Νέα

Καριόλες Ρωσίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
λιγα με τις ρωσσιδες! μην τα παρω..!
 

Συνημμένα

  • PUTIN ANGRY.jpg
    PUTIN ANGRY.jpg
    12,8 KB · Εμφανίσεις: 21

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Oι μισοί λένε ότι οι Ρωσσίδες είναι καργιόλες και οι μισοί ότι οι Ελληνίδες είναι ελλεηνές. Λάθος τα διαβάσατε.... ελλεηνίδες :2funny: :2funny: :2funny:

Αγαπητέ leonoro κάνε μας τη χάρη που θα μας πεις ότι δεν ξέρουμε και να διαβάζουμε. :uglystupid:
Φυσικά δε λένε όλοι ότι όλες οι ρωσίδες είναι καριόλες και όλες οι ελληνίδες ελλεεινίδες.
Σχήμα λόγου έκανα κι εγώ!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εγω παλι δεν παντρευομαι αλλα τα εχω με ουκρανη...Θα την επισκεφτω και συντομα ...δεν γουσταρουν τουσ αντρεσ εκει γιατι ειναι τελειομενοι μεθυστακες.

Και ετσι μπαινω εγω...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Αγαπητέ leonoro κάνε μας τη χάρη που θα μας πεις ότι δεν ξέρουμε και να διαβάζουμε. :uglystupid:
Φυσικά δε λένε όλοι ότι όλες οι ρωσίδες είναι καριόλες και όλες οι ελληνίδες ελλεεινίδες.
Σχήμα λόγου έκανα κι εγώ!

Είπα λάθος τα διαβάσατε :2funny:, όχι τι διαβάσατε :2funny: . Είναι θέμα, ας πούμε, αντίληψης :2funny: :2funny: σχηματικά
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
οι ουκρανιδες ειναι οι χειροτερες
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ολες ειναι οι χειροτερες

ας τις βαλόυμε ολες σ ενα τσουβαλι κ να τις πεταξουμε
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
οι ουκρανιδες ειναι οι χειροτερες

Ολίγον τι άσχετο, αλλά μου έκανε εντύπωση και το θυμήθηκα με αφορμή το ποστ σου.

Δεν ξέρω παιδιά εγώ πάντως σήμερα που έβλεπα για λίγο ρυθμική στους Ολυμπιακούς, ήταν μια ουκρανή στην 3η θέση (νομίζω) που αν μπορούσε να τη φάει τη ρωσίδα που ήταν πρώτη, θα το είχε κάνει.
Μιλάμε για σκύλιασμα στη μάπα, όχι αστεία.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
μα επιτελους να τελειωνουμε
να ειναι ολοι ευχαριστημενοι (οι ανδρες φυσικα)

να τους φτιαξουν οι επιστημονες κ τα τελεια γυναικεια ρομποτ να ησυχασουν οι ανθρωποι
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: συνεχίζουμε να κάνουμε τη τρίχα τριχιά
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.225
Like
393
Πόντοι
36
Μπα! Οι Σλάβες, οι Γερμανίδες και οι Σκανδιναυές και όσες τους μοιάζουν σε εμφάνιση και συμπεριφορά είναι μια χαρά. :rockon: :rockon: :rockon:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
δέν μπορώ να σας ακούω νά λέτε αυτές της μαλακίες και τις βρισιες γιά τις ρωσσιδες..διότι τά ίδια μπινελικια θά έπρεπε νά ακουσουν πολλοί στο σαιτ με το συμπαθειο ..για τούς εξής λόγους..καί παρακαλώ νά τοποθετιθείτε σ΄αυτά πού θα γραψω..μέ τό χέρι στήν καρδια..
μήπως φταίμε εμεις πόυ τίς έχουμε κανει καλομαθημενες καί καριολες...???
πού στόν κόσμο έχει προσκυνηθεί ποιό πολύ τό μουνί από τήν ελλαδα??ακομα καί στήν σαουδικη αραβια ποτό χωρίς γαμησι δέν υπαρχει μόνο εδώ στο ελλαδισταν..
πόσες ρωσσιδες ξέρετε πού δουλεψαν κύπρο λίβανο και γαμιοντουσαν ασυστολως καί εδώ στήν ελλαδα το παίζουν μιξοπαρθενες..??
πού αλλού έχετε δεί νά πέφτουν χοντρα πακετα στά στριπτιτζιδικα σαμπανιες κλπ καί στό τέλος νά μένεις μέ τό παπαρι στό χερι...μονο στο ελλαδισταν..διότι έτσι τίς έχουμε μάθει..έτσι ..δέν χρειαζετε νά γαμηθούν τίς έχουμε μάθει νά λένε ψέματα καί νά λένε τά ψεύτικα τά λόγια τά μεγαλα νά δίνουν ψεύτικες ελπιδες ..διότι υπάρχουν  οί γνωστοί αγαπόυλιδες σαμπανακιδες πού τις συντηρούν..δεν θά κοπιασετε πολυ να τούς βρειτε..συνήθως καθημερινες βρίσκοντε στα στριπτιτζιδικα.. συνηθως μόνοιμο 55ριδες καί πάνω μέ την μερσεντες τους καί τα χώνουν κανονικα...
εφοσον είναι καριολες γιατί της κερναμε??διοτι όλοισχεδον κερναμε στα στριπτιτζιδικα  ετσι δεν είναι??απευθεια ς χορο τίποτε άλλο..
πιστεψτε με πόσες φορές έχω συναντησει ρωσσιδες πού δουλευουν 10 χρόνια ελλάδα..πώς ήταν όταν είχαν πρωτοελθει..και πώς είναι τώρα...
αυτή είναι η αλήθεια ..δώσαμε αξια στό μουνι τους.. εμεις τις κάναμε καριολες
οι χειρότερες ρωσσίδες ζούν στήν ελλαδα ...αυτή είναι η αληθεια .πηγεντε κανενα αμστερνταμ η καμμια γερμανια η έστω κύπρο νά δείτε πόσο διαφορετικές είναι...
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
αυτη η καριολοπουστα ο τσολιας φταει για ολα η παλιοπουστα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom