Νέα

Καθαρίστρια και Σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jok1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 301
  • Εμφανίσεις 80K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2252 άτομα (196 μέλη και 2056 επισκέπτες)

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
849
Κριτικές
3
Like
90
Πόντοι
6
φιλος ειχε για 1,5 χρονο Πολωνεζα πολυ ωραιο μουνι που του ξηγιοταν ολα τα προγραμματα αλλα καποια στιγμη τη βαρεθηκε και το σπιτι ηταν βρωμικο.
 

AlexPipe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2015
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Αγαπημένη φαντασίωση μου κι εμένα το παιχνίδι με τη καθαρίστρια και αφού μελέτησα λίγο τις τελευταίες καταχωρήσεις, είπα να κάνω την έρευνα μου! Και τρελαίνομαι να ψάχνω κάτι τέτοια!!! Μετά από μια σύντομη αναζήτηση και χωρίς να βλέπω φως, τσεκάρω αυτή την αγγελία:


Ημερομηνία καταχώρησης: 08-02-2016 11:33:21
Απαντήστε στο: miranta56@yahoo.com    Απάντηση
Anazito ergasia os kataristia se spitia......6994233323!!!

Καταχωρητής: Ιδιώτης

Μπαίνω google, πατάω το κινητό και τι να δω???


Άσχετα αν γεμίζει το μάτι ή όχι, το χρέος μου σαν αγωνιστής της μάχης της πούτσας το έκανα. Σε περίπτωση που κάποιος το ψάξει περαιτέρω θα χαρώ να δω απάντηση. Καλή συνέχεια..
 

dimmanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
Αγαπημένη φαντασίωση μου κι εμένα το παιχνίδι με τη καθαρίστρια και αφού μελέτησα λίγο τις τελευταίες καταχωρήσεις, είπα να κάνω την έρευνα μου! Και τρελαίνομαι να ψάχνω κάτι τέτοια!!! Μετά από μια σύντομη αναζήτηση και χωρίς να βλέπω φως, τσεκάρω αυτή την αγγελία:


Ημερομηνία καταχώρησης: 08-02-2016 11:33:21
Απαντήστε στο: miranta56@yahoo.com    Απάντηση
Anazito ergasia os kataristia se spitia......6994233323!!!

Καταχωρητής: Ιδιώτης

Μπαίνω google, πατάω το κινητό και τι να δω???


Άσχετα αν γεμίζει το μάτι ή όχι, το χρέος μου σαν αγωνιστής της μάχης της πούτσας το έκανα. Σε περίπτωση που κάποιος το ψάξει περαιτέρω θα χαρώ να δω απάντηση. Καλή συνέχεια..
την καλεσα και ζηταει 70 ευρω  :uglystupid: για μια ωρα σε δικο μου χωρο ή ξενοδοχειο.Κανει ελευθερο στοματικο αλλα δεν κανει πρωκτικο!!οι φωτο απ'οτι μου ειπε ειναι δικες της!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Η θα καθαρίζει ή θα πηδιέται
Αλλιώς όλα μισά θα τα κάνει, μισό καθάρισμα, μισό πήδημα

Ασε που δεν μπορώ ν'αποφασίσω
Πήδημα πριν ξεκινήσει (μετά δεν θα μπορεί να δουλέψει, θα τρέμουν τα πόδια της) ή αφού τελειώσει (αλλά θάναι κουρασμένη)  ?

Εχω καταλήξει να παραγγέλνω πουτάνα, ενώ η καθαρίστρια είναι σπίτι και καθαρίζει. Καυλώνει κι έρχεται μαζί χωρίς να το ζητήσω. Οπότε μετά έχει υποχρέωση να καθαρίσει.

Μην ξεχάσω. Πηδάω και την καθαρίστρια της γειτόνισας και στ'αρχίδια μου αν καθαρίσει ή όχι :cheesy:

Πάντως μούχει τύχει, να πηδιέμαι με παντρεμένη ενώ η καθαρίστρια ήταν σπίτι και σιδέρωνε. Φτιάχτηκε τόσο πολύ που τέλειωσε στο δευτερόλεπτο, πήγε να δει πως πάει το σίδερο και ξαναγύρισε να ξαναρχίσουμε. Καίνε λάδια λέμε. Αν δεν υπήρχε ξένη παρουσία, ακόμα θα περίμενα να τελειώσει.

Και μούχει τύχει με παντρεμένη που πηδιόμασταν πριν βγει έξω με τον άντρα της. Φτιαχνόταν με αυτό που έκανε και που οι άλλοι που έβγαινε μαζί δεν το ξέρανε.

το μη σου τυχει δεν υπαρχει στο λεξιλογιο σου εσενα
 

dread

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
450
Like
2
Πόντοι
1
Υπάρχει στη δουλειά μου ρε γαμώτο μία μιλφορωσίδα με τρελό σώμα και βυζί και την έχω προσεγγίσει με υπονοούμενα αλλά το άτομο μάλλον δεν καταλαβαίνει το ελληνικό υπονοούμενο, παρόλα αυτά έρχεται συχνά στο γραφείο μόνο το δικό μου και μου ζητάει χάρες ή αστείες πληροφορίες. (είχε γαμάτη κοτσίδα και φορούσε μία φορά μίνι και έπαθα κοκομπλόκο, τώρα έχει κουρευτεί με ρώσικο κουβαδίσιο καρέ και φοράει βρακί διαγραφόμενο που ξενερώνει). Δεν ξέρω αν στον οίκο των Ρως και ειδικά σε χώρο εργασίας πρέπει να κάνουμε ευθύ τρελό χώσιμο για να καταλάβουν πως θέλουμε να τις γαμήσουμε  :think:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.868
Like
471
Πόντοι
36
Υπάρχει στη δουλειά μου ρε γαμώτο μία μιλφορωσίδα με τρελό σώμα και βυζί και την έχω προσεγγίσει με υπονοούμενα αλλά το άτομο μάλλον δεν καταλαβαίνει το ελληνικό υπονοούμενο, παρόλα αυτά έρχεται συχνά στο γραφείο μόνο το δικό μου και μου ζητάει χάρες ή αστείες πληροφορίες. (είχε γαμάτη κοτσίδα και φορούσε μία φορά μίνι και έπαθα κοκομπλόκο, τώρα έχει κουρευτεί με ρώσικο κουβαδίσιο καρέ και φοράει βρακί διαγραφόμενο που ξενερώνει). Δεν ξέρω αν στον οίκο των Ρως και ειδικά σε χώρο εργασίας πρέπει να κάνουμε ευθύ τρελό χώσιμο για να καταλάβουν πως θέλουμε να τις γαμήσουμε  :think:
μπες της φιλε, το αθλημα μας δεν θελει ντροπες
 

pistolerobobtom

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2016
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Κοριτσια για νοικοκυριο ψαχνουμε ολοι σε αυτη την ατιμη κοινωνια
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
917
Κριτικές
6
Like
1.175
Πόντοι
366
Τωρα που μενω μονος λεω να βαλω καμια αγγελια για καθαρισμο του σπιτιου μου 1-2 φορες την βδομαδα με εξτραδακι κανα γαμησι.Τι να γραψω ομως στην αγγελια για να πιασει το νοημα η ενδιαφερομενη? Επισης σκεφτομαι να ριξω μια ματια σε οσες ζητανε δουλεια σαν καθαριστριες,αλλα δεν ξερω πως να το θεσω το θεμα για τις εξτρα παροχες..εννοειται θα κα(υ)λοπληρωνετε και σε χρημα και σε ειδος καθοτι ειμαι 30χρ και με καλα προσοντα.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Μερικες ιστορίες ειναι αληθινές αλλωστε το εύκολο χρήμα αλλα επειδή συνηθως δεν είναι  όμορφες η μικρές αλλιως θα ταν μπαργουμαν στριπερ κτλ...
Υπήρχε βιντεο παλια 5λεπτο που ο τυπος γαμουσε την καθαριστριαψκ ηταν ψιλοκαλη.
Τωρα πχ αν παιζει μεροκαματο 60 ευρω η αλλη μπορει να κάτσει δεν ζουμε 2005 που όλοι περναν γυναικα για καθάρισμα.
Οταν ημουν 24 είχαμε μια καθαρίστρια στο εστιατόριο ασχημη κοντη αλλα μια κωλαρα οσο ολο το υπόλοιπο σώμα.
Αλβανιδα άγριο φατσα 1 φορα καυλωσα με τοσο ασχημη γκόμενα αλλα την πηδαγε αυτος που φτιαχνε σαλατες κτλ...
Διπλα μου ερχεται μια σε ενα γερό καθε μερα...κ μαγειρική μεσα...
Σκεφτομαι να κανω κίνηση. ...
. ..
Ιστορία ίδια  με αποκλειστικες...πχ μαλακια στον ασθενή.
Δεν βαραγαν ολσς αλλα εχει συμβεί
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.852
Κριτικές
8
Like
1.423
Πόντοι
216
Τωρα που μενω μονος λεω να βαλω καμια αγγελια για καθαρισμο του σπιτιου μου 1-2 φορες την βδομαδα με εξτραδακι κανα γαμησι.Τι να γραψω ομως στην αγγελια για να πιασει το νοημα η ενδιαφερομενη? Επισης σκεφτομαι να ριξω μια ματια σε οσες ζητανε δουλεια σαν καθαριστριες,αλλα δεν ξερω πως να το θεσω το θεμα για τις εξτρα παροχες..εννοειται θα κα(υ)λοπληρωνετε και σε χρημα και σε ειδος καθοτι ειμαι 30χρ και με καλα προσοντα.

Γράψε ότι ψάχνεις αποκλειστική νοσοκόμα για 4 ώρες την εβδομάδα για παππού στην ψυχή χαχα  :grin: :grin:
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
917
Κριτικές
6
Like
1.175
Πόντοι
366
Ειπαμε να δωσουμε καμια ιδεα για το πως θα γινει,τωρα τι αποκλειστικη για παππου μου λες αφου δεν υπαρχει παππους?Το θεμα ειναι να βρεθουν τυπισσες να τσιμπησουν εχοντας καταλαβει το τι ζηταω..
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.852
Κριτικές
8
Like
1.423
Πόντοι
216
Ειπαμε να δωσουμε καμια ιδεα για το πως θα γινει,τωρα τι αποκλειστικη για παππου μου λες αφου δεν υπαρχει παππους?Το θεμα ειναι να βρεθουν τυπισσες να τσιμπησουν εχοντας καταλαβει το τι ζηταω..

Δεν παίζει να τσιμπήσει καμία ... αν ήθελε κάποια να πουλήσει το κορμί της θα γινόταν πουτάνα ... Λες να ψάχνει καμία τις αγγελίες για τις καθαρίστριες και να σκέφτεται ... α μάλιστα,εδώ είμαστε αυτός ψάχνει να βρει και τζάμπα πουτάνα με τα 5 euro η ώρα ...  :jerking: :jerking:

Οι φαντασιώσεις είναι μόνο για να τον παίζεις  :jerking: Το πιο πιθανό σενάριο είναι να σε τουλουμιάσει στο ξύλο  :s&m_1: :s&m_1: κάποιος από το ευρύτερο περιβάλλον της αν πας να την παρενοχλήσεις σεξουαλικά όσο αυτήν καθαρίζει
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Περσι σε φίλο που νοικιασε σπιτι εμφανιζεται ο ιδιοκτητης περιπου 60αρης ο οποιος του προτείνει μια καθαριστρια πολύ καλή και που τα καθαρίζει όλα.  Ο φιλος δεν μπηκε στο νόημα παρα μόνο μολις τελείωσε η κυρια τη δουλεια και του πηρε  :pipa1:

Δεν ήταν αστερι αλλα για ξεμπουκωμα οτι πρεπει.  Μαλιστα μου μετεφερε οτι ήταν σε παρεα που ήταν όλες σε μονιμη δουλεια καθαριοτητα μεγαλης εταιρειας και είχαν και πελατες απ'εξω με κοστος 50 ευρω+20 το δωρακι

Δεν την αλλαζε με τιποτα ο φιλος μου κι ας μην καθαριζε και πολυ καλα.  Μονο έτσι δεν χανουν τις δουλειες τους οι καθαριστριες. Η πελατεια σταθερη και μονιμη
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.868
Like
471
Πόντοι
36
Περσι σε φίλο που νοικιασε σπιτι εμφανιζεται ο ιδιοκτητης περιπου 60αρης ο οποιος του προτείνει μια καθαριστρια πολύ καλή και που τα καθαρίζει όλα.  Ο φιλος δεν μπηκε στο νόημα παρα μόνο μολις τελείωσε η κυρια τη δουλεια και του πηρε   :pipa1:

Δεν ήταν αστερι αλλα για ξεμπουκωμα οτι πρεπει.  Μαλιστα μου μετεφερε οτι ήταν σε παρεα που ήταν όλες σε μονιμη δουλεια καθαριοτητα μεγαλης εταιρειας και είχαν και πελατες απ'εξω με κοστος 50 ευρω+20 το δωρακι

Δεν την αλλαζε με τιποτα ο φιλος μου κι ας μην καθαριζε και πολυ καλα.  Μονο έτσι δεν χανουν τις δουλειες τους οι καθαριστριες. Η πελατεια σταθερη και μονιμη
μπραβο, μπραβο!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom