Νέα

Κλινική για ΣΜΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα olotyxeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
22
Like
2.025
Πόντοι
1.796
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος, κάποια σοβαρή ιατρική κλινική για να τσεκάρω αν είμαι καθαρός. Θα με ενδιέφερε στην περιοχή της Αθήνας. Επίσης, πόσο γρήγορα βγαίνουν τα αποτελέσματα, καθώς σε λίγες μέρες φεύγω για εργασία. (ναυτικός).
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.836
Πόντοι
456
Φοβασαι μην μολυνεις τις βραζιλιανες?
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.942
Πόντοι
2.696
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος, κάποια σοβαρή ιατρική κλινική για να τσεκάρω αν είμαι καθαρός. Θα με ενδιέφερε στην περιοχή της Αθήνας. Επίσης, πόσο γρήγορα βγαίνουν τα αποτελέσματα, καθώς σε λίγες μέρες φεύγω για εργασία. (ναυτικός).
Πήγαινε στο Συγγρός.Κι εμπειρία έχουν και καλούς γιατρούς για τέτοια πράγματα.
 
OP
OP
olotyxeros

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
22
Like
2.025
Πόντοι
1.796
Φοβασαι μην μολυνεις τις βραζιλιανες?
Όχι θέλω να τσεκάρω από εδώ μην έχω τίποτα πριν φύγω, καθώς έχω πολύ έντονη ερωτική ζωή.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πήγαινε στο Συγγρός.Κι εμπειρία έχουν και καλούς γιατρούς για τέτοια πράγματα.
Απλά θα προτιμούσα κάποια ιδιωτική κλινική για να βγουν γρήγορα τα αποτελέσματα
 

ΠΑΣΟΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
28
Like
183
Πόντοι
0
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος, κάποια σοβαρή ιατρική κλινική για να τσεκάρω αν είμαι καθαρός. Θα με ενδιέφερε στην περιοχή της Αθήνας. Επίσης, πόσο γρήγορα βγαίνουν τα αποτελέσματα, καθώς σε λίγες μέρες φεύγω για εργασία. (ναυτικός).
το θεμα ειναι να κανεις εξετασεις οταν ξεμπαρκαρεις ειδικα αν το καραβι παει ινδονησια και αλλα τετοια λιμανια που ανεβαινουν κοπελες στο πλοιο και εννοειται αφρικη δεν γαμας ειναι γεματο οροθετικες αυτα απο μενα και μακαρι να πας βραζιλια να κατσει και στο λιμανι καμια βδομαδα αν και το κοβω χλωμο τωρα πια 20 ωρες και σε πετανε εξω αλλα μπορει να σε τυχερος καλες θαλασσες να εχεις φιλε !!!
 
OP
OP
olotyxeros

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
22
Like
2.025
Πόντοι
1.796
το θεμα ειναι να κανεις εξετασεις οταν ξεμπαρκαρεις ειδικα αν το καραβι παει ινδονησια και αλλα τετοια λιμανια που ανεβαινουν κοπελες στο πλοιο και εννοειται αφρικη δεν γαμας ειναι γεματο οροθετικες αυτα απο μενα και μακαρι να πας βραζιλια να κατσει και στο λιμανι καμια βδομαδα αν και το κοβω χλωμο τωρα πια 20 ωρες και σε πετανε εξω αλλα μπορει να σε τυχερος καλες θαλασσες να εχεις φιλε !!!
Ευχαριστώ για τις ευχές. Να ξεκαθαρίσω κάτι. Όσο δεν είμαι Ελλάδα, τα μόνα μέρη που κατεβαίνω είναι Αμερική για ψώνια και Ιαπωνία για φιγούρες ανιμε. Δεν με ενδιαφέρει καθόλου το σεξ όσο σκέφτομαι ότι μετά από κάποιες ώρες πρέπει να γυρίσω πίσω στην δουλειά. Άμα όμως ξεμπαρκαρω,εδώ στην Ελλάδα και μόνο εδώ κάνω κάτι ερωτικό.
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Ευχαριστώ για τις ευχές. Να ξεκαθαρίσω κάτι. Όσο δεν είμαι Ελλάδα, τα μόνα μέρη που κατεβαίνω είναι Αμερική για ψώνια και Ιαπωνία για φιγούρες ανιμε. Δεν με ενδιαφέρει καθόλου το σεξ όσο σκέφτομαι ότι μετά από κάποιες ώρες πρέπει να γυρίσω πίσω στην δουλειά. Άμα όμως ξεμπαρκαρω,εδώ στην Ελλάδα και μόνο εδώ κάνω κάτι ερωτικό.
Τύπε έλεος, κατεβαίνεις Ιαπωνία και δεν κάνεις τίποτα εκεί; Στον Ασιατικό παράδεισο, τη γενέτειρα της θρησκείας του σεξ (Tachikawa Ryu), το μέρος που το γυμνό και η συνουσία αποτελούν ιεροτελεστία και παράδοση αιώνων (μέχρι και στο φαγητό υπάρχει το Nyotaimori/Nantaimori στυλ, γκέησες, τελετουργία σερβιρίσματος τσαγιού/sake με απαγγελία ποιημάτων κτλ); Εκτός εάν στα μέρη μας έχεις άκρες με τις *μικρές* και τις ερασιτέχνες, τότε πάω πάσο, κάποιες από εκείνες στελεχώνανε μέχρι και κάτι πάρτι παλιά (εκτός του ότι ασχολούνται με σχέδιο, φωτογραφία, καλλιτεχνία γενικότερα κτλ)...

Κλινική για εξετάσεις εγώ πηγαίνω στη Βιοϊατρική συνήθως. Παλιά είχαν και πακέτο προσφορών σε αυτόν τον τομέα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.915
Πόντοι
3.556
τύπε νηματοθετη αν σου βρουν παράσημα τουλάχιστο πας για προαγωγή να πουμε:confused::confused::confused:
 

Συνημμένα

  • BFDC8A26-E0FB-452D-B0E6-EDFB380F5149.jpeg
    BFDC8A26-E0FB-452D-B0E6-EDFB380F5149.jpeg
    107,7 KB · Εμφανίσεις: 66

ΠΑΣΟΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
28
Like
183
Πόντοι
0
Τύπε έλεος, κατεβαίνεις Ιαπωνία και δεν κάνεις τίποτα εκεί; Στον Ασιατικό παράδεισο, τη γενέτειρα της θρησκείας του σεξ (Tachikawa Ryu), το μέρος που το γυμνό και η συνουσία αποτελούν ιεροτελεστία και παράδοση αιώνων (μέχρι και στο φαγητό υπάρχει το Nyotaimori/Nantaimori στυλ, γκέησες, τελετουργία σερβιρίσματος τσαγιού/sake με απαγγελία ποιημάτων κτλ); Εκτός εάν στα μέρη μας έχεις άκρες με τις *μικρές* και τις ερασιτέχνες, τότε πάω πάσο, κάποιες από εκείνες στελεχώνανε μέχρι και κάτι πάρτι παλιά (εκτός του ότι ασχολούνται με σχέδιο, φωτογραφία, καλλιτεχνία γενικότερα κτλ)...

Κλινική για εξετάσεις εγώ πηγαίνω στη Βιοϊατρική συνήθως. Παλιά είχαν και πακέτο προσφορών σε αυτόν τον τομέα.
νομιζω φιλε οτι οι ξενοι σπανια γαμανε στην ιαπωνια , ειναι λιγο ρατσιστες οι ιαπωνες ειδικα στα μπουρδελα τους ετσι μου λεγαν μεσα στο καραβι τουλαχιστον( δεν εχω παει ιαπωνια ) τωρα μπορει να κανω και λαθος δεν ξερω μακαρι να κανω λαθος γιατι το ονειρο ειναι να παω ιαπωνια για σεξοτουρισμο καλο απογευμα φιλε
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.737
Κριτικές
32
Like
10.304
Πόντοι
11.746
Όχι θέλω να τσεκάρω από εδώ μην έχω τίποτα πριν φύγω, καθώς έχω πολύ έντονη ερωτική ζωή.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απλά θα προτιμούσα κάποια ιδιωτική κλινική για να βγουν γρήγορα τα αποτελέσματα
είχα δει και στο affidea ένα πακέτο
 
OP
OP
olotyxeros

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
22
Like
2.025
Πόντοι
1.796
τύπε νηματοθετη αν σου βρουν παράσημα τουλάχιστο πας για προαγωγή να πουμε:confused::confused::confused:
Είμαι 2ος.. ακόμα δεν κυνηγάω promotion.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύπε έλεος, κατεβαίνεις Ιαπωνία και δεν κάνεις τίποτα εκεί; Στον Ασιατικό παράδεισο, τη γενέτειρα της θρησκείας του σεξ (Tachikawa Ryu), το μέρος που το γυμνό και η συνουσία αποτελούν ιεροτελεστία και παράδοση αιώνων (μέχρι και στο φαγητό υπάρχει το Nyotaimori/Nantaimori στυλ, γκέησες, τελετουργία σερβιρίσματος τσαγιού/sake με απαγγελία ποιημάτων κτλ); Εκτός εάν στα μέρη μας έχεις άκρες με τις *μικρές* και τις ερασιτέχνες, τότε πάω πάσο, κάποιες από εκείνες στελεχώνανε μέχρι και κάτι πάρτι παλιά (εκτός του ότι ασχολούνται με σχέδιο, φωτογραφία, καλλιτεχνία γενικότερα κτλ)...

Κλινική για εξετάσεις εγώ πηγαίνω στη Βιοϊατρική συνήθως. Παλιά είχαν και πακέτο προσφορών σε αυτόν τον τομέα.
Υπάρχει site για την Βιοϊατρική?
 

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Χαλάτσης ,είναι και στον Πειραιά
Κάνεις ,παίρνεις αποτελέσματα και μπαρκάρεις
 
OP
OP
olotyxeros

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
22
Like
2.025
Πόντοι
1.796
Χαλάτσης ,είναι και στον Πειραιά
Κάνεις ,παίρνεις αποτελέσματα και μπαρκάρεις
Εκεί κάνω τις εξετάσεις της εταιρείας μου. Δεν θα πάρω ρίσκο, αν και δεν πιστεύω ότι έχω κάτι, αλλά έστω αν κάτι βρεθεί, να μπορούν να το αναφέρουν στην εταιρεία μου.
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Είμαι 2ος.. ακόμα δεν κυνηγάω promotion.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Υπάρχει site για την Βιοϊατρική?
 

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Εκεί κάνω τις εξετάσεις της εταιρείας μου. Δεν θα πάρω ρίσκο, αν και δεν πιστεύω ότι έχω κάτι, αλλά έστω αν κάτι βρεθεί, να μπορούν να το αναφέρουν στην εταιρεία μου.
Υπάρχει το ιατρικό απόρρητο.
Στην περίπτωση που διαρρεύσουν οτιδήποτε χωρίς τη συγκατάθεση σου τους παίρνεις τα σωβρακα.
Ωστόσο εάν εσύ θέλεις να είσαι ήσυχος ψάχνεις για άλλη κλινική.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.153
Πόντοι
24.596
Εκεί κάνω τις εξετάσεις της εταιρείας μου. Δεν θα πάρω ρίσκο, αν και δεν πιστεύω ότι έχω κάτι, αλλά έστω αν κάτι βρεθεί, να μπορούν να το αναφέρουν στην εταιρεία μου.
εδω κοιμασαι με Ινδους ρε τυπε στις κουκετες που χουν 10-15 ΣΜΝ ο καθενας,χωρια χολερα,τυφο και βουβωνικη πανωλη,ποια Βιοιατρικη,θες να καταστρεψεις τα αντιδραστηρια:confused::confused::confused:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος, κάποια σοβαρή ιατρική κλινική για να τσεκάρω αν είμαι καθαρός. Θα με ενδιέφερε στην περιοχή της Αθήνας. Επίσης, πόσο γρήγορα βγαίνουν τα αποτελέσματα, καθώς σε λίγες μέρες φεύγω για εργασία. (ναυτικός).
σοβαρή κλινική είναι το παρόν φόρουμ φίλε, ψάξε θα δεις ότι βάζουν μέλη το πτηνόν τους φωτογραφία και ζητούν γνωμάτευση η οποία παρέχεται δωρεάν και επιστημονικά τεκμηριωμένη, με ολίγη καθομιλουμένην σάλσα.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Εκεί κάνω τις εξετάσεις της εταιρείας μου. Δεν θα πάρω ρίσκο, αν και δεν πιστεύω ότι έχω κάτι, αλλά έστω αν κάτι βρεθεί, να μπορούν να το αναφέρουν στην εταιρεία μου.
το ιατρικό απόρρητο το απαγορεύει φίλε, αν γίνει κάτι τέτοιο χάνει την άδεια ασκήσεως επαγγέλματος ο γιατρός.
 
OP
OP
olotyxeros

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
22
Like
2.025
Πόντοι
1.796
εδω κοιμασαι με Ινδους ρε τυπε στις κουκετες που χουν 10-15 ΣΜΝ ο καθενας,χωρια χολερα,τυφο και βουβωνικη πανωλη,ποια Βιοιατρικη,θες να καταστρεψεις τα αντιδραστηρια:confused::confused::confused:
Επειδή λοιπόν νομίζετε ότι είμαστε σε τίποτα παλιοσαβούρες, μάθετε ότι όλη την "καριέρα" μου την έχω στα LNG. Αν δεν ξέρετε τι σημαίνει αυτό, μάθετε πρώτα και μετά μιλήστε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υπάρχει το ιατρικό απόρρητο.
Στην περίπτωση που διαρρεύσουν οτιδήποτε χωρίς τη συγκατάθεση σου τους παίρνεις τα σωβρακα.
Ωστόσο εάν εσύ θέλεις να είσαι ήσυχος ψάχνεις για άλλη κλινική.
Αυτό έκανα. Και πήγα σήμερα το πρωί, έκανα και τελείωσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom