Νέα

Katy από Αριστοτέλους και Ισμήνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bakunin91
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
B

Bakunin91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
262
Πόντοι
280
Σημερα ρωτησα "συναδελφο της" κ μου ειπε οτι δουλευει αλλου!! ΔΕΝ μου ειπε τιποτα παραπανω, προφανως για να μη με χασει απο πελατη χεχε!! Αμα ξερετε τιποτα παραπανω ρε αλανια, πειτε κ σε μενα γιατι τησ χρωσταω ενα ξεγυρισμενο τελευταιο γαμησι!!!!
Οντως;! Δεν εχω δει φωτο σε κανενα απο τα online studio. Χρειαζομαστε εξιχνιαση απο μπουρδελο-ντετεκτιβ. . . Βοηθεια
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Οντως;! Δεν εχω δει φωτο σε κανενα απο τα online studio. Χρειαζομαστε εξιχνιαση απο μπουρδελο-ντετεκτιβ. . . Βοηθεια
Εχουμε αναγκη απο τα πορνο-τσακάλια Α Μ Ε Σ Α !! ( έχω μια υποψία απο χθες, οτι αλλαξε ονομα κ πήγε Τριγέτας 3, ως Βαλέρια.. Αλλα ΔΕΝ εχω τροπο να το τσεκάρω, γιατι δουλεύω σεζόν κ ερχομαι Αθήνα στα ρεπό μου μονο..! ) Οποιος μάθει/ξέρει κάτι ας πει και σε εμας τους πιπινοπνήχτες!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! ;)
 
OP
OP
B

Bakunin91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
262
Πόντοι
280
Εχουμε αναγκη απο τα πορνο-τσακάλια Α Μ Ε Σ Α !! ( έχω μια υποψία απο χθες, οτι αλλαξε ονομα κ πήγε Τριγέτας 3, ως Βαλέρια.. Αλλα ΔΕΝ εχω τροπο να το τσεκάρω, γιατι δουλεύω σεζόν κ ερχομαι Αθήνα στα ρεπό μου μονο..! ) Οποιος μάθει/ξέρει κάτι ας πει και σε εμας τους πιπινοπνήχτες!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! ;)
Τσέκαρα Βαλέρια και δεν ειναι η Katy. Η Τινα, από Κιφησσου 60, επίσης μου φαινεται να μοιαζει απο τις φωτο. Μήπως να ξαναρωτήσεις μπας και σου πεί που δουλεύει τελικά;
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Δυσκολο να ρωτήσω άμεσα κ η μαλακια είναι ότι δουλευω εκτός Αθηνών μέχρι τον Σεπτεβρη... Λογικά σε κάνα ρεπό μέσα στον Αύγουστο, θα πεταχτω να δω αυτή τη Τινα ή να βρω την "πηγή" μου κ να τη ρωτήσω ευθέως! Αν πας πιο μπροστά από μένα λετ ας Νόου πλιζ! Ευχαριστούμε εκ των προτέρων!
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
638
Κριτικές
1
Like
272
Πόντοι
26
δεν κατάφερα ποτέ να την συναντήσω, μαλακία
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2018
Μηνύματα
113
Κριτικές
17
Like
975
Πόντοι
1.011
Σήμερα τσατσα μου είπε ότι δεν έφυγε ποτέ από Αθηνά και είναι εδώ κ δουλεύει άλλου.
Αρνητική να αποκαλύψει που όσο κ να πίεσα.
Δεν την έχει δει κανενας??
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
17
Like
2.710
Πόντοι
1.206
Σήμερα τσατσα μου είπε ότι δεν έφυγε ποτέ από Αθηνά και είναι εδώ κ δουλεύει άλλου.
Αρνητική να αποκαλύψει που όσο κ να πίεσα.
Δεν την έχει δει κανενας??

Τέτοιο μωρό μόνο σε γραφείο θα μπορούσε να δουλεύει
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
17
Like
2.710
Πόντοι
1.206

zosim

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
67
Like
85
Πόντοι
0
τελικα δεν εμεινε αθηνα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom