Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
εκανε κανεις καμια επισκεψη αυτες τις μερες στο υδριμα??? ξερει μηπως κανενας πως κυλισε η ημερα της γυναικας στο κινκυ ??? γιατι ειχαν καποιο παρτακι!!
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
ηρεμια πολυ τελευταια.... και εγω βεβαια καιρο εχω να ενημερωσω! και γενικα σε ολα τα στριπ...εχουν πεσει οι ρυθμοι!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ηρεμια πολυ τελευταια.... και εγω βεβαια καιρο εχω να ενημερωσω! και γενικα σε ολα τα στριπ...εχουν πεσει οι ρυθμοι!
περίεργο
με τοσα λεφτά που κυκλοφοράνε στην αγορά πέφτω απ τα σύννεφα.
 

nanakas

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
13
Like
120
Πόντοι
10
Ενθουσιασμένος από το μαγαζί με μία πρώτη ανάγνωση,επειδή δε θα ήθελα να πετάω τζάμπα λεφτά όμως,έχετε να προτείνετε ευθέως 2-3 στανταράκια για πριβεδάκι???από φραπέ μέχρι μπριζόλα...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.326
Πόντοι
6.305
Ενθουσιασμένος από το μαγαζί με μία πρώτη ανάγνωση,επειδή δε θα ήθελα να πετάω τζάμπα λεφτά όμως,έχετε να προτείνετε ευθέως 2-3 στανταράκια για πριβεδάκι???από φραπέ μέχρι μπριζόλα...
συγγνώμη για την παρατήρηση, αλλά αν είναι να δώσεις 50-100 ευρώ για handjob (και αν),γιατί δεν παίρνεις ένα cg να ολοκληρώσεις ως άνθρωπος? (γνώμη μου πάντα)
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
μακγες μαριαννα ηταν το στανταρακι!!!! αλλα δυστιχως εφυγε πριν λιγες μερες...τα εκανε ολα αν γουσταρε...και συνηθως ηταν τυφλα απο αλκοολ αλλα και απο κοκο...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μακγες μαριαννα ηταν το στανταρακι!!!! αλλα δυστιχως εφυγε πριν λιγες μερες...τα εκανε ολα αν γουσταρε...και συνηθως ηταν τυφλα απο αλκοολ αλλα και απο κοκο...
τελείωσε η κοκα κόλα τελείωσαν και τα πάρτυ σας......
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Ενθουσιασμένος από το μαγαζί με μία πρώτη ανάγνωση,επειδή δε θα ήθελα να πετάω τζάμπα λεφτά όμως,έχετε να προτείνετε ευθέως 2-3 στανταράκια για πριβεδάκι???από φραπέ μέχρι μπριζόλα...
Απο ΚΙΝΚΥ η GRACE μου τα κανει και χωρις να ειναι ντοπε(ζομπι)...
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Απο Kinky καμια δεν μου τα ξανακανει γιατι δεν ξαναπαταω εκει περα  :dancing:
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
την ΜΙΑ την εγω ηθελα να χωσω απο εκει περα αλλα δυστιχως μαλλον και αυτη εφυγε απο εκει...  :(  την ειχε παρει κανενας αλλος??? ;)
 

adrianos

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2011
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
την ΜΙΑ την εγω ηθελα να χωσω απο εκει περα αλλα δυστιχως μαλλον και αυτη εφυγε απο εκει...  :(  την ειχε παρει κανενας αλλος??? ;)
kati phre to ayti mou gia anatolh den lew sugoura exw na bgw kana mhna sugrou
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom