Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
www.bourdela.tv/content/view/483/1/]Το thread αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

πρωτη φορα βλεπω 3 σε ενα μαγαζι!! ξημερωματα κυριακης 18-05-08
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το εν λογω μαγαζι φημιζεται γι αυτο..  :boobies: :boobies:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για 2 φημιζοταν!!αλλα ο ανταγωνισμος ειναι σκληρος και για να δικαιολογησουν τα 60 ευρω  :tickedoff: :tickedoff:,βαζουν και 3 κοπελλες!
εγω παντως τα 2-3 τελευταια χρονια, στη βραδυνη βαρδια, αναμεσα σε 3 διαλεγα..
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
...αντε μωρε με το μαλακα θελει και 60 ευρω....τοτε που ηταν μονοπωλιο αυτος :tickedoff: :tickedoff:....λες και δεν εχει πιο περα αλλα μαγαζια.ρε ουστττττττττττ(παντως την σαρα την εχω τιμησει δεοντως)
 

Επισκέπτης
3 μαγαζια γνωστα ειχαν παραπανω απο μια κοπελλα το βραδυ!
η ακαμαντος με 3 κοπελλες(συνηθως τανια,ειρηνη και εβαζε καμια μαιρη ή μια ελληνιδα με το ονομα μαρια!κατα καιρους ειχαν ερθει αρκετες)
η παιωνιου με 2 κοπελλες!
και η καρεα παλι με 2!
κλεινει η ακαμαντος  και κανουν παιχνιδι παιωνιου και καρεα!
οταν εκλεισε η παιωνιου εμεινε η καρεα αλλα ο ανταγωνισμος(διπλασιαστηκαν τα στουντιο) και η επιμονη τους να ξεκινανε τα προγραμματα απο 60 ευρω ,τους εκανε να βαζουν και 3 κοπελλες!
 

Επισκέπτης
πάντως τώρα που λέτε για 3 δεν έχω πάει ποτέ ταυτόχρονα, ίσως πρέπει να το δοκιμάσω  :boobies: :boobies: Με τις ευλογίες σου πάτερ μου :priest:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σε μια επισκεψη σου βραδυ που εψαχνες τη σαρα(το προηγουμενο καλοκαιρι ηταν)ειχε 2 κοπελλες αν θυμασαι καλα....
ρε σαρδαναπαλε, επειδη καποια περιοδο ειχε 2 (καποια αλλη και 1), σημαινει οτι παντα ητο ετσι ????  :boobies: :boobies:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
καλη ιδεα να παρεις δυο μαζι=120 ευροπουλα
καλη τιμη:
σε στουντιο αν δωσεις τοσα υπαρχει περισσοτερη ανοχη στην ωρα δλδ
θα καθεσαι μια ωρα χαλαρα αν εισαι και καλος και γουσταρουν.
Και αν το κανεις παραπανω απο μια φορα στο ιδιο στουντιο θα εχεις και πιο πολυ respect σαν πελατης.
Παντως εγω σε στουντιο τις πιο πολλες φορες εχω κατσει περιπου 40 λεπτα,μαλλον επειδη γουσταραν.
 

g.s.m.arena

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Φεβ 2007
Μηνύματα
550
Κριτικές
24
Like
149
Πόντοι
2.277
ρε παιδια παντα βραδυνες ωρες βαζουν 2-3 κοπελες???γιατι οποτε πηγα μεσημερι εχει παντα 1
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
40
Πόντοι
1
Πρωι-Απογευμα εχει συνηθως μια κοπελα. Βραδυ, μετα τις 12 παιζει συνηθως δυο κοπελες, μπορει και τρεις.

Ξερω οτι θα διαφωνησουν αρκετοι συναγωνσιτες αλλα το μαγαζι αυτο αν και ακριβοτερο εχει απο τις ομορφοτερες κοπελες σε στουντιο και συνηθως με την καλυτερη συμπεριφορα στο δωματιο. Κατα την γνωμη μου χαλαλι το εξτρα 10αρικακι
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
27
Like
1.755
Πόντοι
5.235
Πρωινη βαρδια 11-18
απογευματινη 18-24
βραδινη 24-5+
τρεις βαρδιες εχει το μαγαζι αυτο εδω και πολλα χρονια!
οι κοπελες αλλαζουν απο βαρδια σε βαρδια εκτος απο ελαχιστες περιπτωσεις που απο προβλημα υγειας δεν ερθει η επομενη κοπελα.
πρωι 1 κοπελα
απογευμα 1 κοπελα (πολυ σπανια 2)
βραδυ 2 κοπελες (καποιες φορες 3) (εχω πετυχει και 1 κοπελα βραδυ αλλα σπανια)
αν γουσταρουν οι 2 κοπελες το βραδυ μπορειτε να κανετε και 2 εναντιον 2  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766

PARANOID

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ξερω οτι θα διαφωνησουν αρκετοι συναγωνσιτες αλλα το μαγαζι αυτο αν και ακριβοτερο εχει απο τις ομορφοτερες κοπελες σε στουντιο και συνηθως με την καλυτερη συμπεριφορα στο δωματιο. Κατα την γνωμη μου χαλαλι το εξτρα 10αρικακι

ετσι ειναι σε σχεση με τα αλλα μαγαζια της γυρω περιοχης η τσεχικη συμμαχια της καρεα ειναι κλασεις ανωτερη με την υπολοιπη γειτονια ,το εξτρα δεκαρικο βεβαια ειναι λιγο νταβατζιλικι αλλα χαλαλι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom