Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Kασσάνδρας 6

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Συγνωμη που επεμβαινω αλλα ο πιτσιρικος προσπαθει να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα.υπαρχουν παρα πολλοι ανθρωποι που παραπονιουνται οτι δεν μπαινουν οι κριτικες.ολοι κατι κανουν λαθος?δεν νομιζω.......εμενα προσωπικα δεν μου εχουν ανεβασει δυο και απο εκει και περα σταματησα γιατι καταλαβα οτι κατι παιζει.και θα συμφωνισω με εναν συναγωνιστη που ειπε οτι το σαιτ ειναι μονο για "φιλους" και οχι για μελη και θα ξανασυμπληρωσω οτι επεσε το επιπεδο.
Καμία κριτική δεν έστειλες πλην www.bourdela.tv/index.php?option=com_smf&Itemid=250&option=com_jreviews&task=myreviews&user=77221]αυτών εδώ[/url]. Ξαναβάλε τις κριτικές σου ή/και πόσταρε στο φόρουμ πριν αρχίσεις να βλέπεις φαντάσματα (αυτό το τελευταίο ισχύει για όλους τους "παραπονούμενους" :s&m_1:).
 

Salonikios_hot

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
το σιγουρο ειναι οτι δεν μου ανεφερε οτι ειναι ανεπιτυχες... λεβεντες παταξτε την αδιαφανεια αλλωστε ειναι το μηνυμα της εποχης οχι αλλους αυλικους...ζητιανους του αιδοιου
Ζητω οι μουνοδουλοι! :2funny: :2funny: :2funny: ρε αφηστε τις κριτικες και γαμηστε αβερτα! να γραουμε καλο ειναι εχει χαβαλε αλλα πανω απο ολα να γαμαμε χαλαρα! :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Ζητω οι μουνοδουλοι! :2funny: :2funny: :2funny: ρε αφηστε τις κριτικες και γαμηστε αβερτα! να γραουμε καλο ειναι εχει χαβαλε αλλα πανω απο ολα να γαμαμε χαλαρα! :zfuck: :zfuck: :zfuck:
συμπολεμιστη για αυτο το λογο γραφουμε γιατι νομιζουν μερικα κοριτσοπουλα οτι αν δεν τους καταθεσουμε οσα θελουν στην μουναμπανκ αυτες δεν προκειτε να ενδωσουν για καταθεση... τις καλομαθανε με τις κατοσταρες και τωρα τους φαινοντε λιγα τα πενηντα σε λιγο θα μας ζητανε και τον λογαριασμο τραπεζης
 

Salonikios_hot

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
συμπολεμιστη για αυτο το λογο γραφουμε γιατι νομιζουν μερικα κοριτσοπουλα οτι αν δεν τους καταθεσουμε οσα θελουν στην μουναμπανκ αυτες δεν προκειτε να ενδωσουν για καταθεση... τις καλομαθανε με τις κατοσταρες και τωρα τους φαινοντε λιγα τα πενηντα σε λιγο θα μας ζητανε και τον λογαριασμο τραπεζης
λογαριασμο τραπεζης μονο στις πουτανες της ζωης μας!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
το σιγουρο ειναι οτι δεν μου ανεφερε οτι ειναι ανεπιτυχες... λεβεντες παταξτε την αδιαφανεια αλλωστε ειναι το μηνυμα της εποχης οχι αλλους αυλικους...ζητιανους του αιδοιου
Κοιταξε εγω την μοναδικη φορα που ''πηρα'' πουτανιτσα απο την κασσανδρας εγραψα  παρα πολυ ασχημη κριτικη,γιατι ετσι μου συμπεριφερθηκε η κοπελα...

Δεν νομιζω λοιπον ότι κοβονται κριτικες,εκτος και αν γραφονται μεγιστα και καταφανεστατα ψευδη...
Κι αν δε σου ανεβαινει η κριτικη,γραψε την σε αυτο το θρεντ,απλο.....
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 18/10

Κασσανδρας 6: Νινα- Αννα η Σερβα- Ντανιελα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 19/10

Κασσανδρας 6: Μινα- Αννα η Σερβα- Μελινα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Προγραμμα για Κασσανδρας 6

20/10: Αννα η Σερβα- Σιλβη- Μελινα
21/10: Ιρενα- Αννα η Σερβα – Αννετα
22/10: Αννα η Σερβα- Αννα η Σερβα- Σιλβη
23/10: Μελινα- Τζεσικα- Αννα η Σερβα
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
σημερα η αννα ειχε πρωινη βαρδυα και ειπα να περασω μια και θα ταν πιο χαλαρα...

αφου λοιπον περιμενα μονο ενα τυπο και αφου ακουσα τις τσατσαδες να τσακωνονται για καποιον λογαριασμο που δεν ελεγε εξοφληθη καποια στιγμη μας θυμηθηκαν και βγηκαν εξω.. η αννα πολυ ομορφη. περασα στο δωματιο.. εδωσα 100 ευρω..τα οποια περιλαμβανουν μονο πρωκτικο.. ουτε 69.. ουτε ακαπωτο.. αυτο με ξενερωσε εξαρχης αλλα λεω δεν θα καταλαβα καλα...  μπηκε η αννα με χαρα.. μιλησαμε ελαχιστα.. και ξεκινησε μια μετρια πιπα.. με καποτα.. δεν ελεγε να μου σηκωθει γιατι ενιωθα μια αννοια στο προσωπο της.. θες δεν υπηρχε χημεια.. θες με ξενερωνε που βαριανασαινε..  σε καποια φαση μου λεει.. μωρο μου μονο 10 λεπτα θα κατσω... ε ενταξει.. δεν ηθελα και πολυ.. την εδιωξα...

απλα η πιπα της ειναι φουλ στο χερι... και τελοσπαντων ειναι καλη και ομορφη με τρομερο κωλι.. ομως την βρισκω τρομερα υπερτιμημενη...  εννοειται δεν θα ξαναπαω γιατι πιστευω οτι μπορεις να εχεις αντιστοιχες υπηρεσιες στα περισσοτερα "στουντιο" με αυτη την τιμη...


επισης.. αν θελει να λεγεται στουντιο.. οφειλει τα σεντονια να ναι παντα καθαρα.. και οχι οταν πας να μπεις στο δωματιο να τεντωνει η τσατσα το σεντονι...

 

PAC-MAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
σημερα η αννα ειχε πρωινη βαρδυα και ειπα να περασω μια και θα ταν πιο χαλαρα...

αφου λοιπον περιμενα μονο ενα τυπο και αφου ακουσα τις τσατσαδες να τσακωνονται για καποιον λογαριασμο που δεν ελεγε εξοφληθη καποια στιγμη μας θυμηθηκαν και βγηκαν εξω.. η αννα πολυ ομορφη. περασα στο δωματιο.. εδωσα 100 ευρω..τα οποια περιλαμβανουν μονο πρωκτικο.. ουτε 69.. ουτε ακαπωτο.. αυτο με ξενερωσε εξαρχης αλλα λεω δεν θα καταλαβα καλα...  μπηκε η αννα με χαρα.. μιλησαμε ελαχιστα.. και ξεκινησε μια μετρια πιπα.. με καποτα.. δεν ελεγε να μου σηκωθει γιατι ενιωθα μια αννοια στο προσωπο της.. θες δεν υπηρχε χημεια.. θες με ξενερωνε που βαριανασαινε..  σε καποια φαση μου λεει.. μωρο μου μονο 10 λεπτα θα κατσω... ε ενταξει.. δεν ηθελα και πολυ.. την εδιωξα...

απλα η πιπα της ειναι φουλ στο χερι... και τελοσπαντων ειναι καλη και ομορφη με τρομερο κωλι.. ομως την βρισκω τρομερα υπερτιμημενη...  εννοειται δεν θα ξαναπαω γιατι πιστευω οτι μπορεις να εχεις αντιστοιχες υπηρεσιες στα περισσοτερα "στουντιο" με αυτη την τιμη...


επισης.. αν θελει να λεγεται στουντιο.. οφειλει τα σεντονια να ναι παντα καθαρα.. και οχι οταν πας να μπεις στο δωματιο να τεντωνει η τσατσα το σεντονι...
Εγω την Αννα την ειχα παρει στις αρχες στο κασσανδρας 3.Μπορω να πω οτι ειναι φοβερη σε αυτο που κανει και τα δινει ολα για ολα!Και φυσικα εχει απιστευτη κορμαρα!
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.733
Πόντοι
22.915
Βαζω κι εδώ τη κριτική μου για Αννα, γιατί χτες, δεν την έβγαλαν.

Μια χαρά τα είπε ο alexis82. Η Αννούλα το έχει καταλάβει τι παίζει και τώρα άλλαξε στυλάκι. Η επισκεψη έγινε χτες βραδυ. Ημουν μονος στο σαλόνι και τα 2 δωμάτια με πελάτες. Με ρωταει η τσατσα για το πρόγραμμα. Της λέω λίγο απ' όλα. Μου λέει αυτό είναι στα 300 ευρώ, μια ώρα και 2 εκτονώσεις. Δεν είμαστε καλα που θα δωσω 300 σε στουντιο!!!
Δίνω λοιπόν τα 100 για πρωκτικό. Περνάω στο δωμάτιο (καθαρό και με ντουζ αλλά χωρίς πετσέτα)
Μετά απο 20 λεπτα εμφανίζεται η Αννα. Καλή δε λέω αλλά μέχρι εκεί.
Τώρα στα υπόλοιπα δεν ξέρω αλλά μου έβγαλε μια βιασύνη (ίσως επειδή ημουν ο τελευταίος) που δεν μπορώ να την εξηγησω. Οντως είναι υπερτιμημένη η Αννούλα. Ευχαριστώ. Μακρια.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 21/10

Κασσανδρας 6: Ιρενα- Αννα η Σερβα- Αννετα
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Κοιταξε εγω την μοναδικη φορα που ''πηρα'' πουτανιτσα απο την κασσανδρας εγραψα  παρα πολυ ασχημη κριτικη,γιατι ετσι μου συμπεριφερθηκε η κοπελα...

Δεν νομιζω λοιπον ότι κοβονται κριτικες,εκτος και αν γραφονται μεγιστα και καταφανεστατα ψευδη...
Κι αν δε σου ανεβαινει η κριτικη,γραψε την σε αυτο το θρεντ,απλο.....
αν υπονοεις οτι ειμαι ψευτης με προσβαλεις μεχρι και την παραγγελια αποτο ντελιβερι θυμαμε απλα ηταν απαραδεκτη στις υπηρεσιες της το σαββατο 10/10/09 και ωρα 19.00 η αννα η υπερεκτιμημενη σε σημειο που ακομα τρεχω απο την ξενερα..παραλιγο να γινομουν πουστης...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Προγραμμα για Κασσανδρας 6

22/10: Νινα- Λιλυ- Σιλβη
23/10: Μελινα- Τζεσικα- Σιλβη
24/10: Νινα- Τζεσικα- Μελινα
25/10: Αννα η Σερβα- Αννα η Σερβα- Μελινα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 23/10

Κασσανδρας 6: Μελινα- Τζεσικα- Σιλβη
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
αν υπονοεις οτι ειμαι ψευτης με προσβαλεις μεχρι και την παραγγελια αποτο ντελιβερι θυμαμε απλα ηταν απαραδεκτη στις υπηρεσιες της το σαββατο 10/10/09 και ωρα 19.00 η αννα η υπερεκτιμημενη σε σημειο που ακομα τρεχω απο την ξενερα..παραλιγο να γινομουν πουστης...
Αντί να γραφεις τί ωρα πηγες,θα μπορουσες να γραψεις την κριτικη σου(σε τί αντοποκριθηκε και σε τι οχι,η κοπελα...τα υπερ και τα κατα της).υπαρχουν κανονες για τις κριτικες,ωστε αυτες να αναρτωνται στο σαιτ,ασχετα αν οι κανονες δεν τηρουνται,πολλες φορες δυστηχως.

Επαναλαμβανω μπορεις να γραψεις εδω την κριτικη σου,δεν σε ειπα ψευτη...
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Αντί να γραφεις τί ωρα πηγες,θα μπορουσες να γραψεις την κριτικη σου(σε τί αντοποκριθηκε και σε τι οχι,η κοπελα...τα υπερ και τα κατα της).υπαρχουν κανονες για τις κριτικες,ωστε αυτες να αναρτωνται στο σαιτ,ασχετα αν οι κανονες δεν τηρουνται,πολλες φορες δυστηχως.

Επαναλαμβανω μπορεις να γραψεις εδω την κριτικη σου,δεν σε ειπα ψευτη...
συμπολεμιστη τα πολλα λογια ειναι φτωχια και τα ευκολως νοουμενα παραλειποντε κουτσομπολιο θα κανουμε τις λεπτομεριες αφου με πιανεις τι εννοω....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
συμπολεμιστη τα πολλα λογια ειναι φτωχια και τα ευκολως νοουμενα παραλειποντε κουτσομπολιο θα κανουμε τις λεπτομεριες αφου με πιανεις τι εννοω....
Σιγουρα στην ουσια ειναι το νοημα,μαζι σου!

Και εγω οταν ηθελα να την παρω πριν καιρο την εν λογω κοπελια,ειχε πολλη κινηση το στουντιο και δεν εκατσα φυσικα να περιμενω μιαμιση ωρα για την σειρα μου...

Τωρα που της φουσκωσαν τα μυαλα και ξεπεταει τους παντες :zfuck: :zfuck:,μακρια ;)...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 25/10

Κασσανδρας 6: Αννα η Σερβα- Αννα η Σερβα- Μελινα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom