Νέα

Κοίμησις Χριστόδουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα χχχχχ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια τα συναισθήματα σας από την είδηση θανάτου του Χριστόδουλου

  • Λύπη

    Ψήφοι: 3 50,0%
  • Συντριβή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Απλή Στενοχώρια

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αδιαφορία

    Ψήφοι: 2 33,3%
  • Χαρά

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ευτυχία

    Ψήφοι: 1 16,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    6

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Kαλα, Ηρεμησε ομως λιγο. Δεν κανει.... μερα που ειναι
για μενα καλα τα ειπε
ο ενας λεει ειναι ευτυχισμενος
ο αλλος χαρουμενος
ο αλλος λεει δεν τον χαλασε το χριστοδουλα
ο αλλος βριζει λες και του ειχε κανει κακο
το να μην συμφωνεις με τις αποψεις και τις κινησεις καποιου δεν σημαινει οτι πρεπει να βλασθημας τοαν πεθανει
ουτε και εμενα μου αρεσε ο τροπος του
τον περιμενα αλλιως αλλα δεν εχει να κανει σε καμοια περιπτωση το ενα με το αλλο
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.621
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.352
Πόντοι
14.565
Το thread μετονομάστηκε σε "Κοίμησις Χριστόδουλου"...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Να συμπληρώσω στην σωστή τοποθέτηση του player21 και το εξής:
Ένας από τους λόγους που πιστεύω ότι δεν θέλησε να πάει σε νοσοκομείο είναι διότι όσο πλησιάζεις στο θάνατο πλησιάζεις το Θείο και αυτό σε κάνει σοφότερο. Με αυτή την παραδοχή λέω ότι ο Χριστόδουλος επέλεξε να πεθάνει στο σπίτι του για να μη ρεζιλευτει στα στερνά του με δημοσιογραφίσκους, ιατρικά ανακοινωθέντα κτλ. Αν μη τι άλλο πρέπει να του αναγνωρίσουμε ότι επέλεξε να πεθάνει με αξιοπρέπεια

Γιαυτο τον πηγανε στην Αμερικη αρων αρων, και βρηκανε και μοσχευμα σε χρονο ΡΕΚΟΡ, και ταξιδεψε με το πρωθυπουργικο αεροπλανο...

Γιατι επελεξε να ειναι ταπεινος....

Μαλιστα, συνεχιστε.  :2funny:
 

Επισκέπτης
Χωρίς να έχω τίποτα μαζί του... ψήφισα αδιαφορία.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Γιαυτο τον πηγανε στην Αμερικη αρων αρων, και βρηκανε και μοσχευμα σε χρονο ΡΕΚΟΡ, και ταξιδεψε με το πρωθυπουργικο αεροπλανο...

Και γύρισε με το αεροπλάνο της ταπεινής Γιάννας... Το ξέχασες!

Ά, και το "άρον-άρον" γάφεται με "ο", Anal. Δε βγαίνει από το "ο άρων - του άροντος"! Επίρρημα είναι.
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
το μονο που θελω να πω ειναι ντροπη σε μερικα πουστρακια απο εδω μεσα,που μολις αρρωστησε ο ανθρωπος αρχισανε και κοροιδευανε και βγαλανε χολη για εναν ανθρωπο που ειχε καρκινο και το μονο του λαθος ητανε οτι υπαρξε γραφικος.και επειδη τωρα ο χριστοδουλος ξερει οτι θεος δεν υπαρχει,ας προσεχουνε αυτοι που τον κραζανε μη και αρρωστησουνε ποτε,και σαπισουνε και αυτοι απο καρκινο,και κανουνε χημειοθεραπειες και τοτε ισως καταλαβουνε ποσο τομαρια ητανε που χλευαζανε ενα ανθρωπο αρρωστο.ας συνεχισουνε να ψαχνουνε τη μιλενα και τη μαρθα και την αλεξανδρα,και τη καθε μια πουτανα,μονο για αυτο ειναι και για τιποτα παραπανω.ας ξεκουραστει ο ανθρωπος τωρα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Και γύρισε με το αεροπλάνο της ταπεινής Γιάννας... Το ξέχασες!
και γυρισε με το [size=14pt]ΤΑΠΕΙΝΟ[/size] αεροπλανο....... κλπ κλπ

θα σε μαλωσω. ολο τα σημαντικοτερα ξεχνας..
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ο Θεος να τον αναπαυσει....εγω ρε μαγκες οσο κι αν σας φαινεται παραξενο το ειδα στον υπνο μου οτι πεθανε...και μολις ξυπνησα πριν δεκα λεπτα το ειδα στην τηλεοραση!!!!!!!!!!!!!!!τι ειναι αυτο παλι......
Κάτι ΄τετοιο είχα πάθει με τον παπανδρέου.
Σηκώθηκα τα ξημερώματα (6:00)και χωρίς λόγο ανοίγω την τηλεόραση.¨ολα τα κανάλια είχαν αφιέρωμα στον Ανδρέα και καταλάβαίνω αμέσως ότι είχε φύγει.
οσο για εσένα τι να πω; πρέπει να είναι η φωνή της συνείδησης (ποιας;) σου που σε καλεί να επιστρέψεις στο σωστό δρόμο.Κομμένο το γήπεδο, κομμένες η τρανς, κομμένα τα μπουρδέλα
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εγω πιστευω οτι για οποιονδηποτε ανθρωπο που χανεται απο μη φυσιολογικα αιτια πρεπει τουλαχιστον να νιωθουμε μια απλη θλιψη....

Κατ εμε οσοι χαιρονται,αδιαφορουν κτλ κτλ...εχουν χασει απλα την ανθρωπια τους...
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
για μενα καλα τα ειπε
ο ενας λεει ειναι ευτυχισμενος
ο αλλος χαρουμενος
ο αλλος λεει δεν τον χαλασε το χριστοδουλα
ο αλλος βριζει λες και του ειχε κανει κακο
το να μην συμφωνεις με τις αποψεις και τις κινησεις καποιου δεν σημαινει οτι πρεπει να βλασθημας τοαν πεθανει
ουτε και εμενα μου αρεσε ο τροπος του
τον περιμενα αλλιως αλλα δεν εχει να κανει σε καμοια περιπτωση το ενα με το αλλο
Οκ. Σαφως ενας Θανατος ειναι θλιβερος ως γεγονος.Και ο Πατακος οταν θα... κοιμηθει, θλιβερο θα ειναι. Αυτο δεν σημαινει οτι θα σβηστουν οσα εχει κανει
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εγω πιστευω οτι για οποιονδηποτε ανθρωπο που χανεται απο μη φυσιολογικα αιτια πρεπει τουλαχιστον να νιωθουμε μια απλη θλιψη....

Κατ εμε οσοι χαιρονται,αδιαφορουν κτλ κτλ...εχουν χασει απλα την ανθρωπια τους...
οχι φιλε
ειναι θεμα παιδιας και βλακειας
και αν καποιος μου πει να μην αναφερω τα περι παιδιας γιατι ειναι ιερα
δε με νοιαζει εδω δεν εχουν μαθει να σεβονται ενα νεκρο θα ξερουν τι σημαινει η λεξη ιερα?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Κάτι ΄τετοιο είχα πάθει με τον παπανδρέου.
Σηκώθηκα τα ξημερώματα (6:00)και χωρίς λόγο ανοίγω την τηλεόραση.¨ολα τα κανάλια είχαν αφιέρωμα στον Ανδρέα και καταλάβαίνω αμέσως ότι είχε φύγει.
οσο για εσένα τι να πω; πρέπει να είναι η φωνή της συνείδησης (ποιας;) σου που σε καλεί να επιστρέψεις στο σωστό δρόμο.Κομμένο το γήπεδο, κομμένες η τρανς, κομμένα τα μπουρδέλα
αυτα θα κοπουν οταν "κοιμηθω" εγω αδερφε,χτυπα ξυλο.... :)
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Οκ. Σαφως ενας Θανατος ειναι θλιβερος ως γεγονος.Και ο Πατακος οταν θα... κοιμηθει, θλιβερο θα ειναι. Αυτο δεν σημαινει οτι θα σβηστουν οσα εχει κανει
ναι φιλε αν και δεν ειναι το ιδιο οταν πεθανει καποιος που εκανε κακο
απλως το προσπερνας και τελος
αλλα να βλασθημας ειναι κακο πραμα
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
,ας προσεχουνε αυτοι που τον κραζανε μη και αρρωστησουνε ποτε,και σαπισουνε και αυτοι απο καρκινο,και κανουνε χημειοθεραπειες και τοτε ισως καταλαβουνε ποσο τομαρια ητανε που χλευαζανε ενα ανθρωπο αρρωστο.ας συνεχισουνε να ψαχνουνε τη μιλενα και τη μαρθα και την αλεξανδρα,και τη καθε μια πουτανα,μονο για αυτο ειναι και για τιποτα παραπανω.ας ξεκουραστει ο ανθρωπος τωρα.
Χιλιαδες ανθρωποι στον κοσμο πεθαινουν και σαπιζουν απο τον καρκινο καθε μερα . Τι να κανουμε, δεν ηταν πρωτοτυπος.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Συνημμένα

  • Tr.JPG
    Tr.JPG
    47,1 KB · Εμφανίσεις: 20

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.534
Κριτικές
4
Like
2.029
Πόντοι
266
Δεν υπάρχει γάμος χωρίς κλάμα και κηδεία δίχως γέλιο
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Χιλιαδες ανθρωποι στον κοσμο πεθαινουν και σαπιζουν απο τον καρκινο καθε μερα . Τι να κανουμε, δεν ηταν πρωτοτυπος.
ενταξει φιλε με αλλα λογια να αγαπιομαστε,αλλο λεω εγω αλλο καταλαβες εσυ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom