Νέα

Κατασταση υγειας κοριτσιων.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Aggelos222
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.140
Κριτικές
495
Like
61.565
Πόντοι
39.662
Τα κοριτσια των μπουρδελων ειναι πιο καθαρα απο τις Ελλεηνιδες που κυκλοφορουν στο δρομο, κανουνε σχεσεις με πακιστανους και ιρακινους και τις γαμανε ακαποτα.  :vomit:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.157
Κριτικές
35
Like
4.471
Πόντοι
2.046
Ξεκωλιασμένες είναι έτσι κι αλλιώς οι γυναίκες σας, δεν χρειάζονται να έρθουν Αθήνα για ξεκώλιασμα. Ανέβηκε ο αδελφός μου πριν κάτι μήνες γιατί άνοιξε επιχείρηση εκεί πάνω και του κλέψανε ταυτότητες, λεφτά, ακόμα και τα τσιγάρα του. Μα καλά σε γυάλα ζεις εσύ που θα μου πεις ότι είμαι χαζός? Χεστηκα εγώ να υπερασπίσω την Αθήνα και γενικά χεστηκα για όλη την επικράτεια της Ελλάδος . Μιλάω με γεγονότα και εμπειρίες δικές μου και άλλων. Δεν τα βγάζω από το κεφάλι μου. Τώρα βγήκες να πεις σε εμένα για την Θεσσαλονίκη λες και δεν έμεινα εκεί. Πες τα αλλού αυτά μεγάλε.
Tυπε αυτος που ζει σε σπηλια εισαι εσυ που συγκρινεις την εγκληματικοτητα των 2 πολεων και λες οτι η Αθηνα εχει λιγοτερη μη το πεις εξω αυτο θα γελανε μεχρι και οι πετρες τελος εχεις δικιο βγηκα εγω για να σου πω για τη Θεσσαλονικη που ζω μονο 34 χρονια ο γιατρος ειπε σε περιπτωσεις σαν τη δικια σου(ποιο χαζος και απο τις πετρες τελικα)να λεμε παντα ναι
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Επίσης έμαθα ότι πολλοί πληρώνουν για παρέα μόνο, χωρίς να κάνουν τίποτα μέσα στο δωμάτιο  :S
Ναι σίγουρα,αλήθεια σου λέει,παρέα τους κρατάει.


Συμφωνω ότι έχουν και αυτές ανάγκη κλπ αλλά δεν νομίζω ότι θα μπορούσα ποτέ να κάνω σχέση με γυναίκα που ξέρω ότι πηδιέται ασύστολα, επαγγελματικά ή όχι .
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Εγώ κυκλοφορώ νύχτα στο κέντρο και κανένας δεν με έχει ακουμπήσει. Το μόνο που σπάνε αυτοκίνητα στο Μεταξουργείο τα πρεζόνια για να πάρουν την δόση τους. Θεσσαλονίκη με σταμάτησαν μέρα μεσημέρι στο κέντρο δύο γύφτοι και μου άρπαξαν από τον λαιμό την αλυσίδα και ο κόσμος δίπλα αδιάφορος. Εδώ Αθήνα μια φορά έπιασα τον Αφγανό επ αυτοφόρω να μου κλέβει το τσαντάκι από το αυτοκίνητο και πλακώσανε 4 άτομα και μαζί με εμένα τον γαμήσαμε στο ξύλο και τον παρατήσαμε μέσα στα αίματα. Σκατά είναι και οι δύο πόλεις τώρα με τόσους ισλαμοφασίστες που πλάκωσαν,  αλλά η Σαλόνικα έχει την πρωτιά στην ρεμούλα και την κλεψιά. Για να δεις πόσο ναυάγια είναι εκεί πάνω, με σταματαγανε στο δρόμο να με ρωτήσουν τι ομάδα ειμαι και αν έλεγες ότι δεν είσαι Πάοκ τις έτρωγες. Μιλάμε για πολύ μαλακισμενη πόλη η Σαλόνικα!

θεσσαλονικιος ειμαι αλλα εχω ζησει αθηνα 7 χρονια
στον ηλεκτρικο οι κλοπες ηταν καθημερινες
στο κεντρο της αθηνας σιχαινοσουν να κοιταξεις
λαθρομεταναστες και πρεζακια παντου
συριγγες στα πεζοδρομια μεχρι και κοντα στο κολωνακι
γυρω απο την ομονοια κυριαρχουσε μποχα πακιστανων και κατρουλιλα
σε αστικο δεν μπαινεις εκτος αν πας γυρευοντας να κολλησεις εμπολα

δυστηχως βλεπω και πως στην θεσσαλονικη πληθαινουν οι ισλαμοπιθηκοι οποτε θεμα χρονου ειναι να γινουμε και εμεις ετσι
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Tυπε αυτος που ζει σε σπηλια εισαι εσυ που συγκρινεις την εγκληματικοτητα των 2 πολεων και λες οτι η Αθηνα εχει λιγοτερη μη το πεις εξω αυτο θα γελανε μεχρι και οι πετρες τελος εχεις δικιο βγηκα εγω για να σου πω για τη Θεσσαλονικη που ζω μονο 34 χρονια ο γιατρος ειπε σε περιπτωσεις σαν τη δικια σου(ποιο χαζος και απο τις πετρες τελικα)να λεμε παντα ναι
Θα σου πω άλλο ένα περιστατικό και τέλος,  γιατί βλέπω νομίζεις τα βγάζω από το μυαλό μου. Ήμουν 15, 16 χρονών και περπατούσα στον Βαρδάρη. Με άρπαξε από το χέρι μια κωλομπαρετζού και με το ζόρι με έβαλε μέσα στο κωλόμπαρο. Εμένα δεν πήγε το μυαλό μου ότι είναι κωλόμπαρο, γιατί δεν είχα ιδέα από αυτά τότε. Καθίσαμε σε έναν καναπέ και μου ζήτησε να της κεράσω ποτό για να κάνουμε χαδάκια και φιλάκια μετά. Της είπα ότι δεν έχω μία και έχω μόνο λεφτά για το εισιτήριο του λεωφορείου και δεν με πίστεψε και άρχισε να ψάχνει τις τσέπες μου. Τελικά πείστηκε ότι ειμαι άφραγκος και με άφησε να φύγω. Πες μου τώρα ότι αυτή είναι νόμιμη  και έβαλε ένα ανήλικο με το ζόρι μέσα για να του πάρει τα φράγκα και θα γελάσουν και οι πιο χαζές πέτρες.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Ναι σίγουρα,αλήθεια σου λέει,παρέα τους κρατάει.


Συμφωνω ότι έχουν και αυτές ανάγκη κλπ αλλά δεν νομίζω ότι θα μπορούσα ποτέ να κάνω σχέση με γυναίκα που ξέρω ότι πηδιέται ασύστολα, επαγγελματικά ή όχι .
Σιγά την σχέση που έχουμε. Εγώ έτσι κι αλλιώς παντρεμένος είμαι. Αυτήν την έχω για free fuck αντί να την πληρώνω στο μπουρδέλο. Αν και με τα ψυχολογικά που έχει δεν βλέπω να αντέχω για πολύ.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.157
Κριτικές
35
Like
4.471
Πόντοι
2.046
θεσσαλονικιος ειμαι αλλα εχω ζησει αθηνα 7 χρονια
στον ηλεκτρικο οι κλοπες ηταν καθημερινες
στο κεντρο της αθηνας σιχαινοσουν να κοιταξεις
λαθρομεταναστες και πρεζακια παντου
συριγγες στα πεζοδρομια μεχρι και κοντα στο κολωνακι
γυρω απο την ομονοια κυριαρχουσε μποχα πακιστανων και κατρουλιλα
σε αστικο δεν μπαινεις εκτος αν πας γυρευοντας να κολλησεις εμπολα

δυστηχως βλεπω και πως στην θεσσαλονικη πληθαινουν οι ισλαμοπιθηκοι οποτε θεμα χρονου ειναι να γινουμε και εμεις ετσι
Δε διαφωνω τυπε αλλα ακομα σαν τη χαβουζα την Αθηνα δε γιναμε στην εγκληματικοτητα ειμαστε μερα με τη νυχτα με τη Αθηνα ουτε στα μισα της δε φτασαμε ακομα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.157
Κριτικές
35
Like
4.471
Πόντοι
2.046
Θα σου πω άλλο ένα περιστατικό και τέλος,  γιατί βλέπω νομίζεις τα βγάζω από το μυαλό μου. Ήμουν 15, 16 χρονών και περπατούσα στον Βαρδάρη. Με άρπαξε από το χέρι μια κωλομπαρετζού και με το ζόρι με έβαλε μέσα στο κωλόμπαρο. Εμένα δεν πήγε το μυαλό μου ότι είναι κωλόμπαρο, γιατί δεν είχα ιδέα από αυτά τότε. Καθίσαμε σε έναν καναπέ και μου ζήτησε να της κεράσω ποτό για να κάνουμε χαδάκια και φιλάκια μετά. Της είπα ότι δεν έχω μία και έχω μόνο λεφτά για το εισιτήριο του λεωφορείου και δεν με πίστεψε και άρχισε να ψάχνει τις τσέπες μου. Τελικά πείστηκε ότι ειμαι άφραγκος και με άφησε να φύγω. Πες μου τώρα ότι αυτή είναι νόμιμη  και έβαλε ένα ανήλικο με το ζόρι μέσα για να του πάρει τα φράγκα και θα γελάσουν και οι πιο χαζές πέτρες.
Σοβαρα τωρα αυτο ηταν παραδειγμα μεγαλητερης εγκληματικοτητας απο την Αθηνα τελικα οντος εισαι ποιο χαζος και απο τις πετρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
A

Aggelos222

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2018
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
Πως κατεληξε το θεμα να γινει αγωνας αντιπαλοτητας μεταξυ Αθηνας / Θεσσ.. ενας θεος το ξερει...
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Σοβαρα τωρα αυτο ηταν παραδειγμα μεγαλητερης εγκληματικοτητας απο την Αθηνα τελικα οντος εισαι ποιο χαζος και απο τις πετρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αθήνα δεν βάζουνε ανήλικα στα κωλόμπαρα για να τους πάρουν με το ζόρι τα λεφτά. Τέτοιες γυφτιές μόνο σε σας γίνονται, γιατί είστε ψιλικατζίδες  :S
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Σοβαρα τωρα αυτο ηταν παραδειγμα μεγαλητερης εγκληματικοτητας απο την Αθηνα τελικα οντος εισαι ποιο χαζος και απο τις πετρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν είδες όμως τι του έκανε;Τον αποπλάνησε και κατέληξε να πηδάει πουτάνες!!!

 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.157
Κριτικές
35
Like
4.471
Πόντοι
2.046
Αθήνα δεν βάζουνε ανήλικα στα κωλόμπαρα για να τους πάρουν με το ζόρι τα λεφτά. Τέτοιες γυφτιές μόνο σε σας γίνονται, γιατί είστε ψιλικατζίδες  :S
Επιμενεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: κλαιω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Δε διαφωνω τυπε αλλα ακομα σαν τη χαβουζα την Αθηνα δε γιναμε στην εγκληματικοτητα ειμαστε μερα με τη νυχτα με τη Αθηνα ουτε στα μισα της δε φτασαμε ακομα


Ζω αθηνα και εχω παει 2 φορες Θεσσαλονικη. Ουτε στην μια πολη ουτε στην αλλη με εχουν κλεψει (ακομα). Αρα δεν υπαρχει εγκληματικοτητα? Αρα διαφωνω οτι η Αθηνα ειναι μπουρδελο? Σαφως και οχι. Η Αθηνα ειναι ενα μπουρδελο 6.000.000 ανθρωπων + 3.000.000 και κατι αλλοδαπων/ισλαμιστων. Ειναι ολοι μαζεμενοι σε μια μεγαλη περιοχη στην οποια αμα βρεθεις αυξανεις τις πιθανοτητες να σε γδυσουν. Αντιστοιχα στο μενιδι, ζεφυρι, λιοσια ειναι οι γυφτοι οι οποιοι και αυτοι γδυνουν εαν σε εντοπισουν ολομοναχο. Αυτα ειναι καταγεγραμμενα περιστατικα.

Στην Θεσσαλονικη επειδη ειναι μικροτερη πολη και σε πληθυσμο αλλα και σε εκταση φαινεται σαν να εχει περισσοτερη εγκληματικοτητα. Την εντοπιζεις σε ολη την εκταση της σε σχεση με την αθηνα που δεν θα σε κλεψει στο δρομο καποιος στην γλυφαδα ή στην βουλα ή στην εκαλη.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Οντος εισαι και λες τυπε να σαι καλα ομως μας εκανες και γελασαμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Είπες την μαλακία σου και τώρα πιες το φραπέ σου Χα-λα-ρα. Δες και τον Πάοκ μετά ε, όσο θα ανεβαίνω εγώ Θεσσαλονίκη και θα γαμάω τις γυναίκες σας ακάποτα  :erection:
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Είπες την μαλακία σου και τώρα πιες το φραπέ σου Χα-λα-ρα. Δες και τον Πάοκ μετά ε, όσο θα ανεβαίνω εγώ Θεσσαλονίκη και θα γαμάω τις γυναίκες σας ακάποτα  :erection:

θες πολλα ψωμια για να φτασεις τους πρωκτικους κρεμπιεδες που εδινα αθηνα για 7 χρονια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom