Νέα

Κάνα διακριτικό Hotel για Sex στα Χανιά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 27K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
10
Like
33
Πόντοι
11
ξενοδοχεια πολλα στα χανια.αλλα για τετοιες καταστασεις λιγο δυσκολο..Κριμα παντως που δεν υπαρχει κατι αναλογο με 3Χ.παντως για παλια πολη ειναι καλυτερα,αν και αυτη την περιοδο ειναι φουλ..Κοιτα και προες καλα8α.και κα8ιανα.εκει υπαρχουν κατι ξενοδοχεια πολυ απομακρυσμενα
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Επειδή βλέπω ότι εχει παράσει καιρός από το τελευταίο ποστ μήπως εχει αλλάξει κάτι στα χανια?
Εχει κανείς καμιά ιδέα για καποιο ξενοχοχείο εστω και εκτός χανίων για ημιπαραμονη?
Δεν θελω να ζητάνε ταυτότητες και τέτοια οπως στα κανονικα ξενοδοχεία.
Κατι ακουσα για ενα στους ταφους των βενιζέλων. Ισχύει αυτό? Και αν ναι πως το λένε.
Αν καποιος θέλεις ας μου απαντήσει με pm
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Tελικά στα χανιά δεν υπάρχει ένα μέρος διακριτικο :( μόνο κάνα rooms to let να φανταστώ ε??? κρίμα γιατι γυναίκες υπάρχουν μέρη για να πάμε είναι το πρόβλημα ...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Tελικά στα χανιά δεν υπάρχει ένα μέρος διακριτικο :( μόνο κάνα rooms to let να φανταστώ ε??? κρίμα γιατι γυναίκες υπάρχουν μέρη για να πάμε είναι το πρόβλημα ...
Aμαξακι...
Αγιους Αποστολους..
παρακαρισμα σε καποια σκοτεινη καβατζα...
στο πισω καθισμα και..  :fuck2:!
Το εχω εφαρμοσει πολλακις.. :grin:
Λιγο στεναχωρα.. αλλα εχει την γλυκα του!!! ;)
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Διακριτικό ξενοδοχείο και επαρχιακή πόλη είναι έννοιες ασύμβατες.
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Mάλιστα οκ ευχαριστώ τα παιδιά που μπήκαν στον κόπο να απαντήσουν ...καλα ...you know
 

indigo65

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΚΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ?
ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΖΗΤΑΕΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΚΛΠ
(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΩΣΤΑ)
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Ξενοδοχειο Φαλασαρνα στα Χανια παντως ειναι κομπλε "για λιγο" και δοκιμασμενο..
Λιφο πριν το τερμα Σελινου καποιο στενακι αριστερα..
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΚΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ?
ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΖΗΤΑΕΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΚΛΠ
(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΩΣΤΑ)

Και γράφε με μικρά, απαγορεύονται τα κεφαλαία.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Και γράφε με μικρά, απαγορεύονται τα κεφαλαία.
σιγα ρε ξυδη τον εστειλες τον ανθρωπο ετσι αποτομα οπως του τα εγραψες. :2funny: :2funny:
λοιπον για δωματια σε ενα ιντερνετ καφε σε ενα στενο οπου εχει μια ταβερνα "το αβγο του κοκορα".εκει εχει η ειχε ενα ιντερνετ καφε οπου ειναι και οι ιδιοκτητες των απο πανω δωματιων.διακριτικα πληρωνεις με ταυτοτητα το απογευμα και το βραδυ πας με το προσωπο μιας και δεν εχει ρεσεψιον.για περισσοτερες πληροφοριες πμ.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το έχουμε αφήσει λίγο το θέμα....παίζει τίποτα νέο τελευταία? Πάντως το Ρόδον στην Ακρωτηρίου είναι ακόμα κλειστό (που έχει την είσοδο δίπλα στο ΒΡ). Έχει κάτι αλυσίδες στην είσοδο καιρό τώρα.
 

μικρούλι

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2016
Μηνύματα
260
Like
1
Πόντοι
1
Το φαλασσαρνα στη νέα χώρα κοντά σελινου το στενό πριν το shell στα Mikel κοντά. Συμπαθητικό καθαρό καλοί άνθρωποι και σε στενό που μπορείς να παρκάρεις άφοβα εκει γύρω... Αρνητικό η ηχομόνωση... Πολυ κακό μιας και το καλοκαίρι παίζουν και οικογένειες στα γύρω δωμάτια...
 

xaniotaki

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2016
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
το Φαλάσαρνα στα Χανιά στη Νέα Χώρα και το Ilona apartments στο στενό πριν το Βασιλόπουλο στο γερμανικό πουλί. έχω πάει εκει. είναι ήσυχα και πληρώνεις για λίγες ώρες.
 

styleman32

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
469
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
1
Εξω από τα Χανιά, Αλμυρίδα, Villa Irini.
 

stefanos127

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξερω αν υπαρχει δικαριτικο hotel ουτε στα χανια ουτε σε αλλη αντιστοιχη πολη.
Ομως καποιος συναγωνιστης παραπανω λεει στα Χανια προσοχη στο ξενοδοχειο Νεφελη γιατι
ειναι γεματο καμερες .
Αυτο δεν ισχυει ,εχω μενει εκει και το μονο που καταλαβα ειναι οτι εχει μια καμερα ασφαλειας στηνχεισοδο.
Μιλωντας με το αφεντικο βεβαιωθηκα οτι δεν υπαρχουν και για ενα επιπλεον λογο .
Το "καταστημα " δεν θελει και δεν επιδιωκει να εχει πελατες "παρανομα ζευγαρια" .
 

crossxania

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2021
Μηνύματα
14
Like
24
Πόντοι
0
στο νεφέλη έχω κάνει φάση....δεν το ήξερα...
 

pianoikisis

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
91
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα!Θα ήθελα να ρωτήσω για εχεμυθο δωμάτιο για λίγες ώρες χωρίς να δώσουμε στοιχεία..Τα φώτα σας παρακαλώ είτε εδώ είτε σε inbox μάγκες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom