Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Kαραΐσκου 88 (Πειραιάς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
απο δω ενα μουνακι ελεγε η Μαρινα απο βουλγαρια. ηθελε στρωσιμο βεβαια γιατι ηταν μη εδω μη εκει αλλα ηταν ωραιο μουνι με ωραιοτατο βυζι. απο τοτε οσες φορες εχω παει υπηρξε μπαζοθυελα και οταν ρωταγα την σεριφισσα για την μαρινα μου ελεγε οτι πηγε βουλγαρια αλλα θα ξαναρθει.  κριμα γιατι στο συγκεκριμενο μαγαζι εχω παει (προ διετιας) με πολυ καλα τεμαχια. γιατι τοσος ξεπεσμος ???????


Συμφωνώ και επαυξάνω !! Η Μαρίνα ήταν εκπληκτική γκόμενα (εμφανισιακά) Το πρόγραμμα της ψιλοαίσχος (μυξοπαρθένα) Δυστυχώς εξαφανίστηκε και αυτή και έχουν μείνει τα μπάζα. Κρίμα για τον Πειραιά !
 

vassos7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
kserei kaneis an leitourgei to katasthma kai ti times paizoun?
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
kserei kaneis an leitourgei to katasthma kai ti times paizoun?
Λειτουργει κανονικα εχει 2 κοπελιες εκ των οποιων ειδα την 1 η αλλη ηταν απασχολημενη,50 μονο σεξ για 15 λεπτα (στουντιο?)και 70 ευρω μασαζ και σεξ 45 λεπτα , δεν καθησα , η κοπελα ηταν γαμευσιμη.
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε Πειραιωτες  λειτουργεί το παλιομαγαζο ????
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Τι έγινε ρε Πειραιωτες   λειτουργεί το παλιομαγαζο ????

Λειτουργεί, το επισκέφθηκα πριν ένα μήνα περίπου και απλώς επιβεβαίωσα ότι οι υπηρεσίες του είναι ψιλοχάλια.  Για αυτό αναγκαζόμαστε να ξενιτευτούμε εμείς οι Πειραιώτες για μια καλή  :pipa1:
 

mikek

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Και στην Αθηνα ειναι καλυτερα? :S
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Περασμα το Σαββατο το πρωι (λογω εργασιων ) απ τον περαια. Στο κουδουνι ειχε φυγει το "ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ" που εγραφε παλια και τωρα εγραφε "Ε Σ Μ Α". Στην αρχη φοβηθηκα μην ηταν τιποτα αλλο τελικα το πατησα. Μου ανοιξαν ανεβηκα στον 4ο και μου ανοιξε μια κοπελα 20-25 ρουμανοβουλγαρα απ οτι καταλαβα απ την προφορα. ηταν μονη της και μου ειπε οτι δουλευει μονο αυτη. δεν ηταν του γουστου μου αλλα να μην λεω ψεματα ηταν γενικα καλη. ωραιο σωμα συμπαθητικο προσωπακι ψηλη με 2 αρακι στηθος. 50 ευρω μασαζ-πιπα ,  70 ευρω μασαζ-σεξ  ολα στο 45λεπτο. περασα και απο κουντουριωτου αλλα ηταν κλειστο
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
το ΕΣ ΜΑ που γραφει στο κουδούνι μάλλον σημαίνει  μπΕΣ ΜΑλακα    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Και που μεταφερθηκε?φιλωνος?Νοταρα?πραξιτελους?
Με συγχωρείς..νόμιζα ότι θα το είχες διαβάσει στην αρχική θεματολογία αυτής της ενότητας. Ηρώων Πολυτεχνείου 33 πήγε. Εδώ θα βρεις περισσότερες λεπτομέρειες.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
862
Κριτικές
40
Like
4.456
Πόντοι
6.555
Με συγχωρείς..νόμιζα ότι θα το είχες διαβάσει στην αρχική θεματολογία αυτής της ενότητας. Ηρώων Πολυτεχνείου 33 πήγε. Εδώ θα βρεις περισσότερες λεπτομέρειες.
.....Είναι το μασατζίδικο της Κουντουριώτου 144 που μεταφέρθηκε. Για την ώρα υπάρχει η Άννα (χοντρή, κοντή από Αλβανία) που ήταν και στο παλιό και μια καινούργια μελαχρινή με ωραίο σώμα για την οποία όμως δεν υπάρχουν ακόμα πληροφορίες για προγράμματα κ.λ.π. Ρίξε μια ματιά και ενημέρωσε.....
Καποιος μπερδευτηκε!!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Όχι athal δεν Έγινε μπέρδεμα. Αυτά που έγραψα στον φίλο αφορούσαν απάντηση στο σχόλιο που έκανε
περασα και απο κουντουριωτου αλλα ηταν κλειστο
και του παρέθεσα τις παραπάνω λεπτομέρειες περί μεταφοράς.
Το μαγαζί της Καραΐσκου, παραμένει ως έχει.


Πάντως είναι θετικό που έβαλαν και φτηνότερο πρόγραμμα στην Καραΐσκου. Παλιότερα υπήρχε μόνο το πρόγραμμα των 70€ χωρίς δυνατότητα επιλογής.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom