Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 278K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
Μια Αννιτα κοκκινομαλλα που χορευε σα μπαλαρινα και αλλες 2 που δεν θυμαμαι τ ονοματα τους. Δεν ειμαι τακτικος θαμωνας.
 

phh1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Μια Αννιτα κοκκινομαλλα που χορευε σα μπαλαρινα και αλλες 2 που δεν θυμαμαι τ ονοματα τους. Δεν ειμαι τακτικος θαμωνας.

Μιας είσαι από τούς πρώτους που πραγματοποίησαν επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα, μήπως θα μπορούσες να μας ενημερώσεις για το εάν και εφόσον καλύπτει τα γούστα πελατών που έχουν προτίμηση σε φετιχιστικά αντικείμενα, αλλά και ρούχα; Για παράδειγμα Latex, Δερμάτινα, Μπότες κ.α.

Αφετέρου, τι γνώμη έχεις όσον αφορά το show? S&M, Μαστίγια, παιχνίδια υποταγής; Εάν δεν περιέχει αυτά τα ουσιώδη, δεν έχω ιδέα τι σκεφτόταν ο ιδιοκτήτης παρουσιάζοντας ένα τόσο ενδιαφέρον concept.
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
στην αρχη νομιζα οτι ηταν κατι τετοιο αλλα οταν πηγα και ειδα τι ηταν αποκτησα και εγω την ιδια απορια. το μαγαζι δεν εχει καμια σχεση με οτιδηποτε kinky / bdsm και τα σχετικα... ουτε κατα διανοια. ειναι ενα ακομα στριπτιζαδικο της σειρας και τιποτα παραπανω. Οι λατρεις του ειδους δεν εχουν καμια δουλεια εκει μεσα. για bdsm καταστασεις και performing, οπως και εσυ θα γνωριζεις καλα, υπαρχουν αλλα μαγαζια.
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
16
Μολις επεστρεψα απο το Οpera:
ωραιες παρουσιες, αλλα κατα τα αλλα ενα συνηθισμενο strip, ειχε κατι show αλλα μην φανταστειτε κατι τρομερο, λιγες οι εργαζομενες που γουσταρανε αυτο που κανανε και παρα πολυ σωστες απεναντι στο γυναικειο κοινο
Για τις κυριες του forum, να σας πω οτι τα αντρικα τεμαχια που εργαζοντουσαν στον οικο αυτο λεγανε ΠΟΛΛΑ απο το λαιμο και κατω  ;) (οχι ολες οι περιπτωσεις ομως) εχει και Live sex κι εντονη χρηση strap- on
το λεσβιακο ελεγε κατι

το κλου της βραδιας αφου φυγαμε απο το μαγαζι γνωρισαμε την trans Eros, και γαμω τα παιδια !!!!!!


ps: πολλα τα 16 ευρω εισοδος (γνωμη μου παντα)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
1ευρω διαφορα ειναι μην νομζεις, 15 ηταν κανονικα

με αυτό το ευρώ δεσποινίς παίρνω 2 κολούρια στα δισέγγονά μου από τον κουλουρτζή της φιλελλήνων(μένω κοντά στην ομόνοια άστεγος γάρ μετά την κατάσχεση).Μετά τα χριστουγεννα,να πάνε να χεστούν που θα τους πληρώσω 1 ευρώ δώρο.
 

Επισκέπτης
1ευρω διαφορα ειναι μην νομζεις, 15 ηταν κανονικα

χαίρομαι που σου περισσεύουν τα €€€€....και το 1€...δεν σου κάνει διαφορά...αλλά δεν μπορείς να εξισώνεις όλους τους ανθρώπους...

Μετά τιμής McLein...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κανένα  ροστεράκι ?
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Από ρόστερ όλες καινούργιες και άγνωστες. Το μαγαζί η αλήθεια είναι ότι φαίνεαι να θέλει να δώσει μια διαφορετική άποψη - πιο κυριλέ, πιο αταλάκωτη θα έλεγα- στο χώρο. Το θέμα είναι όμως ότι εγώ και απ΄ότι ξέρω οι περισσότεροι από εδώ προτειμάμε το βρώμικο φαγητό της καντίνας, παρά τα κυριλέ ρεστοράν. Κοινώς δεν έχει την αλητεία και τη παρακμή, τη ροκιά αν θέλετε που γουστάρω εγώ.

 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Τα λέμε σε κανένα μήνα που θα ξαναπάω σε στριπ
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Κυριλε καντινα που εχει ?
Χρονια ψαχνω...
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
16
χαίρομαι που σου περισσεύουν τα €€€€....και το 1€...δεν σου κάνει διαφορά...αλλά δεν μπορείς να εξισώνεις όλους τους ανθρώπους...

Μετά τιμής McLein...

δεν μου περισσευουν μιας και ειμαι κι ανεργη

δικη μου η τιμη sexoula
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Μπα...
Ειμαι περισσοτερο των εντος εδρας .
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Καποια παρεξηγηση παιζει...
Με εχεις μπερδεψει με αλλον... :grin:  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom