Νέα

Κάνουν οι γυναίκες σεξ απ το πρώτο βράδυ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 825
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
Υπαρχουν γυναικες που κανουν σεξ απο το πρωτο βραδυ........αλλα εγω θα προτιμουσα μια καλη εσκορτ αν ειχα τετοια αναγκη. Αν ειχα ορεξη για παιχνιδι, τοτε θα προτιμουσα να περιμενω λιγο πριν πηδηξω την τυχερη που θα μου γυαλισει  ;) :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
To FB ειναι αποκλειστικα για τις χαζογκομενες ή και για τις παντρεμενες ή χωρισμενες με παιδια, για να κανουν αρπαχτες...
Φιλος που ασχολειται αρκετα, ο,τι μαλακια θελει να κανει, οπου θελει να παει την γραφει φορα παρτιδα στο FB, σιγα-σιγα εβαζε φωτογραφιες με κατι μπαζολες και καλα απο ξεσαλωματα σε μπουζουκια, μπαρακια,  beach bars κ.τ.λ. με αυτες τις μπαζολες να δειχνουν αυτο το χαζοιματζ, το "τέλεια-περναμε τέλεια και ουου-ου, ολα τελεια"..
Με το δεδομενο οτι εχει και ιατρειο, πολλες ελλεινειδες τζιμπουσαν και γινοντουσαν φιλες του και παρακαλανε να βγουν στην παρεα του και καθε φορα θα τον δεις και με διαφορετικες γκομενες...
Το αποτελεσμα οπως ποιο?
Σε διακριτικες ερωτησεις μου ποτε δεν εχει πει οτι εχει πηδηξει, απλα χουφτωνει, βοσκει και κανει τον ταριφα...
Βοσκος, Αγκαλιτσας και καληνυχτακιας ο δικος μου, ενω αν τον δεις στο φατσοβιβλιο θια νομιζεις οτι ειναι και ο μεγας γαμαω, το θεμα ειναι ποσες τετοιες βιτρινοκαταστασεις υπαρχουν τριγυρω μας και προσπαθουμε και πολλοι απο εμας να τους μοιασουμε για να γινουμε και εμεις οι "γαμαω"...
Τελικα ποσο ποιο ζημιωμενος μπορεις να βγεις απο μπακουροπαρεες, αν εχεις στοιχειωδη αξιοπρεπεια , θα νοιωθεις καλυτερα αν βγαινεις με τετοιες γκομενοπαρεες, απο το να βγαινεις με μπακουροπαρεες???

Γεμισαμε βλαμενους ρε πουστη μου.
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Φυσικά υπάρχουνε γιατί να πάτε με πουτάνες????

Εχουμε γεμίσει μουνιά έξω ρε παιδιά ,  το πρώτο που κοιτάνε για να ισιώσουν ειναι το καλό γαμήσι!!!! :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Φυσικά υπάρχουνε γιατί να πάτε με πουτάνες????

Εχουμε γεμίσει μουνιά έξω ρε παιδιά ,  το πρώτο που κοιτάνε για να ισιώσουν ειναι το καλό γαμήσι!!!! :rockon:

Με πουτσιλικι στο φβ και το μπουρδελα γκομενες δεν βγαζεις παντως ουτε γνωριζεις κοσμο
το μονο σιγουρο.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
erinal εγω ειμαι καλο παιδακι, μ'αρεσει το sex αλλα  μαρεσει επισης και τα προκαρκτικα πολυ,οπως μαρεσει και ο...εσωτερικος κοσμος μιας κοπελας. τι λες? Να κατεβεις Κυπρο να σε φιλοξενησω να δουμε μαζι τα... αξιοθεατα της Κυπρου?   :-*

Αμέ  :cheesy:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Οι γυναίκες γενικά έχουν πολύ πιο έντονη σεξουαλική δραστηριότητα απ' τους άνδρες. Η ζωή τους είναι ένα καρουζέλ από πούτσες. Ξεκαβαλάνε τη μία, καβαλάνε την άλλη. Γι' αυτό δεν πρέπει να τους δίνουμε πολύ αξία. Ούτε να τις βλέπουμε ρομαντικά. Και αν κάποια στιγμή συλλάβουμε τον εαυτό μας να έχει τέτοια συναισθήματα, πρέπει να του θυμίσουμε ότι η γυναίκα που βλέπουμε μπροστά μας καραξεσκίζεται.

Χίλιες φορές καλύτερα να εισπράττεις την κυνική ειλικρίνεια της πόρνης που σε βλέπει σαν πορτοφόλι, παρά να βλέπεις τη γυναίκα σαν κάτι αγνότερο από αυτό που είναι.

περιγραφή της μανούλας; Γιατί άλλες γυναίκες κατά δική σου ρήση δεν ξέρεις. Και σχέση δεν έχεις κάνει. :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Οι γυναίκες γενικά έχουν πολύ πιο έντονη σεξουαλική δραστηριότητα απ' τους άνδρες. Η ζωή τους είναι ένα καρουζέλ από πούτσες. Ξεκαβαλάνε τη μία, καβαλάνε την άλλη. Γι' αυτό δεν πρέπει να τους δίνουμε πολύ αξία. Ούτε να τις βλέπουμε ρομαντικά. Και αν κάποια στιγμή συλλάβουμε τον εαυτό μας να έχει τέτοια συναισθήματα, πρέπει να του θυμίσουμε ότι η γυναίκα που βλέπουμε μπροστά μας καραξεσκίζεται.

Χίλιες φορές καλύτερα να εισπράττεις την κυνική ειλικρίνεια της πόρνης που σε βλέπει σαν πορτοφόλι, παρά να βλέπεις τη γυναίκα σαν κάτι αγνότερο από αυτό που είναι.

Απο σενα περιμενει η γκομενα να παρει αξια.... βαθεια νυχτωμενος  :helpplea:
που αμα εχει ενα σχετικα κανονικο σωμα και φορεσει την γοβα βαφτει φτιαχτει και βγει εξω
θα της σφυριζουν και θα την καμακωνουν ενα καρο ατομα...
 

Επισκέπτης
Οι γυναίκες γενικά έχουν πολύ πιο έντονη σεξουαλική δραστηριότητα απ' τους άνδρες. Η ζωή τους είναι ένα καρουζέλ από πούτσες. Ξεκαβαλάνε τη μία, καβαλάνε την άλλη. Γι' αυτό δεν πρέπει να τους δίνουμε πολύ αξία. Ούτε να τις βλέπουμε ρομαντικά. Και αν κάποια στιγμή συλλάβουμε τον εαυτό μας να έχει τέτοια συναισθήματα, πρέπει να του θυμίσουμε ότι η γυναίκα που βλέπουμε μπροστά μας καραξεσκίζεται.

Χίλιες φορές καλύτερα να εισπράττεις την κυνική ειλικρίνεια της πόρνης που σε βλέπει σαν πορτοφόλι, παρά να βλέπεις τη γυναίκα σαν κάτι αγνότερο από αυτό που είναι.
πολλες χυλοπιτες ρε φιλε..
 

Επισκέπτης
Τι μαλακίες θρεντ είναι αυτά ρε παιδιά;
Γίνονται τέτοιες γενικεύσεις;

Άλλες γαμιούνται απ το πρώτο βράδυ παρτούζα με κώλο
άλλες είναι παρθένες στα 45,
άλλες έχουν κάνει 3 υγιείς σχέσεις και είναι παντρεμένες

άλλες θέλουν να πηδηχτούν και δε μπορούν/ντρέπονται

άλλες ντρέπονται αλλά τελικά γαμιούνται,

δε μπορούν να μπουν στο ίδιο καλούπι όλες
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Τι μαλακίες θρεντ είναι αυτά ρε παιδιά;
Γίνονται τέτοιες γενικεύσεις;

Άλλες γαμιούνται απ το πρώτο βράδυ παρτούζα με κώλο
άλλες είναι παρθένες στα 45,
άλλες έχουν κάνει 3 υγιείς σχέσεις και είναι παντρεμένες

άλλες θέλουν να πηδηχτούν και δε μπορούν/ντρέπονται

άλλες ντρέπονται αλλά τελικά γαμιούνται,

δε μπορούν να μπουν στο ίδιο καλούπι όλες

Τα λες ωραία τα λες όμορφα :grin:
 

mmastoras

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το οτι μερικές δεν μας εχουν κάτσει δεν πάει να πεί οτι σε διαφορετική φάση της ζωής τους δεν εχουν κάτσει σε κάποιον άλλο! Εμένα προσωπικά με ξενερωνει το να μου κάτσει απο το πρωτο βραδυ. Και δεν ξερω αν είναι τυχαίο αλλα τα καλήτερα  :knockinb: που έχω κανει δεν ήταν με το καλησπέρα σας.... το μουνί θέλει να το ταλαιπορίσεις λιγο για να αποδώσει , αλλα θελει και προσοχή να μην σε περασει και για θύμα ολα στην ώρα τους μαγκες :rockon: Τωρα αν σωνει και καλά θες να γαμησεις σημερα το βραδυ πηγαινε σε ενα στουντιακι ποιο φτηνα θα σου βγει και ουτε γατα ουτε ζημια!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τι μαλακίες θρεντ είναι αυτά ρε παιδιά;
Γίνονται τέτοιες γενικεύσεις;

Άλλες γαμιούνται απ το πρώτο βράδυ παρτούζα με κώλο- δεν νομιζω να μιλας για ελλεεινιδες τυπε
άλλες είναι παρθένες στα 45- σιγουρα μιλας για ελλεεινιδες :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
κούκλα μου, έχω να παινεύομαι ότι καμία δε μου καθυστέρησε την παροχή του ερωτικού της κομβίου, περισσότερο από βδομάδα,

ελπίζω να μη με στενοχωρήσεις ε;  :grin:

Και εγώ να σε στεναχωρήσω θα βρεθούν άλλες πλείστες με κομβία.  :grin: Μεταξύ μας..Εμένα μου αρέκουν οι λεβιέδες  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom