Νέα

Καθαρίστριες στο χώρο σου (φωτός & βιογραφικά)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Samoderzhets

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2014
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Α, ρε μαλάκες τι μου θυμήσατε.. Γύρω στα 13 όταν ήμουν, ήταν με σπασμένο πόδι η μάνα μου και φέρναμε μια κυρία να καθαρίζει 1-2 φορές την εβδομάδα. Η Ευγενία η ρωσίδα, καλή της ώρα, τα 40 πρέπει να κόντευε τότε. Είχε αρκετά σπασμένο πρόσωπο αλλά είχε σωματάρα. Κι όλο εγώ το χάπατο να πηγαίνω από κοντά τάχα να βοηθάω, και να παίρνω μάτι το στήθος ή τον κώλο της την ώρα που έσκυβε. Στάνταρ με είχε καταλάβει τώρα που το σκέφτομαι.. Είχα σαπίσει στο τάκα-τάκα εκείνες τις μέρες.  :cheesy:
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
235
Like
407
Πόντοι
21
Καθάρισε κανείς το σπίτι του??? Έπαιξε τίποτα??
 

raikage

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
193
Like
18
Πόντοι
1
Εγώ όπως το κόβω το πιθανότερο είναι να σου στείλουν κάνα τρίμπαζο και να σου πούνε "Αχ, κύριε η Λία μας είχε κάποια δουλεία και δε μπόρεσε." Και δε θα μπορείς να τους πεις και τίποτα επειδή για καθαρίστρια υποτίθεται ψάχνεις.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Σαν πολύ τσάμπα διαφήμιση τους κάναμε.... :2on1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Α, ρε μαλάκες τι μου θυμήσατε.. Γύρω στα 13 όταν ήμουν, ήταν με σπασμένο πόδι η μάνα μου και φέρναμε μια κυρία να καθαρίζει 1-2 φορές την εβδομάδα. Η Ευγενία η ρωσίδα, καλή της ώρα, τα 40 πρέπει να κόντευε τότε. Είχε αρκετά σπασμένο πρόσωπο αλλά είχε σωματάρα. Κι όλο εγώ το χάπατο να πηγαίνω από κοντά τάχα να βοηθάω, και να παίρνω μάτι το στήθος ή τον κώλο της την ώρα που έσκυβε. Στάνταρ με είχε καταλάβει τώρα που το σκέφτομαι.. Είχα σαπίσει στο τάκα-τάκα εκείνες τις μέρες.  :cheesy:
πως και δεν έκανες κινηση δικε μου;
 

Samoderzhets

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2014
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=raopau]
η μονη κινηση που θα μπορουσε να κανει ηταν αυτη :  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
[/quote]

:2funny:
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ρε παιδιά οκ καλή η πλάκα, αλλά να...δεν ξέρω...προσωπικά δεν θα μου πήγαινε να την πέσω σε μια τέτοια γυναίκα. Απλά το ψωμάκι της βγάζει. Μπορεί να αναγκάζεται να κάνει αυτή τη δουλειά για να μεγαλώσει λ.χ τα παιδιά της. Θεωρώ κάφρικο να της κάνεις κάποια ανήθικη πρόταση.
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Ρε παιδιά οκ καλή η πλάκα, αλλά να...δεν ξέρω...προσωπικά δεν θα μου πήγαινε να την πέσω σε μια τέτοια γυναίκα. Απλά το ψωμάκι της βγάζει. Μπορεί να αναγκάζεται να κάνει αυτή τη δουλειά για να μεγαλώσει λ.χ τα παιδιά της. Θεωρώ κάφρικο να της κάνεις κάποια ανήθικη πρόταση.

δες το σαν να τη βοηθας, γιατι να την βγαλει με ψωμακι αν μπορει να φαει παντεσπανι...
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Ρε παιδιά οκ καλή η πλάκα, αλλά να...δεν ξέρω...προσωπικά δεν θα μου πήγαινε να την πέσω σε μια τέτοια γυναίκα. Απλά το ψωμάκι της βγάζει. Μπορεί να αναγκάζεται να κάνει αυτή τη δουλειά για να μεγαλώσει λ.χ τα παιδιά της. Θεωρώ κάφρικο να της κάνεις κάποια ανήθικη πρόταση.
Συμφωνω μαζι σου φιλος

Ομως γιατι βαζουν φωτο, για οικιακες βοηθοι δεν ερχονται?

Γραφει και την ατακα το σαιτ " για 4 ωρες οτι δουλεια θελετε"

Δεν λεω οτι ειναι για γαμησι, αλλα το μαρκετινκ της επιχειρησης ειναι λιγο "βρωμικο"
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.104
Κριτικές
27
Like
1.362
Πόντοι
1.720
Θελουμε παραρτημα στη σαλονικα αμεσα! και με εξισου καλο ροστερ αν γινεται :tickedoff:
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Συμφωνω μαζι σου φιλος

Ομως γιατι βαζουν φωτο, για οικιακες βοηθοι δεν ερχονται?

Γραφει και την ατακα το σαιτ " για 4 ωρες οτι δουλεια θελετε"

Δεν λεω οτι ειναι για γαμησι, αλλα το μαρκετινκ της επιχειρησης ειναι λιγο "βρωμικο"

Από τη στιγμή που έχουν μια τέτοια επιχείρηση και τη διαφημίζουν online, η φωτογραφία της γυναίκας είναι απλά για λόγους αισθητικής της ιστοσελίδας νομίζω και για να φαίνεται πιο φρέσκια. Αλλιώς θα κολλούσαν αγγελίες στους στύλους της ΔΕΗ. Και συν τοις άλλοις δεν βγάζουν ολόσωμες φοτο. Αλλα οκ γνώμες είναι αυτές...
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
δες το σαν να τη βοηθας, γιατι να την βγαλει με ψωμακι αν μπορει να φαει παντεσπανι...

Κοίτα...αυτό θα το έκανα μόνο στην περίπτωση που η άλλη στηνόταν προκλητικά μπροστά μου με μίνι  ή ερχόταν με προκλητικά ντεκολτέ κλπ. Αν έχει και μερικές τέτοιες..οκ, αλλά τουλάχιστον να ξέρω ότι δεν την εκμεταλεύτηκα εγώ, αλλά αυτή ήταν πέραν του δέοντος προκλητική ή ακόμα περισσότερο μου πρότεινε η ίδια κάτι εξτρα ;) 
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Κοίτα...αυτό θα το έκανα μόνο στην περίπτωση που η άλλη στηνόταν προκλητικά μπροστά μου με μίνι  ή ερχόταν με προκλητικά ντεκολτέ κλπ. Αν έχει και μερικές τέτοιες..οκ, αλλά τουλάχιστον να ξέρω ότι δεν την εκμεταλεύτηκα εγώ, αλλά αυτή ήταν πέραν του δέοντος προκλητική ή ακόμα περισσότερο μου πρότεινε η ίδια κάτι εξτρα ;) 

εννοειται, δεν ειπαμε να την βιασεις, αλλωστε δεν ειναι ανηλικες
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εννοειται, δεν ειπαμε να την βιασεις, αλλωστε δεν ειναι ανηλικες

Δεν είπα για βιασμό. Είπα απλά δεν θα έκανα ανήθικη πρόταση σε μια κοπέλα που ειναι σεμνή και δεν δίνει δικαιώματα. Αυτό δεν θα το έκανα  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom