Νέα

Κανουν συχνα εξετασεις τα studiokoritsa η μας δουλευουν???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thermos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Δια πάσαν νόσον και πάσαν μαλακίαν.

Συνταγή του 18ου αιώνα: Διάλυσε κόπρανα προβάτου σε φρέσκο γάλα και πότιζε τον άρρωστο.


αυτο θα το εφαρμοσει αμεσα ο χυσολαγνος τυπε  :S :S :S :vomit:
 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
αυτο θα το εφαρμοσει αμεσα ο χυσολαγνος τυπε   :S :S :S :vomit:

Και δεν κοστίζει!!!

Kopi Luwak: Ο ακριβότερος καφές του κόσμου (500$)

Κλεισμένες σε ειδικά κλουβιά, οι μοσχογαλές ταΐζονται με άγουρους κόκκους καφέ. Οι κόκκοι περνάνε από το πεπτικό σύστημα των ζώων, τα οποία όμως δεν μπορούν να τους χωνέψουν και τους αποβάλλουν μέσω των κοπράνων τους. Σύμφωνα με τους παραγωγούς η διαδρομή αυτή προσδίδει στον καφέ το ιδιαίτερο άρωμά του. Τα τελευταία χρόνια να αποτελεί την πιο περιζήτητη και ακριβή ποικιλία καφέ στον κόσμο
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Παιδες πηγα τις προαλλες με τη ζανετ αλλα εχω παει κ με αλλες,οι οποιες σγρ πηγαινουν με 20 με 30 αντρες ημερισιως ...κανουν συχνα εξετασεις η μπορει ν εχουν τιποτα και μας τ κρυβουν???
φιλες μου ιεροδουλες τυπε που τις ηξερα και βγαιναμε για κανα  καφε εκαναν εξετασεις κάθε 15 μερες.το θεμα όμως ηταν όπως μου ειπαν και αν ειχαν κολλησει κατι θα εξακολουθουσαν να κανουν το επαγγελμα γιατι το μονο που ηθελαν ηταν το χρημα,χεστηκανε μου ειπαν αν κολλουσαν τον καθενα.επισης μου ειπαν ότι μια φιλη τους ειχε ηπατιτιδα και εργαζοταν επι 2 χρονια και στα χαρτια φαινοταν υγιης γιατι ειχαν κονε με τους ντοκτορες οι νταβαδες επεφτε μιζα και εμφανιζοταν υγιης στα χαρτια άλλο που θα κολλαγε τους πελατες.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Εγώ πάντως πριν κανα 2 χρόνια που με τύχε μια στραβή εδώ Θεσσαλονίκη με μια ευτυχώς όλα καλά. Η κοπέλα με δείξε τα χαρτιά της βέβαια, είχα πανικοβληθεί τι να με κάνουν τα χαρτιά, εξετάσεις αμέσως και μετά από 6 μήνες πάλι όλα καλά. Ούτε Fanta ήπια ούτε aspirine
τυπε επιασες τζακ ποτ.
 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
φιλες μου ιεροδουλες τυπε που τις ηξερα και βγαιναμε για κανα  καφε εκαναν εξετασεις κάθε 15 μερες.το θεμα όμως ηταν όπως μου ειπαν και αν ειχαν κολλησει κατι θα εξακολουθουσαν να κανουν το επαγγελμα γιατι το μονο που ηθελαν ηταν το χρημα,χεστηκανε μου ειπαν αν κολλουσαν τον καθενα.επισης μου ειπαν ότι μια φιλη τους ειχε ηπατιτιδα και εργαζοταν επι 2 χρονια και στα χαρτια φαινοταν υγιης γιατι ειχαν κονε με τους ντοκτορες οι νταβαδες επεφτε μιζα και εμφανιζοταν υγιης στα χαρτια άλλο που θα κολλαγε τους πελατες.

Πώς θα κολλήσεις Σ.Μ.Ν όταν χρησιμοποιείς προφυλακτικό; Αν γουστάρεις τα γλωσσόφιλα το γλυφομούνι το ακάποτο στοματικό, τότε να εισαι έτοιμος να αντιμετωπίσεις και τις συνέπειες των πράξεων σου.

Οι κύριες πηγές μόλυνσης είναι τα αφροδίσια υγρά,το σάλιο, ενώ λοιμώξεις μπορούν επίσης να μεταδοθούν από τα περιττώματα και τα ούρα.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Πώς θα κολλήσεις Σ.Μ.Ν όταν χρησιμοποιείς προφυλακτικό; Αν γουστάρεις τα γλωσσόφιλα το γλυφομούνι το ακάποτο στοματικό, τότε να εισαι έτοιμος να αντιμετωπίσεις και τις συνέπειες των πράξεων σου.
doctor δε ζητησα μετρα προφυλαξης,εξαλου υπαρχουν και καταδρομείς εδώ μεσα.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Παιδες πηγα τις προαλλες με τη ζανετ αλλα εχω παει κ με αλλες,οι οποιες σγρ πηγαινουν με 20 με 30 αντρες ημερισιως ...κανουν συχνα εξετασεις η μπορει ν εχουν τιποτα και μας τ κρυβουν???

Γάμα με καπότα και μη σε απασχολεί τι κάνουν αυτές. Αλλιώς παίζεις με τη φωτιά...
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Ο καθένας να κάνει ότι μπορεί να προστατέψει τον εαυτό του τα χαρτιά ακόμα και να τα έχουν ποτέ μην επαναπαύεσαι.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Οι γκόμενες που γαμάτε εκτός μπουρδέλων, πόσο σίγουροι είστε ότι είναι υγιείς; Το ότι έχουν πάει με 100 χωρίς προφύλαξη επειδή "είναι το αγόρι μου και το εμπιστεύομαι" όπως λένε, πόσο ήσυχους σας κάνει να νοιώθετε αυτό?
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Οι γκόμενες που γαμάτε εκτός μπουρδέλων, πόσο σίγουροι είστε ότι είναι υγιείς; Το ότι έχουν πάει με 100 χωρίς προφύλαξη επειδή "είναι το αγόρι μου και το εμπιστεύομαι" όπως λένε, πόσο ήσυχους σας κάνει να νοιώθετε αυτό?

Οι φίλοι μου όλοι "σιγα μη γαμήσω πουτανα να κολλήσω τιποτα" εχουν σε καποια φάση της ζωής τους κολλήσει απο ενα-δυο σμν, εγω ο γαμαω σε στούντιο, μπουρδέλα, μασαζ, cg δε κόλλησα ποτε τιποτα. Πολύ καλά τα λες τυπε, οι κοπελες "εξω" τη καπότα ουτε να τη φορέσουν δε ξερουν
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
φιλες μου ιεροδουλες τυπε που τις ηξερα και βγαιναμε για κανα  καφε εκαναν εξετασεις κάθε 15 μερες.το θεμα όμως ηταν όπως μου ειπαν και αν ειχαν κολλησει κατι θα εξακολουθουσαν να κανουν το επαγγελμα γιατι το μονο που ηθελαν ηταν το χρημα,χεστηκανε μου ειπαν αν κολλουσαν τον καθενα.επισης μου ειπαν ότι μια φιλη τους ειχε ηπατιτιδα και εργαζοταν επι 2 χρονια και στα χαρτια φαινοταν υγιης γιατι ειχαν κονε με τους ντοκτορες οι νταβαδες επεφτε μιζα και εμφανιζοταν υγιης στα χαρτια άλλο που θα κολλαγε τους πελατες.

Ρε τύπος 2 χρόνια ηπατίτιδα είχε???
 

Dr.Socrates

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
120
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
αυτο το πραμα που καποιος ρωταει κατι σοβαρο και τον δουλευεται δεν μπορω να το καταλαβω φυσικα οι κοπελες κανουν εξετασεις καθε 2-3 μηνες και καθε μερα τουλαχισοτν 20 ατομα τις αγγιζουν βαλε 20 επι 60 μερες 120 ατομα το λιγοτερο τον μηνα τουλαχιστον οι μισοι κατι εχουν και πολυ πιθανο αν πας να κολησεις και  εσυ.οσοι σεδουλευουν πιστευω πως ειναι φορεις και εχουν και αλλα νοσηματα τα οπιοα κρθβουν και το παιζουν κυριλε.αυτα προσοχη μην πατε σε μπουρδελα πανε πακια αραπηδες και καθε λογης βρομιαρης που δεν μπορει να βρει γκομενα.οπιος παει σε μπουρδελα παιζει το κεφαλι του.ολη η βρομα και οι ασθενιες ειναι εκει. :heavymetalbig:


Οι γκόμενες που γαμάτε εκτός μπουρδέλων, πόσο σίγουροι είστε ότι είναι υγιείς; Το ότι έχουν πάει με 100 χωρίς προφύλαξη επειδή "είναι το αγόρι μου και το εμπιστεύομαι" όπως λένε, πόσο ήσυχους σας κάνει να νοιώθετε αυτό?


Με πουτάνες είναι επικίνδυνα.  >:(
Με γκόμενες είναι θάνατος.  :priest:
Καλύτερα να το κόψουμε τελικά εντελώς.  :effemine:  :S
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Οι φίλοι μου όλοι "σιγα μη γαμήσω πουτανα να κολλήσω τιποτα" εχουν σε καποια φάση της ζωής τους κολλήσει απο ενα-δυο σμν, εγω ο γαμαω σε στούντιο, μπουρδέλα, μασαζ, cg δε κόλλησα ποτε τιποτα. Πολύ καλά τα λες τυπε, οι κοπελες "εξω" τη καπότα ουτε να τη φορέσουν δε ξερουν
Δεν ξέρουν γιατί θεωρούν ότι εφόσον είναι "το αγόρι της" είναι σίγουρη. Ξέρει με πόσες έχει πάει πιο πριν αυτός ή αν γαμάει ταυτόχρονα ό,τι κινείται? Υπάρχει αυτή η νοοτροπία ταμπού που καθιστά το σεξ με ιερόδουλη ως "βρώμικο" και το σεξ στην ελεύθερη αγορά ως "ασφαλές" που τελικά μόνο έτσι δεν είναι. Ξέρω πολλές πρώην ιερόδουλες, μασατζούδες, στρίπερ, όλες υγιέστατες με οικογένεια και παιδιά τώρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom