το κοιταγμα και δε ξερουμε τι να κανουμε με τα καβλακια ολα μας εχουνε χαζεψει
Τι παει να πει ρε αρχηγε μου δεν ξερουμε τι να κανουμε ρε βουρ στον πατσα χωνομαστε αβερτα εχεις δει ποτε το προβατακι να πηγαινει στον λυκο ο λυκος κυνηγαει :zfuck: μια ματια αυτη δυο εσυ ενα χαμογελο αυτη δυο εσυ ε εδεσε το γλυκο εκει που σε κοιταει και εσυ κανεις τον αδιαφορο η ντρεπεσαι κερδιζει εδαφος εσυ πρεπει αμεσως να της κοψεις τον τσαμπουκα πας χυμα και με ωραιο τροπο και την πεφτεις :rockon: :rockon: και αν κατσει  :knockinb:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
εγω τη μαγκια με το κλεισιμο ματιου την κανω αλλα δεν ανταποκρινοντε τις κοιταω καλα ετσι απο πανω ως κατω και μετα κανω ματιά
Τι να σου πω,πιστεύω πως σε αυτη τη κίνηση "κολλάνε" γιατι φαίνεται να αγριευουν τα πραγματα και επειδη έχουν να κάνουν και με εναν άγνωστο....κάτι τις κάνει να "πατάνε φρένο".Παντως δεν ειναι άσχημο "μπασιμο" το κλείσιμο του ματιού,μάλιστα ειναι και ιδιαίτερα αποτελεσματικό,αλλα πρέπει να γίνει σε σωστό ταιμινγκ με τη κατάλληλη γκομενα(μου εχει πιάσει σε Σαλονικια σε πάρτι φίλου που είχα παει το 2007,είχε ανταποκριθεί μετα απο εκατερωθεν κοιταγματα,όμως ήμουν και λίγο τύφλα και το έκανα αλλιώς μπορει να μην το έκανα).
 

Επισκέπτης
Τι παει να πει ρε αρχηγε μου δεν ξερουμε τι να κανουμε ρε βουρ στον πατσα χωνομαστε αβερτα εχεις δει ποτε το προβατακι να πηγαινει στον λυκο ο λυκος κυνηγαει :zfuck: μια ματια αυτη δυο εσυ ενα χαμογελο αυτη δυο εσυ ε εδεσε το γλυκο εκει που σε κοιταει και εσυ κανεις τον αδιαφορο η ντρεπεσαι κερδιζει εδαφος εσυ πρεπει αμεσως να της κοψεις τον τσαμπουκα πας χυμα και με ωραιο τροπο και την πεφτεις :rockon: :rockon: και αν κατσει  :knockinb:
ετσι φιλε καλα τα λες εγς στο πεσιμο λιγο υστερω δε τα λεω πολι ευγενικα εχω ενα προβλητατακι λιγο ειμαι τα λεω χυμα πολυ
 

Επισκέπτης
Τι να σου πω,πιστεύω πως σε αυτη τη κίνηση "κολλάνε" γιατι φαίνεται να αγριευουν τα πραγματα και επειδη έχουν να κάνουν και με εναν άγνωστο....κάτι τις κάνει να "πατάνε φρένο".Παντως δεν ειναι άσχημο "μπασιμο" το κλείσιμο του ματιού,μάλιστα ειναι και ιδιαίτερα αποτελεσματικό,αλλα πρέπει να γίνει σε σωστό ταιμινγκ με τη κατάλληλη γκομενα(μου εχει πιάσει σε Σαλονικια σε πάρτι φίλου που είχα παει το 2007,είχε ανταποκριθεί μετα απο εκατερωθεν κοιταγματα,όμως ήμουν και λίγο τύφλα και το έκανα αλλιώς μπορει να μην το έκανα).
σε παρτυ εχεις πολες πιθανοτητες εγω λεω για εξω με αγνωστη
 

Επισκέπτης
Ολα εδω πληρωνονται.
Οταν σας κοιτανε σε μπαρ, σινεμαδες, γθμναστηρια κλπ. απαξιωστετες.
Μην τους δινετε την σειρα σας, ουτε να τις κανετε χατηρια.
Μονολεκτικη αρνηση και βλοσσυρο βλεμμα στα βρωμομουνα.
:headbang2:
 

Επισκέπτης
Ολα εδω πληρωνονται.
Οταν σας κοιτανε σε μπαρ, σινεμαδες, γθμναστηρια κλπ. απαξιωστετες.
Μην τους δινετε την σειρα σας, ουτε να τις κανετε χατηρια.
Μονολεκτικη αρνηση και βλοσσυρο βλεμμα στα βρωμομουνα.
:headbang2:
και πως θα γαμησουμε ρε φιλε
 

Επισκέπτης
και πως θα γαμησουμε ρε φιλε
Ξεκινα ψαρεμα ή γινε ΜΠαοκ

paok_nofcuk.jpg
 

Επισκέπτης
μαλακιες λεμε οι ομαδες δε βοηθανε στο καμακι
 

koutalinos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Οι τουρίστριες δεν κοιτάνε απλά,αρκετές φορές καρφώνουν  και πολλές φορές σου έρχονται χύμα, οι Ελληνίδες είναι αρκετά ντίβες...
 

Επισκέπτης
και οι εληνιδες κοιτανε με ενα καβλοβλεμα που χυνω πανω μου αλλα στη προσεγκιση κολαω
 

Επισκέπτης
Οι τουρίστριες δεν κοιτάνε απλά,αρκετές φορές καρφώνουν  και πολλές φορές σου έρχονται χύμα, οι Ελληνίδες είναι αρκετά ντίβες...

και οι εληνιδες κοιτανε με ενα καβλοβλεμα που χυνω πανω μου αλλα στη προσεγκιση κολαω

Αμα θελετε να συζητησουμε, ελατε στο Γκαζι στο Ροζ Συνεφφακι να τα πουμε... :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom