Νέα

Κοίμησις Χριστόδουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα χχχχχ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια τα συναισθήματα σας από την είδηση θανάτου του Χριστόδουλου

  • Λύπη

    Ψήφοι: 3 50,0%
  • Συντριβή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Απλή Στενοχώρια

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αδιαφορία

    Ψήφοι: 2 33,3%
  • Χαρά

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ευτυχία

    Ψήφοι: 1 16,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    6

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
γούστο του καπέλο του μανδάμ, ελεύθερος ο καθένας να το κάνει και το πλεονέκτημα του διαδικτύου είναι ότι ακόμη λειτουργεί σε ένα ημιελεύθερο καθεστώς με όλα τα θηρία και τα ήμερα μέσα.
Αν δεν το κάνεις κέφι θέμα δικό σου αλλά το σωστό να λέγεται. Για μόλα γιαλέσα Όλα μέσα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ναι θα σε εμποδισω με οποιο τροπο μπορω!δεν εχεις δικαιωμα να σπιλωνεις ενα νεκρο ανθρωπο!!!
Και ποιος φίλτατη είναι ο τρόπος;
Δημόσιος Λιθοβολισμός;
Φυλάκιση στον Κορυδαλλό;
Δημόσια Διαπόμπευση;

Η Χριστιανική Δημοκρατία προφανώς έχει τις εξαιρέσεις.
Χωρίς να αναφέρομαι στον Χριστόδουλο τον συχωρεμένο, έχετε μια τάση ορισμένοι να μην επιτρέπετε την κριτική στους παιδόφιλους επειδή φοράνε ράσα ή είναι δημόσια πρόσωπα με εξουσία. Κατάντια αντίστοιχη με αυτή που πάτε να πολεμήσετε.
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
οποιοςδηποτε προσπαθει να αμαυρωσει την μνημη νεκρου ανθρωπου,ειναι επιεικως απαραδεκτος!!!!

Και μαλιστα με απρεπη και εμπαθη τροπο.
Προσεφερε παρα πολλα στην κοινωνια και εκανε μεγαλο εργο. Κρατουσε τον κοσμο σε εγρηγορση και αντιστεκόταν σε πολιτικες βλαπτικες για τα εθνικα συμφεροντα. Ας ειναι συγχωρεμένος και γαλήνια η ψυχη του. Μακαρι να βρεθει αξιος αντικαταστατης του που να οδηγει τον κοσμο εκει που πρέπει.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Και μαλιστα με απρεπη και εμπαθη τροπο.
Προσεφερε παρα πολλα στην κοινωνια και εκανε μεγαλο εργο. Κρατουσε τον κοσμο σε εγρηγορση και αντιστεκόταν σε πολιτικες βλαπτικες για τα εθνικα συμφεροντα. Ας ειναι συγχωρεμένος και γαλήνια η ψυχη του. Μακαρι να βρεθει αξιος αντικαταστατης του που να οδηγει τον κοσμο εκει που πρέπει.
Μας τον παρουσιάζεις (τον Μακαριστό) ως πολιτικάντη μ' αυτά που λες;
Λέω, μήπως.....
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Και ποιος φίλτατη είναι ο τρόπος;
Δημόσιος Λιθοβολισμός;
Φυλάκιση στον Κορυδαλλό;
Δημόσια Διαπόμπευση;

Η Χριστιανική Δημοκρατία προφανώς έχει τις εξαιρέσεις.
Χωρίς να αναφέρομαι στον Χριστόδουλο τον συχωρεμένο, έχετε μια τάση ορισμένοι να μην επιτρέπετε την κριτική στους παιδόφιλους επειδή φοράνε ράσα ή είναι δημόσια πρόσωπα με εξουσία. Κατάντια αντίστοιχη με αυτή που πάτε να πολεμήσετε.
μιλησα εγω ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΛΙΘΟΒΟΛΙΣΜΟ???Η ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΠΟΜΠΕΥΣΗ??εχεις ακουστα την ελευθερια του λογου αγαπητε μου η οχι???
 

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
δε λεω...καλο το εργο του, στεναχωρηθηκα οσο να ναι οταν εμαθα το γεγονος....αλλα ρε παιδια γιατι και 4ημερο πενθος (εθνικο κιολας)? Νταξει...οποιος δεν τον γουσταρε ας πουμε...?Και για να μην ξεχνιμαστε...ο μακαριστος αρχιεπισκοπας....την περιοδο της χουντας διαβαζε, και δεν ειχε παρει μυρουδια του τι γινοταν γυρω του...οπως φαινεται και παρακατω...

 

Συνημμένα

  • xrist.jpg
    xrist.jpg
    32,7 KB · Εμφανίσεις: 17

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
α και κατι αλλο!μη γενικευεις αγαπητε μου!!το οτι ορισμενοι μπορει να ναι παιδοφιλοι δε σημαινει οτι μπορει αυτο να αντιπροσωπευει μια μεγαλη μεριδα ανθρωπων!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και μαλιστα με απρεπη και εμπαθη τροπο.
Προσεφερε παρα πολλα στην κοινωνια και εκανε μεγαλο εργο. Κρατουσε τον κοσμο σε εγρηγορση και αντιστεκόταν σε πολιτικες βλαπτικες για τα εθνικα συμφεροντα. Ας ειναι συγχωρεμένος και γαλήνια η ψυχη του. Μακαρι να βρεθει αξιος αντικαταστατης του που να οδηγει τον κοσμο εκει που πρέπει.
Οι κριτές των πάντων εμφανίζονται σαν ιπτάμενα αντικείμενα.....
Δηλώνεις λάτρης των κόκκινων σπιτιών στο προφίλ σου, και κρίνεις τους πάντες και τα πάντα χωρίς προσωπική αιδώ. Δεν ντρέπεσαι να δηλώνεις λάτρης των κόκκινων οίκων, αλλά ρίχνεις ανάθεμα σε αυτούς που κρίνουν τα του "οίκου" σου. Θου κύριε.....

Υ.Γ. Μακάρι να βρεθεί ο άξιος αντικαταστάτης του. Πάρτη θα κάνουν οι μοντεράτορες και οι ιδιοκτήτες του μπουρδέλα τελεία κομ.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
α και κατι αλλο!μη γενικευεις αγαπητε μου!!το οτι ορισμενοι μπορει να ναι παιδοφιλοι δε σημαινει οτι μπορει αυτο να αντιπροσωπευει μια μεγαλη μεριδα ανθρωπων!!!
Δεν έχεις ακούσει οτι ένα μεγάλο ποσοστό παιδόφιλων είναι συγκεντρωμένο σε ένα επάγγελμα που για την άσκησή του απαιτείται ράσο;
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
Μας τον παρουσιάζεις (τον Μακαριστό) ως πολιτικάντη μ' αυτά που λες;
Λέω, μήπως.....

Καθολου πολιτικαντη δε τον παρουσιαζω, ουτε ηταν. Ασκουσε επιροη και εξεφραζε αποψη στα εθνικα θεματα και πολυ καλα εκανε, δεν αφηνε μερικους μερικους να αλωνιζουν και να εφαρμοζουν εθνοβλαπτικες πολιτικες.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
σου την επιτρεπω αγαπητε μου!το γεγονος οτι ποσταρεις κ συμετεχεις σε μια δημοσια συζητηση το αποδεικνυει περιτρανα!!!!
Αν περνούσε όμως απο το τρυφερό χεράκι σου, δεν θα γινόταν ποτέ αυτή η δημόσια συζήτηση μάλλον.
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
δε λεω...καλο το εργο του, στεναχωρηθηκα οσο να ναι οταν εμαθα το γεγονος....αλλα ρε παιδια γιατι και 4ημερο πενθος (εθνικο κιολας)? Νταξει...οποιος δεν τον γουσταρε ας πουμε...?Και για να μην ξεχνιμαστε...ο μακαριστος αρχιεπισκοπας....την περιοδο της χουντας διαβαζε, και δεν ειχε παρει μυρουδια του τι γινοταν γυρω του...οπως φαινεται και παρακατω...
τι ακριβως επιδιωκεις με τη συγκεκριμενη φωτο που μας παραθετεις??
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Καθολου πολιτικαντη δε τον παρουσιαζω, ουτε ηταν. Ασκουσε επιροη και εξεφραζε αποψη στα εθνικα θεματα και πολυ καλα εκανε, δεν αφηνε μερικους μερικους να αλωνιζουν και να εφαρμοζουν εθνοβλαπτικες πολιτικες.
Ήταν σαν να λέμε εθνικιστής ο Μακαριστός;
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
"ελληνορθοδοξος υπαρκτος σουρεαλισμος" λέγεται η ασθένεια φίλε μου personagrata
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μιλησα εγω ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΛΙΘΟΒΟΛΙΣΜΟ???Η ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΠΟΜΠΕΥΣΗ??εχεις ακουστα την ελευθερια του λογου αγαπητε μου η οχι???
εσύ την έχεις;
Δηλώνεις μάλιστα ότι
[move]"θα τον σταματήσεις με όποιον τρόπο μπορείς". [/move]
Ρε θα με τρελλάνετε σήμερα, ή τα λέτε και τα γράφετε για πλάκα αυτά που γράφετε;
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Αν περνούσε όμως απο το τρυφερό χεράκι σου, δεν θα γινόταν ποτέ αυτή η δημόσια συζήτηση μάλλον.
με γνωριζεις και το λες αυτο???βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα καλε μου!!!τι ηλικια εχεις?μπορουμε να μαθουμε??
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
με γνωριζεις και το λες αυτο???βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα καλε μου!!!τι ηλικια εχεις?μπορουμε να μαθουμε??
Οκ, το παίρνω πίσω. Δεν είναι τρυφερό, είναι τραχύ το χεράκι σου.  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom