Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 280K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Πολλοι απο εσας ξερουν οτι γραφω μονο οταν εχω κατι να πω... εγω ανοιξαα το θεμα... ειμαι μεσα στο μαγαζι και πραγματικα ειναι απο τιε καλυτερες βραδιες... μαγκες τα κοριτσια εχουν αναγκη απο συντροφια και καλοπεραση. Δεν ειναι απαρετητο να σκασεις ενα σκασμο ευρω... καντε φιλιες και θα περασετε ζαχαρες.... μην με ρωτησετε για ονοματα και τετοια...
Θα με σύντομος και πολύ λακωνικός σε αυτά που θα γράψω.
1)Αυτό που έγραψες ήταν "χτύπημα κάτω από τη ζώνη",δηλαδή,εν ολίγοις,δεν έχεις ούτε το στοιχειώδες τακτ προσέγγισης,διότι και ο πλέον αδαής από τα στριπ γνωρίζει πως μόνο ανάγκη από συντροφιά και καλοπέραση δεν έχουν οι στριποκόρες εντός του μαγαζιού.Ανάγκη για τα απαιτούμενα "καύσιμα" καλοπέρασης εκτός του μαγαζιού,τότε ναι θα συμφωνήσω.
2)Αυτό θα σε παραδεχόμουν αν το έγραφες πριν 3-4 χρόνια,τώρα πλέον δεν κάνει αίσθηση.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
Θα με σύντομος και πολύ λακωνικός σε αυτά που θα γράψω.
1)Αυτό που έγραψες ήταν "χτύπημα κάτω από τη ζώνη",δηλαδή,εν ολίγοις,δεν έχεις ούτε το στοιχειώδες τακτ προσέγγισης,διότι και ο πλέον αδαής από τα στριπ γνωρίζει πως μόνο ανάγκη από συντροφιά και καλοπέραση δεν έχουν οι στριποκόρες εντός του μαγαζιού.Ανάγκη για τα απαιτούμενα "καύσιμα" καλοπέρασης εκτός του μαγαζιού,τότε ναι θα συμφωνήσω.
2)Αυτό θα σε παραδεχόμουν αν το έγραφες πριν 3-4 χρόνια,τώρα πλέον δεν κάνει αίσθηση.
Αυτοί οι άτιμοι οι χορηγοί,δεν τελειώνουν ποτέ;;;
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Αυτοί οι άτιμοι οι χορηγοί,δεν τελειώνουν ποτέ;;;
Κοίταξε να δεις,"χορηγοί" με την ευρεία έννοια(δηλαδή άλλος λιγότερο κ άλλος περισσότερο) έχουμε υπάρξει όλοι όσοι έχουμε αυτή την νοσηρά ή όχι συνήθεια να επισκεπτόμεθα τα διάφορα σωληνάδικα.Από κει και πέρα,οι χορηγοί-αγαπούληδες όντως απεδείχθησαν πραγματική "μάστιγα" και όχι μόνο στον χώρο των στριπ κλαμπς.Το κακό όμως είναι γενικότερο κατ'εμέ,το βλέπεις παντού,σε εστιατόρια,καφετέριες,κλαμπ,μπουζούκια και γενικά οτιδήποτε έχει να κάνει με τον περιβόητο κλάδο "παροχαί υπηρεσιών".Θέλω να πω,εν ολίγοις,ότι αυτή η "γλυκανάλατη" συμπεριφορά μας(για να μην πω η βοϊδίσια) μας έστασε στο σημείο να μας θεωρούν "κοπάδι" και να υποτιμούν τόσο πολύ την νοημοσύνη μας.Είναι μεγάλο θέμα,σχετίζεται με πολλά...δεν θα επεκταθώ,πάντοτε γράφω 3-4 μεστά πράγματα εδώ μέσα κ όποιος θέλει κρίνει κ αναλόγως πράττει  ;).
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
αυτη η τζονι, ειναι η ευα, που εκανε ενα σωρο πραγματα, σε μια κριτικη παλιοτερη;;;; μια ουκρανεζα, για μενα μουναρα μιλφαζουσα.... το ονομα που μου ειπε ητο ευγενια................
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
αυτη η τζονι, ειναι η ευα, που εκανε ενα σωρο πραγματα, σε μια κριτικη παλιοτερη;;;; μια ουκρανεζα, για μενα μουναρα μιλφαζουσα.... το ονομα που μου ειπε ητο ευγενια................

Τζόνι ή Μπόνι τη λένε... :think:
 

alexis33at

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
32
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες,

έχω αρκετό καιρό να περάσω από Κινκυ, υπάρχουν ακόμη Μια, Ροξανα, Ναταλι, φανταζομαι πως όχι γιατι παει πολυς καιρος και δεν τις βλέπω στις κριτικες, αν κάποιος γνωρίζει τον ευχαριστώ για τα φωτα του και για νεες προτάσεις
 

pankor

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
ρε παιδια δωστε κανα ροστερ τελευταιων ημερων,γιατι μαλλον θα πραγματοποιηθει επισκεψη τις επομενες μερες...εχω κατι μηνες να παω,πως ειναι τα πραγματα στο εν λογω ιδρυμα,πεσμενα,στα ιδια στανταρ,καλυτερα???ευχαριστω...
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...πέρασμα προχθές βράδυ...τα παιδιά στην πόρτα από το παλιό ανατ..η μας αναγνώρισαν και κατεβήκαμε...καλοσώρισμα και τα σχετικά δεν έχω παράπονο καθώς και το παιδιά στο σέρβις μια χαρά...ωραίο μαγαζί είχα πολύ καιρό να πάω...δυνατό το ρόστερ θα έλεγα και πολύ φιλικό και ευγενικό...12 κοπέλες μέτρησα εγώ βέβαια έφυγα και νωρίς...μάλλον έχει παραπάνω...καλή εξυπηρέτηση και φιλότιμες προσπάθειες από τα κορίτσια δεκτικές σε όλα αλλά τα 50 ευρώπουλα για το πριβέ είναι κάπως αυτήν την εποχή...για τα άλλα όμως όλα κανονικά...
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Καλημέρα παίδες,

έχω αρκετό καιρό να περάσω από Κινκυ, υπάρχουν ακόμη Μια, Ροξανα, Ναταλι, φανταζομαι πως όχι γιατι παει πολυς καιρος και δεν τις βλέπω στις κριτικες, αν κάποιος γνωρίζει τον ευχαριστώ για τα φωτα του και για νεες προτάσεις
Καμμια απ αυτες δεν ηταν εκει το Σαβατο που ημουν εκει,αρα....
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Σημερα η εισοδος εχει 10 η' 15?  :huh: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom