Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Κηφισίας 49 (πρώην Κηφισίας 18),Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
δίπλα στο ωμέγα της μαρίνας(κηφισίας 12) υπάρχει και ένα άλλο ίδρυμα μαλακτικών περιπτύξεων διαθέσιμο για τους απανταχού μασαζοδαιμονισμένους.Η Ρένα είναι ένα απο τα καλά μίλφοτζίλφ όπως επίσης και ένα άλλο προμιλφ(δεν ενθυμούμαι όνομα).Θα δυσκολευτείτε πολύ για την επίτευξη ροφήματος , πολλώ δε μάλλον , εδέσματος.Σχόλια?
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
sχολια τι σχολια???εχεις παει ή ανοιξες καμια εφημεριδα χθες και γραφεις οποια διεθυνησ δεν εχεις διαβασει εδω?????
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
sχολια τι σχολια???εχεις παει ή ανοιξες καμια εφημεριδα χθες και γραφεις οποια διεθυνησ δεν εχεις διαβασει εδω?????

τί σημασία έχει αυτό ρε μάστερ ιωάννη?Επειδή το άνοιξα εγώ ή καποιος άλλος πάει να πεί ότι έχω πάει ή όχι?ρε πρωί πρωί...
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
τί σημασία έχει αυτό ρε μάστερ ιωάννη?Επειδή το άνοιξα εγώ ή καποιος άλλος πάει να πεί ότι έχω πάει ή όχι?ρε πρωί πρωί...
εγραψες πιο πανω να κανουν σχολια. και ερωτω εγω. εχεις επισκεφθει το ιδρυμα αυτο????
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
δεν φτανει που ανοιγει θεματα που θα μας βοηθησουν στο μελλον,του βαζουμε κ χερι!!!
ρε τι ειμαστε εμεις ρε...!!
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
εγραψες πιο πανω να κανουν σχολια. και ερωτω εγω. εχεις επισκεφθει το ιδρυμα αυτο????

φυσικά και το έχω επισκεφτεί.Δύσκολη η επίτευξη των στόχων,αλλά με πολύ κόπο και προσπάθεια κάτι μπορέι να καταφέρει κανείς.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
δεν φτανει που ανοιγει θεματα που θα μας βοηθησουν στο μελλον,του βαζουμε κ χερι!!!
ρε τι ειμαστε εμεις ρε...!!
ρε φιλε,  αυτα τα ιδρυματα εαν φυσικα εισαι του αθληματος ειναι γνωστα εδω και χρονια..χερι δεν εβαλα στον ανθρωπο προς θεου. απλα επειδη το εχω επισκεφθει αλλα ειχαμε μια ιστορια με τις κοπελες εκει για αυτο τον ρωτησα.
 

sakisxxx69

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
φυσικά και το έχω επισκεφτεί.Δύσκολη η επίτευξη των στόχων,αλλά με πολύ κόπο και προσπάθεια κάτι μπορέι να καταφέρει κανείς.

αν ειναι με πολυ κοπο και προσπαθεια να ριξεις ενα πουτσο...τοτε καλυτερα να κυνηγησεις μια ελλεηνιδα.. :P
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
ρε φιλε,  αυτα τα ιδρυματα εαν φυσικα εισαι του αθληματος ειναι γνωστα εδω και χρονια..χερι δεν εβαλα στον ανθρωπο προς θεου. απλα επειδη το εχω επισκεφθει αλλα ειχαμε μια ιστορια με τις κοπελες εκει για αυτο τον ρωτησα.
Δεν μας λες και εμάς την "ιστορία με τις κοπέλες εκεί" μπας και αποφύγουμε καμιά κακοτοπιά (αν είναι δημοσιοποιήσιμο).
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Δεν μας λες και εμάς την "ιστορία με τις κοπέλες εκεί" μπας και αποφύγουμε καμιά κακοτοπιά (αν είναι δημοσιοποιήσιμο).
[/quote
η μονη ιστορια ειναι οτι δεν εδιναν φουλ προγραμμα και το παιξανε επαγγελματιες μασεζ. αυτο. η μανουρα εγινε με την θειτσα εξω που ηθελε να πληρωθει και τελικα δεν πληρωθηκε. απο τοτε μαυρη πετρα.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
η μονη ιστορια ειναι οτι δεν εδιναν φουλ προγραμμα και το παιξανε επαγγελματιες μασεζ. αυτο. η μανουρα εγινε με την θειτσα εξω που ηθελε να πληρωθει και τελικα δεν πληρωθηκε. απο τοτε μαυρη πετρα.

Πολύ σύντομη, αλλά εξαιρετικά ενδιαφέρουσα η ιστορία! Προς αποφυγήν χασίματος χρόνου και το κυριότερο χρημάτων!!!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Δεν μας λες και εμάς την "ιστορία με τις κοπέλες εκεί" μπας και αποφύγουμε καμιά κακοτοπιά (αν είναι δημοσιοποιήσιμο).
[/quote
η μονη ιστορια ειναι οτι δεν εδιναν φουλ προγραμμα και το παιξανε επαγγελματιες μασεζ. αυτο. η μανουρα εγινε με την θειτσα εξω που ηθελε να πληρωθει και τελικα δεν πληρωθηκε. απο τοτε μαυρη πετρα.

... επαγγελματίες μασέζ? :2funny: Η ιστορία του δεν συνάδει με αυτό. Καλά έκανες συναγωνιστή, άστο!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
...συνεχίζει να λειτουργεί;;;;
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
telio masaz apo tin magda einai i kaliteri apo oles alla edo exoume ena problima osa kai na tis dosis den prokite na tin riksis sto krebati pote isos to mono poblima alla apo masaz to kati allo
  κανενα προβλημα.  δεν την θελουμε για το κρεβατι. τι να την κανουμε ?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
   κανενα προβλημα.  δεν την θελουμε για το κρεβατι. τι να την κανουμε ?

Ρε συ.....ειναι πτυχιουχα με πιστοποιητικο για πονουs αρθρωσεων, οσφυαλγιεs, ισχυαλγιεs κτλ.......Για τα λουμπαγκα πανε απο αλλο  Τ.Ε.Ι :cheesy:
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Για προσπαθήστε, για προσπαθήστε.  Και καλό χειμώνα
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ πάλι που ήξερα οτι θέλει πολύ μεγάλη προσπάθεια να την ...σηκώσεις από το κρεβάτι...,και ας είναι και κόκκαλο...
Λέτε να κάνω λάθος???
 

isiman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
to kalitero masaz to kani i magda mia ksa8ia poloneza poli sexi
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom