Νέα

Καβλιάρες τσατσάδες 2016;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cuckold
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Εχει ρωτησει κανεις τσατσα αν το κανει η ιδια????το ειχα σκεφτει πολλες φορες η αληθεια.αλλα δεν το τολμησα
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.313
Κριτικές
15
Like
5.838
Πόντοι
1.496
Εχει ρωτησει κανεις τσατσα αν το κανει η ιδια????το ειχα σκεφτει πολλες φορες η αληθεια.αλλα δεν το τολμησα
Εχω κανει εγω προταση παλαιοτερα  στο Διδυμου 20 και στο Φυλης 80 με την αυλη αλλα αρνηθηκαν ευγενικα. Κριμα,ηταν πολύ του γουστου μου.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
Η ξανθια νεαρη Ρωσιδα απο Διδυμου 27! :cum: :wanker: :erection: Δεν ξερω πως την λενε :rolleyes:
 ...  Πολυ  γλυκια  η νεαρη ξανθια τσατσα  της Διδυμου 27 ,  ειναι η 24χρονη κορη  της  τσατσας  και μετα απο  καιρο  δινει και το  fubu  της ,   Και η  δευτερη  πιο   καυλερη τσατσα που ανακαλυψα   τυχαια  εδω  και 2 βδομαδες  ειναι  η  νεαρη   τσατσα  απο   Εξηκιου 18 Γ ,  αδυνατη με  γυαλακια  ωραια  ψηλα ποδια και απιστευτη κωλαρα  στα τεσσερα  ,  δεν μπορω να πω  το  ονομα  της δημοσια , και δεν μπορω  να  αναρτησω  τι  εκανα  μαζι της την  Παρασκευη  που μας περασε ,  ειναι  καυλα  απιστευτη και γουσταρα  για  οτι  εγινε  εκει περα  στις  1¨30  το  βραδυ ,  αυτα  τα ολιγα  οποιοι  εχουν  περασει απο  εκει  ξερουν  για ποια  λεω ,  αυτα απο Chicha  τυχεροι  οσοι  γυριζουν  τις  νυχτες  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.313
Κριτικές
15
Like
5.838
Πόντοι
1.496
 ...  Πολυ  γλυκια  η νεαρη ξανθια τσατσα  της Διδυμου 27 ,  ειναι η 24χρονη κορη  της  τσατσας  και μετα απο  καιρο  δινει και το  fubu  της ,   Και η  δευτερη  πιο   καυλερη τσατσα που ανακαλυψα   τυχαια  εδω  και 2 βδομαδες  ειναι  η  νεαρη   τσατσα  απο   Εξηκιου 18 Γ ,  αδυνατη με  γυαλακια  ωραια  ψηλα ποδια και απιστευτη κωλαρα  στα τεσσερα  ,  δεν μπορω να πω  το  ονομα  της δημοσια , και δεν μπορω  να  αναρτησω  τι  εκανα  μαζι της την  Παρασκευη  που μας περασε ,  ειναι  καυλα  απιστευτη και γουσταρα  για  οτι  εγινε  εκει περα  στις  1¨30  το  βραδυ ,  αυτα  τα ολιγα  οποιοι  εχουν  περασει απο  εκει  ξερουν  για ποια  λεω ,  αυτα απο Chicha  τυχεροι  οσοι  γυριζουν  τις  νυχτες  :hi: :hi: :hi: :hi:
Ωραιος.Η κοπελα του οικου που εργαζοταν μαζι της εκεινη την ωρα πως το πηρε;Το δεχτηκε και εκτελουσε εκεινη χρεη τσατσας για λιγο;Εκλεισε το σπιτι μεχρι να βγεις απ το δωματιο;πως εγινε;
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Σχετικά με καυλιάρες τσατσάδες. Επίσκεψη στο Κωσταντινουπολεως 116Α αρχές Δεκεμβρίου πρωϊνή βάρδια.Προσωπική γνωμη τέλεια στην αρχή την πέρασα για την πουτάνα που μολις έιρθε για δουλειά. Υψος 1,60 περόπου ωραίο γλυκό προσωπάκι, σώμα οχι αδύνατο με λίγα  πιασιματάκια, γύρω στα 45. Φορούσε ένα ωραίο φορεμα μέχρι τα γόνατα πολύ κομψό. Χωρίς δεύτερη κουβέντα πήγενα μαζί της.
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
να υπαρχει καμια που να περναει στο δωματιο αραγε? :huh:
 

Mhtsaras 73

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους.Μεγάλη καυλα είναι και η τσατσά στο κολονου στο περάστε και πάνω.κορμαρα και έκφυλο πρόσωπο.
 

D R1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2014
Μηνύματα
58
Like
4
Πόντοι
0
Λοιπον συναγωνιστες σας εχω καλα νεα!Η νεαρη τσατσα απο το δυδυμου 27 περναει στο δωματιο!! Τις προαλες,επισκευτικα το σπιτι. Σε ερωτηση μου αν περναει στο δωματιο , απαντησ娴 ''Εγω δεν περναω στο δωματιο για 20 ευρο!!''. Της προτεινα 40 ευρο, και μετα απο μικρο δισταγμο, δεχτηκε!!! Το τι επακολουθησε μεσα στο δωματιο,αφηστε καλητερα. Φαση, δεν περιγραφω αλλο!!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Λοιπον συναγωνιστες σας εχω καλα νεα!Η νεαρη τσατσα απο το δυδυμου 27 περναει στο δωματιο!! Τις προαλες,επισκευτικα το σπιτι. Σε ερωτηση μου αν περναει στο δωματιο , απαντησ娴 ''Εγω δεν περναω στο δωματιο για 20 ευρο!!''. Της προτεινα 40 ευρο, και μετα απο μικρο δισταγμο, δεχτηκε!!! Το τι επακολουθησε μεσα στο δωματιο,αφηστε καλητερα. Φαση, δεν περιγραφω αλλο!!!

μπραβο :rockon:
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
Ξαν8ιά τσατσά από το γνωστό αριστερό (από τα 2) στη Κολοκυν8ούς, μετά το σούπερ-μάρκετ...
Την είχα πάρει με 20ρικάκι μετά από δικιά της πρόταση γιατί είχε μπεί ο φίλος με τη κοπέλα κ εγώ έξυνα παπάρι στο σαλόνι!
Πολύ ωραίο γαμήσι κ μάλιστα φοβόταν μη σπάσει η καπότα.
Αν κάποιος γνωρίζει, να μας ''δώσει'' τα φώτα του  :hi:
 

TAKMAN1985

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
31
Like
9
Πόντοι
0
Για την επόμενη στουντελότσαρκά μου (24/04/2017), αναζητώ α-καπέλο τσατσά με τα κάτωθι χαρακτηριστικά:

1) Να είναι γυναίκα ηλικίας άνω των 65.
2) Να φοράει φούστα.
3) Να φοράει χρυσά τρικ-τρικ, τα οποία κάνουν αντανάκλαση στο φως του ηλίου/του τρένου/του πλοίου Πάτρα-Ηγουμενίτσα-Κέρκυρα-Αγκόνα, και στη συνέχεια μέσω της κοραλιογένεσης να προκαλούν στατιστικώς σημαντική αύξηση στο μήκος του πέους μου και των καρδιακών παλμών μου.
4) Να έχει ανεπτυγμένη αίσθηση του χιούμορ και να κάνει ένα τεράστιο εύρος από αστείες γκριμάτσες (π.χ. Inverted grimace of Dubai resident).

Ακούω απόψεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom