Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Kαραΐσκου 88 (Πειραιάς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

celtic1888

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλε Άραγκορν θα το επισκευτώ σήμερα...Όσο για τα ειρωνικά και λοιπά τι να πω...Πολύ πετυχημένα!!! Φαίνεται στους συναγωνιστές δεν έχει τύχει ποτέ να πάνε κάτω από πολυτατοικια με ίδρυμα και να μην είναι σαφές το ποιό είναι ακριβώς το κουδούνι...Τέσπα αρκετά ασχολήθηκα...
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
ένα παλιό μου μήνυμα (30/9/9) με copy paste από "μασατζίδικα που γαμάς"

"συνεχίζουμε με καραϊσκου 88. ειρήνη, βουλγάρα λέει (αλβανίδα λέω εγώ ως συνήθως καχύποπτος), καστανό μαλί ίσιο μακρύ, 25άρα, λεπτή, καλά πόδια, κ κώλος. απ'την μέση κ πάνω σαν να καμπουριάζει λιγάκι κ μάλλον ατσούμπαλο σώμα. δόντια αισχρά, καφετιά που παραπέμπουν σε πρέζα αν κ δεν πληρεί τα υπόλοιπα σημάδια. μπήκα γιατί ήταν η μόνη κ κυρίως γιατί μου την πρότεινε η λία (σέριφ). λεπτομέρεια (όχι τελικά τόσο) ήμουν το τελευταίο ραντεβού αργά το απόγευμα. λοιπόν αν κ τακτικός πελάτης κ φυσικά η λία θα της το ξεκαθάρισε, μου το έπαιζε μυξοπαρθένα όταν της κατέβαζα τα βρακιά ή της ανέβαζα την μπλούζα. βαριεστημένη, γελοία σχόλια, μασάζ αισχρό κ γενικά έκανε ότι περνά από το χέρι της για να ξεκαβλώσω. τελικά το περιόρισα σε φραπέ μόνο κ έφυγα απογοητευμένος. χρωστάω ένα χέσιμο στη λία κ στον εαυτό μου που έκατσα ακόμα κ για τη μαλακία που μου τράβηξε. σ'αυτές τις περιπτώσεις το μόνο που πρέπει να τραβάω είναι ένα χέσιμο στο 'κορίτσι' κ στην 'μαντάμ'."

ε, από τότε έχω να ξαναπατήσω
 

KOSTAKISS

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πέρασα χτες από εκεί και μου λένε μόνο μασάζ 65 Ε για 45 λεπτά ,ξενέρα,έφυγα
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
πέρασα χτες από εκεί και μου λένε μόνο μασάζ 65 Ε για 45 λεπτά ,ξενέρα,έφυγα
ρε φιλε,δεν το συζητας με την τσατσα.ζητας να δεις τα κοριτσια,και μετα με την γκομενα που θα διαλεξεις,της λες για εξτρα.η τσατσα αν δεν σε ξερει θα κανει οτι δεν ξερει τιποτα.
 

KOSTAKISS

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστώ για την συμβουλη φίλε,είμαι ακόμα απειρος σε αυτά
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Ευχαριστώ φίλε Άραγκορν θα το επισκευτώ σήμερα...Όσο για τα ειρωνικά και λοιπά τι να πω...Πολύ πετυχημένα!!! Φαίνεται στους συναγωνιστές δεν έχει τύχει ποτέ να πάνε κάτω από πολυτατοικια με ίδρυμα και να μην είναι σαφές το ποιό είναι ακριβώς το κουδούνι...Τέσπα αρκετά ασχολήθηκα...
τι πιστευεται θα λεει σε τετοιους ειδη μαγαζια...
ινστιτουτο,στουντιο,και το πιο διακριτικο απο ολα αριθμος με οροφο...
σαν να μαθαινουμε να συλλαβιζουμε με το παπαντρεου...
ημαρτον...
περαστε να βλεπετε...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
κρεαταγορα μονικα-σαρα νγαμησε τα....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ευχαριστώ φίλε Άραγκορν θα το επισκευτώ σήμερα...Όσο για τα ειρωνικά και λοιπά τι να πω...Πολύ πετυχημένα!!! Φαίνεται στους συναγωνιστές δεν έχει τύχει ποτέ να πάνε κάτω από πολυτατοικια με ίδρυμα και να μην είναι σαφές το ποιό είναι ακριβώς το κουδούνι...Τέσπα αρκετά ασχολήθηκα...

σε πειράζει το χιούμορ? :s&m_2:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
στην ρεσεψιον στην καραισκου καθεται μια δεσποινα ελληνιδα που ηταν παλια γενηματα στο χαιδαρη και πριν παπαδιαμαντοπουλου 14 στον 4.οροφο ξερει κανεις τιποτα.
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
μιας που πήγες πες μας από κορίτσια ποιες ήταν.
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
στην ρεσεψιον στην καραισκου καθεται μια δεσποινα ελληνιδα που ηταν παλια γενηματα στο χαιδαρη και πριν παπαδιαμαντοπουλου 14 στον 4.οροφο ξερει κανεις τιποτα.

Αυτή είναι η Δέσποινα που ξεκίνησε από το Αχιλέως στο Φάληρο. Μετά πήγε σε πολλά.Και σε ένα που υπήρχε στη Λ. Αμαλίας στο κέντρο. Καλή περίπτωση αλλά κάποια στιγμή αναφέρθηκε οτι έπνιγε το κουνέλι ακάπωτα, και έγινε καμμένο χαρτί για μένα.Δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα.Νομίζω είναι μόνο στην υποδοχή
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
μπραβο η δεσποινα ξεκινησε απο τον αγιο σωστη εκει πρωτοπηγε με την σερβα που ειναι ζησιμοπουλου στη γλυφαδα μετα αχιλεως θησεως 79 στο 68 διπλα την πιασανε στα πρασα που πηδιωτανε η μπατσοι στην αμαλιας εκατσε λιγο καιρο και εφυγε θα παω να την βρω.
 

palaios

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
για το δεσποινακι θα πω οτι το παει το γραμμα κανονικα και με το νομο.για ενα διαστημα μαλιστα εκανε διδυμο και με την ξανθια πολωνεζα θεραπευτρια της ιλιαδας,για την οποια ξεχνω το ονομα της αυτη τη στιγμη. 
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
η καστανη λετε ψιλοπαχουλουλα...
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
πιος πειραχτηκε που εγραψα οτι το καλλιροης 48 και καραισκου ειναι αδελφια και το εσβυσε;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom