Νέα

Κλασικές ταινίες πορνό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα romeooo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.904
Κριτικές
1
Like
5.408
Πόντοι
2.356
Αγαπητοί συναγωνιστές,
Έχει κάποιος από σας παλιές βιντεοκασέτες της δεκαετίας του '90, ή ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω;
Ψάχνω εδώ και χρόνια το "Teenies Extrem 32" της Canai και το "Hochbetrieb im Freudenhaus" της Kiss. Στο διαδίκτυο έψαξα εκτενώς χωρίς αποτέλεσμα.
Αν μπορείτε να με κατατοπίσετε θα το εκτιμούσα!
VEF, τύπε.

Αν δεν υπάρχει εκεί, δεν υπάρχει πουθενά.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.904
Κριτικές
1
Like
5.408
Πόντοι
2.356
vintage-erotica-forum
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256

facepisser

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
121
Πόντοι
1
Όλη η ιστορία της τσόντας τύπε. Μόνο για σοβαρούς μύστες.
Ευχαριστώ πολύ! Είμαι μέλος εδώ και χρόνια. Εκπληκτικό φόρουμ. Δεν έχει αυτό που ψάχνω, δυστυχώς.
 

aberel

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
110
Like
123
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες! Αναζητω μια παλια ταινια σιγουρα μεταξυ 80-90 :heavymetalbig: την ειχα παρει ως εφηβος :jerking: :wanker: απο περιοδικο ηταν η μια και μοναδικη ταινια που αγορασα ποτε και μετα τοσα χρονια και μετακομησεις αγνοείται η τυχη της! Στα ελληνικα ο τιτλος της ηταν 'Η ΗΔΟΝΗ ΤΗΣ ΣΑΡΚΑΣ" οσο και εαν εχω ψαξει στο web δεν εχω βρει τιποτα! Ομως μια μικρη περιληψη ισως βοηθησει λιγακι! λοιπον ηταν ενας τυποςο οποιος αγορασε ενα "μαγικο" κομματι απο δερμα και καθε φορα που ο τυπας εβλεπε μια γυναικα "χαιδευε" το κομαμτι δερματος και αυτη "μαγευοταν" και του καθοταν και σε καθε του φορά το δερμα γινοταν ποιο μικρο......Σας θυμιζει τιποτα????
την θυμαμαι την ταινια μου φενεται επαιζε ο μαλονε? αλλα δεν 8υμαμαι τα ονοματα των σταρ
 

aberel

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
110
Like
123
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες! Αναζητω μια παλια ταινια σιγουρα μεταξυ 80-90 :heavymetalbig: την ειχα παρει ως εφηβος :jerking: :wanker: απο περιοδικο ηταν η μια και μοναδικη ταινια που αγορασα ποτε και μετα τοσα χρονια και μετακομησεις αγνοείται η τυχη της! Στα ελληνικα ο τιτλος της ηταν 'Η ΗΔΟΝΗ ΤΗΣ ΣΑΡΚΑΣ" οσο και εαν εχω ψαξει στο web δεν εχω βρει τιποτα! Ομως μια μικρη περιληψη ισως βοηθησει λιγακι! λοιπον ηταν ενας τυποςο οποιος αγορασε ενα "μαγικο" κομματι απο δερμα και καθε φορα που ο τυπας εβλεπε μια γυναικα "χαιδευε" το κομαμτι δερματος και αυτη "μαγευοταν" και του καθοταν και σε καθε του φορά το δερμα γινοταν ποιο μικρο......Σας θυμιζει τιποτα????
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
Καλησπερα παιδες! Αναζητω μια παλια ταινια σιγουρα μεταξυ 80-90 :heavymetalbig: την ειχα παρει ως εφηβος :jerking: :wanker: απο περιοδικο ηταν η μια και μοναδικη ταινια που αγορασα ποτε και μετα τοσα χρονια και μετακομησεις αγνοείται η τυχη της! Στα ελληνικα ο τιτλος της ηταν 'Η ΗΔΟΝΗ ΤΗΣ ΣΑΡΚΑΣ" οσο και εαν εχω ψαξει στο web δεν εχω βρει τιποτα! Ομως μια μικρη περιληψη ισως βοηθησει λιγακι! λοιπον ηταν ενας τυποςο οποιος αγορασε ενα "μαγικο" κομματι απο δερμα και καθε φορα που ο τυπας εβλεπε μια γυναικα "χαιδευε" το κομαμτι δερματος και αυτη "μαγευοταν" και του καθοταν και σε καθε του φορά το δερμα γινοταν ποιο μικρο......Σας θυμιζει τιποτα????
Αυτή λες τύπε;;;

desir-dans-la-peau-1996.jpg
 

JohnnyG

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
12
Like
277
Πόντοι
20
Εγώ πάντως, εκτός από τις κλασσικές, θυμάμαι με νοσταλγία και αυτές με Cicciolina και Moanna Pozzi....
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
650
Like
1.302
Πόντοι
206
εχετε δει την cult ταινία του μαστορακη που είχε γυριστεί στην μυκονο το 1976;


island of death
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom