Νέα

Κίνα (Shanghai & Shenzhen)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω ότι η πορνεια επιτρέπεται ανοιχτά μόνο στο Μακάο στην περιοχή. Σίγουρα θα υπάρχουν καβάντζες και τρόποι να κινηθείς αλλά γραφεία και εσκορτ δεν ξέρω αν διαφημίζονται κανονικά.
Freelancers σε πεζόδρομους ή ξενοδοχεία βρίσκεις?..
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
769
Κριτικές
15
Like
3.415
Πόντοι
1.436
Freelancers σε πεζόδρομους ή ξενοδοχεία βρίσκεις?..
Στο πεζοδρόμιο στην Κίνα είμαι σχεδόν σίγουρος πως όχι. Σε ξενοδοχεία γίνεται αλλά χρειάζεσαι άκρες «από μέσα».
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
781
Like
1.296
Πόντοι
206
Άμα έχεις λεφτά να πας Κίνα θα έχεις να πας και λίγο πιο κάτω στη Ταϊλάνδη να βγάλεις τα μάτια σου.

Γλυκούλας οι Κινέζες αλλά δε θα ρίσκαρα να κάνω κάτι παράνομο σε χώρα με κανονικά στρατόπεδα συγκέντρωσης.
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Άμα έχεις λεφτά να πας Κίνα θα έχεις να πας και λίγο πιο κάτω στη Ταϊλάνδη να βγάλεις τα μάτια σου.

Γλυκούλας οι Κινέζες αλλά δε θα ρίσκαρα να κάνω κάτι παράνομο σε χώρα με κανονικά στρατόπεδα συγκέντρωσης.
Ταϊλάνδη βρίσκομαι ήδη αγαπητέ, απλά έλεγα να πάω κάπου εκεί κοντά έτσι για αλλαγή...αλλά να μη βλέπω μόνο τοπία...να γίνεται και παιχνίδι ανάλογο ή σχεδόν ανάλογο με αυτό της Ταϊλάνδης...
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
781
Like
1.296
Πόντοι
206
Ταϊλάνδη βρίσκομαι ήδη αγαπητέ, απλά έλεγα να πάω κάπου εκεί κοντά έτσι για αλλαγή...αλλά να μη βλέπω μόνο τοπία...να γίνεται και παιχνίδι ανάλογο ή σχεδόν ανάλογο με αυτό της Ταϊλάνδης...
Δε μπορείς να φανταστείς πόσο σε ζηλεύω.

Να πάω για σεξοτοτρισμό στη Ταϊλάνδη και μετά ας δουλεύω λάντζα μέχρι να πεθάνω.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.693
Κριτικές
15
Like
11.308
Πόντοι
3.846
Δε μπορείς να φανταστείς πόσο σε ζηλεύω.

Να πάω για σεξοτοτρισμό στη Ταϊλάνδη και μετά ας δουλεύω λάντζα μέχρι να πεθάνω.
Καλά ρε τυπε δεκάδες άτομα έχουμε ποστάρει στο θέμα της Ταϊλάνδης.
Τόσο σου φαίνεται εξωπραγματικό;
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Ταϊλάνδη βρίσκομαι ήδη αγαπητέ, απλά έλεγα να πάω κάπου εκεί κοντά έτσι για αλλαγή...αλλά να μη βλέπω μόνο τοπία...να γίνεται και παιχνίδι ανάλογο ή σχεδόν ανάλογο με αυτό της Ταϊλάνδης...
Πηγαινε Βιετναμ,σχετικα παρομοια φαση με ται
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Δε μπορείς να φανταστείς πόσο σε ζηλεύω.

Να πάω για σεξοτοτρισμό στη Ταϊλάνδη και μετά ας δουλεύω λάντζα μέχρι να πεθάνω.
με 2000-2500 χιλαρικακια εισαι εκει για 2 εβδομαδες
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Ωραία η Κίνα,φτηνή,την σπιτωνεις για όλη τη μέρα και σου φέρνει και τον καφέ στο κρεβάτι μεταξύ άλλων αλλά θα προτιμούσα Ταϊλάνδη η Βιετνάμ που ναι εξίσου φτηνά και δίνουν και κωλο γτ Κίνεζες σπάνια έως καθόλου να δώσουν κωλο
 

BruceDickWayne

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
101
Like
39
Πόντοι
1
Ωραία η Κίνα,φτηνή,την σπιτωνεις για όλη τη μέρα και σου φέρνει και τον καφέ στο κρεβάτι μεταξύ άλλων αλλά θα προτιμούσα Ταϊλάνδη η Βιετνάμ που ναι εξίσου φτηνά και δίνουν και κωλο γτ Κίνεζες σπάνια έως καθόλου να δώσουν κωλο
τι να τον κανεις τον κωλο ρε φιλε με Ασσιατισες που ειναι θεοστενες.Εκτος και αν ειναι καποιος μικροτσουτσουνος οποτε παω πασο.
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
τι να τον κανεις τον κωλο ρε φιλε με Ασσιατισες που ειναι θεοστενες.Εκτος και αν ειναι καποιος μικροτσουτσουνος οποτε παω πασο.
Το βρήκες τύπε μου!10εκ με το ζόρι γάμησε τα..αφού έπρεπε να πάω Κίνα να βρω να γαμησω άστα να πάνε...
Κανείς άλλος καμία μλκ παρόμοια;
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Ωραία η Κίνα,φτηνή,την σπιτωνεις για όλη τη μέρα και σου φέρνει και τον καφέ στο κρεβάτι μεταξύ άλλων αλλά θα προτιμούσα Ταϊλάνδη η Βιετνάμ που ναι εξίσου φτηνά και δίνουν και κωλο γτ Κίνεζες σπάνια έως καθόλου να δώσουν κωλο
Πού ψαρεύεις τα κινεζακια, σε ποιες πόλεις και σε ποια μέρη άρχοντα?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.600
Κριτικές
36
Like
35.059
Πόντοι
18.565
Ωραία η Κίνα,φτηνή,την σπιτωνεις για όλη τη μέρα και σου φέρνει και τον καφέ στο κρεβάτι μεταξύ άλλων αλλά θα προτιμούσα Ταϊλάνδη η Βιετνάμ που ναι εξίσου φτηνά και δίνουν και κωλο γτ Κίνεζες σπάνια έως καθόλου να δώσουν κωλο
Οι Κινέζες ότι πληρώνεις παίρνεις. Δεν δίνουν ποτέ παραπάνω, όπως μπορεί να δώσουν οι Ταυλανδεζες όταν μυριστουν υποψήφιο γαμπρό. Σενζεν αξίζουν οι "σαουνες," αλλά ακόμα καλύτερα στο Μακάο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: panos

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Πού ψαρεύεις τα κινεζακια, σε ποιες πόλεις και σε ποια μέρη άρχοντα?
Έχω περάσει ένα μεγάλο χρονικό διάστημα σε κάποια περίχωρα της Σανγκάης που δε θυμάμαι το γλωσσοδέτη όνομα κ έχω περάσει υπερβολικά πολύ χρόνο λόγο δουλειάς σε ένα κωλονησο jian chi,jian chu,φου καν τσου θα σε γελάσω,όπου είναι κάργα γεμάτο σε κωλομπαρα με ελληνικές ονομασίες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι Κινέζες ότι πληρώνεις παίρνεις. Δεν δίνουν ποτέ παραπάνω, όπως μπορεί να δώσουν οι Ταυλανδεζες όταν μυριστουν υποψήφιο γαμπρό. Σενζεν αξίζουν οι "σαουνες," αλλά ακόμα καλύτερα στο Μακάο.
Σάουνα δεν έχω πάει μου είχε πει συνάδερφος αλλά το αποφυγα Μακάο του μουνιού το πανηγύρι
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Macau ή HongKong? Συναγωνιστές, τι μου συστήνετε? (με κριτηριο μια αξιοπρεπή και κάπως οικονομική πορνο-εξορμηση)
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Οι Κινέζες ότι πληρώνεις παίρνεις. Δεν δίνουν ποτέ παραπάνω, όπως μπορεί να δώσουν οι Ταυλανδεζες όταν μυριστουν υποψήφιο γαμπρό. Σενζεν αξίζουν οι "σαουνες," αλλά ακόμα καλύτερα στο Μακάο.
Γίνεται παιχνίδι με τις ντόπιες στην Κίνα με γνωριμίες μέσα από dating sites όπως κάνουμε στην Ταϊλάνδη? Αν ναι, ποια είναι τα δημοφιλή sites για να γνωρίσεις κινεζουλες και να βγεις ραντεβού?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom