Νέα

Καριόλες Ρωσίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μη σφίγκεσε πολύ evabb γιατί θα κλάσεις  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:   :dancing:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αμα ειναι να κλασω θα σε βαλω κατω απο τον κωλο μου να νιωσεις και το αερακι να σου χαιδευει τα μαλακια

Φιλτατε Vrikolaka..

Αυτα εννουσα οταν εγραφα πριν περι καθαρσης στο σαιτ..!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ασ μιλησουμε και για ρωσίδες λοιπόν. Μουνάρες, συμφωνώ απόλυτα για πολλές από αυτές. Όμως και καριώλες, σκατόψυχες, πουλημενες στον γαμιά που θα τους εξασφαλίσει τα περισσότερα. Το συμφέρον τους πάνω απ όλα, αλλά με τρόπο. Η γνώμη σας; Θα παντευώσασταν μόνο ρωσίδα όταν ερχόταν η ώρα να νοικοκυρευτειτε όσοι τις λατρεύεται;
καταρχην μπραβο skisti πολυ ενδιαφερον θεμα και σηκωνει πολυ συζητιση.καταρχην απο αυτες που ειναι στην Ελλαδα και λενε οτι εινα Ρωσσιδες αντε το 10% να εχει Ρωσσικα διαβατηρια.οι υπολοιπες ειναι απο την πρω'ιν σοβιετικη ενωση.παρα πολλες ειναι απο τη Μολδαβια οπου οι περισσοτρες ξερουν πολλοι λιγα Ρωσσικα.....
 

ntavantzis

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ έχω γνωρίσει πάμπολλες καριόλες Ελληνίδες.

Συμφωνώ ότι και οι Ρωσίδες είναι καριόλες, αλλά αυτά συμβαίνουν παντού.

Όλες ενδιαφέρονται για τα λ€φτά μας αισθήματα.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
καταρχην μπραβο skisti πολυ ενδιαφερον θεμα και σηκωνει πολυ συζητιση.καταρχην απο αυτες που ειναι στην Ελλαδα και λενε οτι εινα Ρωσσιδες αντε το 10% να εχει Ρωσσικα διαβατηρια.οι υπολοιπες ειναι απο την πρω'ιν σοβιετικη ενωση.παρα πολλες ειναι απο τη Μολδαβια οπου οι περισσοτρες ξερουν πολλοι λιγα Ρωσσικα.....

οι μολβαδες ειναι τα μεγαλυτερα αλανια..
ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΣΚΟΠΟΣ να στα φανε κ να πανε πισω..
ενας παρας φιλος,πηγε μολβαδια να γνωρισει τους δικους της κ καλα(3 χρονια σχεση κ καλα,δουλευε σερβιτορος αλλα κερατωνε,της πληρωνε το σπιτι κλπ)και εκει του ειπε να πανε με το αμαξι του σαν ταξιδακι κ τελικα του την εστησε κ του πηρε λεφτα,αμαξι κ αντε γεια..εχασε καθε σημειο
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
εγώ συμφωνώ με τον φίλο skisti. Οι ρωσίδες καριόλες είναι και το μόνο που τους νοιάζει είναι τα ευρώ και αυτό γιατί είναι πεινασμένες του κερατά. πολύ πιο πεινασμένες από την χειρότερη ελλεηνίδα. τουλάχιστον οι δικές μας έχουν και όλες από ένα διαμέρισμα και έχουνε και εναν στοιχειώδη αυτοσεβασμό....
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
εγώ συμφωνώ με τον φίλο skisti. Οι ρωσίδες καριόλες είναι και το μόνο που τους νοιάζει είναι τα ευρώ και αυτό γιατί είναι πεινασμένες του κερατά. πολύ πιο πεινασμένες από την χειρότερη ελλεηνίδα. τουλάχιστον οι δικές μας έχουν και όλες από ένα διαμέρισμα και έχουνε και εναν στοιχειώδη αυτοσεβασμό....

και θελουν να παρουν και την ελληνικη υποικοοτητα οποτε φιλαν κατουρημενες ποδιες για να την παρουν
 
OP
OP
S

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Που είναι ρε παιδιά οι υποστηρικτές των ρωσίδων; Έχει αρκετές εδώ για όλους. Άντε ρε σις παντρευτείτε καμιά ρωσίδα να γαμάμε τζάμπα.
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
το θέμα είναι ότι δεν ξέρω τι γίνεται αφού παντρευτεί το ρωσίδι. σταματάει να γλύφει κώλους??? ξέρει κανείς να μας πει???
Που είναι ρε παιδιά οι υποστηρικτές των ρωσίδων; Έχει αρκετές εδώ για όλους. Άντε ρε σις παντρευτείτε καμιά ρωσίδα να γαμάμε τζάμπα.
 
OP
OP
S

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
το θέμα είναι ότι δεν ξέρω τι γίνεται αφού παντρευτεί το ρωσίδι. σταματάει να γλύφει κώλους??? ξέρει κανείς να μας πει???

Κάποιες ελάχιστες θα μαζευτούν. Οι περισσότερες θα νοιάζονται μόνο για την πάρτη τους. Θα βάζουν και βρομόχερο του μαλάκα που ήταν και άργησε, αυτός θα λέει το μωρό μου με αγαπάει και ζηλεύει (κλασικός μαλάκας), θα κάνουν και το κρυφό τους ταμείο από τον μισθό του μαλάκα και άμα πέσει κανένας γαμιάς με αξία και διαφανεί μια καλλίτερη ποιότητα ζωής, μη την είδατε. Οι υπόλοιπες κανά πούτσο έξτρα έτσι για την πλήξη θα τον ψιλοτρώνε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
.....εμενα με βλεπουνε εντελως διαφορετικα σαν Ρωσσοφωνο.οι καθαρα Ρωσσιδες(ξανθιες με ανοιχτοχρωμο δερμα)ειναι πολυ κρυες σα γυναικες.αλλιως θα σας εβλεπαν αν μιλαγατε τη γλωσσα τους.εγω ειμαι λατρης των Τουρκαλων.για να εχω επητυχια πρεπει να μαθω Τουρκικα.αν μαθω Τουρκικα θα με βλεπουν εντελως διαφορετικα.καταρχην πρεπει να διευκρυνισεται τι εννοειται με τον ορο Ρωσσιδες.της γυναικες της πρω'ι'ν Σοβιετικης Ενωσης?της Ρωσσιδες σαν Εθνοτητα?της γυναικες της Ρωσσκης ομοσπονδιας(πανω απο 180 εθνοτητες).καταρχην η καθε εθνοτητα στην πρω'ι'ν Σοβιετικη Ενωση εχει πολυ μεγαλες διαφορες θρησκευμα,γλωσσα,ηθη και εθιμα.
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
:-) Δηλαδή με λίγα λόγια όποιος παντρευτεί ρωσίδα την κάθισε την βάρκα και όποιος παντρευτεί ελληνίδα όλα μέλι γάλα. Μάλλον εγώ έχω πέσει σε άτυχους γνωστούς και φίλους γιατί οι περισότεροι δεν θα έλεγα ότι ευτύχησαν ιδιαίτερα στους γάμους τους. Μεγάλο ποσοστό χωρισμών που θα ήταν ακόμα μεγαλύτερο αν οι γυναίκες ορισμένων ήταν λίγο ελαφρύτερες για να μπορέσουν να τις ξεφορτωθούν.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
.....εμενα με βλεπουνε εντελως διαφορετικα σαν Ρωσσοφωνο.οι καθαρα Ρωσσιδες(ξανθιες με ανοιχτοχρωμο δερμα)ειναι πολυ κρυες σα γυναικες.αλλιως θα σας εβλεπαν αν μιλαγατε τη γλωσσα τους.εγω ειμαι λατρης των Τουρκαλων.για να εχω επητυχια πρεπει να μαθω Τουρκικα.αν μαθω Τουρκικα θα με βλεπουν εντελως διαφορετικα.καταρχην πρεπει να διευκρυνισεται τι εννοειται με τον ορο Ρωσσιδες.της γυναικες της πρω'ι'ν Σοβιετικης Ενωσης?της Ρωσσιδες σαν Εθνοτητα?της γυναικες της Ρωσσκης ομοσπονδιας(πανω απο 180 εθνοτητες).καταρχην η καθε εθνοτητα στην πρω'ι'ν Σοβιετικη Ενωση εχει πολυ μεγαλες διαφορες θρησκευμα,γλωσσα,ηθη και εθιμα.
εσυ να μας ενημερωνεις LIVE για τον πολεμο και ασε τα μουνακια ησυχα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
καταρχην ζωντας στη Ρωσσια 15,5 χρονια ποτε δεν κυνηγαγα της καθαρα ξανθιες Ρωσσιδες.η μια μου γυναικα ειναι μιση Εβραια.και η αλλη απο Λευκορωσσια με 75% Πολωνικο αιμα.(μιλαω για τς γυναικες μου στη Ρωσσια).απο το 92-95 καμακωνα παρα πολυ φοιτητριες απο την πρω'ι'ν ανατολικη Ευρωπη που ηταν Αγια Πετρουπολη σαν φοιτητριες Ρωσσικης φιλολογιας.(της εστελναν τα κρατη του συμφωνου της Βαρσοβιας και μετα δουλευανε σαν καθηγητριες Ρωσσικης γλωσσας στης χωρες τους).μετα το 1995 δεν εστελναν πια...
 

redviper

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
αμα ειναι να κλασω θα σε βαλω κατω απο τον κωλο μου να νιωσεις και το αερακι να σου χαιδευει τα μαλακια
σκάσε μωρή φλόμπα γαμώ το χριστο σου μη σε χαρακώσω στη μάπα. τρούπια  :rockon:
warnban.gif
 [/color[/URL]]
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
:-) Δηλαδή με λίγα λόγια όποιος παντρευτεί ρωσίδα την κάθισε την βάρκα και όποιος παντρευτεί ελληνίδα όλα μέλι γάλα. Μάλλον εγώ έχω πέσει σε άτυχους γνωστούς και φίλους γιατί οι περισότεροι δεν θα έλεγα ότι ευτύχησαν ιδιαίτερα στους γάμους τους. Μεγάλο ποσοστό χωρισμών που θα ήταν ακόμα μεγαλύτερο αν οι γυναίκες ορισμένων ήταν λίγο ελαφρύτερες για να μπορέσουν να τις ξεφορτωθούν.
εχεις δικιο αν ενας Ελληνας που ζει στην Ελλαδα και δεν μιλαει Ρωσσικα παντρευτει Ρωσσιδα κτα 90% θα χωρισει!!!για γαμο καλες ειναι οι Τουρκοφωνες απο την κεντρικη Ασια(ειναι λιγο ηληθιες αλλα υπακουες).επισης καλη επιλογη ειναι οι Καυκασιες.προσοχη οχι ολες.Γεωργιανες ΟΧΙ.Αρμενισες ΘΕΛΟΥΝ ΠΡΟΣΟΧΗ εξαρταται απο τον ανθρωπο.Τσετσενες της συνιστω ανεπυφιλακτα(αν και ειναι λιγες)Κουρδες της πρώ'ι'ν Σοβιετικης ενωσης ΔΕΝ ΔΑΜΑΖΟΝΤΑΙ(μια ειχε φαει τοσο ξυλο και να την σκοτωνα φιλη της δεν θα μου εφερνενα γαμισω)παντος κανουν φανταστικα γαμησια και ειναι πιστες μεχρι θανατου!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom