Νέα

Καταχώριση βαρδιών στον κατάλογο των μπουρδέλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vril
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Προτείνω αντί στο νήμα της ημερήσιας ενημέρωσης οι βάρδιες να καταχωρούνται στον κατάλογο των μπουρδέλων όπως ακριβώς γίνεται με τις κριτικές. Έτσι θα είναι πιο οργανωμένες και τακτοποιημένες σε σχέση με το νήμα όπου τώρα πρέπει ο επισκέπτης να ψάχνει ανάμεσα στα ποστ μέχρι να βρει την ενημέρωση που τον ενδιαφέρει και ειδικά αν πρόκειται για συγκεκριμένο οίκο. Η ενημέρωση των βαρδιών στον κατάλογο μπορεί να γίνεται είτε από τον καθένα είτε από τους τωρινούς έγκριτους ενημερωτές που θα έχουν δικαίωμα τροποποίησης. Και επειδή κατανοώ ότι οι βάρδιες αλλάζουν πολύ συχνά, θα εμφανίζεται δίπλα και ημερομηνία τελευταίας αλλαγής ώστε να γνωρίζει ο επισκέπτης πόσο πρόσφατη είναι η ενημέρωση. Επιπλέον, θα μπορούσε να υπάρχει και μια καταχώριση ανά εργαζόμενη με περιγραφή της, για να έχουμε μια ιδέα για ποια πρόκειται και να αποφεύγεται η σύγχυση λόγω συνωνυμίας. Πώς σας φαίνεται η ιδέα μου;
 
OP
OP
vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Επίσης, εκτός από το πρόγραμμα βαρδιών σε κάθε οίκο, μπορεί να υπάρχει μια σελίδα όπου αναφέρονται όλες οι κοπέλες ανά βάρδια, όπως ακριβώς δηλαδή γράφονται τώρα οι ενημερώσεις.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Επίσης ας βρεθεί ένας τρόπος να βλέπουμε τους οίκους αλφαβητικά όπως ήταν παλιά. Η αναζήτηση δεν λειτουργεί σωστά.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Δν θα ξεφεύγει καμμιά και κανένας οίκος. Και όταν αλλάζουν βάρδια;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Και κάτι να γίνει με τους ψεύτικος λογαριασμούς. Ας μπαίνουμε με κωδικούς taxis να γίνουμε νόμιμοι να το βουλώσει το lifo
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Ακόμα καλύτερο θα ήτανε να ήταν όπως αναγράφονται τα στούντιο που δείχνουνε και μερικές φωτογραφίες των κοριτσιών χωρίς τα πρόσωπα τα προγράμματα κλπ θα γινόταν πιο εύκολο για όλους και ειδικά για αυτόυς όπως και εγώ. Που δεν μένουμε κοντά στο κέντρο
 
OP
OP
vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Ακόμα καλύτερο θα ήτανε να ήταν όπως αναγράφονται τα στούντιο που δείχνουνε και μερικές φωτογραφίες των κοριτσιών χωρίς τα πρόσωπα τα προγράμματα κλπ θα γινόταν πιο εύκολο για όλους και ειδικά για αυτόυς όπως και εγώ. Που δεν μένουμε κοντά στο κέντρο
Τα στούντιο όμως πληρώνουν φωτογράφους για αυτή τη δουλειά. Τα μπουρδέλα εδώ δεν έχουν ένα απλό site να ανεβάζουν το πρόγραμμα, φωτογράφο θα πληρώσουν; Άσε που πρέπει και οι κοπέλες να συναινέσουν στο να φωτογραφηθούν. Κάποιες ωστόσο έχουν φωτό στο δίπλα μαγαζί.
 
OP
OP
vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Δν θα ξεφεύγει καμμιά και κανένας οίκος. Και όταν αλλάζουν βάρδια;
Θα φαίνεται η ημερομηνία τελευταίας επεξεργασίας να ξέρεις από πότε είναι η ενημέρωση. Αν έχουν αλλάξει και δεν έχει ενημερώσει κανένας, δεν μπορείς να κάνεις κάτι.
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Τα στούντιο όμως πληρώνουν φωτογράφους για αυτή τη δουλειά. Τα μπουρδέλα εδώ δεν έχουν ένα απλό site να ανεβάζουν το πρόγραμμα, φωτογράφο θα πληρώσουν; Άσε που πρέπει και οι κοπέλες να συναινέσουν στο να φωτογραφηθούν. Κάποιες ωστόσο έχουν φωτό στο δίπλα μαγαζί.
Ένα γαμησι στο κάθε τσαρδι και τις βγάζω εγώ δωρεάν φωτογραφία και Καλυβώ τα πρόσωπα με πολύ καλή ακριβή κάμερα που κατέχω ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ τσατσαδες και κάτοχοι των Δελών είναι καλή προσφορά αυτή δεν θα πληρώσετε σεντ και θα χετε τοπ ποιότητα από φωτογραφίες ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Και κάτι να γίνει με τους ψεύτικος λογαριασμούς. Ας μπαίνουμε με κωδικούς taxis να γίνουμε νόμιμοι να το βουλώσει το ων lif
Ένα γαμησι στο κάθε τσαρδι και τις βγάζω εγώ δωρεάν φωτογραφία και Καλυβώ τα πρόσωπα με πολύ καλή ακριβή κάμερα που κατέχω ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ τσατσαδες και κάτοχοι των Δελών είναι καλή προσφορά αυτή δεν θα πληρώσετε σεντ και θα χετε τοπ ποιότητα από φωτογραφίες ?
Αν θες βοηθό πηδαω κι εγω
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Επίσης ας βρεθεί ένας τρόπος να βλέπουμε τους οίκους αλφαβητικά όπως ήταν παλιά. Η αναζήτηση δεν λειτουργεί σωστά.
Οι οικοι που εμφανιζονται πανε αναλογα με την περιοχη του χαρτη που επιλεγεις, που ειναι καλο πραγμα. Αλλα και παλι θα πρεπει να εμφανιζονται αλφαβητικα για ευκολια.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Οι οικοι που εμφανιζονται πανε αναλογα με την περιοχη του χαρτη που επιλεγεις, που ειναι καλο πραγμα. Αλλα και παλι θα πρεπει να εμφανιζονται αλφαβητικα για ευκολια.
Ε ναι Αθήνα επιλέγουμε και γίνεται χαμός..
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.035
Πόντοι
17.311
Έτσι θα είναι πιο οργανωμένες και τακτοποιημένες σε σχέση με το νήμα όπου τώρα πρέπει ο επισκέπτης να ψάχνει ανάμεσα στα ποστ μέχρι να βρει την ενημέρωση που τον ενδιαφέρει και ειδικά αν πρόκειται για συγκεκριμένο οίκο.
οταν τα αποτυχημενα υπερναυαγια που εχουν κανει την ενημερωση λευκωμα σταματησουν τις αχρηστες παπαριες τους η' τους σταματησουν οι απω πανω καλυτερα, ολα μια χαρα θα φαινονται.
 
OP
OP
vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
οταν τα αποτυχημενα υπερναυαγια που εχουν κανει την ενημερωση λευκωμα σταματησουν τις αχρηστες παπαριες τους η' τους σταματησουν οι απω πανω καλυτερα, ολα μια χαρα θα φαινονται.
Ακόμα και να κοπεί το σπαμ, πιστεύω ότι είναι πολύ καλύτερο να έχεις τις βάρδιες σε ένα σημείο από το να γεμίζεις νήμα με άπειρες σελίδες, συν ότι θα μπορείς να τις έχεις ανά οίκο.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.035
Πόντοι
17.311
Ακόμα και να κοπεί το σπαμ, πιστεύω ότι είναι πολύ καλύτερο να έχεις τις βάρδιες σε ένα σημείο από το να γεμίζεις νήμα με άπειρες σελίδες, συν ότι θα μπορείς να τις έχεις ανά οίκο.
λιγο πολυπλοκο το βλεπω, αλλα οκ.
οι απω πανω ξερουν καλυτερα νομιζω.
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Ένα γαμησι στο κάθε τσαρδι και τις βγάζω εγώ δωρεάν φωτογραφία και Καλυβώ τα πρόσωπα με πολύ καλή ακριβή κάμερα που κατέχω ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ τσατσαδες και κάτοχοι των Δελών είναι καλή προσφορά αυτή δεν θα πληρώσετε σεντ και θα χετε τοπ ποιότητα από φωτογραφίες ?
Αν είναι έτσι, τότε έρχομαι και γω , να σε πάω με τη μηχανή, σάν βοηθος - παρατηρητής και διά τόν σκοπόν τούτον.... Μετά το πρώτο μπουρδέλο, θα αμφισβητείται η σταθερότητα σου φίλε μου, ποιος είσαι ο Ροκαβλων , που θα τις πάρεις όλες μόνος σου και θα χεις και αντικειμενική άποψη μετά από 2 ώρες ;;; Δε θ αντέξεις....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
28.993
Πόντοι
10.336
Ένα γαμησι στο κάθε τσαρδι και τις βγάζω εγώ δωρεάν φωτογραφία και Καλυβώ τα πρόσωπα με πολύ καλή ακριβή κάμερα που κατέχω ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ τσατσαδες και κάτοχοι των Δελών είναι καλή προσφορά αυτή δεν θα πληρώσετε σεντ και θα χετε τοπ ποιότητα από φωτογραφίες ?

Αν θες βοηθό πηδαω κι εγω

Αν είναι έτσι, τότε έρχομαι και γω , να σε πάω με τη μηχανή, σάν βοηθος - παρατηρητής και διά τόν σκοπόν τούτον.... Μετά το πρώτο μπουρδέλο, θα αμφισβητείται η σταθερότητα σου φίλε μου, ποιος είσαι ο Ροκαβλων , που θα τις πάρεις όλες μόνος σου και θα χεις και αντικειμενική άποψη μετά από 2 ώρες ;;; Δε θ αντέξεις....

Θα μεταφερω την προταση σας μαγκες ΑΛΛΑ υπαρχει ενας όρος. Οι τρεις σας, θα τις γαμησετε ΟΛΕΣ. Και οταν λεω ολες, εννοω και τις ασχημες, και τις γριες, και τις χοντρες, και τις πρεζουδες, και τις βρωμιαρες.
Το χετε; Φωτογραφος, βοηθος και οδηγος-παρατηρητης.
 
OP
OP
vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Αν είναι έτσι, τότε έρχομαι και γω , να σε πάω με τη μηχανή, σάν βοηθος - παρατηρητής και διά τόν σκοπόν τούτον.... Μετά το πρώτο μπουρδέλο, θα αμφισβητείται η σταθερότητα σου φίλε μου, ποιος είσαι ο Ροκαβλων , που θα τις πάρεις όλες μόνος σου και θα χεις και αντικειμενική άποψη μετά από 2 ώρες ;;; Δε θ αντέξεις....
Μήπως θα τον βγάζεις και φωτογραφίες και βίντεο που θα τις γαμάει; :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Θα μεταφερω την προταση σας μαγκες ΑΛΛΑ υπαρχει ενας όρος. Οι τρεις σας, θα τις γαμησετε ΟΛΕΣ. Και οταν λεω ολες, εννοω και τις ασχημες, και τις γριες, και τις χοντρες, και τις πρεζουδες, και τις βρωμιαρες.
Το χετε;
εγω ναι. απο ποσεςβ φορες θες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom