Νέα

Καταδίκη της Τουρκίας για τους φόνους των Ισαάκ - Σολωμού.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Και μετά την ΜΗ απάντηση που πήρα στην ερώτησή μου, και επειδή δεν γουστάρω να χάνω το χρόνο μου, σας χαιρετώ.
Ξέρω, διάφοροι θα αρχίσουν να βρίζουν για κανένα μισάωρο να ώσπου να ξεκαβλώσουν.
Είναι φανερό πως τα παντελόνια τα φοράνε μόνο για να μην κρυώνουν τα μπούτια τους.
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
κοιτα φεθρυ γιατι ετοιμη να φορτωσω ειμαι
εχω εντελως αριστεριζουσες ιδεες... ετσι για να μην νομιζεις κ μου λες βλακειες για εοκα β κ αλλα

η ηλιθιωδως προκλητικη αποψη σου δεν σε κανει ηλιθιο σαν ανθρωπο... βλεπεις τη διαφορΑ? αν νομιζεις εσυ οτι εισαι ηλιθιος νομιζε το δεν σε αποκαλεσα εγω ετσι παντως


αλλο οι τουρκοκυπριοι αλλο οι τουρκοι εποικοι κ αλλο ο στρατος με τον οποιο γεμισε το ψευδοκρατος τα κατεχομενα που ειναι τουρκοι

τα λεω μπερδεμενα δεν ξερω... αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι μαλλον δεν εχεις ιδεα για να λες οσα λες... οι αποψεις που λεγαμε.. ολοι μπορουν να εχουν κ ας μην ξερουν για τι πραγμα μιλανε..
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Και μετά την ΜΗ απάντηση που πήρα στην ερώτησή μου, και επειδή δεν γουστάρω να χάνω το χρόνο μου, σας χαιρετώ.
Ξέρω, διάφοροι θα αρχίσουν να βρίζουν για κανένα μισάωρο να ώσπου να ξεκαβλώσουν.
Είναι φανερό πως τα παντελόνια τα φοράνε μόνο για να μην κρυώνουν τα μπούτια τους.

Στον ΟΚΑΝΑ τέτοια ώρα κλείνουν τα pc?????
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
Και μετά την ΜΗ απάντηση που πήρα στην ερώτησή μου, και επειδή δεν γουστάρω να χάνω το χρόνο μου, σας χαιρετώ.
Ξέρω, διάφοροι θα αρχίσουν να βρίζουν για κανένα μισάωρο να ώσπου να ξεκαβλώσουν.
Είναι φανερό πως τα παντελόνια τα φοράνε μόνο για να μην κρυώνουν τα μπούτια τους.


ουστττττττττ

στα γαμηδια :jerking:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
κοιτα φεθρυ γιατι ετοιμη να φορτωσω ειμαι
εχω εντελως αριστεριζουσες ιδεες... ετσι για να μην νομιζεις κ μου λες βλακειες για εοκα β κ αλλα

η ηλιθιωδως προκλητικη αποψη σου δεν σε κανει ηλιθιο σαν ανθρωπο... βλεπεις τη διαφορΑ? αν νομιζεις εσυ οτι εισαι ηλιθιος νομιζε το δεν σε αποκαλεσα εγω ετσι παντως


αλλο οι τουρκοκυπριοι αλλο οι τουρκοι εποικοι κ αλλο ο στρατος με τον οποιο γεμισε το ψευδοκρατος τα κατεχομενα που ειναι τουρκοι

τα λεω μπερδεμενα δεν ξερω... αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι μαλλον δεν εχεις ιδεα για να λες οσα λες... οι αποψεις που λεγαμε.. ολοι μπορουν να εχουν κ ας μην ξερουν για τι πραγμα μιλανε..

Κοίτα μπάϊτ.
Στο ποστ 70 αυτού του θρεντ, αλλά και τώρα που το ξαναείπες, χαρακτήρισες την άποψή μου "ηλιθιωδώς προκλητική", με αποκάλεσες δηλαδή ηλίθιο.
Εγώ δεν σε χαρακτήρισα τίποτα.
Αν πρώτα μου ζητήσεις συγγνώμη γι' αυτό, ευχαρίστως να συζητήσουμε ότι θες.

Και κάτι ακόμα:
Το να "φορτώνεις", όπως λες, δεν κάνει αναγκαστικά την άποψή σου πιο σωστή.

Φιλικά, αν θέλεις βεβαίως.
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Κοίτα μπάϊτ.
Στο ποστ 70 αυτού του θρεντ, αλλά και τώρα που το ξαναείπες, χαρακτήρισες την άποψή μου "ηλιθιωδώς προκλητική", με αποκάλεσες δηλαδή ηλίθιο.
Εγώ δεν σε χαρακτήρισα τίποτα.
Αν πρώτα μου ζητήσεις συγγνώμη γι' αυτό, ευχαρίστως να συζητήσουμε ότι θες.

Και κάτι ακόμα:
Το να "φορτώνεις", όπως λες, δεν κάνει αναγκαστικά την άποψή σου πιο σωστή.

Φιλικά, αν θέλεις βεβαίως.

αυτο ακριβως σου εξηγησα.. αλλο να χαρακτηρισω μια αποψη σου κ αλλο εσενα
αν δεν μπορεις να το αντιλφθεις οτι εχει διαφορα προβλημα σου

κατα τ αλλα την αποψη σου σ αυτο το θεμα μπορω να την χαρακτηρισω κ εξωφρενικα βλακωδεστατη

μπορεις να προσβληθεις αν θες παλι... ή μπορεις νεξτ ταιμ να μην βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα για τις πολιτικες κ ιδεολογικες πεποιθησεις καποιου ανθρωπου επειδη ετσι γουσταρεις κ να σκεφτεσαι ξερω γω 2-3 φορες πριν εκφρασεις μια αποψη για κατι που δεν γνωριζεις

κ το οτι δεν γνωριζεις φαινεται απ τα ποστ σου εδω μεσα

καλα να περνας..
 

Επισκέπτης
Νέος, σάλτα και γαμήσου που θα μου μιλήσεις έτσι.
Μαλάκα, που δεν έχεις πάει στο στρατό και βγάζεις γλώσσα!



Ρε οργιο που θα μιλησεις εσυ για στρατο.Κλεισε το στομα σου και μην μιλας.

11 μηνες Κοσσοβο ελπιζω να σε καλυψα.

ΒΟΥΛΩΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΚΟΨΕ ΤΙς ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΔΕΝ ΣΕ ΤΙΜΑΝΕ ΕΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΛΕΓΕΣΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom